Jump to content

Tele2 piedavajums


ScBy
 Share

Recommended Posts

sveiki tautieshi! shodien bij sanaacis ieskriet vienaa no tele2 veikaliem un jutos patiikami paarsteigts. Sony Ericsson W800 ar piesleegumu uz 18 meeneshiem par 99 Ls. :shock: tiesa, katru meenesi jaamaksaa 4 ls par telefonu. jebkuraa gadiijumaa leetaak, kaa pirkt veikalos.

taa tad 99+4*18= 171 Ls

Link to comment
Share on other sites

dari veel labaak, starpcitu shitaa lieta gaaja cauri ar SE k750i - panjem telefoonu, samaksaa to pirmo iemaksu un peec dienas aizej un liigumu lauz - liiguma lauzshana 50Ls! Un viss, esi samaksaajis to tel cenu, SE bija laikam 75 ls plus veel 50 ls par lauzshanu, un pat ineresantaakais, ka k750i (visi vai dalja nezinu) nebija subsideeti, respektiivi taadi pashi kaa veikalaa

Link to comment
Share on other sites

Sony Ericsson W800 ar piesleegumu uz 18 meeneshiem par 99 Ls.  :shock: tiesa, katru meenesi jaamaksaa 4 ls par telefonu. jebkuraa gadiijumaa leetaak, kaa pirkt veikalos.

taa tad 99+4*18= 171 Ls

 

Normāla nomaksa ar lielu pirmo iemaksu.

Lētāk nekā veikalos? Hmm, neaizmirsīsim, ka tele2 ir vairumtirgotājs, kas ietekmē to, cik šis telefons maksā veikalos. ;)

Link to comment
Share on other sites

shit, nmo taa es tieshi baidiijos, veel1 superiigs telefons kluus par tautas mantu un buus katram pabiezaakam urljikam :(

Link to comment
Share on other sites

to: Meestulis tfuu nee to:w00t. telefons ir instruments nevis rotas lieta so vienlga cik cilveekiem ir taads kaa "tev", galvenais ka vinjsh atbilst tavaaam vajadziibaam.

Link to comment
Share on other sites

Guest smirducis
dari veel labaak, starpcitu shitaa lieta gaaja cauri ar SE k750i - panjem telefoonu, samaksaa to pirmo iemaksu un peec dienas aizej un liigumu lauz - liiguma lauzshana 50Ls! Un viss, esi samaksaajis to tel cenu, SE bija laikam 75 ls plus veel 50 ls par lauzshanu, un pat ineresantaakais, ka k750i (visi vai dalja nezinu) nebija subsideeti, respektiivi taadi pashi kaa veikalaa

 

750i tā nav pirmā iemaksa. 75 Ls + līgums uz 24 mēnešiem un viss. btw tas tel. joprojām ir dabūjams, tikai jāmeklē.

Link to comment
Share on other sites

nu luuk un lauzhot liigumu samaksaa veel 50 Ls un rezultaataa telefons par 125 ls bez nekaadaam vairs liigumsaistiibaam!

Link to comment
Share on other sites

Guest NeXt

Padomaa cik tas telefons maksaas peec taa 1 1/2 gada, veertiiba buus kritusies, bet tu tik un taa maskaasi!

Link to comment
Share on other sites

kaads nezin cik sanaak maksaat meenesii par CX75 uz nomaksu ar tele2 piesleegumu uz 18meen??? prasiju maajaslapaa bet shie maitas neatbild un tele2 bodes ar nekad nesanaak pa celjam...

Link to comment
Share on other sites

Padomaa cik tas telefons maksaas peec taa 1 1/2 gada, veertiiba buus kritusies, bet tu tik un taa maskaasi!

A kas, ja viņš tagad viņu pirms, vai tad mazāk samaksās? Tas ir tā pat kā līzings. Tu jau preci saņem uzreiz, bet pēc tam lēnā garā norēķinies... padomā līdzi...

Link to comment
Share on other sites

Tak gan var sarunāt... tas ka veikalā nav, nenozīmē, ka nevar dabūt patēriņa kredītu vai kautko tamlīdzīgu... to pašu Ego paņem un būs Tev līzings... (tiesa padārgs)...

Link to comment
Share on other sites

nu vot.. man vajag dabuut uz 24meen ar ikmeenesha maksaajienu zem 5Ls un pirmo iemaksu liidz 20Ls

 

zem 5ls meenesha maxu tev neviens nedos.. turklaat uz 24meen.. sapnjo taalaak...

 

turklat kaads te ir galigi akls... mobilnik.lv PIEDAAVAA krediitu/liizingu... skaties ar aciim...

 

http://www.mobilnik.lv/?menu=GWVMmcX1&do=v...e&page=6kZNiIcs

kredits/lizings  

 

Mūsu veikalos jums ir iespēja iegādāties preces ar vērtibu no 49Ls.

Kredita noformēšanai ir nepieciešama pase un pastāvigs ienākumu avots.

 

Noformejam pirkumus RD Liziga grupa, LATEKO LĪZINGS, INSERVISS GROUP.,HANSA LIGING

Link to comment
Share on other sites

nejau man vajag tieshi to CX75.. bet der arii kaads cits.. piem S65

 

Update... ja tas mobilnik.lv njem hansa liizingu tad...:

 

000005659555_%23_2_%23_snoopie.jpg

Link to comment
Share on other sites

to: Meestulis tfuu nee to:w00t. telefons ir instruments nevis rotas lieta so vienlga cik cilveekiem ir taads kaa "tev", galvenais ka vinjsh atbilst tavaaam vajadziibaam.

da labi naf*g tad Siemens SL65Escada un Vertu taisa? lai buutu tehnologjiski vaaji u nneergonomiski bet vajadziibaam atbilstoshi?

telefonus jau sen lieto kaa stiliigus akresuaarus utml tapeec redzeeshana ka 3 no 20 garaamgaajeejiem ir taac pac telefons ir lieka

Link to comment
Share on other sites

Guest Yarex
kaads nezin cik sanaak maksaat meenesii par CX75 uz nomaksu ar tele2 piesleegumu uz 18meen??? prasiju maajaslapaa bet shie maitas neatbild un tele2 bodes ar nekad nesanaak pa celjam...
Var izveleties maksas veidu : sakuma tarifs ir visletakais, bet visizdevigakais vienotais tarifs.
Link to comment
Share on other sites

Guest Yarex
baac.. man interesee cik TELE2 prasa maksaat meenesii, ja njemu uz nomaksu ar piesleegumu!!!  

 

Uz nomaksu ar Tele2 pieslçgumu uz 18mçn. 29 LVL

http://www.tele2.lv/handsets.phtml?manuf=siemens&model=CX75&t2page=postpaid_phones_siemens

Nesaprotu ko tu tur nesaproti! panem telefonu uz akciju un sledz ligumu, ka lietosi Tele2 pieslegumu vismaz 18 menesusu (Maksa abonesanas maksu+sarunas)!
Link to comment
Share on other sites

To: marciss

 

Tagad gan es liktu uzmanīties, jo Tele2 akcijas telefoni tiek slēgti pēc jauna līguma principa(subsidētie vai līzinga) . Tb par katru atlikušo mēnesi maksājam 4Ls. Tātad 99Ls + 4*18=172. Nebūs vairs šokolāde par 50Ls vai pēc pus gada 30Ls., kā bija agrāk.

Link to comment
Share on other sites

Gatervecis

Tikai nevajag aizmirst vienu lietu... nu liek viņi klāt tos 4Ls pie rēķina, bet paralēli dod 4Ls atlaidi sarunām... tā ka lietotājam tas nonullējas!

Link to comment
Share on other sites

snoopie, iesaku novērtēt, vai Tu vari atļauties šo telefonu. Ja nevari, tad izvēlies kaut ko lētāku. Pēc diviem gadiem, kad cenas būs kritušās, varēsi nopirkt šo modeli.

 

Pēc augstāk lasāmajiem tekstiem rodas iespaids, ka divu gadu garumā atteiksies no pusdienām un tā vietā maksāsi par trubu.

Link to comment
Share on other sites

nee taa tas nav... vienkārši esmu atkariigs no saviem vecaakiem un vinju labveeliibas.. un tie 5ls ir meksimums, ko vinji ir gatavi ziedot par telefonu (nevis sakariem - shjaa gadijumaa par piesleeguma aboneeshanas maksu)

Link to comment
Share on other sites

Vari arii njemt lmt akcijaa un pieslegumu piezvani man un menesi ir 5 ar kapeikaam un runaa 30min + bonusa un 15 iszinas! Tik tagad iskataas ka pashlaik nav akcija!

Link to comment
Share on other sites

nesanaaks.. mani senchi uzskata ka LMT ir meesls (zinu - TAA TAS NAV) un vinjus pierunaat njemt LMT ir bezceriigi...

 

Ar tādiem senčiem es nesasietos.

Tu gan esi prātīgs puisis. 8)

 

-----> Patiesībā ar šitādiem 24mēnešu pasākumiem ir viltīgi: senči tev dos ne vairāk kā piecānu, bet tas iestiepsies 2 gadu garumā. Nākamais piecāns spīd tikai pēc šiem diviem gadiem. Tādēļ ir vērts apsvērt tieši šīs preces nepieciešamību. Varbūt var iegādāties kādu lētāku modeli (noprotu, ka esi skolnieks - tātad pāris reizes piezvanīsi, kādu SMS aizsūtīsi. Spēles spēlēsi uz PC, wallpeiperus arī liksi uz PC desktopa)

Link to comment
Share on other sites

nee nu, ja par teledonu nav jaamaksaa nekas vairaak kaa taa pirmaa summa un aboneeshana katru meenesi tad probleemu nekaadu.. bet vot ja ir taa nomaksa un jaamaksaa papildus vel kaukas tad rodas probleemas... eniivei.. ja vel peec gandriiz meenesha (kad man beigsies esoshajam liigumam terminjsh) buus vel S65 es ticamaakais njemshu to (ja ar to CX75 nav tik vienkaarshi).. bet lieta taada, ka peec meenesha var nebuut vinjsh... un gaidiit arii nav iipashi ieplaanots, jo esoshaa truba nereaali kretinizee aaraa (kaa jau visi 55/60 seerijas siemenji)... un priekshroku ticamaakais (pa 99% esmu paarliecinaats) doshu tieshi Siemens telefoniem...

Link to comment
Share on other sites

Ar tādiem senčiem es nesasietos.

Tu gan esi prātīgs puisis.  8)  

 

Es arii ar LMT no briiva praata nesasietos - nu ir vinji neadekvaati daargi. Bet to jau saprot tikai tie, kas prot skaitiit ;)

Link to comment
Share on other sites

Es arii ar LMT no briiva praata nesasietos - nu ir vinji neadekvaati daargi. Bet to jau saprot tikai tie, kas prot skaitiit ;)

 

Ei, nu, ei.

Pirms gānīties par dārgumu, paņem pēdējo pāris mēnešu sarunu izdruku un iemet Excelī. Redzēsi, ka starp operatoriem atšķirība iekļausies procentos 10.

 

Es savulaik pat izteicu divu alus kausu teorēmu: mazais lietotājs, runājot kā parasti, pie abiem operatoriem saņems rēķinus, kas atšķirsies max par diviem alus kausiem.

 

//Apgalvojums tika izteikts vēl pirms visu šito jaunu tarifu plānu ieviešanas.

 

P.S. Es labprāt uzzinātu, vai Tu veikalā arī pērc lētāko maizi un cīsiņus, un mājās turi lētāko tv ar ar lētākajām tumbām... :?

Link to comment
Share on other sites

Nu nav LMT nemaz ar tik daargs, kaa grib te daudzi uzskruuveet... :)

 

Piem Formulas piesleegumiem nav ne aboneeshanas, ne savienojuma, ne arii par numura noteiceeju maxas... :) tas vien jau no reekjina nonjem ~7ls :) shomeenes esmu norunaajis ~42min summa 3.55 ar visu PVN un lielaakoties tas viss zvanot uz T2 numuru...

 

p.s. un parasti cilveeki izveelas sameerojot ar iespeejaam to labaako, nevis leetaako :) jo kaa zinaams leeta desa ar nekam neder :D

Link to comment
Share on other sites

Tagad pārliecinos, ka ir labi bērnībā smelties žīdu gudrības. Ar žīda cienīgu pieeju aplēsu iespējamo interesi pārejai uz Formula 8.

Domāts - darīts!

Tagad man piestādītā rēķina apjoms ir nokrities par prognozētajiem ~7Ls, saglabājot iepriekšējo LMT sniegto pakalpojumu izmantošanas intensitāti. Sīkums, bet patīkami. :)

 

Precīzi nezinu cik maksā alus kauss, bet labi zinu, ka par 7 Ls mierīgi sanāk ar auto nobraukt ~ 175km :wink:

Link to comment
Share on other sites

Es senci pārslēdzu no Piezvani man uz Formula 8.

Līdz šim par senča numuru vairāk par 13ls nav bijis jāmaksā.

 

Piezvani man + CLIP ~7Ls [0.5h Free]

Formula 8 + CLIP =8Ls [~2.7h ar manu 4. līmeni]

 

Rezultātā es, samazinot rēķina amplitūdas svārstības, ļauju sencim runāt vairāk.

Link to comment
Share on other sites

uztaisiju vienu excel tabulu kurā tiek salīdzināti formula 8, piezvani man, pastavigais pieslegums, tele2starta un tele2aktivais tarifi

 

ka mainigas vertibas ir:

LMT atlaizu limenis (kaa arii to veids)

ikmenesa sarunu apjoms

% sadalijums pa diennakts dalaam

% sadalijums pa izejosajiem tikliem

bonusa minutes piezvani man tarifam

% drauga talruna zvaniem

 

shadi principa katrs var izanalizet vina zvanu izmaksas lmt un tele2 pastavigajiem pieslegumiem.

 

ja kadu interese varu uzmest pa meilu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...