Jump to content

HDD overclocking


Guest KEPKE
 Share

Recommended Posts

Cik rēali un droši sanāk cietņa vāka, nost ņemšana?

Lasīju vienā saitā, ka tipa visai stilīgi sanāk, bet man tā cietņa kaut kā žēl, ja nu icon_sad.gif

 

tn_pic15.jpgtn_pic18.jpgtn_pic10.jpgtn_pic11.jpgtn_pic4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest SmouksBelju

Pat nedomaa kaut ko taadu veikt maajas apstaakljos. Pirmkaart, ja tev nav stikla keiss, tad to taapat neviens neredzees, otrkaart, lai attaisiitu valjaa cietni taa, lai vinjsh peec tam veel straadaatu vajag speciaalu aparatuuru, jo, cik zinu, cietnii ir vakums un vinjs ir hermeetiski nosleegts.

Link to comment
Share on other sites

Lapais

nu pieņemsim ka vakums tur tīri nav. bet STERILS gaiss gan. 1 puteklis un p****c tavam cietnim.

Link to comment
Share on other sites

Guest Me

Lapais ir pilniiga tasniiba, 1 putekliitis & viss!!! Ja es buutu tavaa vietaa uz ko taaadu nemuuzzam neparakstiitos. Kam tev tas ir vajadziigs? Ja shis paklapojums iekllaujas 5Ls, kas noteikti taaa nav, vari noziedot vienu 10GB diksu, bet nu nezinu gan. Taadu triku var dariit, ja tav ir beigts cietais disks & tu vinnu gribi nolikt plauktinna taa, lai vareetu redzeet iekshas un disks buutu nodroshinaats pret sasmeereeshanos!!!

Link to comment
Share on other sites

vakums nav nevienā cietajā diskā ,tas nu ir 100%. Bet ja tiešām tas nav nekāds dārgais cietnis tad puteļi neskādēs. Protams labāk tāda veida procesu veikt sterilās telpās un ātri. icon_mrgreen.gif

Link to comment
Share on other sites

Lapais

domā ka lētajiem diskiem putekļi neskādē?!?! sterilu telpu nav, un ja mēs neredzam gaisā putekļus, tad tas nenozīmē ka tur to nav. Varbūt kāds ir redzējis, piemēram, ka saulainā laikā, ja aizkari istabā aizvērti un pa aizkaru šķirbu iespīd saules stars, kas tur tajā saules starā notiek? Vispār ja rūpīgi veic to procedūru, 99% ka pēc salikšanas viss strādā. Tad tik fiksi to disku uz Latgalīti prom un pazīstamiem labāk nepārdot. Tas (tie) puteklis(ļi) sevi parādīs pēc kāda laika varbūt pēc dienas. varbūt nedēļas vai divām. Kā firmās atjauno datus fiziski beigtos diskos? Dabū tieši tādu pašu ejošu, atver abus vaļā, samaina elektroniku, vai kas tur beigts, palaiž, nokopē datus un diskus iemet lūžņu kaudzē.

Link to comment
Share on other sites

Lapais

ja ir orgstikla keiss var paņemt kādu vecu HDD, kuram vēl ripas griežas, un ar to šitā izrīkoties. Tad nu ieliec savā keisā un piespraud pie barošanās lai šis smuki spīd. Tikai datu šleifu gan klāt nespraud

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE

icon_arrow.gif Stāv rakstīts, ka vajag istabā iestiept karstu dvieli, lai puteklīši nosēžas no tvaika, fiksi atvērt, ielikt politelēna maisā, vai tajā pašā HDD plastmasas kastē, fiksi to visu iztaisīt, pielikt un tipa, bez problēmām.

Galvenais takš ir pats process + veiksme, nu un rezultāts kāds būs tāds būs icon_smile.gif

First you need to be in a dust free environment, the best method I have seen is to turn the hot water on in the shower for a couple minutes to remove the dust from the air. Have a piece of saran wrap ready to cover the HD with before removing the cover, just so the drive doesn't have to be open more than it needs to be. Then remove HD cover and put the saran wrap around the drive.

icon_question.gif Njā, kur un par cik, var Latvijā nopirkt 5V vai 12V diodes?

Link to comment
Share on other sites

Lapais

nu ja tev galvenais ir lai smuki izskatās, tad vari riskēt. Tikai esi gatavs uz to ļaunāko un ja tev izdodas to disku palaist, tad taisi regulāri backupus datiem un turi naudiņu rezervē citam HDD icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

ir telpas kur uz vienu kubikmetru ir viens puteklītis,bet protams vienkāršiem ļaūdīm tās nav pieejamas. (lai samainītu cietā diska shēmu cietais nav jātaisa vaļā, vienkārši noskrūvē pašu shēmu no apakšas.)

Link to comment
Share on other sites

arrow: Stāv rakstīts, ka vajag istabā iestiept karstu dvieli, lai puteklīši nosēžas no tvaika, fiksi atvērt, ielikt politelēna maisā, vai tajā pašā HDD plastmasas kastē, fiksi to visu iztaisīt, pielikt un tipa, bez problēmām.

Galvenais takš ir pats process + veiksme, nu un rezultāts kāds būs tāds būs icon_smile.gif

Vispār jau tur ir rakstīts ka process ir jāizveic vannasistabā, bet vienalga tas ir stipri apšaubāmi. Nekad tu mājas apstākļos nenodrošināsi tādu tīrību, lai varētu droši ņemties pa HDD iekšām.

 

icon_question.gif Njā, kur un par cik, var Latvijā nopirkt 5V vai 12V diodes?

Tu domāji gaismas diodes? Latgalītē vai Argusā, tikai tās neiedala pēc sprieguma bet gan pēc strāvas. Ja tev ir kāda tipveida diode, kurai ir vajadzīga 20mA strāva, tad pēc Oma likuma tev ir nepieciešms slēgt virknē ar to 250omu pretestība lai to liktu pie 5V vai 600omu priekš 12V.

Link to comment
Share on other sites

Guest shal3r

Shii teema neder foruma sadaljai "overclocking", bet buutu jaapaarvieto uz "modding"!

 

Bijaam jaukushi vecu cietni (Maxtor, 500MB) un peec divkaartees izjaukshanas istabas apstaakljos viss straadaa...

Link to comment
Share on other sites

Guest Me
z_q_flyingheight.gif
If the heads contact the surface of the disk while it is at operational speed, the result can be loss of data, damage to the heads, damage to the surface of the disk, or all three. This is usually called a head crash, two of the most frightening words to any computer user.  The most common causes of head crashes are contamination getting stuck in the thin gap between the head and the disk, and shock applied to the hard disk while it is in operation.
Link to comment
Share on other sites

Nav nekads vakums in HDD ,paskataas labaak tur pat ir ventilaacijas caurums ar '' DO NOT COVER '' uzrakstu !!!

Baigi labaa ideja .Tuuliit pat panemsu vienu mazu HDD 3,5GB uz kura taapat griezhas MP3 un taa lieta buus dariita.

 

SSLegion@CC.lv

Link to comment
Share on other sites

kaa cilveekiem patiik bojaat datora dzelzus... juus nesapraotat ka to dariija profaani? cilveeki ar aparatuuru un telpaam. tad vintilaacias caurums ir vajadziigs lai pamatpalti un motoru dzeseetu un ventileetu. pashaam plateem(diskaa) nekas nedriixt buut klaat

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE

Nexodus:

juus nesapraotat ka to dariija profaani?

Un kā tad tu domā pats par tādu kļūt, no grāmatām to visu neiemācīsies... Kā teiktu es: eksperiments, eksperiments un izgāšanās icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Labaak ieraido HDD kaadaa nekaa jauc jamo aaraa icon_wink.gif Labaax effekts kopumaa buus nekaa no caurspiidiiga vaaka ar diodiiteem. Ja naf akrila keiss naf jeegas. Muusu apstaakljos 90% kad hdd buus dibens peec meenesha icon_wink.gif

Link to comment
Share on other sites

nu man arii agraak teica ka cietnis buus beikts ja taa izdariis, bet es vairs neticu tiem kuri taa saka un nav taa nekad dariijusi!!!

es esmu skruuveejis valjaa un luureejis kas tur ieksaa vienam caviaram 8,5Gb un vienam maxtoram 400Mb

 

vinji staaveeja valjaa kameer es skatiijos kaa vinji formateejas un nu jau gadu straada

 

 

un vins tika skruuveets istabaa pie eedamgalda grin.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE

Bieži stāsta cik datora overclovkošana ir bīstama, lai gan kompi, nu pārsvarā procesoru nodedzinājs ir retais. Parasti svilst tie, kas kaut kur steidzās. Tā par ar HDD modingu.

Potams, gadīties jau var visādi...

Link to comment
Share on other sites

Bieži stāsta cik datora overclovkošana ir bīstama' date=' lai gan kompi, nu pārsvarā procesoru nodedzinājs ir retais. Parasti svilst tie, kas kaut kur steidzās. Tā par ar HDD modingu.

Potams, gadīties jau var visādi...[/quote']

 

Nu ar HDD ir savaadaak. Cik mana statistika raada 80% mirst pirmajaa meenesii. A pa paareejaam kompanenteem vajag jamaas dedzinaat o/c liesmaas :lol:

Link to comment
Share on other sites

zinu vienu keksu kam pirmajaa meenesii nomainija 2 hdd un tagad pagaidaam 3-ais veel dziivs.

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE

Angelz:

Cik mana statistika raada 80% mirst pirmajaa meenesii

Kas tā tev par statistiku, neskaitot to, ka es bez HDD čakarēšanas gadā jau trešo reizi mainīju cietni! Būs jāpaņem kāds vecais 500Mb japačakarē un tad jāpārbauda cik ilgi izvilks!!!

Link to comment
Share on other sites

es domaaju ka ja tu uz taa cietnja nesplausi virsuu kameer vinjs buus valjaa tad vins tev ies veel gadiem grin.gifgrin.gifgrin.gif

Link to comment
Share on other sites

ir bijis atveerts 10gb cietnis... un atpakalj saskruuveets ... joprojaam straadaa nu jau 1.5 gadus bez probleemaam.....

bet bez vajadziibas tas nudien labaak nebuutu jaadara

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest eddy

HDD viss nava vakums bet perfekti tiirs gaiss bez neviena putekliisha un ja izjauksi tad vienā vietā ( neskaitot ja tu dariisi perfektaas "labaratorijaas" kas vareetu maxaat visai daargi ) un tad jau ( kaa augstaak mineets ) jaabuut caurspiidiigam keisam un tad arii tajaa keisaa buus puteklji un nesmuki izskatiisies

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...