Jump to content

selfmade watercooler kit 5M:)


Varonis
 Share

Recommended Posts

Nujau nujau... aizraavaaties :D Taa bieshu sula + parasts kraana uudens = lieliska vide algjeem un citiem mikroorganismiem ;)

 

Par taam EET trubinjaam - nu pats lietoju un juutos apmierinaats ideaali elastiigas un bliivi piekljaujas virsmaam, kaa arii - ir UV reflective :D Nu tas peedeejais - ta... for fun :)

 

Par tiem burbuljiem sisteemaa - neviens pats burbulis nevar paliidzeet dzeseeshanas efektivitaatei - pilniigi preteeji, taa kriitas...

Link to comment
Share on other sites

Nujau nujau... aizraavaaties :D Taa bieshu sula + parasts kraana uudens = lieliska vide algjeem un citiem mikroorganismiem ;)

 

Par taam EET trubinjaam - nu pats lietoju un juutos apmierinaats ideaali elastiigas un bliivi piekljaujas virsmaam, kaa arii - ir UV reflective :D Nu tas peedeejais - ta... for fun :)

 

Par tiem burbuljiem sisteemaa - neviens pats burbulis nevar paliidzeet dzeseeshanas efektivitaatei - pilniigi preteeji, taa kriitas...

 

ko noziimee 8x1(EET produkta apraxtaa)?? 8 reiz 1m ? :) netieku gudrs..

Link to comment
Share on other sites

Nujau nujau... aizraavaaties :D Taa bieshu sula + parasts kraana uudens = lieliska vide algjeem un citiem mikroorganismiem ;)

 

Par taam EET trubinjaam - nu pats lietoju un juutos apmierinaats ideaali elastiigas un bliivi piekljaujas virsmaam, kaa arii - ir UV reflective :D Nu tas peedeejais - ta... for fun :)

 

Par tiem burbuljiem sisteemaa - neviens pats burbulis nevar paliidzeet dzeseeshanas efektivitaatei - pilniigi preteeji, taa kriitas...

 

ko noziimee 8x1(EET produkta apraxtaa)?? 8 reiz 1m ? :) netieku gudrs..

 

8mm ieksheejais diametrs, 1mm biezas sieninjas :) Elementarno watson ;)

Link to comment
Share on other sites

sk :) vinas tik 1m par tiem 1,4 ls?

 

Nu kaa, taa ir cena 1,46Ls metraa - cik garu gribi, tik peerc :)

Link to comment
Share on other sites

ok tad es atmetu domu par taam EET trubaam.. jo es gribu WC peec iespeejas leetaaku jo es jau taa visu piki ko pa vasaru buushu sapelnijis izlikshu kompii :(

Link to comment
Share on other sites

ok tad es atmetu domu par taam EET trubaam.. jo es gribu WC peec iespeejas leetaaku jo es jau taa visu piki ko pa vasaru buushu sapelnijis izlikshu kompii   :(

 

vai ir vērts izlikt kompī:)? -= strādājot jau noguri, un tagad arī vēl neiesi laicīgi gulēt, bet caurām naktīm čatosi vai spēles rubīsi un atkal turpināsi nogurt???:)

 

par aļģēm - ļoti pareiza doma:) - nevaru vien sagaidī kad sāks ieaugties:) - zaļas un staipīgas:) - vienīgi ka viņas visas neapķeras ap cpu radiatora virsmu, un nenoizolē siltumatdevi:) - tad gan jāielaiž kaukādi ģenētiski modificēti kurkuļi kas atkal apēd tās aļģes..... vai jāliek filtrs sistēmā:) - 3 litrus tosolu pirkt, vai gaidīt kamēr kāds atnesīs destilūdeni - nav interesanti:))))))))

Link to comment
Share on other sites

mjaa.. vispaar par to kraasaino uudeni norm ideja.. veell vareetu lai interesantaak tip ievietot kautkaadu kraasaino kas neshkiist uudenii bet peld pa gabaliniem.. es domaaju ka uudens pluusma 1000l/h ir pietiekami liela lai tie neshkiidoshi (piem kautkas liidziigs taam elas lampaam) nekur neaizkertos..

 

kaa tu domaa Varoni??

Link to comment
Share on other sites

ok tad es atmetu domu par taam EET trubaam.. jo es gribu WC peec iespeejas leetaaku jo es jau taa visu piki ko pa vasaru buushu sapelnijis izlikshu kompii   :(

 

vai ir vērts izlikt kompī:)? -= strādājot jau noguri, un tagad arī vēl neiesi laicīgi gulēt, bet caurām naktīm čatosi vai spēles rubīsi un atkal turpināsi nogurt???:)

 

par aļģēm - ļoti pareiza doma:) - nevaru vien sagaidī kad sāks ieaugties:) - zaļas un staipīgas:) - vienīgi ka viņas visas neapķeras ap cpu radiatora virsmu, un nenoizolē siltumatdevi:) - tad gan jāielaiž kaukādi ģenētiski modificēti kurkuļi kas atkal apēd tās aļģes..... vai jāliek filtrs sistēmā:) - 3 litrus tosolu pirkt, vai gaidīt kamēr kāds atnesīs destilūdeni - nav interesanti:))))))))

Taa ideja par kurkuljiem ir vienkaarsi geniaala :)))). Me atkal reec :))).

Link to comment
Share on other sites

lol taa bija varona ideja.. ka bie6u sulu vajag ieliet WC sisteemaa lai uudentinsh smukaaks izskataas :))))))) nepiesieniet to man :D

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Ja gribās krāsainu ūdentinju, tad mans ieteikums tāds ka par krāsu paņemt pārtikas piedevas nu visādi E, bet lai neaizaug pieliet nedaudz spirta klāt. Nežēlīgi protams attiecībās pret spirtu, toties bioloģiski droši.

Ar visādiem AntiFīziem arī nedrīkt aizrauties, jo (iepējams Overclocker.ru) lasīju un redzēju bildes par to kādi izskatās WCooler bloki pēc korozīdu šķīdumu lietošonas. Baisi skati.

Link to comment
Share on other sites

jā - spirtu žēl liet kaukādā trubā, vaine? - ģengi na veķer:) - janu vienīgi pie w/c pievienot trešo trubu ar izvadu uz iemuti, lai sēžot pie kompja var padruskai iestrēbt - sieva ar neko nemana....

 

tik nedrīkst pardaudz nostrēbt - ka nenodeg kompis:)))

 

par bietēm - varjau ieliet arī kādu citplanētiešu ķīmisko limonādi - TARHUNS piemēram - zaļš kā dažulabu ērmu siekalas, vai strutas - šausmufilmu kompja mods kā dzīvs:)

 

konservatīvie tipi lai lej fantu....

Link to comment
Share on other sites

A to udensdzesi nevar uzreiz uztaisīt kā kandžas/ļergas aparātu??? Tjipa kā spirta destilatoru :)

 

hehhahaha:) - ļergas destilators? - vienīgi ļerga jau arī nāk ārā no trauka kā spirta tvaiks - karsts, kurš jāatdzeē lai iegūtu šķidrumu.... mmm....

 

drīzāk no tā varētu iegūt kādu omulīgu kāju sildāmo uzparikti, ziemas vakaros - mmm.....:)))) - varjau datoru arī sildīt. lai vieglāk pielec, savādāk aukstumā var ķerties. bet kad pielecis - tad uzturēt optimālo darba temperatūru, lai nedziest par daudz... - visi jau grib tikai dzesēt, - abet ja saaukstējas?!

Link to comment
Share on other sites

JAA datorinam arii vajag vilnas zekiites uzadiit u.t.t. nabadzinsh ;D Shali ap barokli un aidaa uz sniegu laukiem sleepot :arrow:

Link to comment
Share on other sites

Bet ja nopietni!!

 

Kaa jums liekas kaas shkidrums vareetu buut labs lai ieguutu kraasu WC system'aa ar saurspiidiigajaam bezkraasainajaam trubaam..???

 

;)

Link to comment
Share on other sites

un jautaajiens.... CIK tas 'krutais' akvaarija suuknis/pumpis straavu rij ? (tip santiimi stundaa) ... varbuut ka nav iipashi daudz.. bet nu... :?

 

Also, kautko veel gribeeju jautaat, bet aizmirsu :roll:

Link to comment
Share on other sites

tas taapat kaa ja draugs jautaa:

"cik tev maxaa nets??"

Es : "Nezinu. Sencis maxaa"

:)

Link to comment
Share on other sites

Starpcitu Varoni ieskatam... :)

 

Palaidu savu W/C sisteemu stress test rezhiimaa tb bez ventilatoriem... divi palieli radiatori ~130x150mm + trubinjas liidz externaalajai kastei...

 

Rezultaati...

 

Ar Ventilatoriem:

 

Telpas temp 21,1c

CPU 100% load - 47c

Uudens temperatuuruuras starpiiba starp telpas un uudens aiz CPU - 3.1c

 

Bez ventilatoriem:

 

10min darbiibas laiks...

Telpas temp 21,0c

CPU 100% load - 58c

Uudens temperatuuruuras starpiiba starp telpas un uudens aiz CPU - 10.2c

 

Un jaa - man shitaa aaxtiishanaas apnika un piesleedzu atpakalj ventilatorus... respektiivi temperatuura veelaizvien turpinaaja leenaam augt...

 

Pienjemot ka virsmas laukums shiem metaala radiatoriem nemaz ar nav tik mazinjsh un siltumatdeve tiem ir krietni lielaaka nekaa polietileena caurulei tad nu padomaa kaaa tur tavaa sisteemaa buutu ;)

 

Kautgan var jau gadiities ka kaadu paveesaaku CPU var shaadi nodzeseet... bet tam varbuut pat nevajag W/C ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu jaa.. :( zeel .. ta jau manam Athlon 3200+ XP arii tas atkritiis.. jo tas ir viens no jaudiigaakajiem pro4iem..

p4 peec statistikas nem aaraa..

 

Buus vien jaaliek taa "S" veida ventilaacija un jaaiznem no barokla vent. un WC jaaizmirst.. :?

Link to comment
Share on other sites

Nu jaa.. :( zeel .. ta jau manam Athlon 3200+ XP arii tas atkritiis.. jo tas ir viens no jaudiigaakajiem pro4iem..  

p4 peec statistikas nem aaraa..

 

Buus vien jaaliek taa "S" veida ventilaacija un jaaiznem no barokla vent. un WC jaaizmirst..  :?

 

Nu temperatuuras zinjaa ne tuvu nav no karstaakajiem cpu... ;)

 

Bet runaajot par W/C - nu nav jaaaizmirst - vienkārši vajag kautko sapraatiigu un funkcioneejoshu uzlikt :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Astroxs

sito vajadzetu patenteet un izlaist masveida razosanaaa :D

Vecumdienas butu nodrosinatas :D

Link to comment
Share on other sites

Bet kaa jums liekaas... Jaunajaam videokarteem un jaunajiem CPU tie cooleri ir ahuuna skalie?? mo6 man vienkaarshi uztaisiit to "S" veida pluusmu vajadzeesu i vsjo.. :?:

Link to comment
Share on other sites

un jautaajiens.... CIK tas 'krutais' akvaarija suuknis/pumpis straavu rij ? (tip santiimi stundaa) ... varbuut ka nav iipashi daudz.. bet nu... :?

 

Also' date=' kautko veel gribeeju jautaat, bet aizmirsu :roll:[/quote']

 

18W jauda rakstīta uz paciņas:)

Link to comment
Share on other sites

Starpcitu Varoni ieskatam... :)

 

Palaidu savu W/C sisteemu stress test rezhiimaa tb bez ventilatoriem... divi palieli radiatori ~130x150mm + trubinjas liidz externaalajai kastei...

 

Rezultaati...

 

Ar Ventilatoriem:

 

Telpas temp 21' date='1c

CPU 100% load - 47c

Uudens temperatuuruuras starpiiba starp telpas un uudens aiz CPU - 3.1c

 

Bez ventilatoriem:

 

10min darbiibas laiks...

Telpas temp 21,0c

CPU 100% load - 58c

Uudens temperatuuruuras starpiiba starp telpas un uudens aiz CPU - 10.2c

 

Un jaa - man shitaa aaxtiishanaas apnika un piesleedzu atpakalj ventilatorus... respektiivi temperatuura veelaizvien turpinaaja leenaam augt...

 

Pienjemot ka virsmas laukums shiem metaala radiatoriem nemaz ar nav tik mazinjsh un siltumatdeve tiem ir krietni lielaaka nekaa polietileena caurulei tad nu padomaa kaaa tur tavaa sisteemaa buutu ;)

 

Kautgan var jau gadiities ka kaadu paveesaaku CPU var shaadi nodzeseet... bet tam varbuut pat nevajag W/C ;)[/quote']

 

 

---kaukas gandrīz iespējams, jo mīnuss mīkstajām trubām ir to relatīvi resnās sienas ~1mm un plastikāta zemā siltumvadītspēja, salīdzinot ar metālu.

bet pečkas radiatoru mīnuss ir tas, ka pasīvā veidā tie praktiski nedzesējas - to dizains ar šaurajām spraugām ir paredzēts gaisa piespiedu caurplūdei - ar ventilatora palīdzību. - centrālapkures radiatoriem labākai gaisa cirkulācijai tiek izmantota konvekcija, ribas ir retas, vertikālas un gaisam pašam ir viegli plūst cauri. -

vēlviena laba īpašība - vienkāršai trubai vai centrālapkures radiatoram ir krietni mazāka ūdens plūsmas pretestība, līdzarto var iegūt strujāku plūsmu. kas nav mazsvarīgi.

--- un, galvenais - trubas garums - ir maināms pavisam brīvi, atkarībā kādu jaudu vajag atdzesēt - šim daiktam bija 5metri, bat neviens netraucē pielikt kautvai 10 metrus garu - tai siltumatdeves virsma būs liela pietiekami (principā - ja te forumā kādam ir ķēriens uz fiziku - aprēķiniet, cik w siltuma var atdot truba ar 2cm diametru 1m gara.(atņemot trubas siltumizolē'jošo koeficientu:)

 

tāka būtībā ir nekorekti salīdzināt vienkārši pečkas radiatoru ar izslēgtu ventiņu (kurš turklāt pie pečkas piestiprināts vēl vairāk aizsedz gaisa plūsmu) turklāt pečka iemontēts vēl īpašā keisā - cik var noprast:)

 

ja tev ir laiks un interese - būtu ļoti interesanti pieslēgt tavu traki karsto cpu pie līdzīgas sistēmas kā ši ar kailu trubu:) - iespējams, konkrētā 5m truba varētu ~būt, par mazjaudīgu, bet to vienkāŗsi atrisina ar trubas garumu:)

 

jo trubas pluss ir gaisa brīvā aprite ap to, visu 5m garumā.... aptin ap kaklu - kā siltu šalli:) - vai ieritini kāju pēdas aukstā ziemas vakarā, un ja vēl skrīnseiveris ar kamīna liesmām:)))

 

 

raksts krieviski - pečku manijaks nomainījis pret 3 centrālapkures sekcijām:) (vajg piefiksēt to, ka tiklab var ielikt kaut 6 sekcijas, ja ir megawatu procis, bet klusums un efektīgums ir iegūstams vienā mierā, bez intensīvas vēdināšanas:)

 

http://www.overclockers.ru/news/newsitem.s...2&id=1089614563

Link to comment
Share on other sites

Starpcitu Varoni ieskatam... :)

 

Palaidu savu W/C sisteemu stress test rezhiimaa tb bez ventilatoriem... divi palieli radiatori ~130x150mm + trubinjas liidz externaalajai kastei...

 

Rezultaati...

 

Ar Ventilatoriem:

 

Telpas temp 21' date='1c

CPU 100% load - 47c

Uudens temperatuuruuras starpiiba starp telpas un uudens aiz CPU - 3.1c

 

Bez ventilatoriem:

 

10min darbiibas laiks...

Telpas temp 21,0c

CPU 100% load - 58c

Uudens temperatuuruuras starpiiba starp telpas un uudens aiz CPU - 10.2c

 

Un jaa - man shitaa aaxtiishanaas apnika un piesleedzu atpakalj ventilatorus... respektiivi temperatuura veelaizvien turpinaaja leenaam augt...

 

Pienjemot ka virsmas laukums shiem metaala radiatoriem nemaz ar nav tik mazinjsh un siltumatdeve tiem ir krietni lielaaka nekaa polietileena caurulei tad nu padomaa kaaa tur tavaa sisteemaa buutu ;)

 

Kautgan var jau gadiities ka kaadu paveesaaku CPU var shaadi nodzeseet... bet tam varbuut pat nevajag W/C ;)[/quote']

 

 

---kaukas gandrīz iespējams, jo mīnuss mīkstajām trubām ir to relatīvi resnās sienas ~1mm un plastikāta zemā siltumvadītspēja, salīdzinot ar metālu.

bet pečkas radiatoru mīnuss ir tas, ka pasīvā veidā tie praktiski nedzesējas - to dizains ar šaurajām spraugām ir paredzēts gaisa piespiedu caurplūdei - ar ventilatora palīdzību. - centrālapkures radiatoriem labākai gaisa cirkulācijai tiek izmantota konvekcija, ribas ir retas, vertikālas un gaisam pašam ir viegli plūst cauri. -

vēlviena laba īpašība - vienkāršai trubai vai centrālapkures radiatoram ir krietni mazāka ūdens plūsmas pretestība, līdzarto var iegūt strujāku plūsmu. kas nav mazsvarīgi.

--- un, galvenais - trubas garums - ir maināms pavisam brīvi, atkarībā kādu jaudu vajag atdzesēt - šim daiktam bija 5metri, bat neviens netraucē pielikt kautvai 10 metrus garu - tai siltumatdeves virsma būs liela pietiekami (principā - ja te forumā kādam ir ķēriens uz fiziku - aprēķiniet, cik w siltuma var atdot truba ar 2cm diametru 1m gara.(atņemot trubas siltumizolē'jošo koeficientu:)

 

tāka būtībā ir nekorekti salīdzināt vienkārši pečkas radiatoru ar izslēgtu ventiņu (kurš turklāt pie pečkas piestiprināts vēl vairāk aizsedz gaisa plūsmu) turklāt pečka iemontēts vēl īpašā keisā - cik var noprast:)

 

ja tev ir laiks un interese - būtu ļoti interesanti pieslēgt tavu traki karsto cpu pie līdzīgas sistēmas kā ši ar kailu trubu:) - iespējams, konkrētā 5m truba varētu ~būt, par mazjaudīgu, bet to vienkāŗsi atrisina ar trubas garumu:)

 

jo trubas pluss ir gaisa brīvā aprite ap to, visu 5m garumā.... aptin ap kaklu - kā siltu šalli:) - vai ieritini kāju pēdas aukstā ziemas vakarā, un ja vēl skrīnseiveris ar kamīna liesmām:)))

 

 

raksts krieviski - pečku manijaks nomainījis pret 3 centrālapkures sekcijām:) (vajg piefiksēt to, ka tiklab var ielikt kaut 6 sekcijas, ja ir megawatu procis, bet klusums un efektīgums ir iegūstams vienā mierā, bez intensīvas vēdināšanas:)

http://www.overclockers.ru/news/newsitem.shtml?category=2&id=1089614563

 

Daljeeji tev taisniiba droshvien ir, bet es domaaju ka tikuntaa taas caurules siltumatdeve vareetu buut paaraak maza...

 

Par to radiatoru ventilaaciju... nu taa kaste bija valjaa un gaiss diezgan briivi pluuda gar radiatoriem un pataustot tos tie bija knapi manaami palikushi siltaaki, taa uz tausti piemetot paaris graadus siltaaki, so es domaaju ne tur taa vaina :)

 

Nu es nezinu, ja tas tavs briinums buutu ~3,2 prescott'a boxeetaa kuulera jaudas ekvivalents tad vareetu veel meegjinaat... kautgan arii ar to bija virs 70c :S

 

Iesaakumam iemeegjini pie sava celerona ;)

 

P.S. Saliidzinaajumam - vakar to 3,2 prescott'a boxeeto cooleri uzliku maajaas celeronam... 1,8@2,24Ghz pie 100%slodzes bija 45c... ar ieprieksheejo cooleri no 2,66Ghz P4 - 67c... taakaa vari ~piemest shii box coolera jaudu :)

Link to comment
Share on other sites

eh, hrenzin, cik manam 2,4 Celeronam bij temp ar box cooleri, bet tagat ar mod kuuleri (gaisinieku 120mm fan +skoča utt:) - max tamp nepārsniedz 50C, principā, boksētajam vajadzēja būt stiprākam, ja njem vērā ka viņš kā tik vajag, tā tik rūc....

 

principā manam cel man ir slinkums likt to w/c, jo kotas dos, ja izrādāisies ka max ir līdzīgs idlei vai vienāds - dzeses efektīgums? - jo īstā jēga jau ir pieslēgt kauko karstāku, kautvai 2,4P4....

 

jā, trubai ir tā gumijas kārta kas mazliet izolē ... bet - ja piekarina garāku trubu, tad to atkal var novērst...

 

un vispār - kā tavuprāt ar centrālapkures konvektorradiatoriem? - tačujau baigā štelle - kluss un jaudīgs? vienīgi dārgāks arī, par trubu:)

 

njā... - vienkārši žēl dabas resursus kas tiek tērēti par procesiem, kuri spēj notikt paši no sevis - atdzišana:)

Link to comment
Share on other sites

2IMAGIN: Pamegini atvet 2x Prime95 un tad ietestet!!!. S@H cik sapratu kautkada petisanas progza ja??? Prime 95 tomer veidota lai karsetu nevis mekletu mazos zalos!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest sE
diezgan jaudīga strūkla:)

putas.jpg.

 

Viisss jai ir OK.. bet man kaut kaa nepatiik tas fakts ka 220 V vienkaarshi liekaas kopeejaa uudens tilpnee.. ja njus tam suukniitim kaut kas aiziet kjiiselii.. un shis ielaiz uudeni pars sevii - respektiivi daljaa kur ir elektreonika... Ko tad..? Ups.. uudens elektrizeets.. ai ai ai ..:(((

Link to comment
Share on other sites

diezgan jaudīga strūkla:)

putas.jpg.

 

Viisss jai ir OK.. bet man kaut kaa nepatiik tas fakts ka 220 V vienkaarshi liekaas kopeejaa uudens tilpnee.. ja njus tam suukniitim kaut kas aiziet kjiiselii.. un shis ielaiz uudeni pars sevii - respektiivi daljaa kur ir elektreonika... Ko tad..? Ups.. uudens elektrizeets.. ai ai ai ..:(((

 

 

nu parcik tas ir akvarija suuknis tad ja kaut kas notiek tad vari iet suudzeeties ka suuknis nositis 150 ls veertu zivtinju ;)

Link to comment
Share on other sites

1) kārt - ar destilētc ūdens elektrību nevada.

2) kārt - tādi fokusi notiek vien filmās. dzīvē tādu joku 100gadus nesagai'dīsi:) - sagribējis - elektrisko ūdentiņu....

Link to comment
Share on other sites

1) kārt - ar destilētc ūdens elektrību nevada.

2) kārt - tādi fokusi notiek vien filmās. dzīvē tādu joku 100gadus nesagai'dīsi:) - sagribējis - elektrisko ūdentiņu....

 

 

par to destileeto uudeni man saakrasties aizdomas ka vinjs tomeer vada elektriibu.

vai gdiijumaa nebija taada lieta kaa dejonizeets uudens jo jooni vada elektriibu.

ceru ka visi zin kas ir joni ;)

Link to comment
Share on other sites

1) kārt - ar destilētc ūdens elektrību nevada.

2) kārt - tādi fokusi notiek vien filmās. dzīvē tādu joku 100gadus nesagai'dīsi:) - sagribējis - elektrisko ūdentiņu....

par to destileeto uudeni man saakrasties aizdomas ka vinjs tomeer vada elektriibu.

vai gdiijumaa nebija taada lieta kaa dejonizeets uudens jo jooni vada elektriibu.

ceru ka visi zin kas ir joni ;)

Tobish destilets uudens nevada elektriibu! Bet ja tajaa uudenii klaat tiek kaut vai kaads puteklis tad jau saakaas citas lietas, dazjaadi piemaisiijumi, vielas maina taa struktuuru un tad gan tas uudens vada to shtromi! Nu un tad ka vada ?!? Nevajag jau baazst klaat pie 220v ;) Tas uudens suuknis ir labi iekauseets taa kaa nekaada saskare ar elektriibu tur nav un nevar buut!

Link to comment
Share on other sites

1) kārt - ar destilētc ūdens elektrību nevada.

2) kārt - tādi fokusi notiek vien filmās. dzīvē tādu joku 100gadus nesagai'dīsi:) - sagribējis - elektrisko ūdentiņu....

par to destileeto uudeni man saakrasties aizdomas ka vinjs tomeer vada elektriibu.

vai gdiijumaa nebija taada lieta kaa dejonizeets uudens jo jooni vada elektriibu.

ceru ka visi zin kas ir joni ;)

Tobish destilets uudens nevada elektriibu! Bet ja tajaa uudenii klaat tiek kaut vai kaads puteklis tad jau saakaas citas lietas' date=' dazjaadi piemaisiijumi, vielas maina taa struktuuru un tad gan tas uudens vada to shtromi! Nu un tad ka vada ?!? Nevajag jau baazst klaat pie 220v ;) Tas uudens suuknis ir labi iekauseets taa kaa nekaada saskare ar elektriibu tur nav un nevar buut![/quote']

 

 

nu par to ka suuknis ir dros par to es pac esmu paarliecinaajies.

bet kad tiek tas putekliitis uudenii izskiist puteklja vienas un rodas joni kuri paarvada elektronus.

 

bet vai labaak prieks wc nebuutu labaak nemt kaut kaadu tosolu vai ko tamliidziiigu???

itka tosolam ir mazaaka siltumietilpiiba bet atskiriibai vajadeetu buut ljoti mazai.

Link to comment
Share on other sites

Guest sE

 

bet vai labaak prieks wc nebuutu labaak nemt kaut kaadu tosolu vai ko tamliidziiigu???

itka tosolam ir mazaaka siltumietilpiiba bet atskiriibai vajadeetu buut ljoti mazai.

 

Teishi manas domas.. Es arii domaaju gaazt sisteemaa tosolu... Bet kaadi "+" .. kaadi "-" no teiksim taa.. kraana uudens --- destileeta uudens.... pret tosolu..

Link to comment
Share on other sites

1) kārt - ar destilētc ūdens elektrību nevada.

2) kārt - tādi fokusi notiek vien filmās. dzīvē tādu joku 100gadus nesagai'dīsi:) - sagribējis - elektrisko ūdentiņu....

par to destileeto uudeni man saakrasties aizdomas ka vinjs tomeer vada elektriibu.

vai gdiijumaa nebija taada lieta kaa dejonizeets uudens jo jooni vada elektriibu.

ceru ka visi zin kas ir joni ;)

Tobish destilets uudens nevada elektriibu! Bet ja tajaa uudenii klaat tiek kaut vai kaads puteklis tad jau saakaas citas lietas' date=' dazjaadi piemaisiijumi, vielas maina taa struktuuru un tad gan tas uudens vada to shtromi! Nu un tad ka vada ?!? Nevajag jau baazst klaat pie 220v ;) Tas uudens suuknis ir labi iekauseets taa kaa nekaada saskare ar elektriibu tur nav un nevar buut![/quote']

 

nopērc statoilā destilētu ūdeni un izmēģini iededzināt 220v spuldzīti vienu galu laižot caur ūdeni.

ziņo par rezultātiem.

manuprāt gan vadīs.

Link to comment
Share on other sites

1) kārt - ar destilētc ūdens elektrību nevada.

2) kārt - tādi fokusi notiek vien filmās. dzīvē tādu joku 100gadus nesagai'dīsi:) - sagribējis - elektrisko ūdentiņu....

par to destileeto uudeni man saakrasties aizdomas ka vinjs tomeer vada elektriibu.

vai gdiijumaa nebija taada lieta kaa dejonizeets uudens jo jooni vada elektriibu.

ceru ka visi zin kas ir joni ;)

Tobish destilets uudens nevada elektriibu! Bet ja tajaa uudenii klaat tiek kaut vai kaads puteklis tad jau saakaas citas lietas' date=' dazjaadi piemaisiijumi, vielas maina taa struktuuru un tad gan tas uudens vada to shtromi! Nu un tad ka vada ?!? Nevajag jau baazst klaat pie 220v ;) Tas uudens suuknis ir labi iekauseets taa kaa nekaada saskare ar elektriibu tur nav un nevar buut![/quote']

 

nopērc statoilā destilētu ūdeni un izmēģini iededzināt 220v spuldzīti vienu galu laižot caur ūdeni.

ziņo par rezultātiem.

manuprāt gan vadīs.

 

Nevadiis ja tur nebuus saali... t.i. pirms expermenta vajag trauku spuldziiti vadus kaartiigi noskalot no saaliem ar destileetu uudeni un tad traukaa ieliet jaunu destileetu uudeni un ja nebuus saali tad nevadiis!!

 

BTW interesanta lieta.. man friends no darba (pa vasaru straadaaju) itkaa pajokam bet pateica ka taadaa veidaa var izdariit ar maates plati.. t.i. iegremdeet destileetaa uudenii bet ja uudenii buus kaut bishkin saali tad bb MB ;) Bet WC tieshaa vaardu noziimee!! :)))

Link to comment
Share on other sites

Nevadiis ja tur nebuus saali... t.i. pirms expermenta vajag trauku spuldziiti vadus kaartiigi noskalot no saaliem ar destileetu uudeni un tad traukaa ieliet jaunu destileetu uudeni un ja nebuus saali tad nevadiis!!

 

BTW interesanta lieta.. man friends no darba (pa vasaru straadaaju) itkaa pajokam bet pateica ka taadaa veidaa var izdariit ar maates plati.. t.i. iegremdeet destileetaa uudenii bet ja uudenii buus kaut bishkin saali tad bb MB ;) Bet WC tieshaa vaardu noziimee!! :)))

 

esi mēģinājis?

Link to comment
Share on other sites

Guest sKC

a cik teu kopaa sanaak visu to trubu garums ? ( es damaju ka manam coolngam vajadzees kartigu centraalapkures suukni jo trubas pagaras un liikumotas+vel uz auksu daudz sanaaks tam uudenim :p )( nesmu fizikis bet tomer nojaushu ka kaukas varetu buut ari ar kaukadu pashteces mehaanismu vau ko tur :) )

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...