Jump to content

Gaismas


VBoy
 Share

Recommended Posts

Tā kā man ir baigā vājība uz elektroniku un gaismām :oops: tad radās tāda eksprontom :idea: ideja:

 

Varēu uztaisīt kaut kādas gaismas ar gaismas vadiem... vispār grūti aprakstīt, bet doma ir uztaisīt kaut ko skaistu par pamatu izmantojot gaismas vadus, bet ir viena problēma vai vispār tāda lieta ka gaismas vadi ir nopērkami???

Nekad ar kaut ko tādu neesmu saskāries tāpēc nezinu kur un kas... tāpēc ceru uz jūsu palīdzību :)

Palasīju arī dažus forumus tur bija rakstīt par tiem gaismas stienīšiem (vai kā viņi pareizi saucas) lūk un ideja jau man ir līdzīga tikai pašam ko tādu uztaisīt ...

Ceru uz jūsu (zinošo cilvēku) palīdzību :)

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Paldies :)

 

Labi paskatīšos :) bet tāda lieta veikalos jau laikam nebūsu? un nevarētu būt ka pasālīti iznāk?

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

kaadreiz bija kaukaadas naktslampu parodijas ar gaismas vadiem....

maaksliigaas egliites arii ir redzeetas

riikaa kkur razjo optisko skjiedru un domaajams, ka kautkaadi atgriezumi iipasji nemaksaas...

Link to comment
Share on other sites

Dzīvoju Līvānos, maybe varu kautko sadabūt, bet nu tie gaismas vadi nemaksā maz. Cik esi gatavs dot.

Link to comment
Share on other sites

Dzīvoju Līvānos, maybe varu kautko sadabūt, bet nu viņi nemaksā maz. Cik esi gatavs dot.

 

Pats nezinu īsti cik ... nu nejau ļoti daudz ...

Saprāta robežās ... netaisos maksāt lielu naudu par kaut kādu mazu projektu ...

Bet varbūt ir kaut kāds cits variants kā kaut ko līdzīgu gaismas vadiem varētu dabūt augšā ...

 

kaadreiz bija kaukaadas naktslampu parodijas ar gaismas vadiem....

maaksliigaas egliites arii ir redzeetas

riikaa kkur razjo optisko skjiedru un domaajams, ka kautkaadi atgriezumi iipasji nemaksaas...

 

Jā esmu tās parodijas redzējis veikalos ... bet kur tad tos atgiezumus interesanti var dabūt ... neesmu rīdzinieks tā kā tā ir problēma nr. 1 ja arī atrastu to uzņēmumu un kaut ko sarunātu ...

Labi paldies par atsaucību jums - kas atbildēja (cerams ka vēl kāds būs) Jā un Agnisr varbūt Tu vari paintresēties cik tad īsti lielas ir tās summas :)

 

EDIT:

 


„LETTGLAS” SIA



Uzņēmuma adrese: Zaļā iela 23, Līvāni, LV-5316

Sabiedrības valde: 

1) Herner Glas Bernd Hoffbauer GmbH&Co. Leuchten – und Industrieglas KG, Bernd Hoffbauer;

2) Hoffbauer Bernd;

) Imants Bušs – tehniskais direktors.

Tālrunis: (+371) 53 07162, realizācija (+371) 53 07167

Fakss: (+371) 53 81703

e-pasts: lettglas@apollo.lv

Darbinieku skaits: 250 cilvēki

Galvenais darbības veids – stikla izstrādājumu ražošana, apgaismes ierīču un lampu ražošana.

Dažādu formu un nokrāsu gaismas ķermeņi, saldumu un augļu trauki, svečturi un vēja lampas, dažāda tilpuma krūzes, dažādu formu un nokrāsu ziedu vāzes, dažādu formu floristikas trauki, akvāriji.



 

tas e-pasts ir mainīts pamaklēju vecaja labajā googlē un atradu: lettglas@lettglas.lv aizsuutiiju tagad gaidu atbildi :-|

 

EDIT:

 

Saņēmu atbildi: viņi esot stikla fabrika un var pasūtīt tikai gaismas ķermeņus :| Tā kā nekā :(

 

Ja kādam ir kāds piedāvājums vai informācija par tiem gaismas vadiem vai ko līdzīgu sūtiet man tad uz PM (ja šeit negribat rakstīt)

Link to comment
Share on other sites

Cik man zināms, Līvanu stikls ražo optisko šķiedru, tai skaitā, ja pareizi atceros, viņi ražoja šķiedru, kas izstaro gaismu uz ārpusi - sanāk spīdīgi diedziņi. To es zinu teikt (kaut gan atmiņa mēdz mani šad tad pievilt), jo redzēju tādu uz ārpusi starojošu šķiedru Atomfizikas un spektraskopijas institūtā - un, ja pareizi atceros runa bija, ka šķiedras ražo Līvānos (Līvānu stiklā), bet 100% pārliecināts neesmu.

Link to comment
Share on other sites

ja nevajag pārāk lokanu, tad var zāģēt no orgstikla visādus garenus daiktus, vienā galā iespīdinā - pa otru spīd laukā...

Link to comment
Share on other sites

ja nevajag pārāk lokanu, tad var zāģēt no orgstikla visādus garenus daiktus, vienā galā iespīdinā - pa otru spīd laukā...

 

:D:D vispār intresanta doma man tāds nepārāk biezs mētājas aiz skapja :) kaut kas jāpaštuko ... bet par tām optiskajām šķiedrām/gaismas vadu vēl paliek spēkā :)

Link to comment
Share on other sites

nu ir veel 1 variants panem iepeerc orgstikla pildiito stieni kkaadu 4-5mm

un ar feena paliidziivu loki uz nebeedu tad iebaaz diodi kkur galaa un buus smuki ;)

Link to comment
Share on other sites

:D He laba,vēl viena doma kā varētu aizvietot un kur tādus stieņus var dabūt neesmu redzējis tādus brīnumus nekur (vai vienkārši nav pamanīti) :?:
Link to comment
Share on other sites

:| saņēmu atbildi ar no Līvānu stiklu neražojot tādu ... tā kā ... laikam nekā ... labi būs vien jātaisa no tām orgstikla pildītajām caurulēm ... ar pietiekoši interesants variants ...

Liels Paldies visiem kas palīdzēja :D vismaz atratdu kādu citu variantu ... bet ja kādam ir vēl kādi varianti rakstiet tik :)

Link to comment
Share on other sites

Diodes _latgaliitee-0,50Ls katra, latram stienim x2

Kviller organiskaa stikla caurules paardod gabalaa, t.i 2m, nnem visu un uztais spridzekli lai ko ariiveeleetos,

uz 50 cm, labaak 30 cm liec diodes katraa galaa, pa visu caurulei ieliec dekoratiivo zzeleju (daavanu pasaule-tur paskaidros) pieskannotu diodes kraasai (zila izskataas kolosaali un spilgti) diodeem izmanto labaak rezistorus- latgaliitee izreekkinaas cik jaudiigis un uz cik voltie, lai cik lielas buutu doides iesaku 12v,

ja kaadi jautaajumi, raksti

birkows@inbox.lv

pats esmu nnemies ar shiim lietaam, un toch zinu kour ko leetaak un interesantaak,

redzeesi manu kompi sapratiisi,

driz ielikshu netaa tad jau :)

chava

BirkoWs

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...