Jump to content

Interesē info par konkrētu TCC5 un virstaktēšanu


Jonix
 Share

Recommended Posts

Sv!

šodien manā īpašumā nejauši nonāca 2x 512Mb (x16) šādas atmiņas kurām ražotājfirmu nezinu, jo lapelītes ir noplēstas:

  SAMSUNG           352  

 K4H560838E   -   TCC5  

     BEK17611    KOREA  

cik necik noprotu tās ir tīri normālas atmiņas (nedaduz paspēlējoties iekš sava pc. ~230Mhz tās tur nepalielinot voltus - taimingus vēl neprovēju) tās negļuko (tests ar memtest) utt.

 

boot.lv oc speci un hardware zinātāji... pastāstiet man ko sīkāk - uz ko un kā viņas reāli ir spējīgas iekš OC un cik apmēram maksā atmiņas ar šādiem čipiem?

 

jau iepriekš pateicos par korektām atbildēm (lasīt nespamot).

Link to comment
Share on other sites

Tās skaitās value atmiņas un tā arī maksā. Par oc griestiem daudz nemācēšu teikt, bet varu minēt, ka tie varētu būt ap 500mhz (un ne cl2 :)). Iesaku pagooglēt šajā sakarā.

Link to comment
Share on other sites

mjā, google vismaz man neko prātīgu nesaka.... lasīju tikai ka šīs esot iespējamas arī iekš OCZ Platinum (laikam v2) tapēc liekas vai gluži parastākās value būs...?

Link to comment
Share on other sites

Kur tu izrāvi atmiņas ar tiem čipiem kā value? Tie ir tcc5 čipi, LAbākie eksemplāri iet virs 300 ar 2.5-3-3 :)

 

250 jau noteikti visi iet

 

volts 2.7-3V

Link to comment
Share on other sites

Man taa aizdomiigi shitie izskataas SAMSUNG 352 :roll: Dikti jauni chipi, ka tik nav kaut kaadi galiigi kreisie paarleibloti! Veel arii jaskataas uz kaadas PCB ir virsuu, ja BrainPower, tad ideaali :) Uzmet uz kaadas sakariigas maatenes un patestee pa vienam modulim, vajadzeetu itkaa peec teorijas dziities labi :p Tik tieshaam DDR500 jaaiet, domaaju ka vajadzeetu iet liidz pat DDR550 ar 2.5-4-4-8 vai kaa taa :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Guest shark

Cik maksā šitie visi TCCC, TCCD, TCC5? :roll: :)

Kuri skaitās krutāki, kuri mazāk kruti?

Link to comment
Share on other sites

krutākie - tie kas labāk klokojas :D respektīvi tu vari nopirkt mazāk krutos - ies kā krutie un otrādi... eeemmm a vispār - ko tu domāji ar krutu iešanu? nu principā krutākie ir: jaunākie, dārgākie, spīdīgākie, lielākie, ar lampiņām, ar skrejošiem cipariem virsū - tie ir krutākie :D

Link to comment
Share on other sites

Cik maksā šitie visi TCCC, TCCD, TCC5?  :roll:  :)

Kuri skaitās krutāki, kuri mazāk kruti?

Nu bjin fanaats :p:lol: TCCC nekam nederiigi, tie ir regulaari chipi un diez ko nedzenas ar labiem taimingiem, bet TCCD un TCC5 ir reaali tie pashi chipi, kas dzenas labi, man pasham ir TCCD 519, kas iet uz DDR610 un varbuut pat veel pie 2.5-4-3-6! :twisted: Viss sleepjas roku lenkjii un arii pratinjaa, lai maaceetu optimiceet shos ramus, ar auto nu nekaadi nesanaaks jamos piekurbuleet normaali preformeet, vajag veel deeli labu un arii CPU, kas to speje tureet :roll:

Link to comment
Share on other sites

tāda doma jau bija....

ir doma jamos uz LP UT 250Gb ar 2800+ 64bit sempi uzlikt... cik saprotu, šiem, līdzīgi kā citiem čipiem, klokošana ir specifiska.... mozz ir kāds labs padoms kā...?

 

PCB, kas tas ir?

 

 

Labots, atradu bildi ~ tā arī izskatās....

 

interesē šitais:

SAMSUNG PC3700 DDR466 512MB CL3 SAMSUNG

Link to comment
Share on other sites

Guest kuzmitch

par "konkreeto" modulju virstakteeshanas speejaam var spriest tikai vinjus iztesteejot personiigi! tur tev nekaads apraksts nepaliidzees :wink: ja aprakstaa buus teikts ka dzenas liidz 500MHz un tev dziisies liidz 489? ko tad? vai ari tev liidz 511 vai taalaak?

neaaksties un iztestee :wink:

Link to comment
Share on other sites

Es ļoti atvainojos, vakara vēlumā esmu sajaucis TCC5 ar TCCC, kuri skaitās value. Nudien stulbi. :oops:

Link to comment
Share on other sites

vecīt, sakumā lūdzu perfektu dzelžu aprakstu (plate, bios, cpu, baroklis utt), kāds OS, kādus tools izmanto, kādi tagadējie panākumi jamo ocingā...

tad skatīsies, ceru varēšu palīdzēt ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Installer

Man te pie viena jautājums, cik ļoti baroklis ietekmē atmiņas virstaktēšanu?

Man te galīgi švaks baroklis - 400W 16A uz 12V un dzesi ar vēl neesmu uzlicis savai atmiņai. Līdz 300Mhz 32M Super PI iet, tālāk ne par Mhz un tad, ja dators tiek uzreiz ieslēgts, un iziets tas tests. Tas gan vairāk saistīts ar čipu uzkaršanu.

Link to comment
Share on other sites

ir ok installer ;)

baroklis pat ļoti ietekmē rama OC - īpaši uz tādas sistēmas kā tev. jo atmiņas kontrolieris atrodas iekš procesora a tā oc iespējas ļoti ietekmē barošanas bloks - vispār jābrīnās kā ar tādu esi tik augstu ticis :D

respektīvi ja tev sākas cpu voltāžas svārstības tad tas paķers līdz arī ramu - un gan/gan paliks nestabili

bet par tavu rezultātu runājot tu varētu mēģināt piežmiegt:

trfc: 12 (varbūt aiziet :))

read preamble 6.0/5.5

idle cycle limit: 32/16

dynamic idle cycle counter enable (man nekad pie 300 jams nestrādā - tev moš ies ;))

 

ramiem nepieciešams pretī novietot kaut kādu ventu - heatspreder'i nebūtu baig nepieciešami - turklāt - jamie ļoti kvalitatīvi būtu jāpielīmē - un tāpat - bez venta pie oc nekādi uz ramiem.

tāpat rekomendējas vents uz plates mosfetim...

 

lai veicas ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Installer

Tiklīdz izmainnu kaut vienu no Tevis minētajiem parametriem, tad pat Memtesta 1. testu nevar iziet bez kļūdām. Būs laikam jāatliek uz laiku, kad tikšu pie normāla barokļa. Es tik nevaru izšķirties kādu Tref likt, vismzāk erroru ir pie: @>300 Mhz

4196 - 16

3684 - 20

2560 - 40

Interesanti, ka visi piektajā testā pašās beigās.

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Tas ir normāli ka 5.testa beigās izmet errorus. Otrs niknākais ir 8.tests, bet ne tik jūtīgs. Memtestu ir jēga IMHO izmantot tikai atsevišķu RAM max noteikšanai. Bieži ir tāda situācija ka Memtest vairākas stunda no vietas ir ar 0 kļūdām, bet Win kā neceļas tā neceļas.... :(

Link to comment
Share on other sites

Guest Installer

Kā ar slotiem, kuros atrodas moduļi? Man pašlaik ja nemaldos, tad oranžajos stāv, īsti jau neatceros (B0,B1). Dzeltanajos meta laukā paziņojumu, ka RAM nedarbojas Dual režīmā, kautgan reāli darbojās. Neesmu gan tagad skatījies, jo tas bija uz defaultā biosa. Kautkur lasīju, ka Max Async un read Preamble vieniem esot max 10/8, otriem slotiem 11/9ns.

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Ja tev ir TCCD tad orandžajos, ja BH5 tad dzeltenajos. Dažkārt palīdz RAM apmaiņa vietām ;)

Link to comment
Share on other sites

sloti principā tikai oranžie - man nekad neviens rams dzeltenajos nav normāli strādājis

tref max performances settings 4078 (166*1.95) vai 3072 (200*3.9) pretēji - defaultais biosā.

biosu obligāti uzliec jaunāko betu - ja vēl sēdi uz defaultā tad tu esi wunderkinds :D

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

Tas tak ir CPU killer BIOS!

viss tieshi taa kaa deff_ins zemaak mineeja! arii iesaku nomainiit BIOS`u

Link to comment
Share on other sites

:o :shock: tu traks? jamais bios ir gļukains... met jamos ātri ārā! tagad jau!

uzliec 704-2BTA

nē nopitni - jamam 702 ir problēmas ar vcore - tādas ka tavs cpu var vienu brīdi ččččččšššššššššššš...................

Link to comment
Share on other sites

Guest Installer

Uzliku tikko to 704-2BTA, paspēju pat uz ātro izlaist Memtest, skatos, ka pavisam nedaudz, bet labāk sāk atmiņa darboties.

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

idejiski 704-2BTA BIOS ir viens no labaakajiem uz kuriem var palaist 4x512Mb un domaaju ka arii 2x512Mb tas buutu viens no labaakajiem...

ar sho BIOS uz manas nF4 SLi-D 4x512Mb modulji tika darbinati ar 290Mhz@2,5-4-3-8 32M stable... :wink: kas starpcitu nav maz!

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

ar 2x1Gb nevar kaartiigo OC`ot, jo ja no 4x512 var izveeleeties 2x512 un ardiities nejeegaa... tad 2x1Gb paliek 2x1gb... kursh ja labi veiksies tad ies DDR 550@ 2,5-4-3-7 vai kaa taa... protams ir jau arii labaaki modulji.. bet 2x512Mb benchiem pagaidam noder labaak... un nav jeegas iisti njemt 2x1Gb ka driiz vinsh buus jaatirgo prom... DDR2 jau tuuliitaam buus klaat

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...