Jump to content

Nokia 6230i - apspriežam !


Guest max
 Share

Recommended Posts

skaidra lieta.

 

a be ja runa par sho fiichu ka instalaacijas cd naak komplektaa telefonam bet kabelis nenaak, nedaudz nelogjiski, bet ko grib jau nepilnu dienu pakrukiju vinju un peec sony ericsson w800 parsezhoties nokai 6230i liekas baigais shits taa nokia tomeer :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jurča

    12

  • Mezavecis

    14

  • gReenS

    19

  • Exiic

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest Praktiskais

Oxygen Phone Manager II ir - the best !

Ko nozīmē īpašā reģistrēšana...? pirmā dzirdēšana

bus iespejama tikai datu nolasisana, ne ierakstisana

Link to comment
Share on other sites

Vai ir iespeeja kautkaa uzgriezt shai nokiai modinaataaja signaalu skaljaak? itkaa visi zvana tonji un viss parejais sagriezts maksimaali, bet zvana tonis gan klusi skan. un uzliku citu skanju ar nav diezko skalji! kaads zin kaadu iespeeju kaa padariit skaljaaku modinaataaju?

 

vel taada fiicha kaa ja es modinaataaju uzlieku kaa radio, bet radio iet tikai ja ir ieliktas austinjas, tad kaa man tas modinaataajs shancees? man jagulj ar austinjaam ausiis? ja ja modinaataajs ir radio bet austinjas nav ieliktas tad aiziet standarta modinaataaja signaals! sho fiichu nesaprotu kautkaa :/

 

un veeljoprojaam vajag Bluetooth ieriici lietotu pa leeto (hi hi) lai varu no shi tel uz pc un otraadi iepumpeet fiichas!

 

nakamaa probza - ievadot jaunu kontaktu vinsh telefona tipu saglabaa kaa majas ar ikoninju parastais un man katram ieraxtam manuaali janomaina telefona tips uz mobile ar roku. ir iespeejams kautkur uzlikt defaultaa lai mobilaa tips saakumaa buutu mobile un ja vajag kaadu citu tad es manuaali nomainu!????

Link to comment
Share on other sites

1) var pameegjinaat pasha skaljrunja/mikrofona skaljumu uzgriest uz max (ar saana pogu)

2) da nafig modinaataaju likt kaa raadio vispaar ... imho tiiraakie ponti.... tipa tu pamodies vo modinaataajs - ooo raadzhinjsh paguleeshu paklausiishos... atspied asap apgjeerbies un joz korkjii staaveet :)

workarounds - var jau meegjinaat kaut kaa pierubiit caur to austinju vadu uz tumbaam (tikai vajadzees aktiivaas) ... bet vai tas ir taa veerts

3) kaut kaadi epox bt modulji ir pilni veikali ~10-11 ls .. domaaju pietiekoshi ok... (protams var gaidiit ka kaads peekshnji lietotu tev atdos pa paaris latikiem leetaak ... peec cik meenesha, diviem trim ... ja tev vajag tagad

4) pilniigi pofig maajas / mobilais - kaada starpiiba .. es shinii aspektaa esmu askeetisks... lieku visus pie maajas (defaultaa)... tiem aptuveni 20 cilveekiem kam ir arii majaas vai kantora telefoniem jaabuut klaat... paediteeju no rokas.. un neiespringstu

Link to comment
Share on other sites

1) izdariits, bet tas uz modinaataaju neattiecas :( bet atradu arzemju forumaa jaa ka taa ir ka ir kluss modinaataajs un neko apdariit arii ja iekachaa skaljas dziesmas. samierinaashos :)

 

2) nu es jau ar nesaprotu nafig taada fiicha kaa modinaataajs kaa radio ja to vispaar bez austinaam nevar izmantot, bezjeedziiga lieta!

 

3) BT nav steidzami, bet nu jaa japaskataas buus veikalos kkadi leetie, bet vai leetajiem no dargaakiem ir atskiriiba??? varbuut labaak nenozheelot to naudu un nopirkt pa 5Ls dargaaku BT/USB lietu nekaa nozheelot $ un peectam shvaki konekteejas u.c. probzas??!?!?!

 

4) nu redz man daudziem ir gan mob, gan maajas gan darba un arii fax, tapee ir tas prikols, ja buutu dazhiem butu vienalga, bet negribas sajaukt darba tel ar maajas vai faxu ar kaadu citu, vienigais ko nezinot nr no galvas var atskirt it mob no stacionaraa tel! bet nu nekas laikam cits neatliek kaa editeet mob tipu ar roku! :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Pirmkārt, BT ir jauna fīča un neplīst un neapgreidojas tik ātri, tākā starpība starp lietotu un jaunu nav nekāda, un līdz ar to cena arī.

 

Priekš telefona nevaig 100m un vēl jo vairāk, ka ātrumi visiem aptuveni ir tādi paši. Ja taisies izmantot vēl kādiem mērķiem, tad varbūt ir vērts ieguldīt.

 

Par to skaļumu. Nav nemaz tik kluss, sākumā viš ir klusāks, pēc tam paliek skaļāks. Vismaz skaļums tāds pats kā zvaniem. Man ir tāds pats verķis 6230i. Izmantoju arī BT caur PC Suite. Un vēl esmu sēdējis kādu nedēļu mežā laukos caur to pašu BT un portatīvo internetā. Arī nav problēmu.

 

P.S. Ja daudz ņemās ar BT, tad telefona akumulators nomirst vienas dienas laikā.

Link to comment
Share on other sites

nu jaa nu es sagaidu maximaalo skaljumu bet nu nez gribeetos bik skaljaaks :p bet nu shoriit dzirdeeju ceru ka citus riitus ar dzirdeeshu!

 

nu skaidrs, karoch es izmantoshu tik tel vajadziibaam un tad nu domaaju nekaadu kruto BT ierici man nevajag!

 

pagaidaam vel neko taadu baigi besiigu neetsmu atradis ja neskaita to kontaktu ievadiishanas sisteemu, bet nu palietoshu ilgaak gan jau kautkas liksis atkal mistisks :) saliidzinaajumaa ar w800 :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nu kur vēl vienkāršāku kontaktu pievienošanu - tu ko! Sastādam numuru, vidējā poga saglabāt, ievadām vārdu un saglabāts.

Link to comment
Share on other sites

w800 bija taa, ievadi nummuru, uzspied saglabaat, tad apradas menu, kur uz < or > izvelies telefona tipu mob/maja/fax u.c. tad nospied up ievadi vardu, un tad ja gribi pabildu info ievadiit staigaa pa menu velreiz nospiezot up un tad < or > a ja nee saglabaat i viss! nu labi gandriiz jau vienaadi, dzeki tik izveidojushi to tel tipa izveeli krutaak i viss :) bet es saku siikums, bet patiikami :)

Link to comment
Share on other sites

Modinātāja troksnis vismaz man apgriezienus uzņem tikai pēc kādām 20 sek

Link to comment
Share on other sites

Guest terorist3

manam draugam bija taa ar nokiju 3120. vins to viegliitinjaam padauza un ir ok :) :idea:

Link to comment
Share on other sites

papildinot REMUS

aha ... btw modinaataajs saakumaa ir kluss un ar laiku pienjemas skanjaa...

Link to comment
Share on other sites

nu jaa to jau saprotu, bet tas max skaljums nav taads kaa gribeetos :)

 

ja ielecam pagaatnee atceraties nokia 3310 kaa tas kjeerca uz 5to skaljuma liimeni? vot tam bij skanja :) bet labi pie taadas jau ausis pliisa pushu :p

Link to comment
Share on other sites

vecaa labaa krievu remonteeshanas metoode ir vislabaakaa, panjem uzshauj kartiigi un straadaas atkal :D:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

marihuans

pret nokiu varu piedaavaat:

--------------------------------------------------------------------------------

 

amd athlon 800mhz,CHAINTECH 7AJA0,512mb RAM,10GB HDD,GEFORCE MX400VIDEO,CD-ROM,300w psu.

Link to comment
Share on other sites

:?: :?: :?:

taatad, vel dazhas neskaidriisbas par sho 6230i modeli:

 

1) Vai ir kads secret code vai kada fiicha kaa var pastiprinaat signaalu telefonam lai zona buutu labaaka!?

reply: atradu shadus kodus, bet tie liekas ir veci, vai tie joprojam darbojas, jeb jau jaunaakajos telefonos ieklauti un vairs neko laaga nedod???

Enhanced Full Rate Codec (EFR) activation

*#3370#

Enhanced Full Rate Codec (EFR) deactivation

*#3370*

Ievadot shos kodus N6230i nekaada reakcija, bet reiz bija man 6150 tam gan restarts aizgaaja un kjipa bija activated, bet shiem laikam tas neko nedod!

 

2) Vai shim telefonam ir iespeejams menu editeeshana ar kautkaadiem softiem?

 

3) Kaada ir jaunaakaa soft versija shim telefonam?

 

4) Vai shos editeeshanas darbus un soft atjauninaashanu var veikt caur BT/USB kabeli jeb jabuut iekontakteejamajam kabelim telefonaa? itkaa jau nevajadzeetu buut nekadai atskjiriibai, bet tomeer...?

Link to comment
Share on other sites

Paloznjaaju inetaa un laikam emsu slikti mekleejis, bet neko lielaaku par 3.62 version shai nokijas firmware es nemaniju :/ kautgan peec *#0000# apmekleejuma uz sava mobilaa man raada 03.80 versiju!

Link to comment
Share on other sites

Ar kaadu softu var shai nokia taisiit themes, jo esmu redzeejis ka pat menu izskats un viss parejais var tikt izmainiits! iesakiet ja kaads zin!

Link to comment
Share on other sites

var buut atsists da jebkursh chips, plaisas sleedzii vai powampaa (ja tie zikjeri mainiijushi uz vecu vai bez leadfree lodeeshanas tehnologjijas), a var buut arii plaisas mainboardaa, peedeejaa gadiijumaa vien atliek latgaliites aprinjkjii kliegt - 5ls, vai arii es varu nopirkt bez bachas un apvaakojuma

Link to comment
Share on other sites

Tas izpaužas tādā veidā, ka bieži vien viņš pats nomaina manu uzlikto ienākošā zvana toni uz Nokia tune.

Kur problēma? :roll:

Link to comment
Share on other sites

a vot kas ir stulbi ka nokiai nav taada fiicha kaa atkjekseet lai pirmdiena liidz piekdiena no tikiem liidz tikiem vienmeer iesleedzas cits profils un tikos izsleedzas, lai nav katru dienu uz darbu ejot jamaina, bet tas automaatiski notiktu!

Link to comment
Share on other sites

Jap. Manā gadījumā nomainot motīvu (tēmu) "Parastais" profils automātiski resetojas uz defaultiem. (a man nez kāpēc tad melodija ir old phone :roll: )

Link to comment
Share on other sites

Guest Peteris

Jap. Manā gadījumā nomainot motīvu (tēmu) "Parastais" profils automātiski resetojas uz defaultiem. (a man nez kāpēc tad melodija ir old phone :roll: )

 

 

Motīvs varbūt izmanto to toni.

Link to comment
Share on other sites

nu es pasos cik laiks rokas pulkstenii bet taadu shitu kaa tas tur uzmonteejis ka kattreiz man ar roku japalaizh tas suuds, nevajag :D

Link to comment
Share on other sites

Guest kook

Sveiki!!!

 

jau kadu labu laicinju(vairak ka gadu) ir 6230i + 512mb , ir savi plusi - minusi, bet telefoninjs ta neko..

Mybe ,kads varetu mani nedaudz apgaismot , Vai uz si konkreta modela ir iespejams ar kaut kadu programu palidzibu lasit "txt" dokumentus ??? :( :-P

Un ka ar filmam sastav sim modelim - meginaju sadus tadus Klipus konvertet ,bet skana iet pa prieksu attelam.... :(

 

 

plz , izpalidziet

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest vesais

droshi :)

 

a varbuut zini kaads lielakais apjoms kartei kuru atbalstitu 6230i???

Link to comment
Share on other sites

ielikt var ... bet cik lasiiju eXpansys atsauces... dazhiem lielaas kartes normaali neshanceeja... - saaka rubiities ik pa laikam telefoni aaraa etc / rebuutoties.... / atpaziit mazaak kaa ir / neatpaziit pavisam..

ideaali ja to karti vareetu panjemt ielikt - paskatiities vai iet ... un tad njemt...

 

ps: tas viss bij ~gadu atpakalj, kad peetiiju - varbuut kaut kaadaas peedeejaas firmwaarees ir kaut kas labots

Link to comment
Share on other sites

Guest Justinsh

lietoju sito trubu ar kingston rs-mmc 1gb - 0 probleemu. Pirms am lietoju parasto kingston 1gb mmc+ un apacer 1gb mmc - arii nekaadu probleemu. 2gb mmc arii ies bez gljukiem!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...