Jump to content

Xoro HSD 4000 atpaliek skaņa


 Share

Recommended Posts

Man ir dvd pleijeris xoro hsd 4000, skatoties avi filmas, 95% gadījumu atpaliek skaņa. Filmas sākumā tas nav, bet parādās patinot filmu uz priekšu. Skatoties tās pašas filamas uz kompa, nekas tāds nav novērots. Varbūt ir kādas idejas, kā to novērst?

Link to comment
Share on other sites

Nu, šim modelim, man šķiet nav jaunākas firmwares. Bet par to pārkodēšanu, hmmm, kāpēc tad uz kompa nekādi gļuki ar skaņu nav? Man agrāk nekad nav bijis dvd pleijeris, tāpēc piredze maza.

Link to comment
Share on other sites

filmas raksti uz CD vai DVD ? ieteicamāks ir DVD.

ja uzlikta jaunākā firmware, tad nones to un uzliec iepriekšējo

Link to comment
Share on other sites

Kā jau minēju, jaunākās firmwares vēl nav. Filmas rakstu dvd-rw matricās. Netā arī nekur neko neatradu, par šādu problēmu.

Nosauc savas firmwares versiju, ludzu. Tieši firmware ir tā, kas spējīga atrisināt tavas problēmas.

Es taču teicu, ka jaunākas versijas nav, iegāju viņu lapā, ierakstīju seriāli un tur izleca paziņojums, ka šim jau esot jaunākā/pēdējā versija. Pats pleijeris ir 07/2005 ražojums.

Link to comment
Share on other sites

kalnietis

atvainojos par offt. bet taga man nav pieejams inets, bet ljoti interesee vai visiem pleijeriem var likt firmwares? konkreeti interesee vestel 2800... varbuut kaads var par sho aparaatu, kaut ko pateikt?

_________________

Ziņojums pievienots no BOOT.LV WAP

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
maildemon

Varbut kaads var pateikt kur tam XORO HSD 4000 var dabut vel kadas firmwares, jo tai pedejai versijai parak gruti iet ar vidadiem divixiem, tad nevar to un nevar sito. :)

 

Es nevaru atrast netaa kur par to palasiities :)

Link to comment
Share on other sites

Guest spilVentinjsh
Varbut kaads var pateikt kur tam XORO HSD 4000 var dabut vel kadas firmwares' date=' jo tai pedejai versijai parak gruti iet ar vidadiem divixiem, tad nevar to un nevar sito. :)

 

Es nevaru atrast netaa kur par to palasiities :)[/quote']

 

http://xoro.co.ua/category/proshivki

 

Peedeejaa firmware 03.03.2006 :)

Vispaar man arii ar ieprieksheejo no 26.12 2005 iet bez probleemaam shis aparaats, nekas nekur neatpaliek :)

Link to comment
Share on other sites

Guest spilVentinjsh
Spilventinj' date=' vai tu nepateiktu kur dabut to tavejo versiju? :)[/quote']

 

Nu, vispabaa es linku ieliku, tur ir jaunaakaa, tauta saka, ka redzamas atshkjiriibas no ieprieksheejaas neesot, drusku labaak lasot diskus un klusaak duucot lasiitaajs :)

ielieku veelreiz :D

http://xoro.co.ua/category/proshivki

 

preciizs links uz firmwari

http://xoro.co.ua/files/firmwares/xoro_hsd4000.zip

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest spilVentinjsh
Man ir dvd pleijeris xoro hsd 4000, skatoties avi filmas, 95% gadījumu atpaliek skaņa. Filmas sākumā tas nav, bet parādās patinot filmu uz priekšu. Skatoties tās pašas filamas uz kompa, nekas tāds nav novērots. Varbūt ir kādas idejas, kā to novērst?

 

Ieliec Auto ieksh video tipa (nevis NTSC vai PAL)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...