Jump to content

Vai Tele2 ir tiesības to darīt?


Guest |air|
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Vakar beidzot atradu laiku un devos uz Tele2 servisa centru, lai sāktu savu migrāciju no Zelta Zivtiņas uz LMT pastāvīgo pieslēgumu, saglabājot esošo numuru (ZZ -> Tele2 pastāvīgais -> LMT pastāvīgais). Viss jau būtu jauki, ja vien ne šis mazais traucēklis:

http://foto.inbox.lv/albums/airweb/pc/tele2_edit.jpg

 

Jāatzīmē, ka NEŅĒMU ne jaunu telefona aparātu, ne arī kādas viņu piedāvātās akcijas jaunajiem klientiem!!

Varbūt kāds zinās pateikt vai Tele2 vispār ir tiesības mani tagad turēt 3 mēnešus piespiedu kārtā vai arī es šai gadījumā esmu pārstrādājies 'blondīns' un tekstu vienkārši ne tā saprotu/uztveru?

"3 mēnešu laikā no līguma noslēgšanas nevar mainīt pieslēguma veidu, saglabājot numuru" //gramatika viņiem 'satriecoša'

Vai tas tomēr nozīmē, ka pie LMT varu iet, bet nevaru Tele2 ņemt citu tarifa plānu? :?

Pēdējā laikā tik daudz par to Nr. saglabāšanu tik daudz informācijas, ka nedaudz samulsināja tas teksts mani.

Link to comment
Share on other sites

imho jaaveershas PTAC, nedriikst aizliegt mainit operatoru, un ja defaultaa smeeree taadus liigumus (nav ne akcija, ne subsideetais telefons), jaasaka bljin :/

Link to comment
Share on other sites

Guest |air|

Nebija man plānos 3 mēnešus tupēt zem T2! Tur arī ir tā problēma, biju domājis vienu mēnesi un uz LMT!

Link to comment
Share on other sites

Guest |air|

Par to jau es arī suspend runāju, ka tas ir kretīniski :(

Tā servisa centra darbiniece pat tā šķībi uz mani paskatījās, ka nevēlos ņemt nekādas akcijas vai telefonu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest bedris

Daudz ko varētu gribēt savādāk, bet ja tādi ir noteikumi, tad ar tiem ir jāsamierinās...

 

Līgumu izlasīji, paraktījies ka piekrīti - usjo!!!

 

Ko tad bļin pats paraksti līgumu, ja k-kas neapmierina? :evil:

Link to comment
Share on other sites

Guest |air|

Zinu bedri, ka ja parakstīts, tad vsjo. Nedomā, ka es nelasīju, pirms parakstīju! Iet runa par principu kā tādu, kaut kā nekorekti no viņu puses tas.

Link to comment
Share on other sites

Guest bedris

Njā... Ja tur būtu rakstīts: "No līguma noslēgšanas brīža, pilsoni tādu un tādu drīkstēs piesmiet ne mazāk kā 5 reizes dienā", tad tu arī parakstītu un pēc tam prasītu, vai tas ir korekti no viņu puses?

Link to comment
Share on other sites

Nu, bet paskaties no TELE2 puses.

Ja taadu noteikumu nebuutu, tad kaadi 20% zivju buutu pie LMT jau nedeelas laikaa. Bet tagad vismaz 3 meen tos var patureet :)

Link to comment
Share on other sites

Šis līguma punkts nozīmē, ka tele2 tīklā, ja izvēlies starta tarifu, tad 3 mēneši tele2 tīklā nedrīkst mainīt plānu, piemēram, uz biznesu.

 

Šis līguma punkts nekādi neietekmē pāreju uz citu operatoru.

 

P.S. Tu neesi pirmais, kas ievēro šo punktu, un nebūsi pirmais, kas pirmajās dienās pēc šī līguma noslēgšanas pieslēgsies LMT, nemaksājot līgumsodu.

Link to comment
Share on other sites

vovo... es ar taa uzmaniigaak palasiijos un sapratu, ka ne jau nedriiksti mainiit operatoru saglabaajot nr., bet gan tikai Tele2 piesleeguma veidu... so... droshi tagad ej un raksti pieteikumu LMT...

Link to comment
Share on other sites

Guest |air|

Paldies tev, VIL. Tu atbildēji uz man neskaidro jautājumu. Tātad tā sanāk daļēja uz muļķi ķeršana :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...