Jump to content

Novērtējiet šo lieljaudas kompi????


Guest Elwyz
 Share

Recommended Posts

Kā jūs domājat cik punktus 3Dmark 2003 dabūs šis kompis??

 

ABIT KV8-MAX3(s754) VIAK8T800 S.ATA RAID SB6Ch LAN1000 ATX

AMD ATHLON 64 3700+ S.754 1Mb BOX

Video RX800XT

1GB DDR 400

 

Mans draugs šo kompi vakar pasūtīja un nākamās nedēļas vidū mēs varēsim uzzināt uz ko tas ir spējīgs.

Es pat nevaru iedomāties cik punkti tādam varētu sakrāties.

Link to comment
Share on other sites

Nu es domaaju ka vareetu buut kaadi 13 000 vai pat augstaak! Protams 3DMark03 protams ;) Shi karte, X800 XT ir baigais zveers ;)

Link to comment
Share on other sites

Kā jūs domājat cik punktus 3Dmark 2003 dabūs šis kompis??

Nav ne jausmas. Es neesmu iedziļinājies 3dmarka punktu aprēķināšanas sistēmā.

Link to comment
Share on other sites

Guest bulldog

kaads man pirmstam vareetu pateikt kas tas taads ir un ko tas dara "3Dmark" ???

Link to comment
Share on other sites

Guest kopeee
kaads man pirmstam vareetu pateikt kas tas taads ir un ko tas dara "3Dmark" ???

 

paarbauda,testee datora komponentes...

un jo labaaki dzelzi jo vairaak markas iedod

 

ramu tik vareetu vairaak... :))

Link to comment
Share on other sites

kaads man pirmstam vareetu pateikt kas tas taads ir un ko tas dara "3Dmark" ???

 

paarbauda' date='testee datora komponentes...

un jo labaaki dzelzi jo vairaak markas iedod

 

ramu tik vareetu vairaak... :))[/quote']

Neko šis netestē. Pārsvarā paskaita dažām spēlītēm fps un pamēra videokartei fillrate.

Lielāko marku skaitu var noskaidrot futuremark saitā.

Link to comment
Share on other sites

Kāds zina cik vispār maksimums punktu ir sasniegts 3DMark03?

3Dmark03 bija kaut kur 19 000(3,4Ghz, X800xt)

Link to comment
Share on other sites

Guest kopeee
kaads man pirmstam vareetu pateikt kas tas taads ir un ko tas dara "3Dmark" ???

 

paarbauda' date='testee datora komponentes...

un jo labaaki dzelzi jo vairaak markas iedod

 

ramu tik vareetu vairaak... :))[/quote']

Neko šis netestē. Pārsvarā paskaita dažām spēlītēm fps un pamēra videokartei fillrate.

Lielāko marku skaitu var noskaidrot futuremark saitā.

 

vai tad kautvai pavisam teoreetiski, nav taa, ka shis uztaisa nelielu slodziiti ramam,videokartei,cpu...

savaa zinjaa tas sanaak kaa tests... :))

un ja piemeeram kaadam rama modulim ir defekts...

Link to comment
Share on other sites

mrlobber
kaads man pirmstam vareetu pateikt kas tas taads ir un ko tas dara "3Dmark" ???

 

paarbauda' date='testee datora komponentes...

un jo labaaki dzelzi jo vairaak markas iedod

 

ramu tik vareetu vairaak... :))[/quote']

Neko šis netestē. Pārsvarā paskaita dažām spēlītēm fps un pamēra videokartei fillrate.

Lielāko marku skaitu var noskaidrot futuremark saitā.

 

vai tad kautvai pavisam teoreetiski, nav taa, ka shis uztaisa nelielu slodziiti ramam,videokartei,cpu...

savaa zinjaa tas sanaak kaa tests... :))

un ja piemeeram kaadam rama modulim ir defekts...

 

Nu it kā jau jā, bet starp 3dmark stabili overclockotu datoru un kopumā (visos pielietojumos) stabili overclockotu datoru ir ļoti liela atšķirība.

Link to comment
Share on other sites

kaads man pirmstam vareetu pateikt kas tas taads ir un ko tas dara "3Dmark" ???

 

paarbauda' date='testee datora komponentes...

un jo labaaki dzelzi jo vairaak markas iedod

 

ramu tik vareetu vairaak... :))[/quote']

Neko šis netestē. Pārsvarā paskaita dažām spēlītēm fps un pamēra videokartei fillrate.

Lielāko marku skaitu var noskaidrot futuremark saitā.

 

vai tad kautvai pavisam teoreetiski, nav taa, ka shis uztaisa nelielu slodziiti ramam,videokartei,cpu...

savaa zinjaa tas sanaak kaa tests... :))

un ja piemeeram kaadam rama modulim ir defekts...

Nu 3DMark testee tieshi videokarti! Neliela atshkjiriiba ir arii CPU, RAM un citas koponentes, bet teikshu kaa ir, uz savas kastes atshkjiiraas MAX 200 munkti kad paargaaju uz 1 Gb RAMu un 2500+ @ 3200+ Bartonu! Testee tieshi videokartes speejas un vareeshanu!

Link to comment
Share on other sites

Guest Elwyz

Kāds var ieteikt testu kur testē visu kompi kopumā, jo šim lieljaudas kompim ne tikai video ir zvērs bet procis arī Athlon 64 3700+ ir diezgan jaudīgs un pagaidām lielāko ko esmu redzējis ir Athlon 64 3800+

Link to comment
Share on other sites

Kāds var ieteikt testu kur testē visu kompi kopumā' date=' jo šim lieljaudas kompim ne tikai video ir zvērs bet procis arī Athlon 64 3700+ ir diezgan jaudīgs un pagaidām lielāko ko esmu redzējis ir Athlon 64 3800+[/quote']

pcmark04

Link to comment
Share on other sites

Es īsti nesaprotu, ko tu tur tik ļoti gribi notestēt tas jau tā skaidrs, ka tas ir zvērs bez nekādiem testiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest Orlis

Nu lieljaudas, tas gan īsti jau vairs nav. Es teiktu, ka tas tāds druscīt virs Mainstream ir, bet tiešām liejaudas jums neviens nedos. Teikšu, kā mans informātikas skolotājs: "...Civilās datortehnoloģijas un militārās datortehnoloģijas, tāpat kā mežizstrādē cirvja un modernākā gatera effektivitāti...." protams ja jūs saprotiet, par ko iet runa.

Link to comment
Share on other sites

riita kafiju dzerot ...

 

nu nav tas nekaads lieljaudas kompuuters ...

nevajag mulkiibas spriedeleet un nevietaa meeginaat pirkstus lociit ...

 

viss kas vinjaa ir jaudiigs ir videokarte - a taa visprastaakais AMDska nekas vairaak

 

spriezot peec salikuma tiiniisha speelju mashiiniite ...

 

Shobriid parasts ir XP barton 2500+

64bitiigie cpu nav nekas iipashu tachu maajas taadi pagaidaam ir pamaz.

Protams uz lieljaudas miskasti shitais suuds nevelk :)

Lieljaudas kastees ir desmitiem prochu... a te viens :)

Kautkur lasiju ka toposhais lieljaudas pc tiekot taisiit uz AMD cpu :)

Link to comment
Share on other sites

NC tikai probza taa ka multiple CPU atblasta paaraak maz programmu lai vareetu baigi spiideet... sisteema normaala... BET uz dual chanel 400 modee necereet MUAH... lasiit vajag un gaidiit 924 pin versiju. buus probzas :D nav tas lieljaudas dators... buutu kaukaadu SUN klasteri pasuutiijis vareetu tiekt lieljaudas.

Link to comment
Share on other sites

Guest Astroxs
Kā jūs domājat cik punktus 3Dmark 2003 dabūs šis kompis??

 

ABIT KV8-MAX3(s754) VIAK8T800 S.ATA RAID SB6Ch LAN1000 ATX

AMD ATHLON 64 3700+ S.754 1Mb BOX

Video RX800XT

1GB DDR 400

 

Mans draugs šo kompi vakar pasūtīja un nākamās nedēļas vidū mēs varēsim uzzināt uz ko tas ir spējīgs.

Es pat nevaru iedomāties cik punkti tādam varētu sakrāties.

 

 

elwzy ja nav noslepums cik naudinas naksies atsot par to kompiti?

 

P.s tavs nicks manit CS aprindaas...

..vai tavs draugs nav fanats, kas perk kompi tikai del CS???

Link to comment
Share on other sites

kompaktaa shamais apgrozas... vispaar atceroties ieprieksheejo gadiijumu man liekas ka te arii ir CS fanaatisma gabals.

Link to comment
Share on other sites

Shobriid parasts ir XP barton 2500+

64bitiigie cpu nav nekas iipashu tachu maajas taadi pagaidaam ir pamaz.

Protams uz lieljaudas miskasti shitais suuds nevelk :)

Lieljaudas kastees ir desmitiem prochu... a te viens :)

Kautkur lasiju ka toposhais lieljaudas pc tiekot taisiit uz AMD cpu :)

 

nu senos 94 gados LU mums bija pasniedzeejam laba definiicija

1CPU - "piislis" ar domu personaalais kompuuters

2CPU - kaartiiga darbastacija

>2CPU - kaartiigs kompuuters

 

 

NC:

es katru dienu straadaaju ar datoriem. :)

Tev ir nedaudz nepreciiza izpratne pa shobriid esoshajaam straavaam un virzieniem IT jomaa :O)

1CPU normaals birojas/maajas kastis. Tur kur netiek groziitas milzu db der arii serveros.

2CPU. Specifiskas darbastacijas vai vairuma gadijumu serveri.

4CPU.. neesmu redzeejis NEVIENS kaa tu saki "kaartiigs computers"

4CPU ir ljoti ok serveris.

Un nevajag taka man staastiit ka tur un tur bija kaste ir x CPU.. huinja.

uz katru ~1k 1CPU kastu ir hmz 10-5 2CPU kastes.

+/-

4CPU kastes ir maz.

eh

tuksh bazars.

Link to comment
Share on other sites

Ja tai kastē vēl vienu GB atmiņas iegrūstu un RX800XT nomainītu ar GeForce 6800 Ultra... Ta jau būtu biku biku iespaidīgāk.

Link to comment
Share on other sites

Guest Astroxs

AMD ATHLON 64 3800+ S.939 512kb BOX

 

Jautajums!!!!!

 

ko nozime 3800+?

tas ir 3.8 Ghz ar iespejam uzdzit nedaudz piem uz 4.0Ghz???

sorry stulbs jautajums, bet jatiek skaidribaa....

Link to comment
Share on other sites

AMD ATHLON 64 3800+ S.939 512kb BOX

Jautajums!!!!!

ko nozime 3800+?

tas ir 3.8 Ghz ar iespejam uzdzit nedaudz piem uz 4.0Ghz???

sorry stulbs jautajums' date=' bet jatiek skaidribaa....[/quote']

3800+ ir CPU reitings mistiskos papagaiļos, tā reālais ātrums ir 2.4GHz. Līdz kādiem 2.6GHz to droši vien varētu uzdzīt.

Link to comment
Share on other sites

Ja tai kastē vēl vienu GB atmiņas iegrūstu un RX800XT nomainītu ar GeForce 6800 Ultra... Ta jau būtu biku biku iespaidīgāk.

 

 

Es ar balsoju par Geforce :)

 

http://www.boot.lv/index.php?pg=202&news_id=746

 

Doom3 Benchmark

 

Atradis arī pašu objetīvāko testu ne tajā ir pati X800 XT PE kā tu u vispār vari spriest un spēle pie tam ir speciāli optimizēta priekš Nivida, lai glābtu pēdējas cieņas palikas, ja Nivida būtu arī DOOM 3 zaudējuši, tad tochna viņu kartes reti kurš pirktu.

 

P.S. vispār tas tests tāds neobjektīvs, es tiešam nesaprotu kāpēc tad nevarēja arī citas spēles patestēt.

Link to comment
Share on other sites

Guest Astroxs

jaa gribetos zinat rezultatus testejot Mario :)

Es drosvien "norautu" daudz FPS

 

:D

Link to comment
Share on other sites

Grave taisniba ka Doom 3 ir optimizets prieksh nVIDIA, bet ne jau nu kad shausmigi speciali saboja tur ATI rezultatus..

vienkarshi Hardware limeni jaunajam nVIDIA karteem(NV40) tur ir manaamas priekshrociibas..

 

Ne ATI ne nVIDIA nav zaudejis beidzamas cienjas paliekas un abas kompanijas regulari piedava svaigus produktus kas savus priekshgajejus jaudas zinja parsniedz gandriiz 2 reizes..

 

Tiesa NV30 serija nVIDIA nebija ta labaaka daudzu nepilnibu delj kuras izpaudas kartes hardware limeni.. tachu pati arhitektuura tur nebija vainojama, un NV40 to ljoti labi pieraada..

 

patiesiba tas kursh tagad atpaliek tehnologiju zinjaa ir ATI..

 

 

 

Tad jau AMD athlon 2500+ reali iet uz ~1.8 Ghz?

 

tieshi taa..

Link to comment
Share on other sites

Guest fufelBOY
Ja tai kastē vēl vienu GB atmiņas iegrūstu un RX800XT nomainītu ar GeForce 6800 Ultra... Ta jau būtu biku biku iespaidīgāk.

 

 

Es ar balsoju par Geforce :)

 

http://www.boot.lv/index.php?pg=202&news_id=746

 

Doom3 Benchmark

 

Atradis arī pašu objetīvāko testu ne tajā ir pati X800 XT PE kā tu u vispār vari spriest un spēle pie tam ir speciāli optimizēta priekš Nivida' date=' lai glābtu pēdējas cieņas palikas, ja Nivida būtu arī DOOM 3 zaudējuši, tad tochna viņu kartes reti kurš pirktu.

 

P.S. vispār tas tests tāds neobjektīvs, es tiešam nesaprotu kāpēc tad nevarēja arī citas spēles patestēt.[/quote']

Vispār kāpēc Doom3 rezultātos turās līderos firma NVIDIA ar 6800 var atbildēt vienkārši, jo 6800 izmanto sarežģītu ģeometriju un galvenais DirectX 9 sarežģītus šeiderus un sarežģītu apgaismošanu. Bet citās spēlēs ATI vinnē, jo dažas spēles prasa ātru tekstūrēšanas ātrumu, kas ir firmai ATI.

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842

Gribi jaudiigu video-karti? Ko te daudz 4akareeties, nem Vildcat Realizm ar 512 vai 640mb VRAM, shaderi = 3.0, nenormaalas frekvences, bliez tik valjaa...;P Karo4 peerc to kas shodien veel nav nepiecieshams...un nebuus vajadziigs arii riit. Teere vien naudu tur kur tas nav vajadziigs...

 

Tie testi nekaadi neattiecas uz X800XT, jo testos mineets X800Pro vai nu kas tur bija... Atklaati sakot par Atloniem...nekad tie man nav viesushi pozitiivus iespaidus. Jaa, tie iespeejams ir leetaaki un itkaa jaudas zinaa atbilst P4, bet tikuntaa neatbilst manam priekshstatam par jaudu...bnv.

Link to comment
Share on other sites

Gribi jaudiigu video-karti? Ko te daudz 4akareeties' date=' nem Vildcat Realizm ar 512 vai 640mb VRAM, shaderi = 3.0, nenormaalas frekvences, bliez tik valjaa...;P Karo4 peerc to kas shodien veel nav nepiecieshams...un nebuus vajadziigs arii riit. Teere vien naudu tur kur tas nav vajadziigs...

 

Tie testi nekaadi neattiecas uz X800XT, jo testos mineets X800Pro vai nu kas tur bija... Atklaati sakot par Atloniem...nekad tie man nav viesushi pozitiivus iespaidus. Jaa, tie iespeejams ir leetaaki un itkaa jaudas zinaa atbilst P4, bet tikuntaa neatbilst manam priekshstatam par jaudu...bnv.[/quote']

Njaa, saliidzinaat X800 Pro ar X800 XT nevar! Tur ir par 4 pipleniem vairaak un protams arii augstaakas frekvences, taapeec domaaju ka testos X800 XT buutu oj oj labaaks ;) Ja macinjsh ljauj, tad njem tik ciet :)

 

Nu kas taa par runaashanu "Atloniem...nekad tie man nav viesushi pozitiivus iespaidus" !!! Sastelee kaadu kasti ar normaalu RAMu, maateni un ieliec kaadu Athlon XP Barton prociiti! Redzeesi ka sisteema straadaa ljoti labi un stabili! Un jauda ir pietiekosha, ja truksts, tad njem AMD 64 un buusi tieshaam apmierinaats ;) Nedomaa ka tas P4 ir kutkaads tur uberlabais!

Link to comment
Share on other sites

Sifozais
Ja tai kastē vēl vienu GB atmiņas iegrūstu un RX800XT nomainītu ar GeForce 6800 Ultra... Ta jau būtu biku biku iespaidīgāk.

 

 

Es ar balsoju par Geforce :)

 

http://www.boot.lv/index.php?pg=202&news_id=746

 

Doom3 Benchmark

 

Atradis arī pašu objetīvāko testu ne tajā ir pati X800 XT PE kā tu u vispār vari spriest un spēle pie tam ir speciāli optimizēta priekš Nivida' date=' lai glābtu pēdējas cieņas palikas, ja Nivida būtu arī DOOM 3 zaudējuši, tad tochna viņu kartes reti kurš pirktu.

 

P.S. vispār tas tests tāds neobjektīvs, es tiešam nesaprotu kāpēc tad nevarēja arī citas spēles patestēt.[/quote']

Vispār kāpēc Doom3 rezultātos turās līderos firma NVIDIA ar 6800 var atbildēt vienkārši, jo 6800 izmanto sarežģītu ģeometriju un galvenais DirectX 9 sarežģītus šeiderus un sarežģītu apgaismošanu. Bet citās spēlēs ATI vinnē, jo dažas spēles prasa ātru tekstūrēšanas ātrumu, kas ir firmai ATI.

 

Pa taam tekstuuram tev taisniiba, a bet par to DirecX figu, ATI labaak straada ar DirectX9 speelem nekaa nVidia (nerunaasim par 9.0c kur 3.0 sheideri).

 

Normaals kompis. Starp citu viens komenteeja ka dabuutas 19000 3dmarkas, un sasniedza to ar konkreetu overclocku. Jaabut originaali ap 13000 makaam. 3Dmark next ar shito delzi vispaar neko neizdariis. Redzeeju screenshotu, kuru peec tam izvaaca, GF 6800ultra celjos!

Labaakajaa testaa (atrakajaa) 15FPS ar standarta 1024x768 bez navarotiem lenakajaa 5Fps.

 

Par cik tests stradas ari ar 3.0 sheideriem tad tajaa tavai kastiitei nebuus ko dariit.

Link to comment
Share on other sites

Guest Orlis
paarsvaraa gan jaatziist valsts iestaadees cilvji njem intel - normaalaas vietaas njem SUN
Varu pat derēt, ka tiem kas pasūta iekārtas intelī ir kāds tuvs radinieks vai draugs tanī firmā
Link to comment
Share on other sites

Krishius
Tad jau AMD athlon 2500+ reali iet uz ~1.8 Ghz???
Jaa - vinsh iet uz 1,83 Ghz, bet lieta taada, ka ar saviem 1,83Ghz vinhs speej konkureet un dazhaas jomaas pat salikt P4 2,4 vai pat 2,53 Ghz. AMD iziet nevis un GHz (kaa to dara Intelis - tik prasti celj to frekvenci), bet gan uz tehnologijaam, kas ljauj procim buut jaudiigaakam ar peec iespeejas mazaaku frekvenci. Tas arii dod iespeejas to augstaak uzdziit...
Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842
Tad jau AMD athlon 2500+ reali iet uz ~1.8 Ghz???
Jaa - vinsh iet uz 1' date='83 Ghz, bet lieta taada, ka ar saviem 1,83Ghz vinhs speej konkureet un dazhaas jomaas pat salikt P4 2,4 vai pat 2,53 Ghz. AMD iziet nevis un GHz (kaa to dara Intelis - tik prasti celj to frekvenci), bet gan uz tehnologijaam, kas ljauj procim buut jaudiigaakam ar peec iespeejas mazaaku frekvenci. Tas arii dod iespeejas to augstaak uzdziit...[/quote']

Nezin gan.s.kaadas tad tur tik SMO4NAS(piemirsiisim sho izteicienu...) tehnologijas tur ir?!

 

Taatad intel neiziet uz tehnologijaam un tikai celj frekvenci, ja? Nu ko tu te gvelz...

 

Gan Intel gan AMD iziet uz tehnologijaam. Manupraat esi sapinies pats savos vaardos. Jaunaakas tehnologijas = lielaakaas frekvences, lielaaka jauda. Ja neizietu uz tehnologijaam lielaaku frekvenchu nebuutu...

 

Nenosodu AMD ne par ko, nesaku, ka Intel rulz un AMD sux. Katram procesoram savas priekshrociibas un savi trukumi. Un tas, ka tev ir AMD nenoziimee, ka intel neatiistaas utml.

Link to comment
Share on other sites

Guest Hell666
riita kafiju dzerot ...

 

nu nav tas nekaads lieljaudas kompuuters ...

nevajag mulkiibas spriedeleet un nevietaa meeginaat pirkstus lociit ...

 

viss kas vinjaa ir jaudiigs ir videokarte - a taa visprastaakais AMDska nekas vairaak

 

spriezot peec salikuma tiiniisha speelju mashiiniite ...

 

Shobriid parasts ir XP barton 2500+

64bitiigie cpu nav nekas iipashu tachu maajas taadi pagaidaam ir pamaz.

Protams uz lieljaudas miskasti shitais suuds nevelk :)

Lieljaudas kastees ir desmitiem prochu... a te viens :)

Kautkur lasiju ka toposhais lieljaudas pc tiekot taisiit uz AMD cpu :)

peedeejaa rindinja ir tiesa

ja nekljuudos japaanas militaaristu vai valdiibas vajadziibaamtiek buuveec lieljaudas pc ar hvz cik AMD prochiem

dienaa bija raxts

Link to comment
Share on other sites

Neviens jau neapstriid Intel ir vadiibaa :)

Vesturiski taa ir iegaajies.

Tachu situaacija mainaas :p

Shis un domaaju naakamais gads ir AMD ljoti labveeliigs.

AMD ir ieguldijis ljoti daudz $ tehnologijas un taa nav taa lieta , kas atperkas momentaali :)

Un runaajot pa tiem daudzajiem CPU viena akastee..

NC...

citeeju

 

"1CPU - "piislis" ar domu personaalais kompuuters

2CPU - kaartiiga darbastacija

>2CPU - kaartiigs kompuuters"

Tu laikam nejuuti shkjirbu ( vai neveelies ) starp parastu maajs suudu (taadu kaa tev, man ) un serveri.

Kaartiigs kompjuters...

2cpu

Tas ka VIDam taads ir tas nenoziimee ka tas tagad ir etalons kaartiigam 'komputeram"

Un tie kam ir tikai 1CPU tie vispar nav computeri.. taa kalkulaatori

Tu nopirki to savu jauno P4 un tagad to vien dari kaa veezee pirksteljus :)

Visi kam nav vismaz 2CPU un protams Intel P4 nav cilveeki :p

Tos multi cpu zaarkus njem tikai tiktieshaam lielie uznjeeumi/iestaades.

99% uznjeemumu lieliski iztiek ar saviem duaalajiem xenoniem.

2cpu kaatiiga darbastacija... njirga naak

tajau tavs suuds pa 600Ls ir tikai taa.. papusei darbastacija.. jo tev jau ir tikai viens cpu.. otrs taa ir parodija pa cpu.

Tu ar tiem CPU taa atlieci pirkstus ka izskatas vairs neizdosies saliekt :p

 

Un vispar.. tie kam vajag tieshaam lielu razhiibu nenjem nekaadus smirdiigos Intel.. njem SUN.

Vai kasnutur vel bija.. Alpha..

neaceros jau vinjus.

Man arii ar taadiem diendienaa nesanaak shancet.

Link to comment
Share on other sites

Sifozais

Ja nemaldos ieksh Tomshardware bija tas raksts par peetijumu, ja AMD dalja pieaugs un Intel samazinaasies kaa peedejaa laikaa, tad peec 20gadiem AMD buus vadiibaa.

 

Nesaku ka viens rulz otrs sacks, pateikshu tik to ka cpu peerku skatoties no savaam finansealajaam iespeejam. Taatad pirms tam kad paradijaas Athlon 64 buutu njeemis ar P4, bet shobriid njemtu Athlon 64... viss mainaaas.

Link to comment
Share on other sites

Kā jūs domājat cik punktus 3Dmark 2003 dabūs šis kompis??

 

ABIT KV8-MAX3(s754) VIAK8T800 S.ATA RAID SB6Ch LAN1000 ATX

AMD ATHLON 64 3700+ S.754 1Mb BOX

Video RX800XT

1GB DDR 400

 

Mans draugs šo kompi vakar pasūtīja un nākamās nedēļas vidū mēs varēsim uzzināt uz ko tas ir spējīgs.

Es pat nevaru iedomāties cik punkti tādam varētu sakrāties.

 

:D Palieliities atnaaci? :D

Link to comment
Share on other sites

Kā jūs domājat cik punktus 3Dmark 2003 dabūs šis kompis??

 

ABIT KV8-MAX3(s754) VIAK8T800 S.ATA RAID SB6Ch LAN1000 ATX

AMD ATHLON 64 3700+ S.754 1Mb BOX

Video RX800XT

1GB DDR 400

 

Mans draugs šo kompi vakar pasūtīja un nākamās nedēļas vidū mēs varēsim uzzināt uz ko tas ir spējīgs.

Es pat nevaru iedomāties cik punkti tādam varētu sakrāties.

 

Hehe ;))) [jaapakasaas] Mazaak papagailiishu buus nekaa manai kastei! ;)))))

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...