Jump to content

Cik jaudīgu barokli vajag manai sistemai? atbildes sheit!


Guest someonesick
 Share

Recommended Posts

Man vispaar 214w tikai sanaak ar visu OC. Sanaak ka nejustu atskjiriibu pat ja man buutu 250W baroklis.

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Tu laikam neiedziļinājies tajā lietā kāda ir efektīvitāte tavam PSU. Pat OCZ, Antec, Enermax, Thermaltake ir ~90% izejas jauda no "rakstītā uz kastītes". Nākamā līmeņa firmām kā HEC efektivitāte svārstās +/-80% vai zemāk.

Link to comment
Share on other sites

man sanaak 204, bet maatesplate piikst ka ir par mazu... (250W codegen)

liidzi iedotais utility par voltaazhaam visu laiku bljauj ka ir par mazu

Link to comment
Share on other sites

vimba, vispar jau pus gadu atpakalj, bet vienigi Zippy lepojas ar 80% no uzraditajam amperam... Parejiem bija zemak ;) Protams bija ari tadi fenomeni FSP liidz 400W, kas izdeva vairak neka uzradits, bet nu, protams, vinjeim augstaak Hi-Enda gala nekas dizs nav...

Lidz ar to daljeji tev varu peiekrist daljeji ne- aka ja saktas uz kastes uzraditajiem W, tad viss ir ok ar tiem 90%, ja skatas pec Amperam aprekjinot jaudu un velak to ko dod ara, tad nee...

PS. Bet nu tas tikai piekasoties pie veerdiem...

 

PPS. Kas attiecas uz Codegen, vinjiem 250W no 350 taka neatskjiras jaudaa- sur tur lasiiju un lupiiju grafikus, ka tie pasi baroklji tikai ar citam uzlimem...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
....

 

PPS. Kas attiecas uz Codegen, vinjiem 250W no 350 taka neatskjiras jaudaa- sur tur lasiiju un lupiiju grafikus, ka tie pasi baroklji tikai ar citam uzlimem...

 

Šitas labs :)

 

Ja man HEC 400w un ar OC man sarēķina ~ 320W, tad droši jau ka jāsāk skatītes uz ko jaudīgāku, ja te saka, ka HEC utilizācija tik ~70-80%, kas nozīmē, ka reāli tāds HEC dod ārā 300-320W ?... Tā kaut kā? :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest Veisix

njaa, man viss norm... prasa 300W man staav 400W baroklis... viss chikeniekaa!

Link to comment
Share on other sites

Bez dzeses man rada 252W, dzesi nepieliku, lai nepaliek slikti ar dushu, jo reali mans baroklis ir 250W :shock:

Link to comment
Share on other sites

Efektivitāte jau nav tas cik % no uzrādītā dod ārā, bet cik % no patērētās enerģijas tiek dots ārā.. un pārējais aiziet zudumos (siltumā)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Cool-Tech

kad es aizpildiiju to anketu man it kaa sanaaca 258 W. baroklis 350 W. buutiiba ir tiiri normaali prieksh mana vecaa saruuseejoshaa datora! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

400w :mrgreen:

Bet ar VGA/RAM/MB OC gan jau vēl vairāk sanāk. Tas pie load protams.

Link to comment
Share on other sites

Pašlaik:

308W (Ir 300W no-name baroklis - veel speej tureet, bet, kad pierubii veel kaut ko klaat, gadaas gljuki - restarti, neierakstiiti diski, ljoti reti arii nokaraas sisteema - parasti jau vienkaarshi izrubaas...)

 

Pēc plānotā upgrade (Tur buus: 6600, X2_4200,2x512DDR2@667, 2x250GB, 1x60GB, DiiviidiiRW, CD-RW, paaris pci kartes un veel shis tas):

504W (Kaadu barokli vareetu njemt taadam - lai paliktu veel rezerve?)

Link to comment
Share on other sites

Kaspars

Manam PC:

System Type: Single Processor

CPU: AMD Athlon 64 3000+ 1800 MHz Winchester

CPU Utilization (TDP): 100% TDP

RAM: 2 Sticks DDR SDRAM

Video Card: NVIDIA GeForce 6600 GT

Video Type: Single Card

SATA HDD: 2 HDDs

DVD-ROM Drive: 1 Drive

DVD-RW/DVD+RW Drive: 1 Drive

Floppy Drive: 1 Drive

USB: 2 Devices

Fan Controller: Yes

Fans

Regular: 1 Fan 120mm;

Cold Cathodes: 2 Cathodes

Motherboard, keyboard and mouse: Yes

 

Total: 279 Watts

 

Baroklis HEC350w.. Taatad pietiek! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest redrx

man izreekjinaajas 465w....staav 500w....viss iet normaali kameer nesaak klokot....tad gan gljuki paraadaas!?!!!

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Kaste:

A-XP 2500+

nF2 U400 deelis

2x256MB DDR

80Gb + 200 Gb HDD (abi 7200rpm)

DVD-RW

SoundBlaster Audigy LS

ASUS PCI TV-tjuuneris

R9550 Infinite

1x70mm un 1x92mm kuuleris

Flopis

 

Rij: 222 W. Ir 300W HEC baroklis. Laikam jau skaitaas normaali.

Link to comment
Share on other sites

Athlon64 3200+ s.939@2.6Ghz (4100+)

EPoX 9NPA+ Ultra

512MB noname RAM

Club3D GeForce 6600GT 128Mb

Samsung SP0812N 80GB

Sony CD-RW

LG DVD-RW

apmēram tāda kaste,ar 2x80mm pūteļiem.

 

izkalkulēja man 229W

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Jaa q-tec. b** baigais [censored]!!!! Sakuma ta taa bet tagad ir palicis tik skalj6 ka nevar paseedeet pie vinja :evil: Nezinu pat ko tagad dariit - meginat 4init sito pasu (nomainit ventilatoru) vai arii pirkt jaunu.

Bet tas ventilators ir pa 12 cm diametraa - nez vai bus viegli dabut kvalitativu.........

Link to comment
Share on other sites

nav ne mazaako probleemu dabuut klusu 12 cm fanu, jau taajums ir vai rokas ir pietiekami taisnas lai to ventu nomainiitu.

Link to comment
Share on other sites

Man staav NoName 300W baroklis, pietiek, jo peec kalkulaatora divsimt - padsmit prasa , bet 12+ V liinijaa svaarstaas ap 11,6 V.

Link to comment
Share on other sites

Nuuu kas ta tur ko nenomainit - atgriez vadus, pec tam salodee un i OK. Bet cits jautajums - kur lai dabu klusu 12 cm fanu un kada ir garantija ka tas fan's ari nebus skaljs...

Aaa un runajot par garantijam ---> ja atples uzlimiti kas ir saaanaa zuud garantija. bet tas taa... :-?

Link to comment
Share on other sites

aizej uz bodi un paprasi lai shie piesleedz to ventu pie 12 v un paklausies kaa duuc

es shaadi pirku sev ventu kad taisiju dzesi prieksh video kartes.

ieksh man_nesamaksaataa_reklaama.lv :mrgreen:

 

atkariigs no bodes, bet es to uzliimi vispaar nokasiitu, lai neredztu ka tur vispaar ir kas bijis.

Link to comment
Share on other sites

da visi viņi var iet uz 12v tāpat uz 5 un 7 volti, dažiem var gadīties ka ar 5 nepietiek lai iegrieztu.

Tos ventus var arī pievienot molex štekera vai uz kāda no system fan štekeriem uz mātesplates.

Tev vajag dabūt normālu 120mm ventu un laist uz 5 vai 7 jo vairāk tur vēja baroklim nevajag.

Link to comment
Share on other sites

Aaaaa bet baroklii ieksaa jau man liekas ka stekera naf... -> ta man vaig griezt valjaa tos vadus un vienot pie molex?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nu tad tā ja gribat iegūt reālo sistēmas patēriņu tad vajag izmerītfiziski nevis caur psu calculator.

AMD64 3200(2300,1.5v),

x850xt(uzdzīta)

2x512 ddr

3x sata hdd

pāris kartes,3 ventilatori,šādi tādi sīkumi,

tērē 276w pie 100% cpu un video noslodzes.

Ja uzliekam kaukulatorā Power Supply Utilization: 85%,tad tas ir vistuvak ko jūsu sistēma reali tērē.

Tā kā samērā liela ticamība tam psu calculatoram.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Guest RoLeRzzz

man vienam kompim izrēķināja 350W :o Un laikam tā arī ir, jo pedējā laikā viņš sāk niķoties un 12V vietā dot 10V

pameklējos pa interneta veikaliem un ieraudzīju Chieftec Psu Atx 400w Pfc 12cm 27db Būs labs? Kompis jau pavecs 4 pentiums northwood ar GF 6800 videokarti un 3 cietņiem

Link to comment
Share on other sites

Guest arnizz22

man raada ka vaig 335W barokli bet man ir 220W un viss iet ideaali...

mosh es kautkur kljuudiijos...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...