Jump to content

Uzliec draugam Linux...


Dolfs
 Share

Recommended Posts

muahahahahahahhaaaaaaaaaaa

man pazinja gribeeja sev darbaa uzlikt pingviinu 5 kompuuteri

tad nu sazvaniijaas ar shiem

atnaaca viens pumpains tiiniitis pirkstus atpleetis dziedaaja par pingviina labumiem bet ieraugot kompuuterus aizveera paaksti savaaca savas peckas un aiztinaas :)

naakamajaa nedeeljaa seedeejaam abi vienu vakaru - kodaam aleenu un kiileejaam legaalu windozi uz visaam kasteem

 

neder pingviins zobaarstnieciibaa neder ...

 

Linux neder, ja nav laba admina :D

Bet vispār es to lietoju tikai serveriem.

Link to comment
Share on other sites

Guest atapi

NC,lkas tad Tavaam kasteem ir vainas,ja shamais tik aatri aiztinaas?Vai arii beernu nobiedeeja juusu iereibushais izskats?:D

Link to comment
Share on other sites

vienkaarshi kantorii staav digitaalais rentgens un veel 2viem kompuuteriem piesleegtas oraalaas video/fotokameras ...

 

Nu kur ta prāts tur likt linuxu...

Gribēji paņirgāties par pingvīnfanu laikam :)))

Link to comment
Share on other sites

Linux neder' date=' ja nav laba admina :D

Bet vispār es to lietoju tikai serveriem.[/quote']

 

puisiit - Linux NEDER UN NEDEREES NEKAM kameer nebuus draiveru un softa

 

nu nav digitaalajam rentgena aparaatam linux draiveru NAV - taatad secinaajums vienoziimiigs - pingviinu miskastee

 

un suucam leenaam aleenu & stuteejam auKsha smukinju win XPHE ...

 

Es gan nebiju domājis teikt par tavu zobārstniecību, bet gan par defaulto ofisu, kur klabina tekstus, sūta mail/fax etc.

 

Bet NC atceries, ka visi nopietnie softi ir uz vairākām platformām un Linux vajadzētu būt to skaitā. Ja nav, tad tādu softu nevar saukt par nopietnu.

Link to comment
Share on other sites

Guest tnt
NC' date='lkas tad Tavaam kasteem ir vainas,ja shamais tik aatri aiztinaas?Vai arii beernu nobiedeeja juusu iereibushais izskats?:D[/quote']

 

vienkaarshi kantorii staav digitaalais rentgens un veel 2viem kompuuteriem piesleegtas oraalaas video/fotokameras ...

 

aga, NASA pingviins der, a normaaliem cilveekiem ne:( veel specifiskaaku aparaatu nevareeji atrast? buutu veel tiem saviem kompjiem pa tachkai ar laapstu sakabinaajis klaat.... ta vareetu bljaut, ka pingviins suudiix zemes raceejs...

Link to comment
Share on other sites

Guest tnt

aga' date=' NASA pingviins der, a normaaliem cilveekiem ne:( veel specifiskaaku aparaatu nevareeji atrast? buutu veel tiem saviem kompjiem pa tachkai ar laapstu sakabinaajis klaat.... ta vareetu bljaut, ka pingviins suudiix zemes raceejs...[/quote']

 

mazais puisiit ...

neviens te nerunaa par serveriem

bet ja tu dziivee esi tikai rakstaamashiinas kompuuterus redzeejis - nu ko nezinaashana nav launums ...

zini atklaashu tev shausmiigu nosleepumu - kompuuteru izmanto netikai tekstu klabinaashanai ...

 

Klau, Tu taa maniigaak ar izteicieniem. Man i 30, straadaaju par sisadminu, gan jau, ka redzu daudz jaudiigu kompuuteru. taaka ne Tu mani maaciisi pa klavieri klabinaat.

pie kam, puisiit, shii foruma branch i cilveekiem, kuri naak papildinaat savas zinaashanas linux, nevis klausiitiies Tavas gaudu dziesmas. ja nemaldos, ne1 Tevi she netur, nepatiik linux, ragji boga, dies debesiis.... shausmiix zaudeejums Open Source....

Link to comment
Share on other sites

tu atkal nonaac konfiliktaa pats ar sevi... tu saki ka pingviinam nav pielietojuma a visu laiku saki ka serverim OK... bet ne darbstacijai... redzi piemeeram shal3r lieto TIKAI linux un dziivo

Link to comment
Share on other sites

tu atkal nonaac konfiliktaa pats ar sevi... tu saki ka pingviinam nav pielietojuma a visu laiku saki ka serverim OK... bet ne darbstacijai... redzi piemeeram shal3r lieto TIKAI linux un dziivo

Zooloģiskajā dārzā ziloņus baro ar konservētām bietēm' date=' un tie arī dzīvo :)

...bet vai tā ir dzīve?

Link to comment
Share on other sites

Nu kaut kaa man shkjiet ka tu neesi normaals cilveeks, kaut gan par taadu izliecies un saki ka linux der tikai rakstaammashiinai un serverim. Ja rokaam ir pareizs izliekums un smadzenju shuunas darbojas pietiekami aatri, tad nevajadzeetu rasties probleemaam. Truukst draiveru, tad nosauc kaadu. nevar paspeeleet kaadu speeliiti (solitairi) ir alternatiivas, vai lieto cedega(winex3), pats tikko dzenaaju GTA VC, pat aatraak nekaa uz win darbojas. Un kaada softa ta tev veel truukst? Vieniigias kas nu vareetu buut, tas ir AutoCAD, bet kameer taada nav uz linux var izmantot emulatoru. Redzi visam ir atrisinaajums tikai vajaag prast atrast, tam ir domaats i-nets, galva, rokas.

Link to comment
Share on other sites

vienkaarshi kantorii staav digitaalais rentgens un veel 2viem kompuuteriem piesleegtas oraalaas video/fotokameras ...

 

Paņirgājies un labāk palika?

A varbūt tu atnāc un uzliec uz mana kompa XP. Man te šobrīd Solaris griežas un jāpieslēdz būs kodolmagnētiskās rezonanses device. Es gaidu.

Link to comment
Share on other sites

Bet NC atceries' date=' ka visi nopietnie softi ir uz vairākām platformām un Linux vajadzētu būt to skaitā. Ja nav, tad tādu softu nevar saukt par nopietnu.[/quote']

 

man tieshaam nav ko atbildeet uz shaadaam mulkiibaam

 

Jo tev vienkārši trūkst zināšanu!

 

Manuprāt normālā gadījumā jabūt i softam uz vairākām platformām i draiveriem.

Link to comment
Share on other sites

Guest vējš

NC hipertrofētā augstprātība vispār ir diezgan lietderīga - tā uzdzen tādus šermuļus, ka gribot negribot rodas nelabvēlīgs priekšstats par viņa reklamēto produktu (Windows).

Link to comment
Share on other sites

ImissimI

vai tad M$ rakstiija tam rentgenam draiverus?

manupraat linux gan nav vainojams shajaa lietaa!

.. bet gan tie kas neuzrakstiija draiverus linux platformai..

 

protams labojat ja kjuudos

Link to comment
Share on other sites

NC hipertrofētā augstprātība vispār ir diezgan lietderīga - tā uzdzen tādus šermuļus' date=' ka gribot negribot rodas nelabvēlīgs priekšstats par viņa reklamēto produktu (Windows).[/quote']

 

...nav tik traki, savā ziņā NC ir liela daļa taisnības - Linux-u tik tiešām grūti piedabūt darboties reizēm pat ar gluži ikdienišķiem dzelžiem, kurus Windoze griež tā ka put... attiecībā uz specifiskām uzpariktēm, tiešām drivārijus raksta TIKAI windozei un, iespējams, makintošam... JO, uzparikšu ražotājiem ir vienkārša un samērā patiesa loģika - "ja tu vari iepirkt SPECIĀLU (un riktīgi dārgu arī) uzparikti, tad Windozes licencei sīknauda tev noteikti atradīsies..."

Link to comment
Share on other sites

Guest vējš
...nav tik traki' date=' savā ziņā NC ir liela daļa taisnības [/quote']

 

Es jau arī neapgalvoju, ka NC nav taisnība.

 

Tikai es nesaprotu, kāpēc tik ļoti jāuzsver savu viedokli (ar "muahahaha" par jebkuru citu viedokli). Var taču arī konstruktīvi izteikties, ja jau jūties patiešām zinošs speciālists par attiecīgu jautājumu.

Link to comment
Share on other sites

Guest vējš

Turklāt cilvēku, kurš ir gatavs atbraukt un pilnīgi par brīvu jebkuram uzinstalēt Linux (LAKA akcijas ietvaros), nosaukt par "pumpainu tīni" tikai tāpēc, ka attiecīgas iekārtas (rentgena) ražotāji nav uzrakstījuši draiveri uz Linux OS, manuprāt ir diezgan netaisnīgi. To nevar pārmest tam jaunietim, jo viņam prasīt, lai viņš uzraksta draiveri specifiskai iekārtai, nevar.

 

Ja nu NC pats ir savā mūžā daudziem pilnīgi nepazīstamiem cilvēkiem pilnībā par brīvu ir instalējis, piemēram, Windows (braucot pie viņiem uz mājā viņiem izdevīgā laikā), tad nu gan. Taču diez vai tā ir.

 

Ja viņš būtu sakarīgs cilvēks, tad viņš būtu pa telefonu informējis to jaunieti, LAKA akcijas pārstāvi, par savu datoru specifiskajām funkcijām un būtu pa telefonu pajautājis, vai viņi varēs uz tā Linux uzlikt. Bet to viņi nedarīja. Viņi speciāli izveidoja situāciju, lai varētu infantili pašapliecināties savā un šī jaunieša priekšā, nostādot viņu neērtā situācijā. Viņi jau iepriekš zināja, ka nebūs draiveru priekš rentgena, tomēr viņiem tik ļoti gribējās izrādīties.

Acīmredzami, ka cilvēkiem nav izdevies dzīvē sevi apliecināt sociāli labvēlīgā formā, ka cilvēkiem ir kaut kādi apspiesti mazvērtības kompleksi, kas viņus pamudina uz bērnudārza līmeņa pašapliecināšanos.

 

Un ko ar šo teātri viņi pierādīja?

To, ka Windows ir labāks par Linux?

Tiešām?

Un, pieņemot, ka tā ir (kaut arī nez kāpēc pat NASA lieto Linux kosmosa lidojumu kontrolei), jautājums ir - vai NC pats ir kaut vienu no Microsoft programmām uzrakstījis?

Ar ko tad viņi lielās - ar svešām spalvām dižojās?

Šķiet, atšķirībā no NC, viens otrs no open source community pārstāvjiem ir gan kādu Linux programmu uzrakstījis.

 

Un vispār šī plēšanās starp dažādu OS piekritējiem no malas (man kā nespeciālistam IT jomā) atgādina hokeja / futbola līdzjutēju aurošanu - tie paši ne reizi nav izgājuši uz laukuma, toties krogā pie alus kausa izrāda tik milzīgu nicinājumu pret pretinieka kamandas spēlētājiem, ka šķiet it kā viņi paši būtu gandrīz vai dievi.

Nu patīk / ir vajadzīgs tev tā vai cita OS - nu lieto, un miers. Kāpēc jābrauc augumā citiem?

 

Tāds ir mans subjektīvais viedoklis.

Katram ir tiesības uz savu subjektīvo viedokli.

Link to comment
Share on other sites

Guest vējš
muahahahahahahhaaaaaaaaaaa

man pazinja gribeeja sev darbaa uzlikt pingviinu 5 kompuuteri

tad nu sazvaniijaas ar shiem

atnaaca viens pumpains tiiniitis pirkstus atpleetis dziedaaja par pingviina labumiem bet ieraugot kompuuterus aizveera paaksti savaaca savas peckas un aiztinaas :)

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām tātad zinam par vienu neizdevušos gadījumu akcijas ietvaros.

Un tas ir viss, vairāk nekas nav dzirdēts?

Link to comment
Share on other sites

Guest Jazz

Šekspīra cienīgajam jautājumam "kurš labāks", taču ir elemtāra atbilde: visu izšķir vajadzības!

Link to comment
Share on other sites

Guest sai

es sava zinja nedaudz apbrinoju ( laba nozime ) cilvekus kas piedalas LAKA's akcija... nav jau ta ka es briesmigi cirstu Linux'u bet mani nepiespiestu par velti ( shaubos vai ari par samaksu ) kadam iet kaut ko likt un vel meginat kaut ko iestastit / iemacit ka cilveks nemaz nevelas klausities / macities...

Link to comment
Share on other sites

Guest vējš

o.k.

 

Gribu piebilst, kā man ir izgājis (tas gan nav IT jomā). Savulaik es aptuveni piecus gadus veicu vienu specifisku papildus darbu pilnībā par velti. Nevienam naudu neprasīju un neatteicu ne reizi, kad man to lūdza. Kāpēc? Tāpēc ka toreiz nedz man, nedz arī kādam citam nebija ticības, ka Latvijā kādam vajadzēs šādu darbu, ja par to būtu jāmaksā.

Pēc tam sāku slēgt līgumus par šo darbu un rezultāts ir tāds, ka tagad es pietiekami labi varu nopelnīt ar to, un esmu diezgan plašā lokā Latvijā pazīstams kā autoritatīvs šīs jomas eksperts.

Tāpēc man šī LAKA akcija nebūt nešķiet dīvaina.

 

P.s. Bet par to, ka jaunība tiek dēvēta par netikumu, neizteikšos. Minēšu vien to, ka jauni cilvēki (droši vien aiz atriebības par šādu attieksmi) dažkārt lieto apzīmējumu: "vecie marasmātiķi".

Tāds nu ir tas mūžsenais paaudžu konflikts.

Link to comment
Share on other sites

Guest atapi

muuzu dziivo,muuzu maacies,tik un taa nemakulis nomirsi...tas un buutu taads iss izvilkums no visa ieprieks teiktaa.

Link to comment
Share on other sites

Guest yoji

Nu skatoties kam tu izmanto Linux vai Win**. Protams ka zemnieku saimnieciibaa diez vai iedereesies Linux (tikai tadeelj ka nav (pagaidaam) straadaajoshu progu uz Linux) Tilde u.c, (Taam arii tagad jaabuut licenzeetaam). Bet prieksh servera Linux the best, ja grib tad var gandriiz visu piemaaniit uz Linux'a. Pats seezhu uz Mandrake 10. Neteikshu ka man iet ideaali, bet patiik,ka pasham viss jaakonfiguree lai stradaa pareizi.

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām tātad zinam par vienu neizdevušos gadījumu akcijas ietvaros.

Un tas ir viss' date=' vairāk nekas nav dzirdēts?[/quote']

 

Nu ko, neveiksmiigs gadiijums ir "uz sejas", bet veiksmiiga neviena taa arii nav :)

Link to comment
Share on other sites

Guest kleps

Ta vislabāk sēdēt uz Windows un neuztraukties kamēr windows nav pārāk sūdīgs palicis, jo tagad jau windows normāla luetotāja rokās nemaz nav tik slikts. Es pat antivirusu neizmantoju jo ja ir firewall un neaiztiek apshaubaamus meilus ar veel apshaubaamaakiem pielikumiem tad nav probleemu.

Link to comment
Share on other sites

Guest atis
Nu skatoties kam tu izmanto Linux vai Win**. Protams ka zemnieku saimnieciibaa diez vai iedereesies Linux (tikai tadeelj ka nav (pagaidaam) straadaajoshu progu uz Linux) Tilde u.c' date=' (Taam arii tagad jaabuut licenzeetaam). Bet prieksh servera Linux the best, ja grib tad var gandriiz visu piemaaniit uz Linux'a. Pats seezhu uz Mandrake 10. Neteikshu ka man iet ideaali, bet patiik,ka pasham viss jaakonfiguree lai stradaa pareizi.[/quote']

Kas pēc tavām domām zemnieku saimniecībās ir tik specifisks vajadzīgs, lai Linux nevarētu lietot? Kāda vel Tilde? Priekš kam vispār tāda kādam vajadzīga?

Link to comment
Share on other sites

Guest shal3r

Normaals cilveeks, tu labaak paturi pie sevis savu stulbumu. Kaapeec tu domaa, ka nav draiveru? Tu tik labi visu paarzini, ka zini, ka vinju nav? neko tu nezini. Tu pats nederi darbastacijai.

 

Padoms - nebaaz savu aprobezhoto degunu Linux teemaas un viss buus ok. Vienreiz pateici savu neargumenteeto viedokli - nomierinies. Viss. Ja shitaa atkaartosies tad buus jaadomaa par foruma tiiriishanu...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...