Jump to content

Pastuuzis u-101


Dundurs
 Share

Recommended Posts

2x25 vai 2x30 iisti nezinu :roll: nu pavilkt jau pavilks daudzmaz

Link to comment
Share on other sites

Guest noisek
Es gribeeju zinaat cik shitajam pastuuzim ir jauda, nu cik wati. Gribeeju zinaat vai 90nieces vilks normaali ar shito pastuuzi

Jautājums, kas tev šķiet normāli? Katram tas ir individuāli...mazai istabai jau pietiks

Link to comment
Share on other sites

Dundurs

Ko domaaji ar mazu izstabu man 17 kvadraatmetri, laikam jau pietiks

Link to comment
Share on other sites

Guest noisek
Ko domaaji ar mazu izstabu man 17 kvadraatmetri, laikam jau pietiks

Tādā telpā būs okee, protams nebūs tā, ka ausis krīt ciet :wink:

Link to comment
Share on other sites

Man tādi pati istaba un dzīvoju ar abām S-90 uz vienu yky-020 kanālu tas ir kautkur 25w uz kanālu un skan jau labi :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Guest Aliens

2x20w, devinjdesmitniecem 2x pa vaju-skanju kropljo, tie, kas saka, ka tas musars s90 mierigi velk, naw dzirdejushi s90 pie normala ampa!

 

_________________

Ziņojums pievienots no BOOT.LV WAP

Link to comment
Share on other sites

Nu tagad jau domāju ka vajadzētu citu pastūzi, jo drauga S-50 dod vairāk basus nekaa S-90 :oops: Vai radiotehnika 7111 Stereo vils normali?

Link to comment
Share on other sites

Y-7111 kautko vilks ar saviem 35w bet ne visu. Esmu dzirdejis s-90 pie jaudiga pastuza uz 200w un vienk velk tas tumbas ne pa jokam :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Guest bobiks222

Domaaju ka shis nevilks kaa vajg 90nieces vinjsh speej izskjarkstinaat RRR 50w bet 90 nebuus iisti kaa vajg.

Link to comment
Share on other sites

Guest noisek
Y-7111 kautko vilks ar saviem 35w bet ne visu. Esmu dzirdejis s-90 pie jaudiga pastuza uz 200w un vienk velk tas tumbas ne pa jokam  :twisted:

RRR S-90 skandām kopējā RMS ir ~ 106W, bassam RMS ir 75W, pieslēgt viņas var pie visādiem pastiprinātājiem, arī pie tādiem, kuriem output power ir 1kW...protams, ka 200W pastuuzis vilks S-90, bet tomēr pastāv iespēja ar šādu pastūzi satraumēt S-90, manuprāt, lai viņas skanētu pietiekoši labi un netiktu nosvilinātas, vajag pastūzi, kuram output power ir ~100W uz kanālu :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest Aliens
RRR S-90 skandām kopējā RMS ir ~ 106W, bassam RMS ir 75W, pieslēgt viņas var pie visādiem pastiprinātājiem, arī pie tādiem, kuriem output power ir 1kW...protams, ka 200W pastuuzis vilks S-90, bet tomēr pastāv iespēja ar šādu pastūzi satraumēt S-90, manuprāt, lai viņas skanētu pietiekoši labi un netiktu nosvilinātas, vajag pastūzi, kuram output power ir ~100W uz kanālu  :wink:

 

Ko tu te lej puisīt?

S90 maximālā jauda ir 90w un nominālā ir 35, tas pat uz tumbas ir rakstīts!

Link to comment
Share on other sites

Guest noisek

Ko tu te lej puisīt?

S90 maximālā jauda ir 90w un nominālā ir 35, tas pat uz tumbas ir rakstīts!

 

visur, kur esmu redzējis, ir rakstīts, ka basam ir nominālā 75W, arii RRR ruupniicaa meistars teica to pashu, taa kaa ticeeshu tikai tad, kad redzeeshu kaadus meerijumus :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Nu nav s-90 35w ir vien tie pasi 90w. Ta vienkarsi ir atkal veca cccp jaudas apreikinasana.

Link to comment
Share on other sites

Guest Brake

Taa nu tas ir!

Nu nav 90nieces skaljrunim tikai 35 W RMS!!!

Ir krietni vairaak, jeb preciizi 75W RMS!!!

Tie 35 ir reekinaati peec vecaas padomju sisteemas!

Man, skiet, ka to pashu var attiecinaat uz pastiprinaataajiem!

Bet par skaljrunjiem 100%, ka padomju jauda ir uz pusi mazaaka, nekaa peec muusdienu standartiem! :(

Link to comment
Share on other sites

Guest noisek
Taa nu tas ir!

Nu nav 90nieces skaljrunim tikai 35 W RMS!!!

Ir krietni vairaak, jeb preciizi 75W RMS!!!

Tie 35 ir reekinaati peec vecaas padomju sisteemas!

Man, skiet, ka to pashu var attiecinaat uz pastiprinaataajiem!

Bet par skaljrunjiem 100%, ka padomju jauda ir uz pusi mazaaka, nekaa peec muusdienu standartiem! :(

 

Nu re, neesmu vienīgais,kas tā saka, pārliecinājos vēlreiz, ka tik tiešām S-90 RMS ir 75W ne vairāk un ne mazāk!! Kopējā nominālā jauda S-90 summējos visus skaļruņus ir 106W tā lūk :wink:

Link to comment
Share on other sites

RMS jauda ir tā pati krievu laiku pases jauda(vismaz tā tulkojas šis kielums no krievu valodas). Pases jauda un RMS jauda tiek mērīta pie 10% kropļojumu. S90 apakšu skaiļrunim nominālā jauda ir 30W.

Link to comment
Share on other sites

Guest Brake

Kaut kaada smadzenju puudereeshana! :)

Tad sanaak, ka ar pastuuzi, uz 30 W RMS es vareeshu iegrabinaat taa ka maz neliksies un vairaak nevareeeshu izspiest!

Apsurds!

Link to comment
Share on other sites

Guest Aliens
Kaut kaada smadzenju puudereeshana! :)

Tad sanaak, ka ar pastuuzi, uz 30 W RMS es vareeshu iegrabinaat taa ka maz neliksies un vairaak nevareeeshu izspiest!

Apsurds!

 

Ar 40w pastūzi varēs! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Brake

Visu muuzju dziivoju ar paarlieciibu, ka tas basinieks ir krietni niknaaks! :(

Bet katra diena, atnes ko jaunu!

No kljuudaam jaamaacas! :lol:

Link to comment
Share on other sites

S90 Tu vari kustināt ar 70W pastiprinātāju uz pilnu jaudu, tiki kropļojumi būs 10%.

Link to comment
Share on other sites

Jūs visi dzenaties pēc jaudas un ražotāji seko tirgus pieprasījumam. Gribi 100W, lūdzu, nav problēmas uzrakstīt. Vajag palasīt skaļruņu tehniskos parametrus, tad tie uzpūstie W stipri samazinās. Skaņas kvalītāte nav atkarīga no jaudas.

Link to comment
Share on other sites

Guest Aliens

Es jau savas S90 piebeidzu ar "100w RMS uz kanālu" pastūzi... :D takā, ja tām S-90 būtu 106w RMS tad man viņām toč nebūtu jauni basinieki jāpērk :D

Starp citu, tas aparāts tumbas bliež ārā kad jau ir uzgriezta 1/3 no volume skalas!

 

Visu muuzju dziivoju ar paarlieciibu, ka tas basinieks ir krietni niknaaks!  

Bet katra diena, atnes ko jaunu!  

No kljuudaam jaamaacas!

 

Kāda nozīme pārliecībai, ka tā tumba ir stiprāka vai netik stipra?

Skaņa visu izsaka :) Ja 20 m2 istabā ar divām deviņdesmitniecēm var dabūt 100dB tad manuprāt tas ir pilnīgi pietiekami :)

Link to comment
Share on other sites

Guest NSSpecial
Es jau savas S90 piebeidzu ar "100w RMS uz kanālu" pastūzi... :D takā, ja tām S-90 būtu 106w RMS tad man viņām toč nebūtu jauni basinieki jāpērk :D

 

Ska'lruni nokaut ar paaraak vaaju pastiprinaataaju ir ljoti vienkaarshi pie tam diemzeel. Vajag papeetiit kas tur naak izejaa kad tie vaajie ampi iet uz pilnu klopi un padomaat kaa tas ietekmee skaljruni, preciizaak kaa liidzstraava silda taa spoli. Ja ir ideja dot uz pilnu jaudu tad ampam jaabuut stipraakam nekaa slodze speej tureet. Patiesiibaa tas driikst buut kaut krietni stipraaks ja tiek groziits domaajot ar galvu.

 

RMS - Root Main Square. Tas ir kalkulaacijas un meeriijumu veids, pataals no patiesiem muuzikas atskanjoshanas procesiem, bet eerts meeriishanai un uzskataams. Ja lieto RMS apziimeejumu tad tam ir jaabuut uzraadiitam datos. RMS nav tieshs sinoniims vaardam nominaals, tiem nav viena noziime. Ir arii citas metodes, pie tam preciizaakas.

Link to comment
Share on other sites

Guest NSSpecial

Tie 35 ir reekinaati peec vecaas padomju sisteemas!

Man, skiet, ka to pashu var attiecinaat uz pastiprinaataajiem!

Bet par skaljrunjiem 100%, ka padomju jauda ir uz pusi mazaaka, nekaa peec muusdienu standartiem! :(

 

Watti nekad nav mainiijushi savu noziimi un neviens watts agraak nebija lielaaks nekaa ir tagad. Watti ir atkariiba no sprieguma kjeedee un straavas, un patiesiibaa vieniigais taustaamais lielums ir straava, un neesmu dzirdejis ka peedeejo 20 gadu laikaa elektronu p'arvietoshanaas aatrums buutu mainiijies krasi, deelj kaa patiesi vareetu mainiities wattu izmeeri.

 

Te noteikti iet runa par to jaudu pie kuras spole saak svilt skalrunim (max long term power taa teikt), bet skanjas kvalitaate jau sen atpakalj pazaudeeta pie nominaalaas grieztiem kas jau paari.

 

Jauda pati par sevi neko daudz nenosaka. Tie ir griesti, jeb lielums kuru nevajadzeetu paarsniegt lai neparaadaas kaads cits nepatiikams efekts vai defekts. Kaads tas ir atkariigs no taa par kaadu jaudu runaa. Taa gribeetos teikt. Viena lieta ir cik tiiri elektriski skaljrunis speej iztureet, cita ir pie kaadas jaudas tas paarstaaj atskanjot muuziku un saak izdot vienkaarshi troksni.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Aliens

Cik jauki...

Vakarā parādās NSSpecial un izlabo visas muļķības, ko gudrīši te pa dienu safantazējuši :p

RESPECT :wink:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Juu_Tuu

vajag beidzot ielikt "Audio tehnika" sadaljaa kaadu teoriju vai vienkaarshi NSSpecial labaakos rakstus par visiem RMS un PMPO :) lai visiem buutu skaidrs kas ir kas!

Link to comment
Share on other sites

gachoman

u-101 nav paredzets 2x s-90

vins ir paredzet 2x s-30

vismaz to es ta secinaju no ta ka s-30 vins velk nu ta uz robezas, isti nesapratu kas netur, s-30 vai pastuzis.

Pase bija teikts ta ka prieks s-30 vajag 100w pastuzi, un ja ta piemet ka s-90 ir tipa 3 x jaudigaka, tad s-90 ieteicama pastiprinataja jauda varetu but 300w...

Prieks s-90 der ari tadi ka brig , vai bark, brig 001 man skiet ka ir 2x50w, kautgan uz korpusa prieksa smuks uzraxts 100w, tas varetu but kopeja jauda, jo vinam ja groza balansu tad uz vienu kanalu skalums samazinas bet uz otru var dabut bezmazvai 2 reiz skalak.

Skumjs ir fakts ka ar vajaku pastuzi viegli var nodedzinat jaudigas tumbas, jo doma ka tad kad uzgriez uz pilnu vinam jastrada normali, bet vins jau iet uz parslodzi un taadu kropli dzen lauka.... un tad dzekini lielas es ar savu vaajo pastuzi s-90 nodedzinaju.

Prieks mazas istabas bus ok ari ar y-101, tacu man skiet ka netiks attistita, ka lai tagad ta pasaka, lai nebrektu virsu, nu nebus tev tads efekts ka ar jaudigaku pastuzi tada pasa skaluma, jo nav tam y-101 tas jaudas, lai lielos skalrunus kustinatu.

nu to es ta viegli aptuveni praktisko teoriju dzenot...

lasiju diezgan pasen vienu psrs gramatu par pastuziem un tumbelem, ko cik katrs spiez lauka un kam ir isti paredzets. Neatceros tiesi kas un ka, tapec labrat dzirdetus kadus labojumus... ja ir.

Link to comment
Share on other sites

Ronis007

Ja runa par pastuziem leti var nopikt latgale!!Es savejo 4 X 100(vismaz ta teica kad pirku) nopirku pa 55!!

Link to comment
Share on other sites

Guest NSSpecial
par visiem RMS un PMPO :) lai visiem buutu skaidrs kas ir kas!

 

Te topiki mainaas nepaartraukti taadeelj ir gruuti izsekot liidzi visam kas notiek. Bet ja uzmaniigi apskata tad pavisam nesen Didzis jau normaali uzrakstiija kaadaa veidaa tiek ieguutas shiis RMS jaudas. Nekas astronomisks tur nav.

 

Es shos postus neuztvertu kaa rakstus, taadeelj tie ir forumaa un tos var apstriideet ja ir kaads normaals arguments. Pakonkretizeet jau var, taa pat kaa to visu principaa var atrast netaa arii ja nopietni pashkjiro literatuuru un pieiet lietai arii no darbiibas puses. Visiem gan ar anglisko lasiishanu nav ideaali, man savukaart pashlaik kaa var redzeet Latvju riimes izbeidzaas, un es off lai pakorigjeetu kompi bik.

 

Jaunas dienas jauni darbi jaasaak.

Link to comment
Share on other sites

skelemix

Interesanti, pie kāda skaļuma cilvēks pārstāj uztvert mūziku, un dzird vienkārši troksni. Kaut gan lielākā daļa no tiem kas tiecas pēc megajaudas, starp to nemaz atšķirību nezin. Ja gribas skaļumu, tad taču var likt tumbas pie ausīm, domāju, ka efekts būs gana labs.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Eu a bet ja es piemociitu 2 tjipa 150nieces (centra tumbas) pie saveja u101 butu normali? Pienjemu ka centram ta jauda i mazliet uzpuusta un tas pastuzis varetu normali pavilkt... Ko jus sakaat?

Link to comment
Share on other sites

gachoman

domaju ka mes visi zinam kas tev pa modeli ir tam centra tumbam, un kas tas pa 150?

pieliec un paklausies... tikai skaties kadas tur pretestibas, tumbam un kadas pastuzis pielauj.... par to kadam jabut ta pilns forums.

Link to comment
Share on other sites

nu ko juus te mocaties pieliku pie pastuuza 4 Om 90 nieces velk takaa prieks. Piebildiishu ka man viens kanaals nosvilis un man 2 90nieces ir pie viena kanaala un kaadi 100dB nu toc velk. Uzliku vienu klipu kur vilciens brauc skanja bija taada ka vinjsh tieshaam nestos cauri manai istabai.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Piebildiishu ka man viens kanaals nosvilis un man 2 90nieces ir pie viena kanala
Kad trešo reizi izbrauks cauri istabai, tad nosvils arī otrs kanāls!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nu nezinu, ko pateikt par radiotehnikas pastuuziem, bet manejais 30 gadus vecais "Japoshka", 1 s-90 un 1 s-50 baaz araa ka muzujlus, ja kas pastuza jauda kas rakstitas uz kastes ir 2 x 30w, varbut taja laikaa konstruktori pielika rezervi :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...