Jump to content

kursh dig fochiits labaaks?


Guest kinis
 Share

Recommended Posts

Pasakiet luudzu vai digitaalais NIKON coolpix S4 ir labs fotoaparaats un vispaar ci klaba ir kvalitaate nikon fochiitim?

un kursh i labaaks: Fujifilm Fine pix S5600;canon povershot A620; Olympus SP- 500; Nikon coolpix S 4.

Link to comment
Share on other sites

ja tu varēsi pārliecinoši pateikt vai AMD ir labāks par Intel, vai otrādi, tad saņemsi atbildi.

Link to comment
Share on other sites

Kurš aparāts ērtāk ieguļ rokā un ir ērts vadīšanā, ir smuks pēc izskata un izvēlnēm - tas ir vislabākais. Tā kā ņem rokās un tausti - kurš būs tīkamāks, tās arī būs īstais, jo bez aparāta īpašuma tiesībām ir jābūt arī fotografēšanas iemaņām un vispār sajēgai par to, ko un kā taisies fočēt. Ja spēsi atbildēt uz šo jautājienu, tad, visticamāk, saliksi arī pareizi prioritātes un nopirksi īsto aparātu. Ja ir galīgi pofig, ko fočēsi (tusiņi, dzerstiņi, es un mana mašīna, kaut kāds tornis, kruta māja un tamlīdzīgi sižeti), tad ir arī galīgi pofig, kādu aparātu ņemt. Nu, apmēram tā. Nespējot nodefinēt savas vajadzības pretim saņem nevēlēšanos palīdzēt.

Link to comment
Share on other sites

Guest kinis
ja tu varēsi pārliecinoši pateikt vai AMD ir labāks par Intel' date=' vai otrādi, tad saņemsi atbildi.[/quote']

 

nu cik es zinu un cik man ir saprashana tam jaabuut shitam:

 

Datora sastaavdaljas: Hz- A64 3000+,

RAM- 2GB DDR,

mates plaate - (EPoX)? nForce4,

cietais- 200GB+120gb Seagate SATA 8mB,

(Zalaman 7700)-?,

maates plaate radeon_ ATI R600XT256MB,

CD ROM DVD-RW DL,

Avermedia TV+FM tuner, ,

Dig Fochiits:Canon PIXMA 4000,EOS 350D,VA902 19",

masiina: VW G3 1.9T

 

bet kas ir labaaks AMD vai Intel cik es saprotu iet runa par datoriem godiigi sakot es iisti nesaprotu par ko iet runa. vai taa ir kaada sisteeme kuraa dat darbojass vai kas cits. ja es nemaldos tad man ir AMD un es nesuudzos.

Link to comment
Share on other sites

Destructo

tas par taam sisteemaam isklausaas amizanti :D ,bet nu ja pa teemu, tad iegriezies www.dpreview.com, tur ir zinoši ļaudis un labs kameru apskats + lietotaaju atsauksmes ;) ceru, ka derees!

Link to comment
Share on other sites

Labi, derēs.nikon ir labs, Canon protams labāks, jo man ir.Bet nu ja gribi nikon, tad paņem D200.

Link to comment
Share on other sites

Guest kinis
Pasakiet luudzu vai digitaalais NIKON coolpix S4 ir labs fotoaparaats un vispaar ci klaba ir kvalitaate nikon fochiitim?

un kursh i labaaks: Fujifilm Fine pix S5600;canon povershot A620; Olympus SP- 500; Nikon coolpix S 4.

 

cik saprotu tad bilzhu kval labaka ir canonam, kaada taa ir nikonam? cieshama?

Link to comment
Share on other sites

nu cik es zinu un cik man ir saprashana tam jaabuut shitam:

Datora sastaavdaljas: Hz- A64 3000+' date='

RAM- 2GB DDR,

mates plaate - (EPoX)? nForce4,

cietais- 200GB+120gb Seagate SATA 8mB,

(Zalaman 7700)-?,

[i'] maates plaate radeon_ ATI R600XT256MB[/i],

CD ROM DVD-RW DL,

Avermedia TV+FM tuner, ,

Dig Fochiits:Canon PIXMA 4000,EOS 350D,VA902 19",

masiina: VW G3 1.9T

 

bet kas ir labaaks AMD vai Intel cik es saprotu iet runa par datoriem godiigi sakot es iisti nesaprotu par ko iet runa. vai taa ir kaada sisteeme kuraa dat darbojass vai kas cits. ja es nemaldos tad man ir AMD un es nesuudzos.

ui shitas ir riktiiga peerle... tas ir kaut kur jaaieraamee :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

nu cik es zinu un cik man ir saprashana tam jaabuut shitam:

Datora sastaavdaljas: Hz- A64 3000+' date='

RAM- 2GB DDR,

mates plaate - (EPoX)? nForce4,

cietais- 200GB+120gb Seagate SATA 8mB,

(Zalaman 7700)-?,

[i'] maates plaate radeon_ ATI R600XT256MB[/i],

CD ROM DVD-RW DL,

Avermedia TV+FM tuner, ,

Dig Fochiits:Canon PIXMA 4000,EOS 350D,VA902 19",

masiina: VW G3 1.9T

 

bet kas ir labaaks AMD vai Intel cik es saprotu iet runa par datoriem godiigi sakot es iisti nesaprotu par ko iet runa. vai taa ir kaada sisteeme kuraa dat darbojass vai kas cits. ja es nemaldos tad man ir AMD un es nesuudzos.

ui shitas ir riktiiga peerle... tas ir kaut kur jaaieraamee :lol::lol::lol:

 

hahahaha-vienkaarsi apmiizos!dzekinjs laikam gribeeja izskatiities kruaaks nekaa vinjs kadreiz spees buut!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Datora sastaavdaljas: Hz- A64 3000+' date='

RAM- 2GB DDR,

mates plaate - (EPoX)? nForce4,

cietais- 200GB+120gb Seagate SATA 8mB,

(Zalaman 7700)-?,

[b']maates plaate radeon_ ATI R600XT256MB,[/b] - ideaali! :lol:

CD ROM DVD-RW DL,

Avermedia TV+FM tuner, ,

Dig Fochiits:Canon PIXMA 4000,EOS 350D,VA902 19",

masiina: VW G3 1.9T

 

Link to comment
Share on other sites

nikon/canon der jebkurā gadījumā. nopirksi fujifilm - nositīšu! salīdinot bilžu kvalitāti, atmiņas kartes un beigu beigās lietošanas ērtumu - fuji ir sūds. a starp canon/nikon - atšķirība tikai neliela. katram parametram uz savu pusi sliecas, t.i. bildes izskatīsies tādas pašas.

Link to comment
Share on other sites

es skatos pazīstams texts, izrādās no mana paraksta aptuveni norakstījis.

Link to comment
Share on other sites

Guest J0NIS

Ir viens baigi vienkāršs likums: ja gribi izdrukāt 10x15 bildes labā kvalitātē, pietiek ar jebkuru 4mp mūsdienīgu kameru. Ja gribas PRO, tad vajag ko niknāku...

Link to comment
Share on other sites

Ir viens baigi vienkāršs likums: ja gribi izdrukāt 10x15 bildes labā kvalitātē' date=' pietiek ar jebkuru 4mp mūsdienīgu kameru. Ja gribas PRO, tad vajag ko niknāku...[/quote']

Pāris gadus atpakaļ es dzirdēju ka "pietiks ar jebkuru 2 Mpix kameru" un patiesībā pietika arī.... tā ka ja bildes ir vajadzīgas mājas vajadzībām (10x15) tad ņem jebkuru kura pašam vairāk patīk.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...