Jump to content

Kuru telefonu labaak njemt - Nokia 3510i vai Nokia 3100?


Krishius
 Share

Recommended Posts

Vecais Siemens klucis saak juugties nost, algas diena arii tuvu, jaapeerk jauns mobilais, velns paraavis :p Neko dizhi krutu nevajag - cenaa nu max 70 Ls. Biju noskatiijis Nokia 3510i un 3100. Kuru labaak izveeleeties? Varbuut varat ieteikt kaut ko labaaku? Prasiibas nav nekaadas dizhaas - kraasains displejs, poly melodijas, normaali velkosha baterija. Nekaadas tur fotokameras, radio u.c hlamus nevajag. Gribu pirkt JAUNU telefonu (lietotas mantas nepeerku principa peec). Citu firmu aparaatus neieteikt, jo ir bijis gan samsung, gan siemens un ir naacies redzeet vairaakus SE darbiibaa, kaa arii visadus Sagem u.c. kakuchus un ir pilniigi skaidrs, ka to firmu telefonus es nepirkshu (ja nu vieniigi razhotaaji saaks kardinaali mainiit sho telefonu ergonomiku).

Link to comment
Share on other sites

nez - piemeeram, peerkot ss.lv nav nekaadas garantijas, ka tas telefons ies normaali. pastaav iespeeja, ka baterija pamatiigi sajaata vai varbuut antena chupaa un normaala zona ir tikai riigaa u.c. lielajaas pilseetaas, kur ir pa pilno LMT raidiitaaju. Tu nezini, ko tev var iesmeereet (man nepatiik riskeet ar savu naudu), turklaat tikpat kaa visi ss.lv paardeveeji ir nelatvieshi un taadiem es diemzheel neuzticos (gan jau pashi nojaushat, kaapeec) ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Kādreiz man bija 3510i, tagad - 3100

Esmu pamanījis tikai 2 atšķirības:

1. ar 3510i nevar (kā MMS) nosūtīt skaņas failu,

2. 3100 ir mazāks.

Link to comment
Share on other sites

Nu laikam jau izveele ir skaidra - 3100... tagad jaameklee, kur leetaak nopirkt :p

BTW - uzraknjaaju Nokia 3120 - ir iespeeja dabuut pa ~70 Ls :roll: ko sakat?

Link to comment
Share on other sites

Guest shark

Abi divi jau viņi ir veci krāmi, tā jau ir pagātne un nezinu vai būtu prātīgi tagad pirkt kautko šitik vecu, tai 35tajai grafika ir nu vispār... :x :x kkādi 96x65...

Itkā jau labāka ir 3100, bet kā jau es teicu - krāmi... :roll:

Esmu pārliecināts, ka var atrast arī ko labāk, kautvai kko šitādu http://www.220.lv/product12350LV.html

http://www.220.lv/product12824LV.html

P.S. Pērkot lietotu mobīlo pie marihuana neiegrābsies ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...