Jump to content

peles mods - pele kas nesmērējas!!!


Varonis
 Share

Recommended Posts

- jau pērkot datorkomplektu biju ieņēmis galvā manijakālu domu - tērēties cikvieniespējams maz var - bet par peli jau biju laicīgi izdomājis, ka jāņem parastā lodes pele, bet galvenais ērta un ergonomiska, šī Genius likās ļoti laba, bet lai tā nesmērētos kā senāk, kad pēc ražena darba varēju peli tīrīt kautvai katru vakaru (jo ar piesāŗņotu strādāt ir traki nepatīkami) izdomāju pielīmēt palikņus pirkstiem - jo piesāŗnojumu rada pirkstu sviedru miklums, kas sajaucoties ar putekļiem ļoti labi līp klāt peles lodei un rullīšiem. tagad šādu modificētu peli lietoju jau 8 mēnešus, diezgan intensīvi - (strādāju ar grafiku - vslaik kaukas jābaksta ar peli:) un vēl nēsu tīrijis - nav bijusi vajadzība!!!

 

tāka - darbojas šis joks ideāli, visērtāk to darbināt komplektā ar paštaisītu delnas pamatnes atbalstu - ļoti ērti,:)))

peles kursors skrien ideāli, perfekti, mierīgi tur līdzi jebkurai optiskajai ar entajiem lāzeriem:)!

dizains principā ir neuzkrītošs - tos pagatavoju no matētas caurspīdīgās līmplēves ORACAL 2 kārtās, piestiptināju ar skočas sloksnītēm.

 

diemžēl nebij fočiks pa rokai - uz skanera nopozēju ar kreiso roku, 'tāpēc pirkstu izvietojums tāds dīvains....:)

 

varbūt kadu iedvesmo, kautgan tagad jau tā lampiņu mode:) - visi masveidā jau sen pārgājuši uz gaismas pelēm... - bet tās nevar uz stikla galda darbināt! - tāka, kaukādi trūkumi jau viņām arī ir....

 

peles_mod.gif

 

 

beidzot ir bilde ar peli skatā no augšas:

 

pelesmod.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest wolf

Varbuut vareeji labaak ar skocu vai izoleni aptiit sev pirkstus, lai sviedri nejaucas ar putekliem, vai ari lietot vecos labos uzpirkstenus. Garanteeju, ka buusi taads vieniigais savaa kvartaalaa, vai pat Riigaa.

Link to comment
Share on other sites

Guest wolf

Starp citu, es varu dereet, ka tavi liimpleeves spaarnini peec 8 meenesu lietosanas nepaartraukti saskaroties ar virsmu un izjuutot berzi, neizskataas diez ko jauki, it seviski uz stikla virsmas.

Link to comment
Share on other sites

Neredzu no shii visa jeegu...

 

1kaart - optiskaas peles tagad ir leetas...

2kaart - grafikai diezkas nav ar parasto lodiishpeli straadaat, tam lieliski der optiskaas ar lielu izschirtspeeju...

3kaart - ja mazgaa rokas un tiira galdu shad tad - tad tas nav nekaads apgruutinaajums arii peli notiiriit reizi meenesii - 10sec un kaartiibaa :)

4kaart - viss kas traucee peec iespeejas pludenu un briivu peles kustiibu manaa skatiijumaa ir trauceeklis...

 

 

So grafikai tikai un vieniiigi high dpi optiskaa pele bez vada! ;)

Link to comment
Share on other sites

peli var tureet tiiru daudzos veidos... piemeeram notiirot galdu un mazgaajot rokas ar ziepeem... es domaaja ka shie divi veidi ir vienkaarshaaki par kaukaadiem alldays spaarnijniem

Link to comment
Share on other sites

es teiksim nomazgaaju rokas katru rezi pirms seezos pie kompja... bet ja tev patiik dziivot kaa cuukai tad... man piemeeram liekas pretiigi nemazgaaties un izliidzeeties ar 10000 un vienu veidu lai sviedri nepileetu klavitauuraa vai uz galda

Link to comment
Share on other sites

es teiksim nomazgaaju rokas katru rezi pirms seezos pie kompja... bet ja tev patiik dziivot kaa cuukai tad... man piemeeram liekas pretiigi nemazgaaties un izliidzeeties ar 10000 un vienu veidu lai sviedri nepileetu klavitauuraa vai uz galda

 

 

baigais dušotājs?! - tas neko nelīdz! - ietin roku polietelēnā - redzēsi, lai kā tu viņu būtu mazgājis - ar ziepēm vai skābi - tā vienalga intensīvi izdala mitrumu! - šajā peles modā mitrums nekādi nepiekļūst paliknim, līdzarto, sausie putekļi nekādi nelīp pie peles lodes, un pele saglabājas tīra.

 

par to palikņu dilšanu -8mēn nekas nav nodilis.

 

par optisko un high resolution - bijis nebijis - tā jau drīzāk ir saucama par manijakālu ....:)

 

tie daikti nek;adi neapgrūtina peles lietošanu - pat vēl atvieglo - pirkstus var atstutēt kā pagadās - tie vienmēr brauc pelei līdzi; bez palikņiem - pirksti būtu jātur tā, lai tie pārāk nevilktos pa zemi ti palikni. tātad - piespiesti pelei, izmantojot muskuļu spēku... bla bla bla, ja kāds ko rubī no anatomijas tad saprot:)

 

un vispār - šitāda najezdu kaudze - miskaste un taml... - eh, spīdīgās plastmasas cienītāji:)

Link to comment
Share on other sites

Varonis :)

 

relax.. :)

Kaste ir laba :)

Kaajau teicu no tavas case modoshanas es smeelos iedvesmu.

Es domaaju tu daudziem busi radijis iedvesmu.. Kautko meiginaat...saakt pirmajam ir gruuti.

Tev nebija merkjis uztaisiit smuku keisu..

Taadelj uzbraucieni pa miskasti ir apsoluut nepateemu.

 

P.S nexedus laikam ir vispar bez humora izjutas :)

Vai arii domaa ka buutu drausi nopietnam ir tas pats kas buut pieaugusham :)

Ja pa peles modu vel var pasmieties tad PC modi bija ok :)

Tas ir mans subjektiivais.

Link to comment
Share on other sites

Guest wolf

Par gaumi nestriidas- citam optika, citam bumba, bet fakts ir taads, ka muusdienaas cilveekiem netruukst izdoma, ko arii pieraada varonis. Pohuj kaa izskataas, galvenais, ka pasam pattik, bet ne to es gribeeju teikt. Interesanti, kaa izskataas sii pele kopaa ar varona kastes modingu. Kaut ko veel monim izdomaas un vadaas peec tam tuuristus pa maaju.

Link to comment
Share on other sites

OOO jaa, visu cienju modotaaj Varonis ;) Nu shis gan taads jociigs mod, nez vai tas ir eerti, bet ja tev jaalieto pele uz auduma paklaajinja tad taas laapstinjas, kas tev ir izveidotas ir taa kaa vajag ;) Savaadaak pretiigi pirkstu galus pa audumu visu laiku slidinaat! Man jau patika taa WC sisteema un klusinaatais keiss arii bija labais ;) Taa tik turpini, sac ardiit araa jau naakamo modinga objektu ;)

Link to comment
Share on other sites

nulabi:) - prieks par jums:) - tasjau ir iedvesmojošāk:)

 

par peli - jā, auduma paklājs:) - tātad kopā ar peles spārniem slīd baigi labi, viegli un ērti:)

 

par keisa mod - kastadtur vairs no keisa ir palicis - gandrīz tā:) - jo bij viens čoms, kurš pats komplektēja kompi un vispār tādu keisu nelietoja - lieka greznība! - visas detaļas bij milzu kaudzē sakrautas uz galda - izliktas līdzīgi kā uz pārdošanu:) - un monitors blakus:) - un darbojas vienā mierā:)

Link to comment
Share on other sites

nulabi:) - prieks par jums:) - tasjau ir iedvesmojošāk:)  

 

par peli - jā, auduma paklājs:) - tātad kopā ar peles spārniem slīd baigi labi, viegli un ērti:)

 

par keisa mod - kastadtur vairs no keisa ir palicis - gandrīz tā:) - jo bij viens čoms, kurš pats komplektēja kompi un vispār tādu keisu nelietoja - lieka greznība! - visas detaļas bij milzu kaudzē sakrautas uz galda - izliktas līdzīgi kā uz pārdošanu:) - un monitors blakus:) - un darbojas vienā mierā:)

Jaa ja pele tiek lietota uz auduma paklaajinja tad shie spaarninji ir ljoti noderiigi

 

Nu nav jau slikti visas PC kjidas uz galda salikt lai smuki izskataas, tachu ja nu kas uzkriit virsuu, vai no skapja nokriit pukju pods uz dzelzjiem, ko tad dariis ?!? Lieki izdzevumi var sanaakt! Esmu redzeejis bildes, kur Kompiits ir ieksh galda iebuuveets, tas buutu super prieksh tava naakamaa modinga! Smuki izskatiitos, ja tev galdam 2 virsmas, un virseejaa ir stikls, bet zem taa visas kompja kjidas ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest wolf

Man arii bija doma visu sakraut uz galda, bet par cik nedziivoju viens, negribeeju riskeet ar savu mantiibu- mamma izdomaa apliet pukes- vai uzpileeja uz maatenes, kas tur izzuus, es naaku maajas ruubiiju ieksaa detalu kaudzi un ... %&^&&&%&%&%$##@%$%^$^%^

Link to comment
Share on other sites

par keisa mod - kastadtur vairs no keisa ir palicis - gandrīz tā:) - jo bij viens čoms, kurš pats komplektēja kompi un vispār tādu keisu nelietoja - lieka greznība! - visas detaļas bij milzu kaudzē sakrautas uz galda - izliktas līdzīgi kā uz pārdošanu:) - un monitors blakus:) - un darbojas vienā mierā:)

 

wot shito neiesaku - man pasham pazinja nodedzinaaja maati

kaa - elementaari - pa pjani sleedza klaat veel vienu cietni un neveiksmiigi viena skruuviite uzkrita uz maates

protams peec zapadlas likuma traapiija tieshi tur kur kautkas sagaaja uz iiso ...

taakaa kautkaadu keisu tomeer vajag - kautvai kartona kasti :)

Nu vot, taapeec tas ir riskanti, tavs choms sabrauca miinusos nieka skruuviites deelj, bet tieshaam Varoni, uztaisi galdaa kompi, saku ka labi izskatiisies :) Buus parociigi!

Link to comment
Share on other sites

hahaha:) - tas jau labi izskatītos - vesels rotaļu poligons, zem stikla:) - tur vēl vajag mazos robotiņus ar ieročiem, tankus un citplanētiešus - lai visi skraida viens otram pakaļ un rada kņadu:) - tad nevis darbs bet izklaide - sēdi pie sava galda kompja un caurām dienām skaties bojeviku - kā tur tādā industriālā vidē iet ņiguņegu:) - kāds uzkāpj uz barokļa un nocepās, cits iekrīt procesora dzesēšanas skābē....

 

vēl tādu zaļu vai zilu apgaismojumu.... lai baisāk:)

 

un mātes ar puķupodiem - pa gabalu!

Link to comment
Share on other sites

Guest McGraddy
par keisa mod - kastadtur vairs no keisa ir palicis - gandrīz tā:) - jo bij viens čoms, kurš pats komplektēja kompi un vispār tādu keisu nelietoja - lieka greznība! - visas detaļas bij milzu kaudzē sakrautas uz galda - izliktas līdzīgi kā uz pārdošanu:) - un monitors blakus:) - un darbojas vienā mierā:)

 

wot shito neiesaku - man pasham pazinja nodedzinaaja maati

kaa - elementaari - pa pjani sleedza klaat veel vienu cietni un neveiksmiigi viena skruuviite uzkrita uz maates

protams peec zapadlas likuma traapiija tieshi tur kur kautkas sagaaja uz iiso ...

taakaa kautkaadu keisu tomeer vajag - kautvai kartona kasti :)

Man arī skrūvīte izkrita no rokas ( nebiju pālī ;) un uzkrita uz mātenes... nosprakšķēja dzirksteles... mātene vēljoprojām iet ideāli :)

Link to comment
Share on other sites

par keisa mod - kastadtur vairs no keisa ir palicis - gandrīz tā:) - jo bij viens čoms, kurš pats komplektēja kompi un vispār tādu keisu nelietoja - lieka greznība! - visas detaļas bij milzu kaudzē sakrautas uz galda - izliktas līdzīgi kā uz pārdošanu:) - un monitors blakus:) - un darbojas vienā mierā:)

 

wot shito neiesaku - man pasham pazinja nodedzinaaja maati

kaa - elementaari - pa pjani sleedza klaat veel vienu cietni un neveiksmiigi viena skruuviite uzkrita uz maates

protams peec zapadlas likuma traapiija tieshi tur kur kautkas sagaaja uz iiso ...

taakaa kautkaadu keisu tomeer vajag - kautvai kartona kasti :)

no ugusdzeesiibas viedoklja par pazhaaru maajaas kas izceelies no taada keisa tevi pasuutiis apdroshinaataaju birojs

Link to comment
Share on other sites

taisniiba... bet papiiraaa likt kauko kas karst nav iipashi gudri... padomaa pac... nomirs kuuleris un panjems liidzi netikai proci bet arii dziivokli

Link to comment
Share on other sites

par optisko un high resolution - bijis nebijis - tā jau drīzāk ir saucama par manijakālu ....:)

 

Hmmz... un kas tur maniakaals? Defaulta lieta datorgrafikjim IMHO bumbinjpeleem vieta muzejaa...

 

Par tiem paliktnjiem kas paliekot netiiri - nelietoju :)

Link to comment
Share on other sites

Labaa ideja!!! Buus ar laikam jaapameegina, jo delna pa auduma palikni sluucot noberzas, ja ilgaak pie kompja seez. Kaitinosi tomeer.

 

Bet vispaar biju noreecies liiks, kad lasiiju so topiku :))). Taa turpinaat, Varoni.

Link to comment
Share on other sites

taisniiba... bet papiiraaa likt kauko kas karst nav iipashi gudri... padomaa pac... nomirs kuuleris un panjems liidzi netikai proci bet arii dziivokli

 

nu tad ieluuram beidzot virtuvee - parokamies pa skapjiem - atrodam kaartiigu cepamo papiiru un liimeejam keisu augshaa :)

 

BTW vislabaakaa lieta kaa izveidot pasham savu leetu keisu ...

aviizes+kaulu liime/kliisteris+kriits+PVA liime

un no shiis ljergas veidojam kaadu formu vien gribam

 

labs labais:) - šitā ļerga:) - kaulu līmi es arī pazīstu:) - vajag pirkt vecu jo vecu - iepelējušu un tad vārīt virtuvē.....

 

heh - cepamais papīrs arī ir traki labais risinājums:) - stāstīt apdrošinātājiem ka keiss bij no cepamā papīra, tātad nedegošs:)! - baigi laps!!:))) -- ooohhohohhohooo:)))!!!

Link to comment
Share on other sites

par optisko un high resolution - bijis nebijis - tā jau drīzāk ir saucama par manijakālu ....:)

 

Hmmz... un kas tur maniakaals? Defaulta lieta datorgrafikjim IMHO bumbinjpeleem vieta muzejaa...

 

Par tiem paliktnjiem kas paliekot netiiri - nelietoju :)

 

nu tak jebkas gar ko tu ikdienā berzējies paliek netīrs - kautvai pliks galds, bez palikņa! - vaitane? - tak peles vads jau vien - berzējas gar galdu - ne tur rokas ne kā - un arī kļūst netīrs! -

Link to comment
Share on other sites

par optisko un high resolution - bijis nebijis - tā jau drīzāk ir saucama par manijakālu ....:)

 

Hmmz... un kas tur maniakaals? Defaulta lieta datorgrafikjim IMHO bumbinjpeleem vieta muzejaa...

 

Par tiem paliktnjiem kas paliekot netiiri - nelietoju :)

 

nu tak jebkas gar ko tu ikdienā berzējies paliek netīrs - kautvai pliks galds, bez palikņa! - vaitane? - tak peles vads jau vien - berzējas gar galdu - ne tur rokas ne kā - un arī kļūst netīrs! -

 

Galdu es aptuveni reizi nedeeljaa notiiru un peli arii...

 

Un jaa manai pelei vada nav ;)

Link to comment
Share on other sites

nu tāstarpcitu - kamēr dzelzs vēl karsts - pieliku d-foto bildi ar peli skatā.... - sk pašu augšu ....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Andritis

To spaarnus vari sataisiit lielaakus un pa vidu izgriez tik caurumu bumbinnai bet spaarnus ar momentu ! tad labaaak tureesisies un buus eertaaka :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Admin_
- jau pērkot datorkomplektu biju ieņēmis galvā manijakālu domu - tērēties cikvieniespējams maz var - bet par peli jau biju laicīgi izdomājis' date=' ka jāņem parastā lodes pele, bet galvenais ērta un ergonomiska, šī Genius likās ļoti laba, bet lai tā nesmērētos kā senāk, kad pēc ražena darba varēju peli tīrīt kautvai katru vakaru (jo ar piesāŗņotu strādāt ir traki nepatīkami) izdomāju pielīmēt palikņus pirkstiem - jo piesāŗnojumu rada pirkstu sviedru miklums, kas sajaucoties ar putekļiem ļoti labi līp klāt peles lodei un rullīšiem. tagad šādu modificētu peli lietoju jau [b']8 mēnešus[/b], diezgan intensīvi - (strādāju ar grafiku - vslaik kaukas jābaksta ar peli:) un vēl nēsu tīrijis - nav bijusi vajadzība!!!

 

tāka - darbojas šis joks ideāli, visērtāk to darbināt komplektā ar paštaisītu delnas pamatnes atbalstu - ļoti ērti,:)))

peles kursors skrien ideāli, perfekti, mierīgi tur līdzi jebkurai optiskajai ar entajiem lāzeriem:)!

dizains principā ir neuzkrītošs - tos pagatavoju no matētas caurspīdīgās līmplēves ORACAL 2 kārtās, piestiptināju ar skočas sloksnītēm.

 

diemžēl nebij fočiks pa rokai - uz skanera nopozēju ar kreiso roku, 'tāpēc pirkstu izvietojums tāds dīvains....:)

 

varbūt kadu iedvesmo, kautgan tagad jau tā lampiņu mode:) - visi masveidā jau sen pārgājuši uz gaismas pelēm... - bet tās nevar uz stikla galda darbināt! - tāka, kaukādi trūkumi jau viņām arī ir....

 

peles_mod.gif

 

Teikšu atklāti: "Tā ir viena no stulbākajām idejām, ko esmu redzējis!" :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Auduma paliktņi man arī nepatīk, tapēc lietoju gludo, plastikāta, Verbatim.

Kaut arī bieži rokas mazgāju (tāds ieradums laikam;) tik un tā rokas taču sviedrus izdala (sviedru dziedzeri taču dara savu darbu) un nepaiet nemaz tik ilgs laiks, kad pele vairs negrib slīdēt. Skatamies kas notiek pelei apakšā un redzam ka tās 4as apaļās kājiņas-ripiņas (teflona vai silikona es nez') ir aplipušas. Atliek tik nokasīt nost un atkal kādu laiku iet.

Pele man optiskā Logitech M-BJ69. Diemžēl ar laiku, jau pieminētās ķepiņas, sāk no savām vietām nobīdīties, jo līmējums nav pietiekoši stiprs. Kas notiek? Tajās vietās kur tā lipīgā viela ir un kur vairs nav tās ripiņas, sāk pielipt visādi draņķi klāt. Atkal vairs nekāda labā slīdēšana nav.

 

Šī temata aizsācējs ir atrisinājis kādu problēmu, lai arī ar savdabīgiem paņēmieniem, un noteikti viņam kāda rieva smadzenēs būs vairāk nekā tiem kas viņu nomētāja ar dubļiem.

Link to comment
Share on other sites

Labs' date=' nepacietiigi gaidu tavu tiiras klaviatuuras beta versiju![/quote']

 

 

:)))) - nujā - sarežģīti gan.....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...