Jump to content

Mani foto novērtēšanai.


Guest Kofler
 Share

Recommended Posts

versatile

pildspalva patika, varetu gan veleties mazliet vairak pievertu diafragmu, lai fokuss buutu chut chud dziljaks - taa lai ari pildspalvas gals butu iekshaa.

 

parejas - piestrada ar fotoshop. kadreshana (crop) un brightness/contrast reguleshana butu tieshi laikaa.

 

shim vajadzibam ari pietiktu ar bezmaksas softu xnview, tjipo ACDSee aizstajejs. ir laba manta.

 

bet ar laiku jau gribesies ko advancetaku, tad ari varesi par fotoshop domat.

Link to comment
Share on other sites

Diezgan labi, bet tomeer nevareeshu buut objektiivs jo arii esmu iesaaceejs. Dazhas vareeja buut skaidraakas un labaak iekropotas.

Drosivien taas maaceesi Photoshopaa vai PaintShopa (vieglaaka programma) apstraadaat... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest Kofler
varetu gan veleties mazliet vairak pievertu diafragmu, lai fokuss buutu chut chud dziljaks

 

Kā tāda lieta ir panākama?

Link to comment
Share on other sites

Destructo

Pildspalva patika... paareejaas... skat. vaivara komentaaru, ar makro njemaas tad, kad citu neko nevar izdomaat..iesaaceeju slimiiba!

Link to comment
Share on other sites

versatile

aperture priority ar graudainumu mazs sakars. skaties kaads iso - neliec auto, bet 50, 80 vai kads nu ir mazakais.

 

talak spelejies ar exposure compensation.

un jaa. pameklee e-bookus par kompoziiciju, dazhadiem trikiem.

 

Par to ka ar amcro spelejas iesaceji kas neko citu ipashi nemak... nu nu.

 

microspace (filma, par nosaukumu varu kljudities) esi redzejis? visa filma ir makro.

man, piemeram, makro piedur visvairak. lietas, ko ikdiena parasti redzam kaa kaut kaa cita dalju vai kaa ko mazu, pievilktas visaa kraasnjumaa.

 

nu, jaa, protams. portreti un saulleekti/rieti. bet tam vajag labaku platlenkji...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...