Jump to content

PS2 pieslegsana pie datora + par chipu


Guest Flesh
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Ir tada maza problema, gribas spelet PS2, bet nav televizora :(

ir tikai dators ar 19'' monitoru un TV karti Asus FM tv 7135. no sakuma domaju ka tv karte atbalsta ienakoso signalu, jo naca lidzi tad nopietns vads, bet palasot sikak tas paredzets laikam skanai un DVi ieejai vai izejai isti to nevareja saprast jo pamaciba bija uz tadas ka salvetes formata :(

Jautajums tads vai kads ir vispar piesledzis lai varetu spelet PS2 uz datora un ja, ja tad kadi softi vai iekartas ir vajadzigas(ja var ari kadas cenas vinam ~)

 

p.s radas tads jautajums ka tur ir ar tiem piratiskiem chipiem?

Link to comment
Share on other sites

Guest jonyz

Tev ir taada pat TV karte kaa man,taa kaa es videokameru varu piesleegt,tad Tu savu ps2 arii veesi vari piesleegt

Link to comment
Share on other sites

Guest Flesh

nu tad paluksu info ka tu piesledzi kameru!? butu loti, loti pateicigs :)

jo meginaju bet man nesanaca :(

Link to comment
Share on other sites

Guest jonyz

ja Tev ir tas originaalais softs,tad man jaaskataas,jo es skatos ar fly2000tv un tur vienkaarshi vajag iespraust to vadu kur vienaa galaa ir s-video a otraa

tulpes,tad pie dzeltenaas tulpes sleedz video a audio vari sleegt vai nu pie datora ieejas vai pie maajas kinozaales un pashaa programma vajag paarsleegt video sorce no tuner uz s-vhs vai vhs-vajag eksperimenteet uz kura straadaas,man straadaa uz s-vhs.

Link to comment
Share on other sites

Guest Flesh

Dabuju klat :) to ka jasprauz taja dzeltena biju izdomajis! bet vaina beigas izradijas ka tas stekeritis kas naca lidzi navareja ielikt lidz galam! mazliet pagrauzu plasmasu nost un ir ok! :D ja un jaliek ir uz VHS jeb orginalam softam comp.... (mistisk vards)! teiksu ta izmantoju orginalo softu jo tam bilde labaka neka Fly2000 un ps2 tam ir liela nozime!

 

un liels tnx par skaidrojumu!

Link to comment
Share on other sites

Guest Flesh

lasot citus rakstus par ps2 nonacu pie secinajuma, ka PS2 dalas divas kategorijas:

1. Ar piratisko chipu

2. standarta variants

 

Jautajums tads:

kapec vajag to piratisko chipu un kur japer ps2 lai vins butu jau iekšaa! Jeb kur vinus liek?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...