Jump to content

winamp remote kontroleeshana


kaut_kaads
 Share

Recommended Posts

vajadzeetu kautkaa no aptuveni 4m attaaluma pakontroleet winampu (dazhreiz slinkums celties no gultas lai piespiestu play :roll: )

 

ir lasiits shis un tas

piem sheit ir shis tas aprakstiits, tachu nav man ATI wonder`u kartes vai kaukaa liidziiga.

tad piemeeram sheit cik peec komentaariem var noprast, tajaa sheemaa ir kaada kljuuda. arii sanaak variants neder :roll:

 

veel ir variants kontroleet to winampu gan jau caur bluetooth. Ir telefons ar to zilzobu, tachu bez symbiaanja OS :( (diezvai uz javas atradiisies kkaadi softi ? ) Attieciigi ir telefona modelis 6820

 

Kaadas ir iespeejas no visa ? Ir kaadas alternatiivas ? Google neko praatiigu neteica, vai vienkārši nemaaceeju mekleet (gan jau 2 variants :oops: )

Link to comment
Share on other sites

Guest NSSpecial

Alternatīva - nopērc 5metrīgu pagarinātāju klaviatūras vadam. Un klavu noliec pie gultas, varēs ne tikai Winampu vadīt bet arī PC noshutdownot kad vajadzēs un ko tik ne.

Link to comment
Share on other sites

Guest NSSpecial
Arī ar šito varēs nošatdavnot PC un ko tik ne.

 

Vispār elementārs pēc suņa tas pasākums no elektroniskā viedokļa. Kā tieši apmācīji kompi ko kura poga nozīmē? tipa programmējot (man pelēka bilde) vai ir kāds softiņš?

Link to comment
Share on other sites

overclocker

Ja ir 6600 (symbians) ar kadu progu var kontroleet winamp ? :twisted:

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

NSSpecial:

paaraak "laucisks" variants :p

 

Zandis:

ja pareiza tad mozh nepilniiga ?

izskaidrojiet man muljkjim

158099.jpg

158100.jpg

 

kur sheemaa ir 4turtaa, 7tiitaa detalja >? vai 6staa sheemaa ir kopaa ar 7tiito bildee ? ja bildee uztaisiitais objekts ir taisiits peec citas sheemas, kaadeelj ielikta ir taada sheema kaada taa ir ielikta ?? (mozh jaucu detaljas, tad labojiet)

Link to comment
Share on other sites

sh.jpg

 

Tajā reālajā bildē ir vēl klāt lampočka, kas nemaz nav vajadzīga un pretestība lampočkai.

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

nu wot taa ir ka nepareizaas bildes liek :!:

 

tad 3 ir diode un 4 ir rezistors ? ja 4 rezistors cik omi ? ja 3shaa diode, uz kuru galu jaalaizh ?

158101.jpg

 

?

Link to comment
Share on other sites

Guest bubu

wtf? Ko jūs tur saucat par pretestību? Pretestība ir fizikāla mērvienība, tāpat kā kilogrami un metri.. Vai gadījumā tā vietā nav jārunā par rezistoru?

Link to comment
Share on other sites

Kas tev liek domāt, ka bilde ir nepareizā? Pēc reālās bildes nekas nav jāskatās, jāskatās shēmā. Reālā bilde ir ielikta, lai apskatītos, kā tas štrunts varētu izskatīties.

 

Arī shēma ir uzzīmēta daudz maz reāla un manuprāt pēc tās var noteikt uz kuru pusi jāliek diode.

Neesmu elektroniķis, neko no elektronikas nesaprotu.

Link to comment
Share on other sites

Guest NSSpecial

Kad nebūs ko darīt jāsalodē tas verķis mok ar.

 

Shēma gan uzzīmēta brilianti, normāli ja māk lasīt kārtīgas shēmas tad jāpadomā kas tur sazīmēts. Ja teiksim vajadzētu veikt modifikācijas shēmā tad jāsāk štukot kurš tranzistoram būs emiters, kurš kolektors utt. Kādas pretestības rezistoriem ar jāmeklē šim ir krāsu tabulās.

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

nu labi,

pienjemu ka kraasas ir dzeltana>peleeka>sarkana>bruuna ?

pamekleeshu peec kraasaam cik omiigais

 

edit:

3200 omi +/-5% ?

nemaaku tomeer lietot sho tabulu :oops:

158103.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest NSSpecial
ja 3shaa diode' date=' uz kuru galu jaalaizh ?

[/quote']

 

Tai diodei būs melna strīpiņa fiziski uz detaļas. Pēc tās arī vadies. Tas ir standarts ar p-n pārejas virzienu.

Link to comment
Share on other sites

Ir viens ljoti labs variants, kam neko iipashu nemaz nevajag...

Winamp lapaa var nokachaat pluginu ar kuru caur netu var kontroleet winampu...

tjip caur mobiilaa GPRS piesleedzies savai IP adresei un tev paraadiisies tas winamp plug-ins, protams, ja winamps buus iesleegts...

 

Un viss...vari kontroleet...:)

 

Es taa agraak dariijos...pat no skolas maajaas dziesmas krukjiiju, lai senci iebiedeetu :D

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Vandalz:

 

variants interesants.

mozh vari paraadiit to pluginu ? kameer visaa kaudzee atradiis riits pienaaks :roll:

gribeetu pastiities kaa tas nottiekas :)

Link to comment
Share on other sites

Guest NSSpecial
dzeltana>peleeka>sarkana>bruuna ?

pamekleeshu peec kraasaam cik omiigais

 

edit:

3200 omi +/-5% ?

nemaaku tomeer lietot sho tabulu :oops:

 

tava krāsu kombinācija uzrakstītā būs 4,8 kOhmi, jeb 4800 Ohmi. Pēdējā līnija varētu būt nevis brūna bet domāta zelta krāsā. Man šitam kompim monis ir ar švakām krāsām, vispār neko gandrīz nevar saprast.

 

Pēdējā laikā vairs vispār nelasu šos. Pasūta no tirgotāja, atnāk maisiņā ar uzrakstu virsū. Visus ko izlodē no kaut kurienes izmetu urnā.

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

no tiem pluginjiem, pirmais nemaz neveras valjaa kaa instalaacija, otrais konekteejos klaat bet nu kaukas nav, nevar puiekonekteeties... :roll:

 

ar vadiem te vilkties pa visu istabi ar nav diezko incanti

 

atliek buuveet to agregaatu peec sheemas

 

ar rezistoru buutu skaidrs aptuveni

 

atliek dabuut taas divas sheemas

 

taa 78l05, kuros agregaatos vareetu buut ?

un TSOP 1738, cik noprotu shitaa sheema sanjem signaalu no pults. kur vareetu izraut vinju ? mozh kaadaa tv darbniicaa ir ? (latgaliite paaraak taalu :roll: )

 

P.S (a TV pults darbojas uz Infrasarkanaas "datu" paarraides ?)

Link to comment
Share on other sites

a tev ugunsmuuris nestaav?

pachakareejies...

man a bija chakars, bet beigaas viss daleca...

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Gribu zinaat vai shitaa pults ies kopaa ar uzparikti peec sheemas 10 postaa peec kaartas, un kur es vareetu 22 postaa peec kaartas pirmo piemineeto sheemu izraut (no kaadaam ieriiceem), un vai kkaadaas tv darbniicaas buutu taa IRda`s sheema :!: :?:

Link to comment
Share on other sites

Vainu strādās vai nestrādās parastā pults. (īti pareizi tas nav.)

 

HSDL 1001 tu domā ? nezinu.

Vieglāk būvēt otro shēmu, dačiks tāds pats ka tavā shēmā bet domāju derēs jebkurš kas darbojas uz līdzīgiem principiem galvenais lai būtu VVC GND OUT, visas tās shēmas līdzīgas. Pats es dačiku izrāvu no VHS videomagnetafōna :) vēl nav salodēts viss :(

Link to comment
Share on other sites

pirkt shēmu būs dārgi.

Tad jau vislētākais variants ir ASUS TV7134 par 34 dolēriem :( viņam nāk līdzi atsevišķš iRDA USB dačiks ar pulti !!!! kā nevienam citam Tunerim iznēmot GOTVIEW USB2.0 DVD Deluxe.

Link to comment
Share on other sites

90% varu apgalvot, ka šitā ierīce sapratīs to tavu pulti. Uz tās ierīces esmu izmēģinājis apmēram 20 pultis (gan jaunas, gan vecas) un visas ir strādājušas.

Link to comment
Share on other sites

Cik es saprotu, tas ir IrDA ne IR. Un jebkuru infrasarkano ierīci tak nevar pielāgot tā, lai varētu caur to vadīt datoru.

Nesaprotu, kāpēc jāmeklē vēl kaut kādas alternatīvas, ja es piedāvāju pārbaudītu un reāli strādājošu ierīci.

Link to comment
Share on other sites

piedāvāšu vēl vienu progu PuppetMaster

varēsi netikai WinAmp, bet visu pc vadīt (palaist failus, programmas etc)

 

edit: aizmirsu piebilst, ka darbojas caur GPRS

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Izskataas daudzsoloshi

 

PuppetMaster - Bluetooth/GPRS Remote Control for Windows

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

nu jaa, gprs es arii domaaju, muusdienaas ar BT un bez sybiaanja laikam nav arshana :roll:

Link to comment
Share on other sites

Vēl vienkāršākas shēmas TE

 

infra dačiki der:

copy from this

Vishay TSOP 1738

Vishay TSOP 1838

Vishay TSOP 11.. series

Siemens SFH 506 

Siemens SFH 5110 (SFH 506)

Radio Shack 276-0137

Mitsumi IR Preamp KEY-COOSV (0924G)

TOSHIBA TK19 444 TFMS 5360

TEMIC TFMS 5380 by Telefunken Semiconductors

Sharp IS1U60

Everlight IRM-8601S

Sony SBX 1620-12

Sharp GP1U271R

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Taatad detaljas dabuuju :roll:

 

Ir TSOP sheema, kaa arii 78L05, diode...

taatad,- rezistora vietaa var likt 4,8 komu vietaa 5,3 komus ???

tas kondensators tagad taisa lielaako skaadi, viss it kaa ir, tachu sheemaa rakstiits vajag 4,7mF, taatad 4.7uF neder ? un cik voltu vispaar tam kondensaatoram vajag ? 50V ?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...