Jump to content

Kādam Athlonam pēc reitinga varētu pielīdzināt Opteron 144


MIGs
 Share

Recommended Posts

Kādam AMD Athlonam pēc reitinga varētu pielīdzināt AMD Opteron 144 (Socket 939) ?!

Runa ir par nedzītu sistēmu !

 

Zinu ka tauta te ir Opteronus iegādājuši-kādas atsauksmes ?!

 

Tipa, jāizdoma kuru spraust desktopa kastē !

Link to comment
Share on other sites

mrlobber

Ja nemaldos, Opteron 144 pēc megaherciem = Athlon64 3000+ Socket939, vienīgi Opteronam ir 1 Mb L2 cache, kamēr Athlonam būs 512kB (mazliet palīdz spēles spēlējot u.tml., lai gan visbiežāk - nemanāmi ;) )

Link to comment
Share on other sites

Nēnu par Gh skaidrs, laigan tos jau ar nevienmēr var vienādi salīdzināt, bet keša izmērs jau arī ietekmē veiktspēju un indeksāciju.

 

Vot tapēc jau rodas jautājums !

Link to comment
Share on other sites

mrlobber

Nu tipa vismaz senāk Socket939 procesoriem AMD diezgan konsekventi lietoja sekojošu shēmu:

 

xx00+ ar 1 Mb cache = xx00+ ar 512kB cache + 200.

 

Tb, SanDiego 2.2 Ghz 1Mb = 3700+; Venice, Winchester 2.2Ghz 512kB = 3500+

 

SanDiego 2.4 Ghz 1Mb = 4000+; Venice 2.4Ghz 512kB = 3800+

 

Līdzīgi arī ar dual corēm bija, tikai tur bija 2x512kB L2 un 2x1 Mb L2... Protams, kā pats saproti, tas viss tā ļoti nosacīti un par reālo performanci patiesībā pasaka ļoti maz.

 

Ņem vien to Opteronu.

Link to comment
Share on other sites

Ta sanāk, ka vidēji varētu vilkt uz kautkādu ~3200+ ?!

 

Man te programmētājam kaste jānokomplektē, negribas lieki piķi ar tērēt.

 

Ir reāli arī citas priekšrocības Opteronam(Uz S939) salīdzinot ar Athlon ?!

Nēnu es saprotu, ka teorētiski opterons ir kvalitatvāks utt, bet reālā dzīvē ?!

Link to comment
Share on other sites

Programmetajam opteron? Nav letak panjemt sempron+mb par to pashu cenu vai pat krietni letak? Protams atkarigs ko tieshi programmes, mosh 3D utt :) Opteron njem, jo tam ir 1MB cache un labi klokojas :D

Link to comment
Share on other sites

Instigater

MIGs, opteronam vieniigais bonus paar Athlonu ar tiem pashiem parametriem ir tikai un vieniigi SMP iespeejas.

Link to comment
Share on other sites

Programmētājs strāda ar zemes dienesta kartēm, un viņam tur rēķināšanas pasākums ir ļoti no svara, tiek noapgreidots no pavārga Celerona.

 

Instigater SMP domāts, kā virtuālais procesors (Tipa Intelim tas saucas HT), vai iespēja likt uz atiecīgas mātenes vairākus šādus procesorus ?

 

PS. ierunājās skopums - Asus + 3000+ !

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Ja tas buutu tjipa HT, tad es to sauktu par viltoto SMP, shitamais ir visiistaakais SMP.

Link to comment
Share on other sites

vispaar man taads laamiigs jautaajums, vai teiksim prieksh shaada opterona ir vajadziiga kaada iipasha maatene, vai der jebkura s939???

Link to comment
Share on other sites

opteroni der uz s. 940

un uz 939- tad der jebkura 939 maatene, kas atbalsta cpu listee doto opteronu...

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Palasiijos siikaak, paizgliitojos. 100 seerijas Opteronus nav paredzeets paarot kopaa ar veel kaadu Opteronu, liidz ar to SMP no shiem procesoriem nesanaaks. Atklaati sakot, es pat nesaprotu, kaada velna peec tad bija jaaizlaizj Opteroni uz 939 socketa.

Link to comment
Share on other sites

lai oceriem prieks :mrgreen: bet kā tur bija ar to 940socket'u,tur nebija vajadzīgs registred rams?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...