Jump to content

kluskastes projekts, diskusijas:


Varonis
 Share

Recommended Posts

nuu mana doma bija kaadreiz kad nebuus slinkums ar panaakt ka case ir 100% kluss divos veidos:

lietojot maniakaalu uudensdzeseeshanu - ar radiatoru case aarpusee (tjipa sanaak ka case ar' maaju apsilda) un visu dzeseejot ar uudenstrubaam

miinusi taadi ka sanaak padaargi un BAIGAIS pi***

 

taisot kauc ko liidziigu te mineetajam - tikai me taisiitu 2 aareejos case un pa visdu sabaaatu vai nu akmensvati vai arii macroflex - totaala izolaacija (gaisa izvadiishanai izmanto trubu 50mm kurai galaa pieliek venti un kura ir cauri abaam aareejaa case sienaam... - diezgan klusi buutu jaabuut...

Manuprāt' date=' to maniakālo dzesēšanu var apiet ar [b']transmeta efficeon/crusoe[/b].

 

KAS TAS TĀDS?! - vai man googlee tas jaameklee???

 

:) - pameklēšu arī....

 

vai šis te?! --> http://www.google.lv/search?q=cache:rLeYIs...on/crusoe&hl=lv

Link to comment
Share on other sites

daysleeper

varat doties uz www.piano.lv un njemties tur par sho teemu. butu interesanti to datora klusumu pacelt nopietnak diskusijaa.

Link to comment
Share on other sites

varat doties uz www.piano.lv un njemties tur par sho teemu. butu interesanti to datora klusumu pacelt nopietnak diskusijaa.

 

---vārgi tie PIANO! - es jau tur biju un runāju:) - vienīgais ko šie labākajā gadienā dara - liek klusos barokļus (hec laikam) - un pie īpaši izšķērdīga klienta - uzliek kādu nebūt maķenīt klusāku cpu cooleri:) - turklāt, zlman cuprum žebērklis pie šiem maksāja 65Ls:) - tākā - ar šiem ir velta mēles žāvēšana - tukša pļāpa:)

 

- nav ne PANAFLO ventiķu, ne pasīvo radiatoru priekš mb čipiem...

Link to comment
Share on other sites

Domu par reģipsi (ģipškartonu) silti iesaku nomainīt pret skaideni vai saplāksni uz 6 - 10 mm - būs krietni mazāk problēmu ar piestiprināšanu un ilgmūžību.

Ja grib klusumu, tad varbūt labāk CD-ROM atstāt iekšpusē un, lai nebūtu spraugas, iesaku uztaisīt atsevišķu priekšējo paneli kā durtiņas uz eņģēm, lai var darboties ar CD, kaut vai durtiņas tikai CD-ROM rajonā. Noblīvēt var ar logu blīvējumu, bet aizdarei izmantot kaut vai krampīšus.

Ceru ka mani ieteikumi mazliet palīdzēs ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...