Jump to content

monitor mod "5mm" - lightless:)


Varonis
 Share

Recommended Posts

moniķi jau labi sen apgreidoju ar 5mm diametra papīra ripiņu, ko ar mākslinieku dzēšgumiju (ir tāda lipīga staipīga) pielipināju priekšā power lampiņai. nav obligāti - var izlīdzēties arī ar košļeni - būs bonusā piparmētru aromāts:) - 2pusējā skoča nav obligāta:)

 

- baigi labi noder ja skatās filmas, ja darbojas pustumsā un tumsā, un vispār, arī datorgrafiķiem labi - jo nenovērš uzmanību no attēla, - nekas lieks neduras acīs:)

 

tas vai deg zaļa vai oraņža - iemidzis vai izrubījies - tas ir gluži vienaldzīgi - principā tā diode - lieka ''fīča:)

 

šeit galvenais ka izdevās labi pieskaņot pie CTX moņa kopējā dizaina - turklāt identiskā tonī - toņpapīrs - viegli bēšīgs:)

 

rekur bildes:)

 

monmod1_001.jpg

 

tuvplāns:

monmod2.jpg

 

(jāskatās uz mazo ripiņu pa kreisi no powerpogas:)

 

oo - fonā redzamas manas brokastis - salāti:)

Link to comment
Share on other sites

Nu jaa, citiem varbuut noder shiis diodes aizsekshana ciet, lai nespiid tur kur nevajag, man taa netraucee, vieniigi nepatiik ka pa nakti moni atstaaj tad tam taa lampele raustas, kjipa raada ka ir shtroms klaat ;) Mozj buus arii jaaaizlipina lai naktiis neraustaas un netraucee guleet ;)

 

PS. Bee paskatijos uz tavaam brokastiim monitoraa un saaka chaabiigi ar duushu palikt :( Tieshaam tu straadaa ar taadu bildi fonaa ?!?

Link to comment
Share on other sites

Nu jaa, citiem varbuut noder shiis diodes aizsekshana ciet, lai nespiid tur kur nevajag, man taa netraucee, vieniigi nepatiik ka pa nakti moni atstaaj tad tam taa lampele raustas, kjipa raada ka ir shtroms klaat ;) Mozj buus arii jaaaizlipina lai naktiis neraustaas un netraucee guleet ;)

 

PS. Bee paskatijos uz tavaam brokastiim monitoraa un saaka chaabiigi ar duushu palikt :( Tieshaam tu straadaa ar taadu bildi fonaa ?!?

 

:) - bildi ieliku ICE AGE multenes bckgrounda vietā - speciāli lai bildēšanai:) - akas vainas? - parasti salāti ar gurķiem tomātiem un papriku - sagriezti, bet vēl nesamaisīti ar majonēzi.... - saules gaismā:)

Link to comment
Share on other sites

Nu jaa, citiem varbuut noder shiis diodes aizsekshana ciet, lai nespiid tur kur nevajag, man taa netraucee, vieniigi nepatiik ka pa nakti moni atstaaj tad tam taa lampele raustas, kjipa raada ka ir shtroms klaat ;) Mozj buus arii jaaaizlipina lai naktiis neraustaas un netraucee guleet ;)

 

PS. Bee paskatijos uz tavaam brokastiim monitoraa un saaka chaabiigi ar duushu palikt :( Tieshaam tu straadaa ar taadu bildi fonaa ?!?

 

:) - bildi ieliku ICE AGE multenes bckgrounda vietā - speciāli lai bildēšanai:) - akas vainas? - parasti salāti ar gurķiem tomātiem un papriku - sagriezti, bet vēl nesamaisīti ar majonēzi.... - saules gaismā:)

Es nezinu, laikam taas spilgtaas kraasas vainiigas vai kas cits, nezinu, vienkaarshi saaka shkjibinaat duushu ;(

Link to comment
Share on other sites

piekriitu Kashelz'am ... - tu uztraucies par kaut kaadu siiku lampinju, ka tev tur vinja aci izdur .. tai pashaa laikaa uzliec tik toxisku backroundu ka saliidzinaajumaa ar to lampinju ... khmmm khmmmm

 

ps: watever ... kaarteejoreiz paarliecinamies ka izdomas tev netruuxt :) respek ;]

Link to comment
Share on other sites

Ar nepacietību gaidu tavu nākamo pērli, piemēram, kādu innovatīvu vai neatsveramu, protams, pilnīgi praktisku metodi dibena noslaucīšanā, vai vismaz ne mazāk noderīgu padomu.

Link to comment
Share on other sites

Ar nepacietību gaidu tavu nākamo pērli, piemēram, kādu innovatīvu vai neatsveramu, protams, pilnīgi praktisku metodi dibena noslaucīšanā, vai vismaz ne mazāk noderīgu padomu.

 

pērles nupat sāk beigties - gliemenes Lielupē jau kārtojas uz ziemas guļu.... +dažas esmu samīdijis (netīšām)

 

pašam ar jāatpūšas, pietiekami esmu zadzis bootistiem uzmanību:) - nav vairs kur likt:)! - galnais - salauzt vecos iesīkstējušos stereotipus par kompja neaizskaramību:)

Link to comment
Share on other sites

Ar nepacietību gaidu tavu nākamo pērli, piemēram, kādu innovatīvu vai neatsveramu, protams, pilnīgi praktisku metodi dibena noslaucīšanā, vai vismaz ne mazāk noderīgu padomu.

 

pērles nupat sāk beigties - gliemenes Lielupē jau kārtojas uz ziemas guļu.... +dažas esmu samīdijis (netīšām)

 

pašam ar jāatpūšas, pietiekami esmu zadzis bootistiem uzmanību:) - nav vairs kur likt:)! - galnais - salauzt vecos iesīkstējušos stereotipus par kompja neaizskaramību:)

 

Neņem ļaunā, bet tas priecē. :)

Link to comment
Share on other sites

pašam ar jāatpūšas, pietiekami esmu zadzis bootistiem uzmanību:) - nav vairs kur likt:)! - galnais - salauzt vecos iesīkstējušos stereotipus par kompja neaizskaramību:)

 

Tev ir izdevies :). Tikai manai PeeCee kastei liidz taveejai "miskastiiguma" zinjaa veel augt un augt... :).

Link to comment
Share on other sites

Sifozais

Nezinu man ari netraucee tas fonaars, ja n vienigi naktii tas grib mirgot, tapec izsleedzu nafig aara to televizoru.

Link to comment
Share on other sites

Man to lampinju vajag noteikti jo tad ja monitors nesledzas ieksa zinu ka par daudz overklokots:)

Link to comment
Share on other sites

man truukst vaadu... varbuut varonim vajag mekleet paliidziibu pie aarstiem? vinjam nervi ir chupaa... vinjam traucee troksniitis no datora taapeec vinjsh vinju izvaro... tad vinjsh aizmuuree mazu diodiiti... vinjam katrs mazaakais kairinaajums rada diskomfortu... tas jau ir par traku

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Andritis

nexodus ar maniim arii taa ir tikai otraadi taa diodiite man apliimeeta ar zelta limejossos papiraa izgrieztu zvaigzni , veel man uz monna passa foccene un ar markkieri uzrakstiits mans vaards :D lai nenozog !

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE
nez man arii taa lampinja netraucee un kad skatos monitoraa es pat vinju nemaz neredzu...
Nu vecais, došu bezmaksas padomu, kamēr vēl nav par vēlu - fiksi skrien pie acu ārsta, viņš gan tev palīdzēs mazo diodi saskatīt :)
Link to comment
Share on other sites

Es to diodi nemaz nemanu.

Nebūtu šī posta nebūtu arī pamanījis. Nu man viņa netraucē.

 

P.S. Varoni a tev pats monitors uz galda netraucē. Uz galda takš arī var nolikt daudz ko citu monitora vietā.

Link to comment
Share on other sites

NC viss kas tev jaaizdara ir uz zieassveetkiem jaauzpuush attieciigas teemas aerografika un beerniem buus egliite.

Link to comment
Share on other sites

oj mljaaaaaaaaaa

tikko saskaitiiju cik man diozu ap kompuuergaldu spiizd - un taa vien roka celjas peec kautkaa lipinaama ...

itogo

 

lielais PC - 8gab

monis 1 gab

keiss 2 gab

SB kaste 2 gab

peles stacija 1 gab

klavas stacija 2 gab

 

laptops - 3 gab

baroklis un 2vas tiiklenee (mirgo maitas cauru nakti)

 

modeems 4 gab - arii mirgo

speeka vadu pagarinaataaji 2 gab

 

kopaa 17 gabalas njaaaaaaa iista jaunaagada egliite ...

 

 

nu vot vot!!! - turklāt vēl mirgo maitas! - un naktī vispār!!! - vot kam - hren kādam mērķim ir vismaz puse no tām? - pilnīgi liekas!!! - dekorācija....

Link to comment
Share on other sites

kreeslaa vrntilaatoru.

lai vasaraa dupsis nesviist seezhot pie pc.

 

:O)

 

:)))) - vajag perforētu krēslu - ar daudz caurumiem.... 120mm ventilātoru....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...