Jump to content

h


Guest bobiks222
 Share

Recommended Posts

Man arii ir probleema ar peedeejo reekjinu, bet vel neesmu piekjeeries izpeetiit: vai pats netiishaam esmu sarunaajis summu, vei kaada kljuuda.

Link to comment
Share on other sites

TokRa :lol:

Zvans uz 076 un 10min laikā visi pārpratumi būs noskaidroti ihz.. ka patīk no mušas ziloni pūst phe...

 

Laikam retam cilvēkam šai pasaulē ir devīze: Take it Easy... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Laikam retam cilvēkam šai pasaulē ir devīze: Take it Easy...  :roll:

 

Hehe, fizikas skolotājs bieži vien ko tādu saka. :D

 

Lai nu kā, ko var plosīties. Ja pacietības tā pavairāk, tad neredzu problēmu lietot TELE2 :D

Link to comment
Share on other sites

nu nez.. sho nto gadu laikaa kopsh lietoju LMT ar reekjiniem nekaadu probleemu nekad nav bijis... viss ir taa kaa vajag...

Link to comment
Share on other sites

Man gan ir bijis :)

vienreiz atnaaca reekjins 0.00Ls ;)

Varbuut tagad peec gada to atklaaja un paarreekjinu uztaisiija :D

Link to comment
Share on other sites

Mnja man tik iepēra tā frāze:

Rīt sniegšu pretenziju LMT, laika gaitā publicēšu arī citos medijos.

Ok pirmā daļa saprotama, bet otrā nesaskan ar laika trūkumu :o

Un papīrs tas tak ar laiks.. es vēl saprastu e-mails.. bet papīrs..

 

Eh, personīgi labāk bezmaksas sarunu izmantoju, tak frāzi "man pieskaitīja GPRS pieslēšanu divas reizes pēc kārtas gan martā gan februārī" ... skaidrot ilgāk kā 10min ir jāmāk kautkā speciāli ;)

 

 

Un jā .. tiktiešām esmu optimists :)

Link to comment
Share on other sites

Guest noisek
noisek tu laikam buusi sajaucis TELE2 ar LMT... taa vismaz izskatas peec tava uzskaitiijuma :D

Nebūt neesmu sajaucis :wink: zona vietām man ir labāka kā LMT, par bonusiem, ja piemēram nopērku karti par 1.75Ls, tad iekšā ir 2.50Ls + par katra ienākošā zvana minūti man pieskaita 0.01Ls, tātad parasti atjaunojot kredītu par 1.75Ls man sarunām ir ~ 3.50Ls...vai tad nav izdevīgi. Zvani savā starpā ir ļoti lēti, ja man kredīts palicis tikai kādi 7sant, tad es joprojām varu kādas minūtes divas parunāt + varbūt vēl sanāk nosūtīt sms, kura maksā 2sant.. vēl viens "+" ir tāds, ka var kādam "uzpīkstināt", vai pat paspēt pateikt kādu vārdu, ja arī kredīts ir 0.00Ls Tagad arī GPRS neko daudz nemaksā, ja nemaldos ~70sant par 1MB, bet tas megabaits tērējās ļoti lēnu..ar "zivi" staigāju jau kādus 4 gadus un nesūdzos.. :wink: :idea:

Link to comment
Share on other sites

varbuut tavaa gadiijumaa tas ir izdeviigi... visas priekshapmaksas kartes paarsvaraa ir domaatas cilveekiem ar nepastaaviigiem ienaakumiem...

 

pasham ir Formula 8... sarunas 5s/min pa dienu, 2s/min naktii, sms ~5s - taapat reti kad suutu no tel izzinjas, vairaakumaa taas ir servisu sms... kaa arii bonuss ir tas, ka nav jaauztraucaas par kaut kaadiem krediita atjaunoshanaam utt.. :) a zona... galvenais, lai sazvaniit var.. un ja godiigi jaasaka cik esmu pa Latviju braucis nekur nav bijis galiigas bezzonas... un runaajot par GPRS... par 1ls/meenesii pienaakaas 6MB...

Link to comment
Share on other sites

un runaajot par GPRS... par 1ls/meenesii pienaakaas 6MB...

 

kā tev sanāk 6 mb?

cik atceros tad 5 pilni mb naak kopā ar abonēšanu!

 

 

šis strīds par lmt tele2 ir smiekliigs, jo katram ir izdeviigaak lietot to operaatoru, kurā ir viss vairaak draugu tālruņu!

Link to comment
Share on other sites

Dīvaina pieeja: 10min veltīt telefonsarunai, kas visu atrisinātu šo pašu 10 min. laikā (pie tam saruna ir par brīvu!) ir sarežģītāk, nekā rakstīt papīru, nogādāt LMT, gaidīt atbildi... kopā svāksies pāris dienas (pret 10 min.)! Bet izskatās ka tas cilvēkam sagādā baudu (kasīties), un problēma tiešām ir smieklīga un ātri atrisināma!

 

Man, kādu laiku atpakaļ (kad tikko pārgāju uz Formulu8), bija paredzams brauciens uz ārzemēm, tapēc aizsūtiju faksu, lai pieslēdz īslaicīgo viesabonēšanu, jo pats nebiju izlasijis līdz galam, ka Formula tāpat darbojas ārzemēs. Man protams uz šī faksa pamata pieslēdza viesabonēšanu un naudu arī par to paņēma, nu viss kā pienākas, neko pārmest nevar. Bet es izmantojot MansLMT pačīkstēju, un man bez liekiem jautājumiem atskaitija to pieslēgšanas maksu atpakaļ!

Lūk tas ir līmenis! Pamatoti saku LMT rulz!

Link to comment
Share on other sites

Nu ko lai saka...

Laikam to kas jau sen pateikts:

No woman no cry :o

Veiksmi TokRa skandalēšanā jūtu līdz LMT :roll:

Link to comment
Share on other sites

man tiešām patīk kasīties un īstenot savu gribu, jo īpaši tāpēc, ka pēdējā laikā es to varu atļauties

Šī frāze izskaidro visu! 8)

Interesanti, kā saprast "varu atļauties sūdzēties.." vai kāds to nevar atļauties? Laikam dārgs prieks sanāk! :lol:

Un vēl, nestādos priekšā, kā tādu problēmu var neatrisināt pa telefonu?! Ko LMT teica: "neko nezinu, nedzirdu nerdzu... viss ir kaartībā" un nometa klausuli?

 

Saprotu vienu: pie vainas ir cilvēka tips, nevis problēma!

Link to comment
Share on other sites

Negribu kasīties ar cien. TokRa, bet tomēr tas viss velk uz to, ka citādā veidā sevi nevar realizēt vai pierādīt, bet gribās un reku kaut kāds iemesls tam! Nu niecīga taču tā lieta, un domāt, ka par šito tagad visi šausmināsies un brīnīsies kā tas LMT šitā var rīkoties, un bēgs pie citiem operatoriem... hmmm.

 

Labi, peace! Katram sava uts!

Link to comment
Share on other sites

Guest Aigars42

LMT un vēl + FORMULA tas pagaidam ir vienkārši MONSTRS ( pēc pieredzes ) :shock:

Link to comment
Share on other sites

Dazhiem patiik kasiities... dazhi to var arii mieriigi izdariit... kaa jau ieprieksh teicu... paarsleedzot piesleegumu uz Formula 8, pie reizes piesleedzu arii GPRS... kad atnaaca reekjins pat briiniijos... jo maxu par piesleegshanu nenjeema :) lai gan nekaadas akcijas tajaa briidii cik man zinaams nebij... turklaat sho vairaak kaa 3iis gadu laikaa ar LMT man nekaadu probleemu nav bijis... nav bijis nekaadu mistisko maksaajumu reekjinaa... ne kaadu citu probleemu... esmu miermiiliigs cilveeks un laikam tas mani glaabj briizhiem no konfliktiem ar taadiem cilveekiem kaa Tokra, kuriem patiik kashkjeeties par un ap visu... ok saprotu, ka vinjai varbuut ir taisniiba.. aber mozh tu tomeer pati kaut ko ne taa izdariiji? jo neba vienkaarshi taapat jamie pieskaitiija par piesleegshanu.. varbuut kaadam veel citam savam numuram sleedzi klaat.. jo katram nr. atsevishkji jaasleedz GPRS...

Link to comment
Share on other sites

Turklāt, tika aprēķināta maksa par GPRS īslaicīgo pieslēgumu par 01.03.06-01.03.06.
Tip pirmajā datumā vēl noskaitīja kā parasto īslaicīgo? :roll:

Kas tas par AAC "Vienība" LMT dīleris kautkāc? Čota man velk aizdoma ka vai tik tie nav kautko savārījuši...

Link to comment
Share on other sites

Posted: Wed Apr 12, 2006 6:00 pm    Apstiprināt ziņojumu:    

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Diemžēl, nevaru atrast topiku ar nosaukumu "LMT rullz" (bija te tāds), tāpēc rakstu šeit.  

 

Nerullz gan.  

 

Saņēmu šodien rēķinu par martu un secināju, ka šis kantoris dubulti noraksta maksu par vienu to pašu pakalpojumu - pastāvīgā GPRS pieslēgšanu - viens tas pats abos rēķinos, par martu un februāri.  

 

Papīri, kas apliecina manu taisnību, man ir. Rīt sniegšu pretenziju LMT, laika gaitā publicēšu arī citos medijos.  

 

Sekojiet notikumu attīstībai.  

 

Sākums bija 12 aprīlī. Ar cietu publicitātes solījumu.

Mani arī interesē notikumu attīstība.

Tagad ir 21.aprīlis. Klusums. Kāpēc? Nekas nenotika?

Link to comment
Share on other sites

Lūk' date=' arī turpinājums. Šorīt LMT pa pastu atsūtīja parakstītu vēstuli ar atvainošanos par radušos situāciju un pārrēķinu.

 

Tuvākajā laikā sniegšu dokumentus masu medijiem un citiem mobilo sakaru operatoriem par šo gadījumu, lai top pamatota

 

Varbūt vēl Bez tabu vai Tautas kontrolei sūdzēsies! :D

Da nu kurš Tevi ņems aubē! Kam negadās kāds misēklis...

Ja kkas neapmierina tad tik droši maini operatoru. :)

Link to comment
Share on other sites

viena tante teica

divas tantes teica

tenku pīli tantes palaida

 

pē pē pē pīlīte peld

pašu dīķītī vēl

pē pē pīlīte pēkšķina pē

klausieties ļautiņi kuš

pušu pārplīsa css

pē pē pīlīte pēkšķiņa čuš

Mūzika: R. Pauls

Vārdi: J. Peters

 

Palaižam tautās pamatotu tenku tas saucās... ih :D gaidu TV reportāžas ;)

Veiksmi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...