Jump to content

Problēmas ar draivri USB prnterim


nock
 Share

Recommended Posts

Šitā aprīļa joka dēļ nevaru atrast neko un tādēļ nāksies veidot jaunu topiku. Tātad jautājums tāds:

 

Man radinieks nopirka printeri. Pieslēdzas printeris caur USB. Modeli nezinu. Viņam ir portatīvais. Pieslēdza. Ieslēdza. Dators atrada kautko pieslēgtu un ieinstalēja kā USB ierīci (kā īsti notika nezinu, jo man jautāja pa telefonu). Viņš ieinstalēja pēc tam īsto printera draiveri, taču sistēma joprojām redz printeri kā kautkādu USB ierīci. OS ir Windows2000. Es ieteicu vienkārši izdzēst draiveri, paskatīties Device Manager un pamēģināt dot datoram atrast printeri caur Printers and Faxes, bet viņš pateica, ka to jau ir darījis. Kad runāju, viņš brauca no veikala, kur pārdevējs pateica, ka itkā ir tāds gļuks, ka vajag sākumā instalēt draiveri un tikai tad slēgt printeri. Es īsti nezinu ko darīt. Iesakiet lūdzu! Jo pārinstalēt Win nebūtu labākā izeja. Varbūt kādam ar bija tādas problēmas? Lūdzu iesakiet! Vai aizsūtiet kautkur (kur es neatradu, jo šis skins vispār nesaprotams).

Link to comment
Share on other sites

Nu takš uzinstalē to draiveri. USB printeris jau nav nekāds USB flašs, kas tev strādās bez draiveriem. Tam printerim noteikti nāca līdzi CD disks ar draiveriem. Tad nu uzinstalē draiverus no tā diska.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tas nav nekāds gļuks, tā vismaz visi jaunie HP printeri instalējas, kā arī vēl virkne dzelžu.

 

Kad runāju, viņš brauca no veikala, kur pārdevējs pateica, ka itkā ir tāds gļuks, ka vajag sākumā instalēt draiveri un tikai tad slēgt printeri.
Link to comment
Share on other sites

Nē nu vienkārši viņš to atpazina kā USB ierīci un tagad instalējot īstos draiverus neas nepalīdz! Tur tas murgs..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...