Jump to content

Aatruma samazinaasanas liidz 0 B/s


sergyx
 Share

Recommended Posts

DC++ visi citi lietotaaji kuri kachaa no manis tiek spiesti disconnect, jo aatrums ar kuru vini kachaa no manis aiziet liidz 0. Man nestaav nedz limiters un man nav nekaada firewall iznemot to kas ir iebuuvets sp2 . meeginaaju pachot nekas nesanaak.tas pats notiek ja es gribu aizsuutiit mircaa kadu failu. failu kuru suuta man es varu dabuut ar labu vai loti labu aatrumu. :?

Link to comment
Share on other sites

Guest she`ka

Offt: Ir laiks pievienot boot.lv jaunu sadaļu Internets - provaideri, jautājumi, problēmas ... domā nē?

Link to comment
Share on other sites

Guest Girc

Nu ja tev ir MDSL/PDSL tad par to nebriinos ;)

Par citu iemeslu var kalpot ISP sliktaa pakalpojuma kvalitaate :)

Link to comment
Share on other sites

nee man ir lan(T1) liidz 6 MB/s man pirms kaada laika viss gaaja Okey nezinu kapee tagad atkal par to ISP kvalitaati nevar buut ne runa vakar nomainiija aparatuuru. esmu SIGNEST tiiklu pakalpojumu lietotaajs

Link to comment
Share on other sites

kad tas tieshi saakaas?

varbuut tu uzliki kaadu jaunu softu, varbuut vainiigs sp2 firewall, varbuut ISP saak piegriezt p2p...

Link to comment
Share on other sites

Nu ja tev ir MDSL/PDSL tad par to nebriinos ;)

 

DSL nekas tamlidzigs nav piedzivots, bet ir fixeets Rigas provaideriem (dazhiem).

Link to comment
Share on other sites

Varbūt tiešām "she`ka" taisnība un blakus i-neta softiem varētu izveidot jaunu sadaļu konkrēti par pašu INTERNETU kā pakalpojuma veidu, kurā klienti varētu izteikt savas domas gan par kvalitāti, gan par pārējiem ļoti daudzajiem savstarpējo attiecību ISP - KLIENTS jautājumiem!

To: sergyx

Kā jau te ieteicās, varētu būt, ka Tavs ISP vainīgs, bet lai konkrētāk to noskaidrotu, kas īsti pie vainas, Tev būtu jāveic vairāku eksperimentu sērija! Visvienkāršākais ir sākumā konkrēti aizkātot pie ISP tehniskā šefa un PAJAUTĀT, kas par ziepēm, it sevišķi, ja Tev līgumā nav kādi ierobežojumi paredzēti...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...