Jump to content

AMD ATHLON 64 Bit tehnologija


fIame
 Share

Recommended Posts

Taatad..

Man ir doma pirkt AMD ATHLON 64 3200+ 2200MHZ S.754 BOX, bet vai taa 64 Bit tehnologija ir patieshaam tik laba, ka vajag piemest paaris desmit latus prieksh vinas.. vai tomeer labaak ietaupiit naudu un pirkt AMD Athlon XP 3200+ BARTON 2200MHZ BOX?

 

 

 

INFO: http://www.amd.com/us-en/Processors/Produc...85_9487,00.html

(Bet es gribeetu dzirdeet juusu domas)

 

P.S. Ja skaidri nezini PLZZZ neraxti mulkiibas ;) snx

 

Ath64_white_E.jpg

Link to comment
Share on other sites

veel ir probzas ar DDR 400 dual ch modee u.t.t uzgaidi liidz 924 pin versijai tad visas probzas buus atrisinaatas

Link to comment
Share on other sites

Nu es personīgi neņemtu pēdējo produktu sērijā (xp 3200+). Tas ir viens bonuss par labu 64bit risinājumam. Citādi neko dižu no tiem 64bitiem neiegūsi - win xp 64bitu izpildījumā jāgaida būs mūžību - būsi jau apgreidojies. Vēl jau paliek pingvīni.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja ir tik daudz naudas, tad es protams dotu priekshroku Athlon 64 procesoram! Tas ir aatraaks darbiibaa uz taadu pashu vrekvenci ja buutu parastais Athlon XP!

Link to comment
Share on other sites

Nu ja ir tik daudz naudas' date=' tad es protams dotu priekshroku Athlon 64 procesoram! Tas ir aatraaks darbiibaa uz taadu pashu vrekvenci ja buutu parastais Athlon XP![/quote']

Pag, pag. Vai neesi sajaucis ar opteroniem? athlon64 takš ir trakoti lēts. Lētāks pat par "tā paša indeksa" P4.

Link to comment
Share on other sites

Nu es personīgi neņemtu pēdējo produktu sērijā (xp 3200+). Tas ir viens bonuss par labu 64bit risinājumam. Citādi neko dižu no tiem 64bitiem neiegūsi - win xp 64bitu izpildījumā jāgaida būs mūžību - būsi jau apgreidojies. Vēl jau paliek pingvīni.

 

win xp 64bitu izpildījumā jāgaida būs mūžību - kaadaa sakaraa?? kapeec lai 64 Bit versija kautkur buutu leenaaka par 32Bit versiju?

 

Cik es sapratu lasot INFO tad 64 Bit vers. visur ir aatraaka.. Bet vai vina ir tik aatraaka ka buutu jaapiemaxaa paaris desmit lati??

Link to comment
Share on other sites

Nu es personīgi neņemtu pēdējo produktu sērijā (xp 3200+). Tas ir viens bonuss par labu 64bit risinājumam. Citādi neko dižu no tiem 64bitiem neiegūsi - win xp 64bitu izpildījumā jāgaida būs mūžību - būsi jau apgreidojies. Vēl jau paliek pingvīni.

 

win xp 64bitu izpildījumā jāgaida būs mūžību - kaadaa sakaraa?? kapeec lai 64 Bit versija kautkur buutu leenaaka par 32Bit versiju?

 

Cik es sapratu lasot INFO tad 64 Bit vers. visur ir aatraaka.. Bet vai vina ir tik aatraaka ka buutu jaapiemaxaa paaris desmit lati??

Precizēju: būs mūžība jāgaida, līdz veikala plauktā parādīsies DVD ar uzrakstu "Windows XP 64bit edition SP13".

P.S. Nevar būt, ka visur ir ātrāka. Citādi mēs dzītos nevis pēc MHz, bet pēc arhitektūras bitiem.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja ir tik daudz naudas' date=' tad es protams dotu priekshroku Athlon 64 procesoram! Tas ir aatraaks darbiibaa uz taadu pashu vrekvenci ja buutu parastais Athlon XP![/quote']

Pag, pag. Vai neesi sajaucis ar opteroniem? athlon64 takš ir trakoti lēts. Lētāks pat par "tā paša indeksa" P4.

 

amd athlon NAV atkaartoju NAV trakoti leets saliidzinot ar athlon XP !! Vinsh ir diezgan daargaaks

Link to comment
Share on other sites

Nu es personīgi neņemtu pēdējo produktu sērijā (xp 3200+). Tas ir viens bonuss par labu 64bit risinājumam. Citādi neko dižu no tiem 64bitiem neiegūsi - win xp 64bitu izpildījumā jāgaida būs mūžību - būsi jau apgreidojies. Vēl jau paliek pingvīni.

 

win xp 64bitu izpildījumā jāgaida būs mūžību - kaadaa sakaraa?? kapeec lai 64 Bit versija kautkur buutu leenaaka par 32Bit versiju?

 

Cik es sapratu lasot INFO tad 64 Bit vers. visur ir aatraaka.. Bet vai vina ir tik aatraaka ka buutu jaapiemaxaa paaris desmit lati??

Precizēju: būs mūžība jāgaida' date=' līdz veikala plauktā parādīsies DVD ar uzrakstu "Windows XP 64bit edition SP13".[/quote']

 

Tad tu esi paarliecinaats ka uz Win XP jaanem athlon XP 3200+ labaak??

 

Es biju sapratis ka tas 64 Bit vers. ir afigeeens, aatrs un labs brends

 

Vinu saiaa raxtiits ka taa ir naakoshaa tehnologija AMD pro4iem

Link to comment
Share on other sites

Nu ja ir tik daudz naudas' date=' tad es protams dotu priekshroku Athlon 64 procesoram! Tas ir aatraaks darbiibaa uz taadu pashu vrekvenci ja buutu parastais Athlon XP![/quote']

Pag, pag. Vai neesi sajaucis ar opteroniem? athlon64 takš ir trakoti lēts. Lētāks pat par "tā paša indeksa" P4.

 

amd athlon NAV atkaartoju NAV trakoti leets saliidzinot ar athlon XP !! Vinsh ir diezgan daargaaks

Akcentēju: salīdzinājums tika izdarīts ar P4. Manā tekstā nekur nebija teikts "lētāks" par xp. Es apgalvoju lēts, piem., m79 2800+ athlon64 maksā 105Ls. Vai tas nav lēti? Vismaz mana psiholoģiskā CPU robeža ir 160Ls, kur mainās "lēti" un "dārgi".

Link to comment
Share on other sites

sk VIL..

Bet kapeec juus domaajat ka Windows XP SP2 nav piemeerota 64Bit versijai?? AMD saitaa nekas taads nav teiksts.. tip uzinsteleejiet SP2 un viss buus oki doki!!

Link to comment
Share on other sites

Taatad..

Man ir doma pirkt AMD ATHLON 64 3200+ 2200MHZ S.754 BOX' date=' bet vai taa 64 Bit tehnologija ir patieshaam tik laba, ka vajag piemest paaris desmit latus prieksh vinas.. vai tomeer labaak ietaupiit naudu un pirkt AMD Athlon XP 3200+ BARTON 2200MHZ BOX?

 

 

 

INFO: http://www.amd.com/us-en/Processors/Produc...85_9487,00.html

(Bet es gribeetu dzirdeet juusu domas)

 

P.S. Ja skaidri nezini PLZZZ neraxti mulkiibas ;) snx

 

No savas pieredzes saku, ka ir vērts, bezšaubām, it īpaši, ja tev patīk spēlēt spēlītes. Visa Winda ar aplikācijam lido, ieskaitot manis iecienīto UT2004!

Link to comment
Share on other sites

Tad tu esi paarliecinaats ka uz Win XP jaanem athlon XP 3200+ labaak??

Nē' date=' kā es minēju, tas ir pēdējais procis sērijā. Līdz ar to nebūs apgreida iespēju. Kā teiktu senie latvieši - "ģeņgi na veķer".

 

Es biju sapratis ka tas 64 Bit vers. ir afigeeens, aatrs un labs brends. Vinu saiaa raxtiits ka taa ir naakoshaa tehnologija AMD pro4iem

Daļēji būsi kļūdījies.

a) Zīmols tiešām tas ir.

b) WinXP 64bit ir paredzēts AMD un Intel 64 bitu procesoriem.

c) Ātrs? Ir uzdevumi, kurus 64 bitu režīmā ir labāk pildīt, un ir uzdevumi, kuros nav nozīmes. Konkrētais ātrums ir tieši atkarīgs no procesora konveijera garuma, keša apjoma, kā arī atsevišķo instrukciju realizācijas un zarošanās prognozēšanas.

d) intuitīvi 64bitu procim jau būtu jāņem 64 bitu OS, bet jāsagaida, līdz tā tiek izstrādāta + !!! Jāsagaida interesējošo iekārtu 64bit draiveri!!!

sk VIL..

Bet kapeec juus domaajat ka Windows XP SP2 nav piemeerota 64Bit versijai?? AMD saitaa nekas taads nav teiksts.. tip uzinsteleejiet SP2 un viss buus oki doki!!

Pasarg' date=' dies', es tiešām kaut ko tādu esmu teicis? Ja tā, tad atvainojos, errors. athlon64 normāli strādā ar 32bit aplikācijām 32bit osā. [gandrīz'] visi benčmarki taču tieši tā ir pildīti.

Link to comment
Share on other sites

mrlobber

Var teikt arī tā: Athlon64 ir jaunākā AMD procesoru paaudze, savukārt AthlonXP - paaudzi vecāka.

 

Lai gan nav Windows 64 bitu versijas, arī 32 bitu programmās Athlon64 darbojas krietni ātrāk par AthlonXP. Manuprāt, ja tev ir pietiekami daudz naudas, ir vērts pirkts Athlon64 procesoru. Cita lieta, ka Socket754 izpildījumā tev maksimālā uzlabošanas iespēja "kaut kad nākotnē" būs Athlon64 3700+, tādējādi Athlon64 procesors Socket939 izpildījumā (atbalsta dual channel atmiņu) nākotnes uzlabojumiem ir krietni vien pateicīgāks risinājums (toties maksā krietni dārgāk un vēl joprojām Latvijā neesmu manījis (lai gan neesmu arī īpaši meklējis)).

 

Bet, pirms izlem par procesora iegādi, vai esi informēts, ka priekš Athlon64 tev neder iepriekšējo AMD paaudžu SocketA pamatplate?

Link to comment
Share on other sites

ja njem 64 bitu proci tad jaapagaida un jaanjem kopaa ar PCI express DDR2 u.c fiichaam

Link to comment
Share on other sites

mrlobber
ja njem 64 bitu proci tad jaapagaida un jaanjem kopaa ar PCI express DDR2 u.c fiichaam

 

AMD uz DDR2 pāries labi ja 2005. gada beigās. A PCI-Express tev pieprasīs pirkt jaunu videokarti.

Link to comment
Share on other sites

Tad tu esi paarliecinaats ka uz Win XP jaanem athlon XP 3200+ labaak??

Nē' date=' kā es minēju, tas ir pēdējais procis sērijā. Līdz ar to nebūs apgreida iespēju. Kā teiktu senie latvieši - "ģeņgi na veķer".

 

Es biju sapratis ka tas 64 Bit vers. ir afigeeens, aatrs un labs brends. Vinu saiaa raxtiits ka taa ir naakoshaa tehnologija AMD pro4iem

Daļēji būsi kļūdījies.

a) Zīmols tiešām tas ir.

b) WinXP 64bit ir paredzēts AMD un Intel 64 bitu procesoriem.

c) Ātrs? Ir uzdevumi, kurus 64 bitu režīmā ir labāk pildīt, un ir uzdevumi, kuros nav nozīmes. Konkrētais ātrums ir tieši atkarīgs no procesora konveijera garuma, keša apjoma, kā arī atsevišķo instrukciju realizācijas un zarošanās prognozēšanas.

d) intuitīvi 64bitu procim jau būtu jāņem 64 bitu OS, bet jāsagaida, līdz tā tiek izstrādāta + !!! Jāsagaida interesējošo iekārtu 64bit draiveri!!!

sk VIL..

Bet kapeec juus domaajat ka Windows XP SP2 nav piemeerota 64Bit versijai?? AMD saitaa nekas taads nav teiksts.. tip uzinsteleejiet SP2 un viss buus oki doki!!

Pasarg' date=' dies', es tiešām kaut ko tādu esmu teicis? Ja tā, tad atvainojos, errors. athlon64 normāli strādā ar 32bit aplikācijām 32bit osā. [gandrīz'] visi benčmarki taču tieši tā ir pildīti.

 

hmm... AMD64 Device Driver Support for Windows® and Linux - http://www.amd.com/us-en/Processors/Develo...5_10454,00.html

Driveri vinam itkaa ir..!

Tu man pateici ka ir + un ir - bet ja tev buutu pikis 320064 Bit versijai.. ko tu dariitu.. ietaupiitu un nopirktu kaadu XP proci (ja XP tad kaadu) vai nopirktu to 320064 Bit vers.??

Link to comment
Share on other sites

Var teikt arī tā: Athlon64 ir jaunākā AMD procesoru paaudze' date=' savukārt AthlonXP - paaudzi vecāka.

 

Lai gan nav Windows 64 bitu versijas, arī 32 bitu programmās Athlon64 darbojas krietni ātrāk par AthlonXP. Manuprāt, ja tev ir pietiekami daudz naudas, ir vērts pirkts Athlon64 procesoru. Cita lieta, ka Socket754 izpildījumā tev maksimālā uzlabošanas iespēja "kaut kad nākotnē" būs Athlon64 3700+, tādējādi Athlon64 procesors Socket939 izpildījumā (atbalsta dual channel atmiņu) nākotnes uzlabojumiem ir krietni vien pateicīgāks risinājums (toties maksā krietni dārgāk un vēl joprojām Latvijā neesmu manījis (lai gan neesmu arī īpaši meklējis)).

 

Bet, pirms izlem par procesora iegādi, vai esi informēts, ka priekš Athlon64 tev neder iepriekšējo AMD paaudžu SocketA pamatplate?[/quote']

 

Jaa esu !! :) jau izveeleejos labu plati No GigaBit - MB K8 S754 ATX AC97 LAN /GA-K8N GIGA-BYTE ... (Komplekteeshu pilniigi jaunu datoru)

Link to comment
Share on other sites

Ja peerk parasto Athlon XP proci, tad noteikti jaanjem Athlon XP 2500+ Mobile ;) Shito proci droshi var lietot @ 2,4 Ghz vai pat 2,5 un 2,6 un veel augstaak! Taa ir kaa pagadaas ;) Tas protams ir ja veic smagu testeeshanas darbu ar stbilitaati, jo tas tak ir Overclock ;)

Link to comment
Share on other sites

hmm... AMD64 Device Driver Support for Windows® and Linux - http://www.amd.com/us-en/Processors/Develo...5_10454,00.html

Driveri vinam itkaa ir..!

Tu man pateici ka ir + un ir - bet ja tev buutu pikis 320064 Bit versijai.. ko tu dariitu.. ietaupiitu un nopirktu kaadu XP proci (ja XP tad kaadu) vai nopirktu to 320064 Bit vers.??

Nav vērts dzīvot, lai taupītu. Protams, nav arī jāšķērdējas. Kompromiss ir pa vidu. Līdz šim esmu lietojis intel un arī nesen iepirku jaunu intel bāzētu kompi. Pieņemsim, ka intel bankrotē.

1) Man patīk HT vai arī dual core, vai dual cpu risinājumi.

2) Tātad athlon 64 un athlon xp man neder.

3) kas paliek? - opteron vai pāris no mobilajiem atloniem.

4) ja viens procis ir 2GHz jaudas ekvivalentu, tad šāda duālā sistēma lieliski apmierinās manas programmētāja tieksmes.

5) Pie tam, jārēķinās, ka es vēlos savas izstrādātās dot citiem ļautiņiem, tātad viens pats 64bit OSā sēdēt negribu.

 

P.S. Protams, ka draiveri viņam ir, bet Tev jāpārleicinās, vai draiverim viņam ir priekš Tava printera, priekš Tavas peles, priekš Tava skanera, priekš Tavas skaņu kartes ,... .

Link to comment
Share on other sites

hmm... AMD64 Device Driver Support for Windows® and Linux - http://www.amd.com/us-en/Processors/Develo...5_10454,00.html

Driveri vinam itkaa ir..!

Tu man pateici ka ir + un ir - bet ja tev buutu pikis 320064 Bit versijai.. ko tu dariitu.. ietaupiitu un nopirktu kaadu XP proci (ja XP tad kaadu) vai nopirktu to 320064 Bit vers.??

Nav vērts dzīvot, lai taupītu. Protams, nav arī jāšķērdējas. Kompromiss ir pa vidu. Līdz šim esmu lietojis intel un arī nesen iepirku jaunu intel bāzētu kompi. Pieņemsim, ka intel bankrotē.

1) Man patīk HT vai arī dual core, vai dual cpu risinājumi.

2) Tātad athlon 64 un athlon xp man neder.

3) kas paliek? - opteron vai pāris no mobilajiem atloniem.

4) ja viens procis ir 2GHz jaudas ekvivalentu, tad šāda duālā sistēma lieliski apmierinās manas programmētāja tieksmes.

5) Pie tam, jārēķinās, ka es vēlos savas izstrādātās dot citiem ļautiņiem, tātad viens pats 64bit OSā sēdēt negribu.

 

Maximize system efficiency and stay ahead of the curve with the technically superior PC processor, packed with advances such as HyperTransport™ technology, an integrated DDR memory controller, and Enhanced Virus Protection for Microsoft Windows XP SP2. Whether it is for business, school or play, with the AMD Athlon 64 processor, you can address your current and future computing needs.

 

HyperTransport vinam ir...

Link to comment
Share on other sites

Bet tomeer man VIL programeeshanas vajadziibas nav aktuaalas...

Es vairaak domaaju par gamingu un kautkaadaam citaam programaam kas diezgan noslogo kompi (piem Ejay (tikai piemeers))

Link to comment
Share on other sites

Maximize system efficiency and stay ahead of the curve with the technically superior PC processor' date=' packed with advances such as [b']HyperTransport™[/b] technology, an integrated DDR memory controller, and Enhanced Virus Protection for Microsoft Windows XP SP2. Whether it is for business, school or play, with the AMD Athlon 64 processor, you can address your current and future computing needs.

 

HyperTransport vinam ir...

 

Ar "HT" tiek apzīmēts "HyperThreading", kas apzīmē divus virtuālus procesorus, kas realizēti vienā fiskiskā procī. Ideja balstās uz to, ka atsevišķu komandu izpilde pilnībā nenoslogo visas pentium4 un xeon iespējas. Rezultātā var pamazām pildīt vairākus procesus.

 

Es reiz veicu dambretes testu ar diviem paralēliem procesiem uz p4 ar ieslēgtu HT un ar izslēgtu HT. Pie izslēgta HT abi divi procesi bija beigušies pēc dubulta viena procesa izpildes laika. Savukārt ar ieslēgtu HT abi procesi patērēja tikai ~75% no dubulta viena procesa izpildes laika.

 

P.S. Tas AMD nenieka nezin par manām "future computing needs".

Link to comment
Share on other sites

Sifozais
Nu ja ir tik daudz naudas' date=' tad es protams dotu priekshroku Athlon 64 procesoram! Tas ir aatraaks darbiibaa uz taadu pashu vrekvenci ja buutu parastais Athlon XP![/quote']

Pag, pag. Vai neesi sajaucis ar opteroniem? athlon64 takš ir trakoti lēts. Lētāks pat par "tā paša indeksa" P4.

 

Nu es varu piebilst ka pateicoties tam integretajam atminjas kontrolierim Athlon 64 ir tieshaam atraks par tada pasha indeksa AthlonXP turklaat ir veel virkne labu tehnologiju neskaitot to 64bitu atbalstu. Es noteikti njemtu Athlon 64. Athlon FX principaa nebuutu pratigs pirkums no taupishanas viedoklja. Opteron ir serveru procesors, kas speelem nav isti nepiecieshams, ja nu vienigi speletajam entuziastam.

Link to comment
Share on other sites

Bet vai tad nav tā' date=' ka tai spēlei ir jābūt rakstītai 64bit, procesoram, lai varētu pilnibā izmantot šo procesoru?[/quote']

Kaut arī athlon64 ir 64bitu procis, tad ir radīts izdzīvošanai un cīņai 32bit pasaulē. Neviena programma pilnībā nevar izmantot visas proča iespējas. Ilustrācija vienkārša: kamēr procis pilda integer oprācijas, floating un sse konveijeri stāv dīkā.

Bet tomeer man VIL programeeshanas vajadziibas nav aktuaalas...

Es vairaak domaaju par gamingu un kautkaadaam citaam programaam kas diezgan noslogo kompi (piem Ejay (tikai piemeers))

Lielais vairums spēļu neprot izmantot vairāku procesoru priekšrocības... :((

Link to comment
Share on other sites

Nē' date=' nu ja par integer iet runa, tad tie vispār ir tikai labi ja 16 biti (atkaribā no programmēšanas valodas) ;)[/quote']

Sen tie laiki, kopš tā vairs nav. Normāli integer's ir vārds. 32bitu OS tas ir 32bitus garš, bet zem maģiskā 64bit WinXP tas būs jau 64bitus garš.

Link to comment
Share on other sites

Ok!!

Taatad ko es iemaacijos:

1. 64bit nekur nav sliktaaks par XP bet citaas vietaas ir vienaadi labs (nevis daudz labaaks), bet citaas (piem gamos ar 64 Bit atbalstu) loti noderiigs!!

2. Programeetaajiem iisti nepatiik 64Bit jo vinam nav HT un nevar divus prochus ar 64bit no AMD sasleegt uz vienas plates!!

3. tas arii viss :)

 

Secinaajums : Ir veerts piemaksaat ~ 30 LS prieksh taa - AMD ATHLON 64 3200+ 2200MHZ S.754 BOX..

 

Vai es kluudos???

Link to comment
Share on other sites

Ok!!

Taatad ko es iemaacijos:

1. 64bit nekur nav sliktaaks par XP bet citaas vietaas ir vienaadi labs (nevis daudz labaaks)' date=' bet citaas (piem gamos ar 64 Bit atbalstu) loti noderiigs!!

2. Programeetaajiem iisti nepatiik 64Bit jo vinam nav HT un nevar divus prochus ar 64bit no AMD sasleegt uz vienas plates!!

3. tas arii viss :)

 

Secinaajums : Ir veerts piemaksaat ~ 30 LS prieksh taa - AMD ATHLON 64 3200+ 2200MHZ S.754 BOX..

 

Vai es kluudos???[/quote']

Protams, njem tik ciet shito proci! Nu nenozjeelosi :) Veel tikai njem deeli ar Overclocking funkacijaam un tad redzeesi ko tas verkjis ir speejiigs izdariit ;)

Link to comment
Share on other sites

Sifozais
Ok!!

Taatad ko es iemaacijos:

1. 64bit nekur nav sliktaaks par XP bet citaas vietaas ir vienaadi labs (nevis daudz labaaks)' date=' bet citaas (piem gamos ar 64 Bit atbalstu) loti noderiigs!!

2. Programeetaajiem iisti nepatiik 64Bit jo vinam nav HT un nevar divus prochus ar 64bit no AMD sasleegt uz vienas plates!!

3. tas arii viss :)

 

Secinaajums : Ir veerts piemaksaat ~ 30 LS prieksh taa - AMD ATHLON 64 3200+ 2200MHZ S.754 BOX..

 

Vai es kluudos???[/quote']

 

4.Integretais Atminjas kontrolieris- lielaka veiktspeja darbaa ar atminju.

 

5.Hypertransport tehnologija atraka sazinaashanas ar i/o devaisiem.

 

6.Adresee liidz 32Gb nevis liidz 4Gb.

 

7.Cool‘n’Quiet- taupiis energiju un paildzinaas procha muuzhu.

Link to comment
Share on other sites

Tas nedaudz offtopic' date=' bet kādā nozīmē iet runa par tiem integer? Procesora reģistru ziņā?[/quote']

Principā programmēšanas valodā, bet kompilatori cenšas integer mainīgo uzreiz kabināt iekšā reģistrā, piem., EBX, kas ir 32bit liels. 64bit integers ir ievietojams divos reģistros, kas tomēr sarežģī skaitļošanu.

6.Adresee liidz 32Gb nevis liidz 4Gb.

Parādi kaut vienu māti' date=' kurā var iespraust kādus 5GB RAM.

Tie 4GB ir 32bit tiešās adresācijas robeža. Ar netiešo adresāciju ir iespējams adresēt jebkādu atmiņas daudzumu.

2. Programeetaajiem iisti nepatiik 64Bit jo vinam nav HT un nevar divus prochus ar 64bit no AMD sasleegt uz vienas plates!!

Programmētājiem patīk 64bit, jo tas paplašina iespējas, bet programmētājiem ar stāžu labāk patīk lietot savu gadu desmitiem izmantoto kompilatoru, kā arī padāļāt savas programmas citiem ļautiņiem.

Vieglāk ir rakstīt progzas vienam procesoram, bet vairāki procesori ļauj sasniegt kāroto mērķi ātrāk un lētāk salīdzinot ar jaunu GHz procesoru izmantošanu.

Link to comment
Share on other sites

Un ko juus domaajat par plati(K8 S754 ATX AC97 LAN /GA-K8N GIGA-BYTE)??? buus pietiekami laba prieksh AMD 64 Bit 3200+ CPU ???

MB -http://www.giga-byte.com/Motherboard/Products/ComparisonSheet_GA-K8N.htm

Tai ir vecais nForce3 150 čipsets, es sev tādu noteikti neņemtu, bet meklētu ar nForce3 250 vai VIA K8T800Pro čipsetu. Kaut gan ja tu ar overclockošanu neaizraujies, tad varētu arī derēt, vienīgi ir dzirdēts, ka pirmajām versijām ir bijušas problēmas ar darbības stabilitāti.

Link to comment
Share on other sites

Un ko juus domaajat par plati(K8 S754 ATX AC97 LAN /GA-K8N GIGA-BYTE)??? buus pietiekami laba prieksh AMD 64 Bit 3200+ CPU ???

MB -http://www.giga-byte.com/Motherboard/Products/ComparisonSheet_GA-K8N.htm

Tai ir vecais nForce3 150 čipsets' date=' es sev tādu noteikti neņemtu, bet meklētu ar nForce3 250 vai VIA K8T800Pro čipsetu. Kaut gan ja tu ar overclockošanu neaizraujies, tad varētu arī derēt, vienīgi ir dzirdēts, ka pirmajām versijām ir bijušas problēmas ar darbības stabilitāti.[/quote']

 

Taas tevis mineeaas plates nav afigeena daargas?

Link to comment
Share on other sites

Nu vareetu buut labi shaadi:(m79 cenas)

AMD ATHLON 64 3200+ 2200MHZ S.754 BOX [ADA3200AXBOX]152.36 Ls

 

ABIT K8T800,FSB800,SATARAID,IEEE1394,LAN [ABITKV8-PRO]76.30 Ls

 

vai

epox

8KDA3J nForce 3 250Gb, 800MHz, AGP 8x, 2x S-ATA, Gigabit LAN 73 Ls

no jet

 

WindowsXp64 pashlaik ir iespeejams nopumpeet no microsoft saita beta versijaa, galiigo versiju sola izlaist nakoshgad ap maiju.

Link to comment
Share on other sites

WindowsXp64 pashlaik ir iespeejams nopumpeet no microsoft saita beta versijaa' date=' galiigo versiju sola izlaist nakoshgad ap maiju.[/quote']

Tu vari nosaukt kaut vienu win versiju, kas ir izlaista apsolītajā laikā? :)

Link to comment
Share on other sites

Bet kursh no tiem diviem ir labaaks??

Jautājums "na zasipku": Vai Tu pats esi apmeklējis kaut kādu tomshardware, anandtech, xbitlabs vai citu portālu Tev interesējošo mātes plašu rādītāju meklējumos?

Link to comment
Share on other sites

Bet kursh no tiem diviem ir labaaks??

Labāks ir Epox 8KDA3J, tikai to vēl Latvija dabūt nevar, uz vietas var atrast tikai dārgāko 8KDA3+ par 103Ls.

Link to comment
Share on other sites

Kautkaadu plati MAXIMAALI liidz 80LS vareetu (bet tas to4 maximums) Jo taa jau visu piki 4utna izdoshu par to 64Bit tehnologiju

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...