Jump to content

kā līdz barokļiem nodrošināt kvalitatīvu spriegumu?


deff_ins
 Share

Recommended Posts

savā mājoklī nereti novēroju sprieguma maiņas. uz testera gan neko baig aizdomīgu nevar nosecināt - tik to ka spriegums lēkā +/- 10v bet es redzu ka mana piem. istabas spuldze raustās un pats labākais ka es dzirdu kā uz pamatplates kaut kas kas nu tur "dzied" iedziedas līdz spuldzes spazmām...

pirmais mans variants ir atvilkt kastei atsevišķu kabeli no skaitītāja bez kaut kādām sadalēm pa vidu.

un tālāk - ko ielikt starp 220 ligzdu un barokļiem (sistēmu baro 2 barokļi)? vai kaut kādu 1kw UPS? vai ir kas cits tādiem pasākumiem? pati sistēma ir ļoti jaudīga (~700w)...

respektīvi - es līdz savai kastei gribu dabūt kvalitatīvu spriegumu bez spazmatiskiem lēcieniem!

 

idejas, komentāri?

Link to comment
Share on other sites

Uz pamatplates iedziedas stabilizators paceļot spriegumu.Vispār ja normāls baroklis, tad viņam jātur stabils izejas spriegums, ja ieejā mainās pa 20%.

Tev varētu līdzēt UPS

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Ja tev tas tev nav Online UPS, tad nepaliidzees neko, toties tieshi shito elektriibas raustiishanos lieliski slaapee APC Line-R izstraadaajumi, pieejami 600 un 1200 VA.

http://www.apcc.com/products/family/index.cfm?id=67

 

No pagaajushaa gada Janvaara pieredzes varu teikt, ka istabaa knapi spiidoshas spuldziites (nu taadas tumshi bruunas, etak kaut kas bish virs 100V), 1200VA Line-R un kompis straadaa bez probleemaam. :D

Link to comment
Share on other sites

Nu , labiem barokļiem, tā sprieguma svārstīšanas (ne pazušana) ir pofig. Ne jau velti , man , kompī stāv viens , kuram ieejas spriegums no 110 līdz 250 V. Galu galā tas ir impulsnieks ar , t.s. jaudas faktora korekciju. Populāri: 1)parastais baroklis - taisngriezis, kondensators, impulsa ģenerators un taisngriezis ar /bez regulatora zemājā sprieguma pusē (nu vienkāršoti, faktiski vel viskautkas).

2)Ar korekciju- taisngriezis , impulsa pārveidotājs, kurš , rupji sakot , no, tās tīkla iztaisnotās sinosoīdas , kad spriegums ir , nu 20 V , pārveido to par vajadzīgo (piemēram 300V), no kura darbojās tālak impulsa parveidotājs uz barokļa zemo pusi . Tā, ka šitādam risinājumam ir vienalga (nu līdz zināmai robežai), vai ieejā 110V vai 230V maiņspriegums.

Nu, jā arī parastais variants cenšas stabilizēt (tas impulsa pārveidotājs), bet krietni grūtāk un visam blokam ir zemāks lietderības koificents.

Bet, ja spriegums , reāli gandrīz pazūd, tad jau var līdzēt tikai UPS.

Link to comment
Share on other sites

oxygen - tu esi traki gudrs :D

te man varētu noderēt instigater piedāvātais variants - jo nu vakar man tās barokļu un strāvas padarīšanas likās ai ai kāds murgs :o

cena ar izskatās ok - 35ls laikam

Link to comment
Share on other sites

man laukos i pirms tv, i pirms pc stāv padomju laiku stabilizators, no zudumiem nesargā, bet sprieguma šūpošanos tīklā novērš ... ja tādu atradīsi dabūsi samērā lēti, 1kVA upsis apies jūtami dārgāk ...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...