Jump to content

Vairākas OS


Guest
 Share

Recommended Posts

Lai es varētu izmantot WinXP, Win2000 AS, WinME un Linkux Mandrake, kura OS man jāliek uz kuras partīcijas?

 

Vienalga. Protams, ja neesi saskāries ar vairāku os instalēšanu uz viena pc, vieglāk būs, ja instalēsi secībā: vispirms 9x, tad winnt, tad linux.

Kā rīkoties citos gadījumos, atbildi atradīsi, meklējot boot forumā ziņas pēc atslēgvārda "grub".

Link to comment
Share on other sites

WinXP - Ikdienas lietošanai

WinME - Spēļu spēlēšanai

Win2000 AS - Lai apgūtu Windows servera administrēšanu

Linux Mandrake - Intreses pēc

 

Lūk tā...

Link to comment
Share on other sites

Windows servera administrēšanu var apgūt tikai tad, ja tev ir vismaz 1 serveris un vismaz 1 klients, kuru ielikt domēnā.

Link to comment
Share on other sites

windows 2000 AS... kas tas pa AS i domaats??

 

 

administreeshanai :)))

Meeee OS speeleem :>>

Link to comment
Share on other sites

Guest shal3r

Piekriitu VIL ieteikumu par seciibas izveeli, jo taa buus vienkaarshaak.

 

Kaa boot loaderi ieteiktu LILO vai GRUB - buus mazaak probleemu.

Link to comment
Share on other sites

Vecais
Piekriitu VIL ieteikumu par seciibas izveeli, jo taa buus vienkaarshaak.

 

Kaa boot loaderi ieteiktu LILO vai GRUB - buus mazaak probleemu.

 

Es ari domāju tāpat kā VIL un shal3r - ja linuxu uzliek kā pirmo tad LILO vai GRUB jāieraksta uz MBR, bet instalējot win 9x un win NT tās centīsies pārzāģēt pāri LILO savus MBR ierakstus, būs jāpasvīst lai saliktu visu pa plauktiņiem, tomēr palaist NT ielādes menu izdosies tikai daļēji, jo wini savā starpā kaut kā sapratīsies, bet pingvīnu ignorēs principiāli - pac esmu veicis tāda veida experimentus - un šobrīd man MBR-ā ir ietupināts LILO kurā ir ieceptas visas OS-as, kuras dzīvo uz HDD icon_smile.gif , kaut gan jātdzīst, ka aiz laba prāta es tādus gājienus nedarītu, labāk pingvīnu sēdināt vai nu starp, vai nu aiz windozēm wink.gif

 

un vēl - labi, ka uz HDD būs FAT32 partīcija, nebūs NEKĀDU sarežģījumu ar failu apmaņu sarp win un *nix icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest shal3r

Vecais - tu tieshaam esi novecojis, jo jau sen nav taadas FS, kuras saprastu Windows un nesaprastu Linux, piemēram, NTFS.

 

Es liktu LILO vai GRUB ieksh MBR, neatkariigi no OS skaita un izvietojuma!

Link to comment
Share on other sites

Vecais
Vecais - tu tieshaam esi novecojis, jo jau sen nav taadas FS, kuras saprastu Windows un nesaprastu Linux, piemēram, NTFS.

 

Es liktu LILO vai GRUB ieksh MBR, neatkariigi no OS skaita un izvietojuma!

 

...rūpīgāk lasi postus icon_smile.gif iet run par DROŠU failu apmaiņu starp win un *nix

es neriskēju linuxam ieslēgt NTFS rw režīmā, jo linux man ir sekundāra OS

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Lai es varētu izmantot WinXP' date=' Win2000 AS, WinME un Linkux Mandrake, kura OS man jāliek uz kuras partīcijas?[/quote']

 

Panjem kaadu no paziistajamiem Boot Menedzeriem, saskaldi prieksh MS primaarajaas partiicijaas, Linuxsijai peec defaulta vai saviem uzskatiem un rulle. Teiksim kaut vai System Commander 2k, atpaziist daudz OS. icon_wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...