Jump to content

Nokia 6230i - apspriežam !


Guest max
 Share

Recommended Posts

Kā nokia 6230i lietotājs labprāt iepazinos ar Tavām problēmām, bet nevienai no tām risinājumu ieteikt nevaru, jo tās man nav bijušas aktuālas. :(

 

No savas puses varu piebilst: pagrūti noņemt aizmugurējo vāku. Šo 9mēnešu laikā 2 reizes bija interese, abas reizes pamatīgi nopūlējos.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jurča

    12

  • Mezavecis

    14

  • gReenS

    19

  • Exiic

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

es ar lietoju 6230i, man liekas ļoti labs telefons, jo ar spēlēm es neaizraujos, ziņas dzēšu regulāri laukā, priekš mp3 ir ideāli!

Link to comment
Share on other sites

Es arī lietoju 6230i, jau kādu mēnesi.

 

2 VIL

Noņemt ir viegli, tikai kā jau teici tas grūti nākas pirmajās 2 - 5 reizēs. :wink: Tas ir klasiski Nokia.

 

2 kaut_kaads

No visām tevis nosauktajām lietām man aktuāla šķita tikai 5-tā. Līdz šim neesmu tai atradis risinājumu, bet es domāju, ka ir jābūt kādai java aplikācijai, kas to varētu nodrošināt.... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Man arii nu jau 9njus meeneshus ir Nokia 6230i...

 

korpuss neljurkaajas... aizmugureejo vaacinju elementaari nonjemt... piespied podzinju, paspied uz augshu un valjaa... nekaadas probleemas...

 

runaajot par briivaas vietas probleemaam.. neesmu taas izjutis... ariii ar sms probleemu nav...

 

vieniigais kas man shajaa telefonaa nepatiik.. ilgs ielaades laiks... :) t.i. pagruuti jamo iestarteet.. bet nu taapat reti, kad tiek jamais paarstarteets..

Link to comment
Share on other sites

Telefons domāts zvanīšanai nevis visādām figņām. man ir modelis bez "i" un ir ok - piezvanīt var, sms un e-pasts strādā, plānotājs un seifs ir ok, pārējo man nafig nevajag.

Vienīgais gļuks - bieži ielādē tikai e-pasta virsrakstus bez teksta

Link to comment
Share on other sites

Guest Peteris

Vēl trakāks stulbums ir ar mms nosūtīšanu..

 

Redz izvilku zivi, gribēju sencim aizsūtīt bildi.Nobildēju ar trubu uz max settingiem.bildes svars sanāca 1.3mb.

 

Tagad gribu pievienot pie mms, bet h..., lai pievienotu pie mms bildes svaram jābūt 300kb(ja nekļudos, jo trubas vairs nav)

 

Un epastā ar tik lielu bildi nevarēja pievienot..

 

Tāda dusma uznāca. :evil:

 

Ar to vāciņu problēmu nav bijis. Pielīmēju vaciņam tādu gumijiņu un ta neļurkājās.

 

āaa..

 

Vēl bija gļuks ar telefongrāmtu, precīzāk ar ierakstu meklēšanu.. Tā kā telefons atļāva lietot garumzīmes, tad viņas ar izmantoju.

 

Bet kad telefonkatalogā sāk meklēt(tas ir telefonkatalogā vienkārši spiest pa burtiem) tā tās garumzīmes pazūd.. :???:

Link to comment
Share on other sites

nu nez... tikko paarbaudiiju ar garumziimeem viss ir ok... nekaa vaina :) i sms rakstiit var, i arii talrunja katalogaa meklee... un nekas nepazuud..

 

p.s. man pie maximaalaas izshkjirtspeejas 1280x1024 jpeg formaata fails sanaaca 256,2 kB... kur tu raavi mB?

Link to comment
Share on other sites

Guest Peteris

Neprasi man.Man tur mb gāja.. Varbūt pie vainas bija zemā fw versija.Nezinu. Ar telefoniem neņemos.

Link to comment
Share on other sites

Ja nu ir viens normāls Nokia telefons (es te domāju telefons biznesam nevis spēlītēm), tad tad ir Nokia 6310i.

1) Ļoti ērta izvēlne.

2) Baterija, ja rēķins ir apm. 60,- Ls mēnesī, tur 5-6 dienas!!!

3) Ļoti ērta tastatūra.

4) Ērts plānotājs.

u.t.t.

 

Pirmo šo modeli paņēmu vairakus gadus atpakaļ un, par laimi, vēl atradu pārdošanā tādu pašu!!!!!!

 

Starp citu vēl vienā i-neta veikalā tos var nopirkt!

Lai gan tos jau sen kā neražo.

;)

Link to comment
Share on other sites

Par 6310i piekriitu... Tas vinjiem ir ljoti labs izdevies. Manam sencim tāds bija....

Link to comment
Share on other sites

6310i ir visi šī topika 1. postā minētie trūkumi, īpaši nespēja nomainīt fonta krāsu.

 

Mani 6310i nomainīt pret 6230i spieda EDGE trūkums pirmajam. Tīkls bija lēns.

Link to comment
Share on other sites

Piedodiet par sarkasmu, bet...

Visiem Nokia telefoniem ir viens liels minuss - Tie ir Nokia!!!

 

Mans personisks viedoklis. Bet nu, katram sava gaume.

Link to comment
Share on other sites

No savas puses varu piebilst: pagrūti noņemt aizmugurējo vāku. Šo 9mēnešu laikā 2 reizes bija interese, abas reizes pamatīgi nopūlējos.

Šitā problēma ir daudzām nokijām, man ir Nokia 6020 un tai arī ir pamatīgi jānopūlas, lai to aizmugurējo vāciņu dabūtu nost. Siemensiem ir daudz vienkāršāk, ar monētu pagriez gumijas skrūvi un vāciņš ir vaļā. Bez tam Nokijām nav aizsargvāciņa ne datu kabeļa pieslēgumvietai, ne arī kameras actiņai, kas ir Siemensiem. Vārdu sakot Nokia ir izgājusi cik vien iespējams pa lēto. Nemaz nerunājot par to, ka rakstot sms tikai ar latviešu burtiem, otrā galā un arī Saglabāto sms sarakstā latviešu burtiem diakritisko zīmju vairs nav. Tāpat nospiežot taustiņu sms rakstīšanas laikā neparādās sarakstiņš ar burtiem, kas ir pieejami attiecīgajam taustiņam, kā tas ir Siemensiem, līdz ar to bieži vien sanāk aizspiest vajadzīgajam burtam garām, arī Samsungiem ir tāds pats trūkums. Tā kā secinājumā var teikt, ka tomēr Siemens telefoni ir lietošanā visērtākie.

Link to comment
Share on other sites

Nu par to ērtumu nezinu gan... lietoju samsung un nekad nav gadījies aizšaut garām. Nokia's nepatīk jo viņas pārāk vienkāršas tā teikt... Pašam tagad kaut kāds Samsung SGH-X140 un pagaidām mani viss apmierina, tik vēl MP3 un AAC kārojas, kameru.

Link to comment
Share on other sites

ja garumziimes pazuud suutot.. tad tur jau nu toch mob. nav vainiigs.. bet gan mob.sakaru operators... cik es esmu suutijis LMT tiiklaa no savas Nokia`s... aizsuutiijies ir ar visaam garumziimeem.. aa un galvenais, lai tas tel, kas sanjems to sms arii atbalstiitu garumziimes...

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

NC.. izspaidīju.. nekādu unicode vai tml. neatradu.

Link to comment
Share on other sites

Spaidi cītīgāk - atceros ka draugam bija melnbalta nokia un lai siimensam tur, kur ir garumziimes neraadiitos ?, viņš kautkādus unicode un tādas lietas mainīja.

Link to comment
Share on other sites

NC... it kaa neatradu.. man vienkaarshi talrunja konfiguraacijaa valoda staav latvieshu... liidz ar to.. arii rakstiishanas valoda ir LV...

Link to comment
Share on other sites

Norchello

Ir naacies lietot dazaadus modelus gan Nokia,gan Samsung,bet tagad vienoziimiigi lietoju Sony Ericsson K750i,manupraat loti labs,ja pret Samsungiem man nebija nekaadu pretenziju ,tad nu Nokia vairaak nekad negribeetu lietot .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Problēma sekojoša, nokrita zemē un vairs nav zonas. :(

Aiznesu uz vienu darbnīcu( blakus tirdzn. centram SIMS), šis saka, ķip esot beigts kaut kāds pastiprinātājs, tas maksā tik un tik.ok. Pēc stundas esmu klāt, a šis saka, ka tomēr nekas nemainās nomainot to detaļu. :???:

Zvanot uz 112 ir ok.

Kas vēl tur varētu būt? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Nes vien uz citu darbnīcu. ;)

Mājas apstākļos tāpat neremontēsi.

 

Faktiski jebkuru tehniku var nokaut ar kritienu. Nozīme ir tikai detaļas masai, sākuma ātrumam un kritiena augstumam.

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Par 6230i nezinu, bet agraakajiem, vecaakajiem modeljiem bija taa, ka ja ar celtnieciibas feenu pakarsee attieciigo mikreni, zona saak shanceet. vienkārši kritiena mirklii atsitas kaads kontakts.

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Nu paga, ja tu njemsi to feenu bez nekaadiem uzgaljiem, un karseejot veel dzersi alu un skatiisies naakamo ziepenes seeriju, protams tev vinjsh izkusiis... nu shito joku njemt uz pasha atbildiibu protams ir riskanti, bet ja labojama probleema ir kaa es teicu, tad kaadaa advanceetaakaa servisaa visu sachiniis +/- 3ls

Link to comment
Share on other sites

Guest amen

Man vajg savienot telefonu ar datoru ir irda bet esmu nokaasis instalaacijas disku... taaka nekaa nesanaak izraknjaaju visu dc++ goolgi un softu nedabuuju ja kaadam kautkas taads ir aizkjeeries varbuut vareetu padaliities buutu ljoti pateiciigs... ja nemaldos proga saucaas handsed manager bet nekur nespeeju dabuut... :evil:

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

A ko lieto lai suutiitu datus? PC suiti? Vai tad tur nevar lietot kkaadu defaulto driveru ko vinda piedaavaa? Man zilzobam var visu suutiit caur kkaadu maikrosofta driveri, nemaz instaleet to kas naaca liidz nevajg...

Link to comment
Share on other sites

Guest amen

suutu datus bet bez taas progas nemaz neparaadaas ka man irda ir iesprausts usb portaa...

Link to comment
Share on other sites

Guest Praktiskais

Nokia PC Suite neatlauj pievienot/rediget grupu informaciju. Atradu, ka ir ari tads Oxygen Phone Manager II, bet to bez 'ipasas' telefona registresanas nevar parbaudit. Ir ari tads Cell Phone Manager, bet tas vispar nenem vera lietotaja gupu informaciju no 6230i.

Jautajums: ko lietojat jus pilnigai kontaktu informacijas vadisanai(ieskaitot grupas)?

Link to comment
Share on other sites

elSprogo

Pazvanīt var tikai uz 112

Šon vedīšu uz servisu mūkusalas ielā

 

No šitiem uzmanies, sencis saveejo pasliicinaaja, aizveda uz to Trodeks servi, naakamajaa riitaa pateica, ka pilniigs mironis un neko tur nepadariisi. Taa kaa telefons patika, nopirka uz vietas uzreiz jaunu, bet paaris dienas veelaak pagramstoties gar to aparaatu izraadijaas, ka viss straadaa, iznjemot polifonijas chips un skaljrunis nedaudz gljukoja. Pa 16Ls vienaa stuura kantorii salaboju, un nu man jau kaadu laiku jauns telefons :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Romis

Oxygen Phone Manager II ir - the best !

Ko nozīmē īpašā reģistrēšana...? pirmā dzirdēšana

Link to comment
Share on other sites

:!: :!: :!: taatad tikko dabuju nokia 6230i, standartaa naak vinjai tikai 32Mb sd karte? austinjas? un datu kabelis nav? heh buus tad data cable japeerk atseviskji???

Link to comment
Share on other sites

GreenS : jaa

pamatkomplektaacijaa data cable neietilpst...

pa cik vinjam ir BT ... vari paskatiities arii uz BT usb modulja pusi...

 

ps: 6230i ir MMC nevis SD karte

Link to comment
Share on other sites

ou skaidrs, es jau nezinu kas un kaa, tik skata zinjaa bija lidziga sd :)

 

aa man iepriekseejais bija w800 un tam ar usb data cable kachaajaas mega reizes atraak nekaa ja laida no kampa uz telefonu ar bluetooth fiichu. kautgan te jau taa neko nekachaashu jo tur jau gaaja mp3 ap 450Mb kopeejie izmeeri turpu shurpu!

 

un uz sava kompa man nav BT adapteris uz usb, bet lai to pieliktu cik kautko teica jabuut win xp ar vismaz SP2 bet man tik ir SP1 taa ir taisniiba?

Link to comment
Share on other sites

iisumaa:

sp1 - buus jaainstalee BT driveri

sp2 - ljoti iespeejams ka pietiks ar windows natiivajiem BT draiveriem un vinjsh normaali atpaziis bt iekaartu

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...