Jump to content

Siemens CL75 vajag īpašu modema draiveri?


Recommended Posts

Lieta sekojoša. Ir darba kolēģite. Kolēgītei ir jauniegādāts CL75, kuru, izmantojot GPRS, vajag PC izdabūt I-neta plašumos. Tā kā es savā darba vietā esmu sava veida Siemens GURU, tad loģiski, viņa lūdza manu palīdzību. Parasti man PC pieslēgšana I-neta izmantošanai caur zīmencu neaizņem vairāk par 2 - 3 minūtēm. Dabiski es gāju talkā. Bet aplauzos. SMAGI aplauzos. :evil: Uzinstalējot Lielā Billija dotos windozes standarta modemus nekas nenotiek. It kā modems detektējas, bet mēģinot iezvanīties GPRS-ā, tiek izmests kļudas paziņojums, ka esot kaut kāda hardware kļūda. Ā, komukācija ar PC notiek caur oriģinālo zīmenca USB vadu, liekas ka 510. pēc numura.

Tā kā man šeptē ir GALĪGI izkastrēts I-nets un guglēt nav iespējas, tad taujāju gudriem vīriem/sievām pēc meklēšanās virziena...

Vajag vai nevajag konkrētajam aparātam ĪPAŠUS modema draiverus, kā tur ir, ko?

Link to comment
Share on other sites

Guest Martinsh

tikia minu: pacheko siemens lapelee konkreeto siemeni un kaadi softi, kam vinji vajadziigi utt, moshka tur buus kaadi draiveri vai kas tamliidziigs...

 

EDIT: sorry vecais, pamaniiju to tekstaa ka nelietojams inets, bet piemirsu... :oops:

Link to comment
Share on other sites

tikia minu: pacheko siemens lapelee konkreeto siemeni un kaadi softi, kam vinji vajadziigi utt, moshka tur buus kaadi draiveri vai kas tamliidziigs...

 

Es jau to darītu ar LIELĀKO prieku!!! Ja uzmanīgi lasīji - man šeptē ir praktiski nelietojams I-nets :evil: ...starptautiskais trafiks = 0!!! :evil: :evil:

 

Lai tiktu pie normāla I-neta man jāveic sava veida rituāls, kas šobrīd prasa zināmu laiku, kura man ir gauži maz... pagaidām.

 

Moš Tu vari pačekot un dot kādu ziņu - meklēt iespēju vai mocīt windozes settingus.

Link to comment
Share on other sites

Vecais: vai pati modēma diagnostika no Controļpaneļa strādā? Ja nē, tad jau drīzāk ir vajadzīgi jauni draiveri pašam datu kabelim.

Link to comment
Share on other sites

Hmz izskrēju google`i cauri.. nekas neatradās, taga MPM velku, maybe tur būs iekļauts kāds draiveris...

special draiveris agrāk bij x45 klasei... :roll: lap pastīšos vēl, tad došu ziņu...

Link to comment
Share on other sites

Kautkādi draiveri tur ir iekšā.. īsti netiku skaidrībā.. ja interesē, varu uzmest tīri tos 2MB kautkur...

Link to comment
Share on other sites

Vecais: vai pati modēma diagnostika no Controļpaneļa strādā? Ja nē, tad jau drīzāk ir vajadzīgi jauni draiveri pašam datu kabelim.

 

Veči, nu jūs tak nemaz nelasiet ko es rakstu. Nu protams, ka diagnostika strādā, tāpēc jau esmu apjucis...

Link to comment
Share on other sites

Kautkādi draiveri tur ir iekšā.. īsti netiku skaidrībā.. ja interesē, varu uzmest tīri tos 2MB kautkur...

 

Vot paldies par infu! Kaut gan, ja runa iet par modema drivārijiem, tad vari atpūst uz manu e-mailu, kas profilā pieminēts! :)

Link to comment
Share on other sites

Ir nosūtīts...

Pats gadus 2 atpakaļ visas lieldienas nomocījos, kamēr atkodu, kā S45i piekabināt... (nebij neta kur apskatīties)

Link to comment
Share on other sites

Ir nosūtīts...

Pats gadus 2 atpakaļ visas lieldienas nomocījos, kamēr atkodu, kā S45i piekabināt... (nebij neta kur apskatīties)

 

Paldiess! :) Bet cik atminos, ka ME45 man gāja kā ķemmēc vells pat ar Billija drivārijiem... a moš' vairs neatceros... būs jāuzēd biezpieniš'... :)

Link to comment
Share on other sites

Gāja, ta gāja, tikai nezinot, kā nokonfigurēt..... :lol: bet atkodu, pats saviem spēkiem....

Link to comment
Share on other sites

Veči, nu jūs tak nemaz nelasiet ko es rakstu. Nu protams, ka diagnostika strādā, tāpēc jau esmu apjucis...

Lasu gan, bet acīmredzot apjukumā tieši to tu nebiji pieminējis, ja vien tas neizriet no mistiskās frāzes "it kā modems detektējas" :p

Katrā gadījumā MPM iekšā nenāk specifiski draiveri tieši priekš CF75, tikai priekš SX1 un datu kabeļa.

Link to comment
Share on other sites

Veči, nu jūs tak nemaz nelasiet ko es rakstu. Nu protams, ka diagnostika strādā, tāpēc jau esmu apjucis...

Lasu gan, bet acīmredzot apjukumā tieši to tu nebiji pieminējis, ja vien tas neizriet no mistiskās frāzes "it kā modems detektējas" :p

Katrā gadījumā MPM iekšā nenāk specifiski draiveri tieši priekš CF75, tikai priekš SX1 un datu kabeļa.

 

OOps! :oops: domāju "diagnosticējas", bet uzrakstīju "detektējas"... VAINĪGS! Laikam esmu ĻOTI satriekts... :)

Link to comment
Share on other sites

Sveiks!

Vai tikai tur nevajadzēja modēmā ierakstīt:

 

Vispārējā konfigurācijas forma. Iezvana numurs *99***1#

 

Datorā modema papildu parametru rindā (extra initialization commands) jāieraksta: +cgdcont=1,"ip","internet"

 

Smalkāk par to : http://www.lmt.lv/lv/index.php?pageid=3006011

Link to comment
Share on other sites

Sveiks!

Vai tikai tur nevajadzēja modēmā ierakstīt:

 

Vispārējā konfigurācijas forma. Iezvana numurs *99***1#

 

Datorā modema papildu parametru rindā (extra initialization commands) jāieraksta: +cgdcont=1,"ip","internet"

 

Smalkāk par to : http://www.lmt.lv/lv/index.php?pageid=3006011

 

:) Nu es takš rakstīju, ka parasti man PC izraidīšana I-neta plašumos caur zīmenca mobzi aizņem 2 - 3 minūtes. Zinu i es par extrainicializācijas komandu, i par specifisko iezvanes numuru. Vienkārši dikti grūti darbināt kādu uzparikti, ka OS to nespēj iekustināt draiveru neesamības dēļ.

Link to comment
Share on other sites

Koroče, nočakarējos vairākas stundas (!!!) - rezultāts = "0"!!! :evil: :evil: :evil:

 

Kabelis ir dzīvs, jo MPM iet.

 

Bet iebarojot JEBKURU no oriģinālajiem modema draiveriem VISPĀR nekas nenotiek (neiet diagnostika). Kaut ko tādu vēl neesmu piedzīvojis. Tagad sāku ticēt, ka mans nākamais aparāts būs kāds no SonyEricsson darinājumiem. :evil: Korejieši zīmencu nolaidīs podā, gočpendel!

 

Mēģināšu razdabūt kādu IrDA adapteri un iebarot to.

 

A moš' tomēr kādam ir izdevies izdabūt PC caur GPRS@CF75???! :?

 

...teikšu godīgi, vienmēr esmu bijis pārliecināts, ka nav nekā vienkāršāka, kā izveidot PC/laptop+GPRS tieši caur Siemens aparātu. Tagad redzu, ka tā vairs nav...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Koroče lieta beidzās sekojoši. Vesela armija datormaniaku, tai skaitā Siemens servisa centra "speci", LMT servisa vīri un es, neskaitāmas reizes biju centies iegūt to sasodīto CL 75 (maktenatvainojos par kļūdu - topika iesākumā figurēja "CF 75" :oops: )

 

Panākumi bija tādi, ka tika izmests apmēram tāda satura ziņojums: "connection was terminated by remote computer..."

 

Tika nolemts iestūķēt to apgraizīto bezmodema mobzi veikalniekiem vienā vietā... :wink: Domāts darīts - tika uzcepts attiecīgs iesniegums un pēc trīs dienu nervozas gaidīšanas kolēģīte ar nelielu piemaksu iedzīvojās jaunā, skaistā telefoniņā. Pēc mana uzstājīga ieteikuma tika nopirkta Nokia 6230i. Zinu, zinu - VIL tagad apmierināts murrā. :)

Bet mobzis patiesi sakarīgs. Pavisam drusku pameditēju ar zilzobu adapterīti un vajadzīgajiem drivārijiņiem. Un tagad kolēģe var plosīties pa I-netu ar EDGE cienīgu ātrumu.

 

Kas attiecas uz siemens, tad korejieši to brendu acīmredzot JAU ir nolaiduši podā. Vienīgīe aparāti, ko ir vērts ņemt tiek ražoti Nokia vai SonyEricsson ražotnēs... vismaz pagaidām tā izskatās... diemžēl...

 

Tā beidzās trauksmainais stāsts par manu darba kolēģīti, CL75 un GPRS@LMT... :)

Link to comment
Share on other sites

Es vēl gribētu palietot S75, kas skaitās pēdējais Siemens inžinieru garadarbs... atšķiribā no citiem x75 klases mobžiem, jamā ir iebūvēti jaudīgāki procesori un ir EDGE ;)

Konkrēti ieintriģēja šī bilde (ārzemju links)

 

Par to CL75 ... nu nedarabotka tāteikt... Jep citiem vārdiem, katrs Siemens ir unikāls un ar savām "īpašībām" :lol: /Kas zin, sapratīs/

Link to comment
Share on other sites

Es vēl gribētu palietot S75' date=' kas skaitās pēdējais Siemens inžinieru garadarbs... atšķiribā no citiem x75 klases mobžiem, jamā ir iebūvēti jaudīgāki procesori un ir EDGE ;)

Konkrēti ieintriģēja šī bilde (ārzemju links)

 

Par to CL75 ... nu nedarabotka tāteikt... Jep citiem vārdiem, katrs Siemens ir unikāls un ar savām "īpašībām" :lol: /Kas zin, sapratīs/

 

Ja godīgi, tad es pats esmu absolūts biznesa klases piekritējs. Cik man bija MANU zīmencu - tie visi bija S-klases. Nu, izņemot ME45, bet tas bija tas pats, kas S55... un M55 - tas bija mazliet "noīsināts" S55 ar labāku displeju. :)

 

Kas attiecas uz CL75, tad, domāju, ka tas ir pozicionēts kā "blondīņu" mobzis-raskladuška. Ar domu, ka čikse jau nu nesasprings uz GPRS izmantošanu, lai padzenātu laptopu pa I-netu, tāpēc modems tam ir rudimentārs.

Link to comment
Share on other sites

Ak, tad tas sievišķīgais CL75 nāca no Tavas puses... :)

A es jau domāju, ka pasaule aptrakusi ar tiem sīmeņiem un GPRSiem...

Būtu siemens suportā kaut kas priekš CL75 - tiktu pie jaunas softwāres...

Bet dīvaini - tur pat tāda foldera nav....

Toties problēmas risinājums, liekas pareizs (CL75->N6230i). Gan Nokijai ir edže, gprs, bet nav sievišķigā šarma. Kā vienmēr, kaut kas ir jāupurē. :)

Link to comment
Share on other sites

Ak' date=' tad tas sievišķīgais CL75 nāca no Tavas puses... :)

A es jau domāju, ka pasaule aptrakusi ar tiem sīmeņiem un GPRSiem...

Būtu siemens suportā kaut kas priekš CL75 - tiktu pie jaunas softwāres...

Bet dīvaini - tur pat tāda foldera nav....

Toties problēmas risinājums, liekas pareizs (CL75->N6230i). Gan Nokijai ir edže, gprs, bet nav sievišķigā šarma. Kā vienmēr, kaut kas ir jāupurē. :)[/quote']

 

Tā kolēģīte, kas to CL75 iepirka, ir visnotaļ eleganta, sievišķīga un ar labu gaumi apveltīta būtne. Raugi, viņa to zīmenci izvēlējās tikai tāpēc, ka visu laiku viņa bija lietojusi S35-o, bet ar to nekādu kreņķu nekad nav bijis. Nu tagad sagribējās viņai pazīstamu brendu, tikai dikti sievišķīgā noformējumā.

Zīmencu centrā viņas nabaga CL-am softu pārflašoja - reultāts vienalga bija "0".

 

Pēc ilgās un nervozās cīņas es sapratu, ka benqsiemens no Siemens atšķiras kā diena pret nakti. Tāpēc arī ieteicu paņemt N6230i un par softa/harda nesavietojamības kreņķiem aizmirst uz visiem laikiem.

 

Par sievišķīgā šarma neesamību kolēģīte jau bija saskumusi. Es jau viņai tā arī teicu - gribi bisnesa klases aparātu - no spīguļiem un grabuļiem būs jāatsakās.

 

Tagad, izskatās, ka viņa ar savu N6230i ir apradusi un pat meņuci sāk saprast. Ehh, mums, sīmensistiem ar stāžu, Nokia menu ir klupšanas akmens... :)

 

Kaut gan es pats pēdējā laikā esmu nejēgā iefanojis par savas sievas SE K700i - BAIGI laba mantiņa. :)

Link to comment
Share on other sites

3iis gadus nodziivojos ar Samsungiem (R-210S,X-100) Tagad tiku atpakalj pie Nokia`s 6230i :) nekaadu probleemu.... p.s. nesen tik ierubijos, ka var mainiit Nokia`i izveeles skatu :D Saraksta veidaa vai rezhgjii :D

Link to comment
Share on other sites

3iis gadus nodziivojos ar Samsungiem (R-210S' date='X-100) Tagad tiku atpakalj pie Nokia`s 6230i :) nekaadu probleemu.... p.s. nesen tik ierubijos, ka var mainiit Nokia`i izveeles skatu :D Saraksta veidaa vai rezhgjii :D[/quote']

 

...ē, nu tad jau nu gan nav problēmu ierubīties nokas meņucī! :) Būs kaut kad jāiečeko, kā tas izskatās.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...