Jump to content

www.hanzanet.lv neveras valjaa


Guest madis4u
 Share

Recommended Posts

ir tada lieta' date=' ka lapa www.hanzanet.lv neveras valjaa .... visas citas lapas veras normaali un kaa parasti ... kas vareetu buut pie vainas ... ???[/quote']

 

atkariibaa ,ko tu lieto,IE...Mozilla, vai Pingviinu....????????

Ar IE pagaidaam tocc viss iet, probleemu neredzu.

Link to comment
Share on other sites

Guest madis4u

lietoju Firefox, bet neveras valjaa arii uz IE, es domaaju ka vaina vareetu buut nejau pashaa hanzanet, bet kk dzelzha sirdii ... vai kaadam kk lidiziigs nnav gadiijies .??

Link to comment
Share on other sites

Guest madis4u

izmantoju win XP Sp1

bet arii citas internetbankas neveras valjaa...tas ir tas interesantaakais...laikam jaanoshaujas :)

Link to comment
Share on other sites

izmantoju win XP Sp1

bet arii citas internetbankas neveras valjaa...tas ir tas interesantaakais...laikam jaanoshaujas :)

Pārāk augsti drošības settingi. Būsi kau kādas kūkas aizliedzis.

Link to comment
Share on other sites

Uzstum nokluseetos sec setingus. Iztiiri internet temp failu folderi.

Man likaa ka bankas nepaaraak draudzeejas ar FF?

Tagad ir kautkas pamainijies?

Link to comment
Share on other sites

Guest Astroxs

es esmu bez SP1 ar internet explorer 6.0 un ar medium security setingiem... man viss iet...

Link to comment
Share on other sites

Ja lieto IE tad Help->About un skaties kas tur ir 56 vai 128 bit. Ja 56 apdeito savu IE

Link to comment
Share on other sites

Guest Astroxs

https://ibanka.unibanka.lv/ipc/login_ub.jsp

 

 

Citeju:

Esiet sveicināti Ibankā – Unibankas norēķinu sistēmā internetā, kas piemērota gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Vairāk par Ibanku

Sistēmas lietošanai nepieciešamas Internet Explorer 5.5 vai 6.0 SP1 vai Netscape Navigator 7.01 pārlūkprogrammas ar Java atbalstu un jaunākajiem papildinājumiem.

 

 

Tatad vini mani spiez lietot Internet Explorer 5.5 vai 6.0 vaiNetscape Navigator 7.01

 

A ja nu es gribu lietot Opera,Firefox vai Mozillu?

 

Te jau tiek diskriminetas parejas parlukprogrammas....

Vai taa maz driikst? Lietojiet tikai to un to.....

Link to comment
Share on other sites

https://ibanka.unibanka.lv/ipc/login_ub.jsp

 

 

Citeju:

Esiet sveicināti Ibankā – Unibankas norēķinu sistēmā internetā' date=' kas piemērota gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Vairāk par Ibanku

Sistēmas lietošanai nepieciešamas Internet Explorer 5.5 vai 6.0 SP1 vai Netscape Navigator 7.01 pārlūkprogrammas ar Java atbalstu un jaunākajiem papildinājumiem.

 

 

Tatad vini mani spiez lietot Internet Explorer 5.5 vai 6.0 vaiNetscape Navigator 7.01

 

A ja nu es gribu lietot Opera,Firefox vai Mozillu?

 

Te jau tiek diskriminetas parejas parlukprogrammas....

Vai taa maz driikst? Lietojiet tikai to un to.....[/quote']

Drīkst. Pie kājas diskriminācija. Priecājies, ka vispār 100MB instalāciju ar EXēm neuzspieda.

Link to comment
Share on other sites

https://ibanka.unibanka.lv/ipc/login_ub.jsp

 

 

Citeju:

Esiet sveicināti Ibankā – Unibankas norēķinu sistēmā internetā' date=' kas piemērota gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Vairāk par Ibanku

Sistēmas lietošanai nepieciešamas Internet Explorer 5.5 vai 6.0 SP1 vai Netscape Navigator 7.01 pārlūkprogrammas ar Java atbalstu un jaunākajiem papildinājumiem.

 

 

Tatad vini mani spiez lietot Internet Explorer 5.5 vai 6.0 vaiNetscape Navigator 7.01

 

A ja nu es gribu lietot Opera,Firefox vai Mozillu?

 

Te jau tiek diskriminetas parejas parlukprogrammas....

Vai taa maz driikst? Lietojiet tikai to un to.....[/quote']

Drīkst. Pie kājas diskriminācija. Priecājies, ka vispār 100MB instalāciju ar EXēm neuzspieda.

 

No banku puses tas ir ljoti eeemm kaa teica biedrs Shlesers.. noziedziigi.

Apzinaati spiezh lietotaajus izmantot nedroshu programmatuuru.

Tas buutu taspats kaa ja apdroshinaataaji pieprasiitu lai visas mazhiinas ir vismaz 20gadus vecas bez bremzeem un pec iespeejas izpuvishaakas.

Pamaz laikam apkraaputu klientu laikam vel...

nekas... kad bils ar savu miiljoto IE iebridiis itkaa savaas bankas www un peecaak konstatees ka kaapostinsh kautkur nochabeejis.. ledaaji sakusteesies :))

 

P.S Ak navais es .. vaine? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest madis4u

nu taa, paarliku FF uzliku SP2, arii IE ir 128 bit versija, BET tik un taa neiet, pat droshiibas uzstaadijumus uzliku uz minimaalajiem ..... taads pat ljaunaakajos murgos nav raadiijies

Link to comment
Share on other sites

nu taa' date=' paarliku FF uzliku SP2, arii IE ir 128 bit versija, BET tik un taa neiet, pat droshiibas uzstaadijumus uzliku uz minimaalajiem ..... taads pat ljaunaakajos murgos nav raadiijies[/quote']

Tikko izprovēju www.hanzanet.lv ar FF 0.8. Viss notiek.

Tā kā probza ir Tavā galā. Vai hansabanka.lv iekšā tiec? Varbūt ugunsmūrī esi disablējis www.hanzanet.lv vai pat visu subnetu. Otra iespēja, ja Tu lieto kaut kādu "mājas" operatoru, ka no šī operatora ir bijis uzbrukums hanzanetam, un tajā galā neakceptē Tavus pieprasījumus.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...