Jump to content

Cik jaudīgu barokli vajag manai sistemai? atbildes sheit!


Guest someonesick
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
garais87

papētīju to kalkulatoru, mani plānotajai sistēmai prasa 350-357W, tas tur pamainot kaut kādus koolerus mainās un ir uzlikta kaut kāda ATI karte, bet es izmantošu iebūvēto, bet tādu tur nevarēja(vai neatradu) atķeksēt. Man ir 400W no-name baroklis, varbūt kāds var pateikt, vai viņš varēs pavilkt to sistēmu:

 

plate- Giga Byte GA-MA78GM-S2H

procis- AMD ATHLON X2 6000+

RAM- OCZ 2048MB, DDRII800, Kit Of 2, CL 4-4-4-15, SLI-Ready

HDD- Seagate Barracuda ES.2, 250GB, 32MB, SATAII

optikskā iek.- standarta LiteOn DVD/RW/...

Link to comment
Share on other sites

papētīju to kalkulatoru, mani plānotajai sistēmai prasa 350-357W, tas tur pamainot kaut kādus koolerus mainās un ir uzlikta kaut kāda ATI karte, bet es izmantošu iebūvēto, bet tādu tur nevarēja(vai neatradu) atķeksēt. Man ir 400W no-name baroklis, varbūt kāds var pateikt, vai viņš varēs pavilkt to sistēmu:

 

plate- Giga Byte GA-MA78GM-S2H

procis- AMD ATHLON X2 6000+

RAM- OCZ 2048MB, DDRII800, Kit Of 2, CL 4-4-4-15, SLI-Ready

HDD- Seagate Barracuda ES.2, 250GB, 32MB, SATAII

optikskā iek.- standarta LiteOn DVD/RW/...

 

 

Atkariibaa cik slikts ;) un cik vecs tev ir tas noname baroklis, vispaar iesaku labaak njemt kaadu jaunu barokli kaut vai pa 25-30 Ls kaadu FORTRON vai CHIEFTEC 400 W man uz shitaada barokla bez probleemaam iet darba quad ar 8600 GT video..

 

Ja baroklis vecaaks par 2 gadiem toch labaak panjem jaunu klaat

 

Vispaar tev aizdomiigi sanaak to vattu uz taadas sisteemas

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

garais87

Baroklis ir pāris mēnēšus vecss, m79 tā ari maksāja kaut kādi 29Ls. domāju, ka tad nemainīšu. Tajā kalkulatorā tā sanāca, jo neiznu kādu īsti video karti atzīmēt, uzliku kaut kādu vienkāršāku ATI :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Tā kā ir nepieciešams jauns baroklis datoram, radās jautājums, kam šeit atbildes nebija (vai arī prasīja maksu). Mātesplates instrukcijā rekomendējamie parametri bija norāditi tikai 12 voltiem, vismaz 15 amp nepieciešami. Jautājums ir par 3.3 un 5 voltu ampēriem, cik svarīgi ir šie rādītāji un kas tos 3.3 un 5 voltus izmanto? Piemēram, divi dažādas jaudas barošanas bloki (cena arī dažāda), bet atšķirība ir tikai 3.3 un 5 voltu ampēros un 12v ampēri ir tādi paši. Vai man tiešām ir jāuztraucas par 3.3 un 5 voltu ampēriem? Tajos online kalkulatoros diemžēl tiek uzrādīta tikai kopējie vati.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Sveiki!

 

Intresējos par barokli, mazāk gan Watu ziņā, bet kāds man jāņem lai būtu visi nepieciešamie konektori priekš MB. Pašlaik noskatīta MB ir Asus M4a88TD-V EVO/USB3.

 

Intresē kādi konektori obligāti jaskatās, ja pēc tam vēl doma likt video ar papildus barošanu :)

Link to comment
Share on other sites

Tas jā, saprašanas īsti nav par to kad cik es zinu un manai platei ir 24+4, bet šai vai tad tur nesanāk 24+8? Vai varu likt vienkārsi 24+4?

Link to comment
Share on other sites

1. Īstas sajēgas nav (tas ir servera risinājums), IMHO tas 8 pin štekeris vairāk domāts, ja kādu niknu proci liksi, - tā uz 140W. Parasti jau brand barokļiem ir 8 pin CPU barošanas štekeris, un tad tas ir sadalāms 4+4.

 

2. PCI-E jau tiem, kam ir godīgie 500W, ir jābūt. Drīzāk jādomā uzreiz kādu VGA karti pirksi, lai būtu gan PCI-E 6 pin, gan PCI-E 8 pin, jo daudzām pēdējām VGA jau ir gan 6, gan 8 pin štekeri.

 

3. Tāpēc pētot barokli, nepaslinko un apskaties specifikāciju, kaut vai ražotāja mājaslapā, parasti tur tiek norādīts, kādi un cik daudz gali tam ir...

Labots - Tubus
Link to comment
Share on other sites

Tapēc paliku pie 24+8 + PCI-E.

Procesors būs AMD PHENOM II X4 965 BLACK EDITION - tātad 8pin :)

Link to comment
Share on other sites

Nu tai platei to 8pin nav kur iespraust, viņai ir parastais 4pin(kurš ir visiem jaunajiem barokļiem) un tas nekas 125w procis tāpat strādās perfekti.

Labots - kuba
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Zābaks���������™

Man sanāk 344w psu fsp noise killer 400w- tātad viss ok?

Labots - DJDeviLV
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
e28lover

Kadreiz man bija kads noname bloks, pec diviem gadiem notika ugunsgreks keisa ;D tagad stav Bluestorm500w.

 

Izmantojiet labus bb

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

i5 750, GTX470, 1x HDD, 4x1 ram, 1x dvd room, 1x 12cm fan. 95w + 220w + 12w + 6w + 12w + 12w = 357w ?

 

 

Es pareiz aprēķināju sava datora strāvas patēriņu pie maksimālās slodzes ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Sveiki.esu iegadajies jaunu datoru.un nezinu vai pietiks baroshanas bloks.Tagad stav pa 42 ls Forton 650w.dzelzi it Asus m5a99 fx pro 2.0, rams 4gb hyperx 1660mhz, karshu lasitajs apacer, video karta radeon7870 , procesors fx 8230.dvd lasitajs nav.

Link to comment
Share on other sites

neigenoire

 

 

Sveiki.esu iegadajies jaunu datoru.un nezinu vai pietiks baroshanas bloks.Tagad stav pa 42 ls Forton 650w.dzelzi it Asus m5a99 fx pro 2.0, rams 4gb hyperx 1660mhz, karshu lasitajs apacer, video karta radeon7870 , procesors fx 8230.dvd lasitajs nav.
Vairāk kā pietiks.
Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Lai netaisītu jaunu tēmu, ierakstīšu šajā.

Man ir kādus 10gadus vecs barošanas bloks no HP darba stacijas. Vai tas varētu darboties bez ventilatora pie nelielas jaudas? Jauda varētu būt līdz kādiem 50W max. Ir vērts apsvērt tādu domu un noārdīt nost ventilatoru, vai arī baroklis ātri pārkarsīs un izbeigsies?

P.S. Tādu domu apsveru, jo tirgū ir līdzīgi dažādi ķīniešu barokļi LEDiem utt un visi ir bez ventilatoriem. Varbūt varētu izmantot esošo lieko dzelzi un neko jaunu nepirkt :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , energys teica:

Man ir kādus 10gadus vecs barošanas bloks no HP darba stacijas. Vai tas varētu darboties bez ventilatora pie nelielas jaudas? Jauda varētu būt līdz kādiem 50W max. Ir vērts apsvērt tādu domu un noārdīt nost ventilatoru, vai arī baroklis ātri pārkarsīs un izbeigsies?

ja tu viņu atjauksi un lietosi "uz galda" -varbūt ar nekas nenotiks.

bet ja tu viņu iebāzīsi nelielā slēgtā telpā un kurināsi nepārtraukti - nebūs labi. 50W ir diezgan liela jauda.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ervie teica:

ja tu viņu atjauksi un lietosi "uz galda" -varbūt ar nekas nenotiks.

bet ja tu viņu iebāzīsi nelielā slēgtā telpā un kurināsi nepārtraukti - nebūs labi. 50W ir diezgan liela jauda.

Uz galda tīri nesanāks, drošībai (bērnam) kaut kādā korpusā būs jaieliek (ar dažām ventilācijas atverēm).  Man jau liekas, ka tie max 50W nekāda dižā jauda nav, un tā būs max. Varbūt visbiežāk darbosies ar 10-30W.

Būs japaeksperimentē, varbūt, ka var tomēr pieciest tā ventilatora skaņu...

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Prevencija ir labāka par mēģināšanu pataisīt sistēmu par muļķu drošu.

 

Saliec 3000rpm ventilātorus un vairāk par vienu reizi negribēs iet izpētīt kas pa gaismiņām un krāsainām detaļām stāv uz galda.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Nezin vai iespējams atbildēt uz doto jautājumu, jo viss atkarīgs no barošanas bloka konstrukcijas. Piemēram, OCZ Modxstream 700W barošanas bloks ar noklemmējušu karlsonu ātri pārkarsa pie 150W (no rozetes) un izslēdzās, kamēr, piemēram, Corsair RM650i ventilators pat nedomā sākt kustēties līdz 400W.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...