Jump to content

Ar kaadaam tumbaam SB Audigy vislabaak sadziivotu?


Senteevs
 Share

Recommended Posts

Nu ir man tagad nesen pa izdeviigu naudu iegaadaats parastais Sound Blaster audigy...un skan LJOTI apmierinoshi prieksh manaam ausiim...

Labaak karti man nemaz nevajag tik gribeetu zinaat kaadas buutu jeedziigaakas tumbas, kuras ar sho karti kopaa labi skaneetu.

pashlaik lietoju Kinyo 2.1 melnas kocenes, bet shkjiet, ka ar taam briizhiem ir pa iisu...

Domaaju, ka neko vareni daargu jau tur ar nevajag, jo karte tak ar i leetais gals...

 

Vienkaarshi interesee man Juusu viedoklis...

Link to comment
Share on other sites

Nu kaa jau teicu...prieksh taadas kartes jau neko super daargu nevajag...domaaju liidz kaadiem 50ls...

 

Ko sakat par Logitech Z-3?

Link to comment
Share on other sites

Nja...es kaut kaa vairaak esmu 2.1 piekriteejs...man peec 5.1 nav iipashas vajadziibas..tie visi telpiskie briinumi man iipashi daudz neko nemaina, kad seezhu savaa stuuriitii pie kompja :D

Link to comment
Share on other sites

Taada rutka peec, ka Audigy skanja saliidzinaajumaa ar manu integreeto ir nesaliidzinaami labaaka...dzidri skaisti tonji...

Link to comment
Share on other sites

hmm...nesaprotu iisti kaapeec nav veerts? Taapeec, ka pa taadu naudu var dabuut 5.1 vai ir kaads cits iemesls?

Link to comment
Share on other sites

nja...bet neko tik dizainiski skaistu kaa Z-3 5.1 izpildiijumaa nevaru atrast...

 

Negribaas prostus plastmasas kluciishus...

Link to comment
Share on other sites

da lab...saprati jau mani :)

 

Gribu ko taadu, kas arii peec kaut kaa izskataas...

Link to comment
Share on other sites

Gatervecis

"pēc kaut kā izskatās" - nu ta ari teksts... kā var zināt, kas cilvim patīk un kas ne... lūk ari daudzi piedāvājumi un tā....

 

P.S. Ari sapuvušas 1930.g. ražotas tumbeles pēc kaut kā izskatās.... neteikšu pēc kā :roll:

Link to comment
Share on other sites

Dude!

Gribu kaut kaadu dizainu un taads ir Z-3 skandaam, bet ja jau Boldrikss saka, ka jaaskrien liidzi laikam, tad buus vien jaameklee 5.1 smukaa izpildiijumaa

Link to comment
Share on other sites

Pasakat man, luudzu, 5.1 skaljrunjus, kas cenu kategorijaa liidz 50ls tureetu liidz Creative X-530...

 

Pashlaik tie ir mani favoriiti...

 

Mosh kaadam pasham ir...kaadas atsauksmes?

Link to comment
Share on other sites

Njem kaut ko no Creative I-trigue sērijas. Man ir, skan vienkārši super!

Link to comment
Share on other sites

Labs sterio vai 2.1 vs 5.1 pa to pashu cenu :>

Ja klausas muuziiku, tad jau laikam labaak sterio pa 50Ls.

Ja dzenaa speeles un skataas DVD, tad var buut labaak tomer 5.1

Link to comment
Share on other sites

es arī senāk būtu ieteicis Creatives I-trigue, bet nupat - aizvakar jau nopirku otru komplektu ar šīm te:

http://www.aigasnams.lv/?mid=1008031#

 

MICROLAB SOLO2 MK2

 

viņas nāk par 40-45Ls, bet skaņu nevar ne salīdzināt ar tām Creatīvēm, šīm ir 2x30W, jauda pietiekama, turklāt arī vidējās frekvences skan daudz dabiskāk par tām kas nāk no mazajiem plastmasas spīkeriem 2,1 sistēmās.

 

šīs iesaku, vismaz paklausīties, lai zin salīdzināt, varu droši teikt, ka par tik lētu cenu līdzvērtīgas neatradīsi, arī Sveni ir mazjaudīgaki, jeb nedaudz dārgāki, ja grib līdzīgus...

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs...ja buus iespeeja, iechekoshu, bet tomeer nosliece lielaaka njemt 5.1

Link to comment
Share on other sites

nu jā, štuko pats, es gan domāju ka no 5,1 būs jēga tikai iekš spēlēm, iespējams dvd, bet arī dvd labi var iztikt ar labskanīgu, jaudīgu stereo, redz, 5,1 ar līdzvērtīgu skaņu (jaudu utml) par 50ls nenāks. par 50 būs sīkie spīkerīši (3-10W) un kāds ~20-30W subs...

Link to comment
Share on other sites

Nja...

Taatad buutiibaa muuzikas fanaati izveelees kvalitatiivu 2.1 sisteemu...un geimeri labaak dziivos ar 5.1 :)

Link to comment
Share on other sites

nu drīzāk mūzikas fanāti paņems kvalitatīvu (2,0) stereo sistēmu, un pie kājas tas subs:)

Link to comment
Share on other sites

Ja līdz 50Ls, tad vislābākais ir labas austiņas nevis sliktas skandas (no personīgās pieredzes). Vienīgais trūkums, ka tikai individuālai lietošanai, nevis visiem (un kaimiņus ieskaitot :) )

Link to comment
Share on other sites

Guest NSSpecial

Austiņām gan ir tāds mīnuss arī ka tās nogurdina ausis un ja ar tām jāpavada pāris stundas dienā lietojot tad pēc kāda laika sāk apnikt ja tāda nav stabila nepieciešamība.

 

Nu bet 50 Ls ir tā ka sanāk daudz maz normālas austiņas un švaka aktīvā stereosistēma.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Beidzot vakar iegaadaajos Logitech X-530...

Un esmu apmierinaats...tik jaapaarregulee visi kvalaizeri un trallalaa, bet nu tas jau taa...pieder pie lietas..:)

 

Tik viena shtelle gan mani mulsina...ik pa laikam tumbas it kaa "nosprakshkj" nesaprotu, kas par lietu...nu skanja taada, ka tjip kaads kontakstus raustiitu jeb austinjas spraustu austinju ligzdaa...

Un nevaru saprast, kas pa shtelli...visus kabeljus un kontaktus paljurkaaju, bet neviens, shkjiet, nav vainiigs...

 

kas vareetu buut par briinumiem?

Link to comment
Share on other sites

tajā laikā kāds lampu blakus istabā neieslēdz? man ir tumbiņas, kas dikti jūtīgas pret šādām izdarībām...

Link to comment
Share on other sites

Rozete normaala...

Skanja no ieraksta nenaak, jo sprakshkj arii tad, kad nekas neskan...vienkaarshi kompis shancee...

Mikrofons ir uz mute...

Defaultais mikseris ir Audigu defaultais...

 

 

EDIT: Lampa viena man staav uz galda...to pasleedzeleeju iekshaa, aaraa (vinja pievienota tam pasham pagarinaataajam, kuram tumbas) bet tajos briizhos necharkst...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest NSSpecial
Rozete normaala...

Skanja no ieraksta nenaak, jo sprakshkj arii tad, kad nekas neskan...vienkaarshi kompis shancee...

Mikrofons ir uz mute...

Defaultais mikseris ir Audigu defaultais...

 

 

EDIT: Lampa viena man staav uz galda...to pasleedzeleeju iekshaa, aaraa (vinja pievienota tam pasham pagarinaataajam, kuram tumbas) bet tajos briizhos necharkst...

 

Lampa ir par vāju. Rēķini ka galda lampā optimāli stāv max 60 - 100W kvēlspuldze kas faktiski pie ieslēgšanas nepatērē vairāk par ~ 0,3 - 0,5 A strāvu kamēr kvēldiegs auksts. Ja lampa ir dienas gaismas princips tad vispār nekādas svārstības elektrotīklā neienes. Pamēģini pieslēgt kādu 2 kW elektrisko sildītāju, putekļu sūcēju vai ko tamlīdzīgu pie tās pašas līnijas uz kuras uzkabināts tavs PC., tikai ieteicams citā telpā iestiep un saki lai cits ieslēdz lai var arī kaut ko dzirdēt. Ja sprakšķ pie šādu iekārtu ieslēgšanas -> UPS vai arī ja netraucē tad nervu treniņš.

 

Vis normālākais variants ir dabūt normālu multimetru un nomērīt kas tur darās ar spriegumu elektrotīklā. Es kādu laiku atpakaļ dzīvoju daudzstāvenē kur elektrotīkla spriegums bija ļoti mainīgs un reāli svārstījās no 210 - 235V, kas rezultēja man vairāku audio iekārtu atslēgšanos ik pa mirklim nemaz nerunājot par to ka tualetē spuldzītes mainīju 2x mēnesī. Rezultāts - tagad dzīves vietas maiņa, pirms tam UPS lai to lietu stabilizētu. Vecās padomju laika bloku hatas mēdz būt ļoti riebīga dzīvesvieta no šī viedokļa jo visi tie pusizjātie alumīnija vadi tievie sienās vispār tika vilkti kad elektrības patēriņš nebija ne tuvu plānots tāds kā tagad ir. Tagad ēkās kur vēl elektrosistēma nav pārvilkta dēļ nepareizi salāgotas slodzes pa fāzēm un švakajiem vadiem var pamatīgas anomālijas tīklā novērot.

 

Šī gan lieta tev diez vai ir no tām kad prasīsies pēc smalkas tehnikas bet pa pāris simtiem var instalēt labu UPSi uz visu dzīvokli/māju/kombinātu hotj.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...