Jump to content

Problēmas ar daudzām programmām


Guest
 Share

Recommended Posts

--------------------------------------------------------------------------------

 

Palidziet ludzu. Kompis galigi vairs neiet. man windows xp. sodien kaut kas saka galigi glukot. Explorer vairs neveras, kamer atveras paiet 5min. mozilla vairs vispar neioet. puse no programmam vairs neveras vala. norton anti virus pazudis. man liekas ka pie vainas ir 3rs party advertisments un trojani kas visu saboja. kaut kadu erroru izmeta par ncase ka reklamas kaut ko izdarija ar failiem un programmas vairs var nestradat a vajag. vospem esmu izmeginajis visu ko maku. ludzu palidziet iesakiet ko man darit, kadu programmu dabut. nonacu jau tik talu ka win xp gribeju restatret bet neatradu disku. ludzu palidziet ko man tagad darit.

 

 

jau ieprieks paldies.

 

Atpakaļ uz sākumu

Link to comment
Share on other sites

Meginaju safe mode iegaju bet ari tur neiet. Spiezu bet neveras vala. icon_cry.gif Internets itka pieslegts bet nekur nekonektejas: piemeram nevaru pieslegties ne live update antivirusam ne mirc ne spele serveriem utt. Tikai caur browseru iet icon_sad.gif Ieskaiet kau ko vel. esmu izmisuma.

Link to comment
Share on other sites

Kaa jau teica NormaalsCilveeks, aiziej ar savu cietni pie kaadas pazinjas kam maajaas nets ir un ir Antiviiruss ar peedeejiem jauninaajumiem! Piesleedz klaat un noskanee pret viirusiem! Ja viirusi ir tad salabo inficeetos failus, ja nevar salabot dzees laukaa! Peec tam nes maajaas un liec shamo atpakalj kompii, ja neiet, vari droshi paarinstaleet Windows icon_smile.gif tikai kad instalee izraij neta vadu no kompja icon_smile.gif Peec tam gan visam vajadzeetu iet wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...