Jump to content

Case izmēri


Guest McGraddy
 Share

Recommended Posts

Ir doma uztaisiit case no saplaakshnja vai finiera, bet gribeetos ljoti kvalitatiivi un smuki... Baigi gribeetos uzzinaat keisu izmeerus - saakot jau no platuma augstuma garuma liidz pat katram siikumam ieskaitot maatesplates stiprinaajumu vietas. Varbuut kaads var pateikt kaadu adresi vai raseejumu vai ko taml. ?

Link to comment
Share on other sites

Guest misha

kads ir tew velamais gala rezultats?Kaut kada trapecveidigais keisss, vai ari standarta cetrsturains?

 

ja jau ar cetrsturainu pietiek tad jau panem un izmeri vecas kastes izmerus :) un bus ari tew sablons uz ka skatiities. bet man liekas isti gudri nav no koka vai finiera taisit. Labak pamegini no organiska stikla!tas bus reals darbins un ari efekts bus acim redzams:)!

Link to comment
Share on other sites

Guest McGraddy
Vai ta nevar savu veco kasti vienkārši izmērīt?

Kaa jau es teicu es gribu ljoti kvalitatiivi... un man ir mazs case es vinju gribeetu lielaaku' date=' tachu negribu arii paaraak lielu.. nu standarta lielo keisu.. tower vai kaa vinju tur sauca! :']]

Un tomeer meeriit tas vien jau ir baigais chakars kameer katru siikumu izmeera... buutu baigi labi dabuut kaadu gatavu raseejumu vai ko tamliidziigu

kads ir tew velamais gala rezultats?Kaut kada trapecveidigais keisss' date=' vai ari standarta cetrsturains?

 

ja jau ar cetrsturainu pietiek tad jau panem un izmeri vecas kastes izmerus :) un bus ari tew sablons uz ka skatiities. bet man liekas isti gudri nav no koka vai finiera taisit. Labak pamegini no organiska stikla!tas bus reals darbins un ari efekts bus acim redzams:)![/quote']

Doma par organisko stiklu nav slikta... tachu man tas buutu apgruutinoshi tik daudz stikla stiept uz maajaam no centra un tad man nav arii tie piemeerotaakie instrumenti...

Pashlaik esmu salacgriivaa un vienkaarshi finieri te var dabuut diezgan viegli un tik meeri, zaagjee, skruuvee...

 

Var jau arii taisiit citu formu, buutu kruta tachu tad man jaasaak piepuuleet smadzenes ko kur likt, arii maatesplate tagadeejaa man nebuus ilgi vairs...

Link to comment
Share on other sites

nu man jau gan liekas, ja gribi pats savu keisu taisiit, tad jaataisa ir kaut kas origjinaals, no taa izriet ka pasham vien buus viss jaaizmeera un jaaizshtuko ... ko tev liidzees ja kaads tev iedoos towercase izmerus, buus tev parasta kaste, vieniigaa atshkiriiba, ka no finiera ... :( naf veerts.

ja taisis tad taisi konkreeti, visu peec sava praata un izdomas -> apskati savu tadageejo keisu, izdomaa ko gribi savaadaak, un uz priekshu ...

 

nav jeegas taisiit kaut ko tikai taapeec, ka visi kaut ko skruuvee, un nu tu ar gribi leekt liidzi ...

 

panjem un uztaisi kaut ko taadu ka visiem mute paliek valjaa nevis standarta "shuuplaadi no rakstaamgalda"

Link to comment
Share on other sites

Guest McGraddy
nu man jau gan liekas' date=' ja gribi pats savu keisu taisiit, tad jaataisa ir kaut kas origjinaals, no taa izriet ka pasham vien buus viss jaaizmeera un jaaizshtuko ... ko tev liidzees ja kaads tev iedoos towercase izmerus, buus tev parasta kaste, vieniigaa atshkiriiba, ka no finiera ... :( naf veerts.

ja taisis tad taisi konkreeti, visu peec sava praata un izdomas -> apskati savu tadageejo keisu, izdomaa ko gribi savaadaak, un uz priekshu ...

 

nav jeegas taisiit kaut ko tikai taapeec, ka visi kaut ko skruuvee, un nu tu ar gribi leekt liidzi ...

 

panjem un uztaisi kaut ko taadu ka visiem mute paliek valjaa nevis standarta "shuuplaadi no rakstaamgalda"[/quote']

Es to daru tikai un vieniigi prieksh sevis... man parastais keiss ir vecs un vinjam pat saani nenjemas nost. Arii kompis jau kalpo 4 gadus - duron 650 uzdziits uz 760.. vieniigais kas mainiits ir hdd no 10gb uz 40gb. Es nevienam pat necenshos lekt liidzi... Taa jau nu gan nebuus ka buus pilniigs standarta, kautko jau izstukoshu. Man sanaak neizdeviigi taisiit keisu +/- peec savas maatenes izmeeriem jo visu muuzhu jau nedziivoshu ar vienu maateni un 650 duron.

Man pat nav nekaadas jeegas likt kaadu kooleri ar diodeem jo man taads kooleris vispaar nav vajadziigs papildus :) vienkaarshi gandriiz nekas nekarst :)

Veel ir doma no aarpuses ar audumu smuki apliimeet

Link to comment
Share on other sites

Guest McGraddy
varbūt noder... pirmais' date=' ko ieteica gōōgles tante pēc vārdu "form factors" meklēšanas.http://www.formfactors.org/DeveloperResources.asp[/quote']

es jau izmantotu googli, tachu aarzemju neta pa dienu nav un hack.nite.lv vairs nepastaav (tur bija proxy vairaaki forumaa)

P.S. driiz vareeshu apskatiit to saitu ap vakaru :)

Link to comment
Share on other sites

Guest McGraddy

Es zinu, es izskatiiju tur visu, maatesplates stiprinaajumu izmeeri man skaidri, paldies par to pashu. Man nav ne jausmas cik finieri iepirkt jo man pasham ir mazs keisiņš nevaru uz aci pateikt cik lielajam vajadzeetu... varbuut ja kaadam pie rokas ir kaads meeraamais nomeera man dazhus standarta izmeerus ? :D

Link to comment
Share on other sites

Guest she`ka
Varbuut kaadam noder proxy shis - mail.lad.gov.lv. ports 80.

hmm..gov? :) bet strādā ātri :)

Link to comment
Share on other sites

Guest McGraddy
Varbuut kaadam noder proxy shis - mail.lad.gov.lv. ports 80.

Nee paldies, es jau vakar dabuuju labu proxy ;)

Link to comment
Share on other sites

Es zinu' date=' es izskatiiju tur visu, maatesplates stiprinaajumu izmeeri man skaidri, paldies par to pashu. Man nav ne jausmas cik finieri iepirkt jo man pasham ir mazs keisiņš nevaru uz aci pateikt cik lielajam vajadzeetu... varbuut ja kaadam pie rokas ir kaads meeraamais nomeera man dazhus standarta izmeerus ? :D[/quote']

Hey, izrādās, ka kāds ieksh LV mani apsteidzis (lai gan outside LV neesu redzeejis) ar domu par korpusu no saplākšņa! OK, samierinaashos, bet man ir šis tas šajā skarā padomā ko papildināt... :)

OK, doma taada, ka Tev vajadzēs apmēram pa 2 gab 50x50cm priekš sāniem, 20x50cm priekšai un aizmugurei, 20x50cm apakšai un augšai apmēram 8mm biezumā + vēl kur stiprināt HDD un CD-ROM un floppy. Tas tā, uz ātro :) Bet ja Tev nav pieredzes un, galvenais, instrumentu, tad kvalitatīvi uztaisīt būs diezgan problemātiski. Pēc tam varēsi (varbūt uzreiz) kaut ko iegravēt, nolakot utt. Nu tad, lai veicas!

Link to comment
Share on other sites

Guest McGraddy
Es zinu' date=' es izskatiiju tur visu, maatesplates stiprinaajumu izmeeri man skaidri, paldies par to pashu. Man nav ne jausmas cik finieri iepirkt jo man pasham ir mazs keisiņš nevaru uz aci pateikt cik lielajam vajadzeetu... varbuut ja kaadam pie rokas ir kaads meeraamais nomeera man dazhus standarta izmeerus ? :D[/quote']

Hey, izrādās, ka kāds ieksh LV mani apsteidzis (lai gan outside LV neesu redzeejis) ar domu par korpusu no saplākšņa! OK, samierinaashos, bet man ir šis tas šajā skarā padomā ko papildināt... :)

OK, doma taada, ka Tev vajadzēs apmēram pa 2 gab 50x50cm priekš sāniem, 20x50cm priekšai un aizmugurei, 20x50cm apakšai un augšai apmēram 8mm biezumā + vēl kur stiprināt HDD un CD-ROM un floppy. Tas tā, uz ātro :) Bet ja Tev nav pieredzes un, galvenais, instrumentu, tad kvalitatīvi uztaisīt būs diezgan problemātiski. Pēc tam varēsi (varbūt uzreiz) kaut ko iegravēt, nolakot utt. Nu tad, lai veicas!

Paldies par info, domaaju lieti noderees... Materiaalu varu dabuut... ar instrumentiem ir kaa ir.. ir no kaa aiznjemties. No instrumentiem nekas cits kaa urbis un smilshpapiirs man skjiet nebuutu vajadziigs.. aa un veel skruuves :) Tur jau taa labaakaa lieta ka saplaaksnim ljoti viegli taisiit smuku modding vajag tikai pacietiibu un uzmaniigi straadaat preteejaa gadiijumaa nekas labs nesanaaks..

Pieredze kautkaada ir, ar instrumentiem maaku riikoties =]

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...