Jump to content

Ieslēdzot datoru ventilators izdod šausmīgas skaņas.


Bono
 Share

Recommended Posts

Pēdējā nedēļā ieslēdzot kasti ventilators pirm0 minūti grab kā traks.

Nezinu kas par vainu. Es pat īsti nesaprotu kurš. Šķiet, ka video kartei. Bet pēc minūtes troksnis pazūd.

 

Kas varētu būt par vainu?

Link to comment
Share on other sites

Nekas nav mūžīgs, izņemot pagaidu barakas !!!

Kas tev vēl nav skaidrs ??? Hana tavam ventilatoram, drīz sāks šausmonīgas skaņas izdvests nevis tikai pie ieslēgšanās, bet gan patstāvīgi, un ja paveiksies sāks arī sprūst nost !

 

Maini nost !

Link to comment
Share on other sites

Tīrīšanai nu jau par vēlu, protams var jaukt ārā, tīrīt, smērēt un atkārtot šo operāciju ik pa 2 mēneši, bet vieglāk noziedod pāris latus par jaunu ventilatoru.

Dīvaini ka svaigs ventilators jau šādi uzvedas, brāķis laikamjau. Garantija :roll:

Link to comment
Share on other sites

Kamēr gaudo, tikmēr jau šis mēģina darboties. Tad, kad iestāsies klusums, arī būs jāsāk uztraukties ne pa jokam.

Link to comment
Share on other sites

Grabēšana jau parasti ir veco ventilatoru slimība, kurai vienīgais pareizais risinājums ir ventilatora nomaiņa. Parasti grab barokļa ventilators, ja baroklis ir kāds noname, tad būs iemesls nopirkt ko labāku.

Link to comment
Share on other sites

Hmmmm man līdzīga probza

kastei nedaudz vairāk par mēnesi.

šodien jau otro reizi noķēru tādu brīnumu ka tikko ieslēdzot[ja tas bijis pāris stundas izslēgts] kompi pirmo minūti kā traks brēc barokļa ventiķis pēc tam rimstās (griežās :D nekauc)

Vel pāris reizes un būs jāstiep garantijas remontā

Būs sākuši shitu grūst iekšā

Link to comment
Share on other sites

man shitaa pirms meenesha bija ar nedeelju vecas videokartes kuuleri. Nesu mainiit. Iedeva jaunu - tai kuuleris peec ilgaakas darbiibas saaka chiiksteet :p tagad nomainiiju uz Titan VGA kuuleri - tas maita arii chiikst, turklaat veel skaljaak :lol: (kaa man veicas)

Link to comment
Share on other sites

man arī tāda problēma bija,

jox man bija tāds, ka mātene negribēja draudzēties ar barokli un taisīja jociņus ar ciento un CooLeriem (a dzird tikai CooLerus),

 

bet tavs variants izklausās interesants,

 

saki, vai troxnis ir nepārtraukts, vai impulsējošs?

troxnis keisā katrā ziņā nav nekas labs, un tas liecina ka kautkas palēnām brūk kopā, (pieredze) , taču es tavā vietā nebūtu tik pārliecināts, ka vainīgais ir tieši un vienīgi CooLeris

 

Veiksmi vainīgā meklējumos :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nočekoju.

Videokarte.

Ventilators viņai sanāk pavērsts uz leju. Jo zemāk tas "iekāries", jo lielāks troksnis. Viegli uzspiežot to ar pirkstu uz augšu troksnis vispār pazūt. Njā... Negribās jāties ar garantijām.

Link to comment
Share on other sites

Kaa jau mineja ieprieks elloshana isti nepaliidz  :p

 

palīdz gan

 

Ņem un ieeļļo i būs miers mājās

 

kādu eļļu pilināt - to pašu kas šujmašīnām

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...