Jump to content

problēma ar SD atmiņas karti


Guest smirducis
 Share

Recommended Posts

256 Mb SD Apacers ir. Tika fočēts pasākums aktīvi, bet piepeši piefočēto 200 Mb vietā rādās, ka ir 3.8 Mb piefočēts, ''ošibka karti pamjati'' fotogrāfēšanas režīmā un ''netu snimkof'' aplūkošanas režīmā. Noformatēt caur fočuku nav iespējams (uzreiz izslēdzās aparāts) un noformatēt caur PC arī ne (uzkarās softs). Karšu lasītāja man nav. Vai ir iespējams saglābt bildes? Un ja nav iespējams saglabāt bildes, tad ir kāda iespēja piedabūt to karti pie dzīvības?

 

Ak jā - fočukam nav ne vainas. Ar citu atmiņas karti viss notiek.

Link to comment
Share on other sites

Man apacerene arī pāris reizes ir nogļukojusi. Izpaužas tā, ka visu bilžu vietā parādās kaut kādi daži mistiski faili.

Visticamāk, ka atgūt neko neizdosies, bet noformatēt gan vajadzētu varēt, protams, ja nav pati kartiņa nomirusi. Ar savu HP fotoaparātu varēju noformatēt.

Link to comment
Share on other sites

Guest smirducis

nu es vispār netieku klāt tam, kas ir uz kartes... laikam jāpamēģina uz kādu foto ateljē aizstiept... gan jau šiem tur ir atmiņas lasītāji...

Link to comment
Share on other sites

marihuans

kaa tev jau teica,ja vinja tev gljuko,tad dati diez vai buus veel glaabjami.

Link to comment
Share on other sites

Guest gunzz

tu kad nopirki karti uzreiz noformateeji?

atrodi shaadas progas un meegjini ar karshu lasiitaaju dabuut noformateet

MMCMEDIC

vai

FLASHDOCTOR

kaa tev jau teica' date='ja vinja tev gljuko,tad dati diez vai buus veel glaabjami.[/quote']

50% dodu ka dati var buut glaabti, tikai bildes var buut dalja zaudeetas un dalja bojaatas

Link to comment
Share on other sites

marihuans

man arii ir 512mb apacers,arii nogljkoja un pazuda bildes un mp3 faili..protams neiedomaajos par datu atjaunoshanas programmaam un noformateeju ar mmc lasiitaaju.

Link to comment
Share on other sites

Guest smirducis

biju iegājis foto ateljē - ar card readeri neatpazina karti vispār :( būs jāaizņemās kautkur lasītājs un jāpamēģina mājās ar tām progām kautko sadarīt. pofig par to karti, bildes vajag. noformatizēt jau arī es nevaru... izskatās, ka jamā vienkārši būs nodegusi.

Link to comment
Share on other sites

Guest smirducis
tu kad nopirki karti uzreiz noformateeji?

 

es to karti lietoju kādus mēnešus trīs un nekādas problēmas netika novērotas. šitas sviests viņai uznāca spontāni :)

kautkā neticu, ka nevienam nav bijušas līdzīgas problēmas.. varbūt te ir kāds no darbnīcas, kur šitādas salauztas kartes stiepj uz garantiju? padalās pieredzē kas un kā... galīgi mirusi jau viņa nav, ja reiz fočuks atpazīst.

:>

Link to comment
Share on other sites

Guest smirducis

nu gan jau viņš teiks savu vārdu, kad izlasīs šo topiku. saki viņš ar tām lietām nodarbojās?

Link to comment
Share on other sites

Guest smirducis

mjā... FLASHDOCTOR neatbalsta karšu lasītāju (lexar), kuru es dabūju, un MMCMEDIC itkā atrod SD karti, rāda, ka ir corrupted, bet kad uzspiež formatēt, tad aprij visus CPU resursus un ''not responding''. Pie kam karšu lasītājs nemirgojās, kā viņam tas būtu jādara, ja viņš kautko tur formatētu...

vēl kādas idejas? :idea: šķiet, ka to karti var mest miskastē :(

Link to comment
Share on other sites

Guest gunzz

pag

bet tev tas karshu lasiitaajs atpaziist, tikai proga neatbalsta ja?

ja ir taa , tad vareeja caur easy recovery pameegjinat atguut datus no saakuma :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest smirducis

viņš man atpazīst kā corrupted card. bet neko nedara. fočuks jau arī atpazīst, tikai nevis kā 256 Mb, bet kā 3.8 Mb....

Link to comment
Share on other sites

Guest smirducis

ā ne, lasītājs kā tāds neatpazīst. bet tā proga gan atpazīst kā corupted, kad iebāž lasītājā. vienīgi neko nedara jēdzīgu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...