Jump to content

dvd izveele.


Recommended Posts

Bija man taads loti labs un rets dvd ''Video d403'' labi ja nenema pretii vienu no 30 divx filmaam! vai varat ietekt ko liidzigu sim, galvenais lai nem pretii gandriz visas divx filmas!

Link to comment
Share on other sites

Despacho

pioneer (atsevišķi modeļi) neņem pretī pašrakstītos cd/dvd. pārējo lasi uz kastītes. un neņem ķīniešu sūdus, tad gan jau viss būs ok

Link to comment
Share on other sites

maildemon

Nu es nopirku Philips DVP5505S un esmu looti apmierinats. Viena filma no kaadam 20 man negaja skana bilde bija. Nez, mosj firmware jauzliek jaunakja.

 

Sitaa taa vainiigaa skanja: :?

 

Audio : 87 MB, 96 Kbps, 48000 Hz, 2 channels, 0x55 = MPEG Layer-3

 

Velviena lieta, ar ko saskāros, ka uztaisa "ZOOM", tad ta ikoninja, kas raada cik liels zoom ir, neiet nost no ekraana. Mosh kaads zin, kaa to novaakt?

 

P.s. Ja kaads pateiktu kur palasiities par firmwarem shim verkjim, butu loti pateiciigs. Der rus un eng valodaas.

Link to comment
Share on other sites

nemesis

Xoro- itkā lasa visu visos veidos.

ELTA (5.1) (70~100LS atkarīgs no komplektācijas.Ražo Vācijā)- reto disku nelasa. Var klausīties MP3 un vienlaicīgi skatīties bildes.

Philips DVP 632 (pats lietoju) - (stereo) Dažus diskus nelasa un kļūdaini rāda Codec Not Suported :)

Link to comment
Share on other sites

no leetaa gala - XORO un NASH, YAMADA

videejaa klase - SAMSUNG

augstaakaa - PHILIPS u.c.

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Rekomendeeju KISS DP1000 - peec vairaak nekaa pusgada lietoshanas veel neesmu saskaaries ar DivX/Xvid filmu vai DVD disku, ko nenjemu pretii. Vieniigaa lieta - ja DivX/Xvid filmai ir k-kaads gljuks (datu vai taml iztruukums), tad aparaats pie taada var aizriities un vai nu nokaarties vai arii saakt raadiit gljukaini visu turpmaako filmu, bet noprotu, ka liidziigi ir visiem DivX pleijeriem...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...