Jump to content

no-team pasaules pcmark05 top desmitniekā! bildes!!!


deff_ins
 Share

Recommended Posts

nu tas ir noticis - šoreiz rezultāts officiāls. kamēr FX-60 vēl nav ticis pasaules OC elitas rokās - tikmēr mēs tur pagozēsimies :)

 

1137311575.jpg

 

pats rezultāts:

http://service.futuremark.com/compare?pcm05=237858

 

hall of fame:

http://www.futuremark.com/community/halloffame/

 

sistēma:

dualcore opteron 170 2.0ghz

dfi nf4 sli-d

mushkin redline hp3200 2x512

xfx 7800gtx voltmodēta

wd raptor 36gb 4x raid0

 

dzesēta ar: sauso ledu, vapochill ls, ūdens dzesi.

 

vēlāk pats sīkāk par to kā tas notika.

bildes no pasākuma:

http://www.bildez.lv/foto/deff/di

 

nu ko lai saka? ar ko sākt?

patiesībā viss šis pasākums bija liela vilšanās :( nevarējām pat dabūt jau dabūto rezultātu uz pat nedaudz vājākas sistēmas. cold bug, cold bug laid mūs vaļā.... viss ko paveicām ir pcmark rezultāta oficializēšana :|

3dmark palika bešā, jo galvanā tendence tomēr tika spiesta uz pcmark. coldbug dēļ pie puslīdz stabilas sistēmas tikām tikai pēc 6 stundām. pirmkārt jau tāpēc ka tas bija mūsu pirmais DI pasākums - nezinājām dažas nianses. un tad, kad ap 5 no rīta likās: "beidzot aizgāja" tad sākās visādi joki un mēs vispār nevarējām pat windowsā ieboototies.

tāpat problēmas ar raid0 sistēmu. pirmkārt jau tos papildus 2 cietos diskus dabūjām pēdējā brīdī, nebija laika testēt. raid0 no 4 hdd radikāli atšķiras no 2x hdd un nebūt nav tā ka performance pcmark testos tikai aug. par izbrīnu dažos testos rezultāti bija pat 2 reizes sliktāki nekā ar 2 hdd.

tāpat kārtējā kļūda ar videokartes biosu. tos vienkārši saujaucām - ieflašojām neīsto. tā rezultātā dažos 3d testos atkal nedaudz sliktāks rezultāts.

tāpat problēmas ar vapochill piestiprināšanu pie videokartes - tur vienk. vajag elītu stiprinājumu - laikam jāgriežas pie jetija ;)

es pat nevaru uzskaitīt nevienu reāli izdevušos lietu visā šinī... tikai daudz kļūdu. :D

tā vien liekas ka jāsagatavojas nopietnāk - daudz nopietnāk - un šis pasākums jāizveic pa jaunam. man būs vajadzīga tikai kolēģu palīdzība...

jā - un paldies tiem kas palīdzēja:

mrlobber - tu esi mūsu balsts :D paldies par ramiem, di konteineru un vispār visiem šiem sagādātajiem dzelžiem ;)

triton - par videokartes modu - videokarte ieper nejēgā labi ar v-modu - turklāt tas ir smuki uzlodēts :)

zigmunds (nē, viņš nav ocers :)) - par transporta pakalpojumiem - izvadāja kungs mani visur kur vajadzēja ;)

imagin - par cietajiem diskiem - negaidīti - bet patīkami ;)

raimiza - pa bikiņam no visa - vienk. labs cilvis :)

 

tagad, paanalizējot visas šīs lietas nāk prātā doma tomēr jaukt ārā visu savu sistēmu un mēģināt aizkauties dažas vietas augstāk :bigevil:

Link to comment
Share on other sites

Nu cool :D Bet AMD coldbug ir viens liels shit.

 

Hehe, es gan pilnu konteineri saviem benchiem liku un mierīgi 40min no vietas tad var testēt bez stresa 8)

 

apsveicu! un vispaar, kuru tas rausta?  :? 8taa vieta, vispaa tiiri OK...  :)

 

Vispār 7. vieta, jo mans dothan tests, kas pašlaik ir 5. vietā neskaitās. Es gaidu cik uzcītīgi ir Futuremark darbinieki, kamēr izmetīs manu score ārā, jo RAM disk nevar izmantot. Meklēju paša Futuremark komentārus.

Link to comment
Share on other sites

yeeeaah! LABAISS! APSVEICU!

 

apsveicu! un vispaar, kuru tas rausta?  :? 8taa vieta, vispaa tiiri OK...  :)

tas rausta tos kas ir aiz no-team :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

Tizlaakais jau ir tas ka es savu MB un Videokarti, kuras tika izmantotas... nosiekjeeju ar luberex.... shodien shpljaudiidamies atkal visu tiiriju nost... videokarte kopsumaa jau tresho reizi ir zem Vapochill pabaazta un jau tresho reizi visa taa Luberex kjeepa jaatiira nost :lol:

 

bet nu no pasaakuma ieguvaam tikai un vieniigi labumu.. jo ar DI nebiju veel neko dzeseejis... tikai ar LN2 un Vapo... tagad ir arii pieredze DI dzeseeshanaa...

laikam jau tagad esmu ietesteejis visu.. gaisu, udeni, freonu, shkjidro slaapekli un beigaas arii sauso ledu :D

tatad tikai un vieniigi laba pieredze... vakar gan noskanjojums nebija pozitiivs... visu nakti makareejoties starp parak augstaam un zemaam temperatuuraam.. ap pieciem naktii jau virs nevareeju...

Link to comment
Share on other sites

Runājot par Luberex, žēl ka pie mums nevar nopirkt (jeb es nezinu) Liquid Electrical tape. Tas labi izolē un viegli nāk nost. Nu es atceros, ka luberex dabūt nost no socketa ir murgs.

Es tagad lietoju vienkārši nagu laku. Nost gan dabūt pagrūti, bet izmērcējot acetonā kārtīgi tomēr nāk nost :D

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

taa ir taa melnaa kjeepveidiigaa lenta...? ja jaa... taa tishaam izskatijaas labi esam...

 

par murgu runaajot, pilniibaa Tev piekriitu! visa plate pectam taukaina paliek... laikam buus jaanjem talkaa Fairy un zobu birste :lol: ka pagajusho reiz...

 

(tieshaam latvijaa nav nopeerkams kaukaads ariesols elektronikas tiiriishanai, attaukoshanai?? )

Link to comment
Share on other sites

Liquid Electrical Tape (LET) is a liquid rubber compound which can be painted onto surfaces to give a solid rubber-like finish when it dries

30% of this stuff by weight is comprised of Hexene, Xylene and Ethyl Benzene solvents

 

Viņa var būt jebkurā krāsā

 

Jā, par mēslu noņemšanu es ar labprāt uzklausītu, kas ir labāks par acetonu/spirtu?

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
Jā, par mēslu noņemšanu es ar labprāt uzklausītu, kas ir labāks par acetonu/spirtu?

nu taatad izsludianam konkursu... attieciigi vajag uzzinaat vai ieksh LV un kur ir pieejami tiiriishanas liidzeklji juutiigai eektronikai?

Link to comment
Share on other sites

Guest exsesiwe

Vētraini aplausi!!!

Sekojot līdzi pēdējā gada notikumiem es nespēju noticēt progresam kas vērojams beņču rezultātos! Prieks skatīties ka rezultāti ir no mūsu pašu latviešu kungiem!!!

Link to comment
Share on other sites

paldies kungas ;)

jūs nevariet pat iedomāties cik slikti jutāmies tā lielā sausā ledus pasākuma agrajā rītā - kad tik daudz bija saplānots bet tik daudz izgāzās :D

top 10 bijām jau sen - bija tikai problēma ar rezultāta iesūtīšanu... mūsu labākais sasniegums ir vēl labāks :p

bet nu... jūsu atbalsts manu skepsi sit nost - un laikam jāsāk gatavoties nākamajam pasākumam :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Gatervecis

cepur nost!

 

Šādi teitan maukt.... gaidam nākamos rezultātus, protams labākus!

 

UN jā... džeki - cik $$$ apmēram iegrūdāt tai pasācienā?

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

Jap tieshaam paldies ;) zeel gan ka mees nevaram iesuutiit to 8,2k rezultaatu... taa buutu vismaz nr.5 :D

un tieshaam zeel ka bija coldbug... meerkjis bija top3, un ja nebuutu coldbug, viss buutu izdevies... :cry:

Link to comment
Share on other sites

Apsveikumi arī no manas puses :) Slinkums analizēt rezultātus, tāpēc tāpat pavaicāšu, uz kā rēķina jūs vēl varētu kāpināt rezultātu visvairāk - CPU, Video, HDD?

Link to comment
Share on other sites

Nu labi apsveikshu arii sheit :) Congratulations un taa tik turpinaat...

 

Vispaar tieshaam - paskatoties uz to visu no malas tas liekas daudz skaistaak nekaa tajaa nogurdinoshajaa DI riitaa :)

 

Prieks bija izliidzeet ar Raptoriem, tachu nu zheel, ka paaraak maz laika bija raid0 4x sagatavoshanaas darbiem... nekas - naakamreiz ;)

 

Un vispaar - galvas augshaa un uz priekshu!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
Apsveikumi arī no manas puses :) Slinkums analizēt rezultātus, tāpēc tāpat pavaicāšu, uz kā rēķina jūs vēl varētu kāpināt rezultātu visvairāk - CPU, Video, HDD?

tatad rezultatu kaapinaashanas iespeejas...

CPU laikam atkriit... 3,2Ghz ir max jo taalaak sakas probeelams nevis ar to ka CPU nedzenas, bet ar to ka ir coldbug

Videokarte... NOTEIKTI! jo dazu iemeslu deelj mana videokarte ar vapochill virsu tika novaakat no skatuves (zem vapo tas buutu 675/810Mhz) un tika uzlikta deff`a ~620/770Mhz...

HDD noteikti! ja buutu kaads veins SCSI setup uz pci-E... vai 74Gb raptori, visadi citaadi 4x36Gb raptori deva boost... bet tur veel dazas lietas bija janoskaidro... jo 4xraid0 nebijam testejushi

Link to comment
Share on other sites

ja piedomātu pie ļoti elitāras dzeses - tad ar cpu, bet tas ir nereāli...

videokarte zem vapochill - daudz labāk

labāki rami - jāpatestē tas viss gan ar tccd gan ar utt tipa ramiem... varbūt atrodas vēl spēcīgāki rami - lai gan 265 2-2-2-5 likās gana spēcīgi...

labāki un iztestēti cietie diski. es ar 2x raptoriem biju atradis pcmarka testu sweeet spot - ja dabūsim papildus hdd - tad pirms taisīt lielos benchus vajag 24h vismaz lai tos iztestētu...

tāpat derētu pci-e sata kontrolieris kaut kāds krutāks - bet es no jamiem maz saprotu...

 

nu tas ir tas ar ko mēs vēl varētu iozcelt...

nākamais projekts varētu būt ar 2 vapo...

Link to comment
Share on other sites

Kas iisti ir coldbug, kaapeec vinjsh rodas un kaadi ir simptomi?

 

AMD 0.09nm procesoru iebūvētā atmiņas kontroliera nespēja darboties pie zemām temperatūrām. Atšķiras dažādiem cpu, citiem tas var būt pie -60C, citiem - pat pie -15C.

 

Simptoms: kaste vispār nestrādā vai smagi gļuko (tajā skaitā arī pie defaultām frekvencēm, lai gan neviens jau cpu nesaldē, lai pie tādām darbotos) :D

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842

Rezultāts neslikts, bet cik ilgi turēsies tajā 8 vietā. Žēl, ka nav Gigabyte RAM Disk pieejams, varētu varbūt vēl mazliet pakruķīt rezultātu augstāk. Presler CPU zem slāpekļa pei kādiem 7Ghz derētu redzēt, neturēsies nekāds FX-60 pretī ;>.

 

5 vieta gadienā nebij xtremesystems cepums? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
Rezultāts neslikts, bet cik ilgi turēsies tajā 8 vietā. Žēl, ka nav Gigabyte RAM Disk pieejams, varētu varbūt vēl mazliet pakruķīt rezultātu augstāk. Presler CPU zem slāpekļa pei kādiem 7Ghz derētu redzēt, neturēsies nekāds FX-60 pretī ;>.

 

5 vieta gadienā nebij xtremesystems cepums? :roll:

I-Ram nekam neder.. visus rezultaatus ar I-ram met araa no topa...

 

P.S. 5taa vieta pagaidaam ir kiwi ar vinja ram disku... nav nekaadam xtremesys keksam... un taa vieta buutu mums ja mees vareetu iesuutiit to 8189 punktus... kuri mums meetajas datbaazee...

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

starpcitu runaajot par citiem xtremesys kukijiem...

http://www.xtremesystems.org/forums/showth...ead.php?t=86373

sheit kaads kukijs apgalvo ka coldbug var labot ar drive strengtiem... nu es ar deff`u izdomaajam iztesteet...

nu ko atkal uzlikaam DI trubu un jau kaadu otro stundu benchojam :D

secinaajums... izmeegjinaajam visas kombinaacijas... un muusu gadijumaa varam teikt ka kukijs TONY staasta mulkjiibas :p mums tas nepaliidzeeja...

njaa...

Link to comment
Share on other sites

starpcitu runaajot par citiem xtremesys kukijiem...

http://www.xtremesystems.org/forums/showth...ead.php?t=86373  

sheit kaads kukijs apgalvo ka coldbug var labot ar drive strengtiem... nu es ar deff`u izdomaajam iztesteet...

nu ko atkal uzlikaam DI trubu un jau kaadu otro stundu benchojam :D

secinaajums... izmeegjinaajam visas kombinaacijas... un muusu gadijumaa varam teikt ka kukijs TONY staasta mulkjiibas :p mums tas nepaliidzeeja...

njaa...

 

Tas attiecas uz tiem FX-57, kuriem pie -70 grādiem nevarēja dabūt augstāk par ~220 fsb... nevis uz Opteroniem, kuri jau pie -20 grādiem nestartējas vispār ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...