Jump to content

CX75 SW atshkjiriibas


Recommended Posts

Guest Yarex

Katrs firmwirs ir aizvien satbilāks, tas arī jauns tur ir! P.s. Jau 23 iznācis?

Link to comment
Share on other sites

a_masiks

Dīvaini. Vai esi drošs, ka pareizi modeli un softu uzrakstīji?

Man pieejamā infa: CX75 jaunākais softs- V13

CX75132300.xbz_service.exe

Ja par šo domāji, tad tā ir 13ās versijas 23šā valodas grupa...

Link to comment
Share on other sites

a_masiks

:lol::lol::lol:

Tā ir 02 versija ar 3 langpaku. Tik vecai man nemaz pieejas nav!

:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ta nu gan :D atraduši no kurienes softus ņemt :)

labāk uz Siemens Centru ar garantiju un pārsoftos.

 

jo šis ir tikai softs, vēl ir map un ffs :)

Link to comment
Share on other sites

CX75230300.xbz_update ir pieejams... un kaa ir ar to Siemens centru? tjipa pirku vinju uz nomaksu ar Tele2 pielseegumu, aizmetu mailu jamiem par to vai garantijaa ietilpst programmatuuras paarlikshana, vinji atbildeeja - ja atklaas programmatuuras nepilniibas, tad jaa... un, ja es aizeju uz siemens centru, lai paarliktu to progas versiju, tad man tas kko maksaas un vai man garantija neanuleesies???

 

URLIIGAIS (pashaa lapas lejaa)

Link to comment
Share on other sites

Kloons

Siemens centrā update firmwarei vari veikt par velti visu garantijas laiku.

Tik nēsmu pārliecināts vai akcijniekus jamie nesūta uz operatora servisa centru... :roll:

Link to comment
Share on other sites

a_masiks

1) servisi lieto citas progas "CX75130300.xbz_service.exe" - pat vizuāli savādāk izskatās.

2) šī te: CX75230200.xbz_update.exe ir tā saucamā klienta paka. Paredzēta apdeitam mājas apstākļos. Vēl nepārbaudīju kas tur iekšā. Var gadīties, ka tas pats 13 softs. Ja nē - būs lieli brīnumi....

3) tā kā tā ir klienta softa apdeitpaka - kādas tad problēmas to izdarīt mājās? Tikai com datu kabelis vajadzīgs! Un tā kā, tā ir oficiāla iespēja - garantijai nav jāzūd.

Ja pašam negribas darīt, vai arī ir vēlme kādam samaksāt - no problem! Gribētāju saņemt savu dienišķo artaviņu netrūkst!

Link to comment
Share on other sites

man pasham to izdariit nav nekaadas probleemas... es vieniigi uztraucos par garantiju jo founim nav pat meenesis apriteejis...

Link to comment
Share on other sites

nu ja softojot kaut ko nočakarēsi un nokausi :D tad garantija nebūs.

bet jēga čakarēties? tāpat visu nepārsoftosi...

 

un telefonus kuri ir akcijā pirkti ārī visus uz vietas Siemens Centrā remontē.

Link to comment
Share on other sites

Da labi, sims, aizsūtīs blondu sievieti, kura pateiks, ka kačāja bildes un nomira. :D

Link to comment
Share on other sites

kapeec Tu domaa, ka napaarsoftoshu??? oficiaalie apdeiti ir priekhs zemaakas pakaapes iedziivotaajiem par chajnjikiem.. apm 5x mazaaka iespeeja kautko sachakareet nekaa ar WinSwup... dohh... cik es neemsu teleofnus softojis.. uj uj.. kr4e buus jaaizraapo liidz siemens centram...

Link to comment
Share on other sites

:D nu bet lūdzu, viss tavās rokās :) ņem kabelīti un softo :D

p.s. tikai neaizmirsti baču uzlādēt :!:

 

a tas WinSwup ir kreisāks par kreisu :) tādus vispār nev vērts mēģināt...

Link to comment
Share on other sites

Da labi, sims, aizsūtīs blondu sievieti, kura pateiks, ka kačāja bildes un nomira. :D

 

galvenais ar lielām krūtīm :D

Link to comment
Share on other sites

a_masiks
a tas WinSwup ir kreisāks par kreisu  tādus vispār nev vērts mēģināt...

 

Ņemot vērā, ka WinSwups ir oficiāls siemens servisa softs, saņemams no siemens (tagad benq) suporta saita, tad tas neko labu neliecina... nja...

 

Kādu laiku atpakaļ bija pieejami jūzeru-lūzeru softa apdeiti, bet tikai ar iespēju apdeitot strādājošu telefonu. ja bača bija tukša, vai gadījās kolīze ar PC - telefons nosprāga, un vienīgais, kas atlika bija WinSwups...

Dabūšu pa ķērinam to CX75 - pārbaudīšu, bet izskatās, ka šim jūzerapdeitam ir iespēja nobūtot arī softiski beigtu telefonu.

P.S. garantija nekādā gadījumā nevar tikt apturēta, ja bija lietots orģināls siemens softs. Ja to var oficiāli dabūt no siemens mājas lapas - taisi tik mājās un priecājies...

Link to comment
Share on other sites

P.S. garantija nekādā gadījumā nevar tikt apturēta, ja bija lietots orģināls siemens softs. Ja to var oficiāli dabūt no siemens mājas lapas - taisi tik mājās un priecājies...

A saderam? :)

Link to comment
Share on other sites

a_masiks

Ja neizmantosi blondīni, bet ar muļķīgu sejas izteiksmi sāksi stāstīt, ka mēģināji kaut ko tur nosoftot ar kaut kādu tur softu... loģiski, pats mobīlo dievs un pavēlnieks licis tādus izčakarēt! Un ne vienu reizi vien...

Ja telefons neieslēdzas softa dēļ - neviens neies pētīt flaš dampu, lai atrastu vainīgo bitiņu. Pārsoftos un miers!

Atliek izvēlēties vienu no prefeered variantiem:

1) uzliku lādēties, pēc tam skatos - nestrādā!

2) noliku uz nakts galdiņa, no rīta - ku-kū, ekrāns tumšs...

3) runāju, runāju pa telefonu, pēkšņi izslēdzās un viss...

4)Iegāju LMT (Tele2) mājas lapā, un pēkšņi ekrāns izdzisa!

5) saņēmu SMS, gribēju izlasīt - telefons nožagojās un apstājās pavisam...

Link to comment
Share on other sites

a_masiks

1) uzraku CX75 un nosoftoju.

2) softs tiešām SW-23

3) telefons pa ceļam 2 reizes nosprāga bet bija iespēja sākt no jauna

4) tā ir "internacionālā" versija bez latviešu un krievu valodas pakas

5) liekas, arī failu sistēmas inicializācija tur nav

6) labi cilvēki apsolīja vēlāk piespēlēt normālu WinSwupu ar 23 versiju.

7) + pastāstīja, ka ļoti labi strādājot online softa apdeits caur GPRS, esot vairākas reizes mēģināts - notiekot pareizi un ar valodām esot Oki. Kā to darīt - aprakstu vēlāk solīja atsūtīt.

 

P.S. ja jau ir iespēja apdeitot mobzi caur GPRS - tad ar tām derībām var palikt makten interesanti...

Link to comment
Share on other sites

Cik, cik tas fļešiņš bija liels? 12 MB? GPRS? :))

Čota negribas ticēt, ka caur GPRS to var izdarīt. Pirmo reizi tādus brīnumus dzirdu. icon_confused.gif

Link to comment
Share on other sites

tikko parakaajos pa benq lapu un toch atradu... buus jaaiemeegjina... un vinjsh ielaadee ~500kb (hvzkapeec tikmaz)

Link to comment
Share on other sites

a_masiks

Raboga

Ne Tu vienīgais, kas pirmo reizi kaut ko dzird!

Link to comment
Share on other sites

hmmm.. jua divreiz meegjinaaju nokachaat to apdeitu, bet pie ~90% raada, ka server has reset the connection...

 

UPDATE: viss tjipa nokachaajaas.. bet tad kad restarteeju founi lai apdeitotos firmware man bljauj lai palaizhu velreiz to apdeitu, bte peec naakoshaa attempta ir tieshi tas pats!

Link to comment
Share on other sites

jā, ir iespēja updeitot caur GPRS, taču tas ir tikai softs :)

vēl paliek map un ffs :) tos gan nevar....

Link to comment
Share on other sites

Ņemot vērā' date=' ka WinSwups ir oficiāls siemens servisa softs, saņemams no siemens (tagad benq) suporta saita, tad tas neko labu neliecina... nja...

[/quote']

 

ņu neticu ka Tev ir oficiālā pieeja siemens softiem. jo visi pārējie kas netā dabūjami ir jau modificēti, ne tādi kā siemens oficiālie... tur tikai tas nosaukums palicis...

Link to comment
Share on other sites

Guest Yarex

Ārprāc, tya nu gan grūti ielikt jauni firmveiru.

Updeits caur telefonu, nav tas pats, kas FirmWare maiņa.

Link to comment
Share on other sites

a_masiks
ņu neticu ka Tev ir oficiālā pieeja siemens softiem. jo visi pārējie kas netā dabūjami ir jau modificēti, ne tādi kā siemens oficiālie...

 

Ticība vai neticība nav tehniska rakstura problēma, tai ir citi forumi.

WinSwups ir servisa darbnīcu softs, grūti teikt, vai to var nosaukt par "oficiālu", jo izplatīšanas un piekļuves noteikumi it nemaz nav publiski.

Bet radījis šos softus ir Siemens... tas, ka Tev ir publiska pieeja tikai kreisajiem un jau modificētajiem WinSwupiem - tā nav WinSwupa, bet Tava problēma...

Zini, man ir normāls darbs darbnīcā, un man nav nekādas vajadzības mērīties krāniņiem, vai pierādīt to, ko es varu... vai kam man ir piekļuve KAUT KAM, vai arī nav...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...