Jump to content

Nakamie padomi ka uzlabot performanci ieksh DOOM3...


Sifozais
 Share

Recommended Posts

Guest blindg

nez..liidz treshajam liimenim izgaaju ...farcry tad tieshaam rullee saliidzinot ar shito fufeli...nav tai speelee nekaa interesanta..ja nu vieniigi kaadam kas bailiigs drebeet tumsaa:)

Link to comment
Share on other sites

nez..liidz treshajam liimenim izgaaju ...farcry tad tieshaam rullee saliidzinot ar shito fufeli...nav tai speelee nekaa interesanta..ja nu vieniigi kaadam kas bailiigs drebeet tumsaa:)

 

mja

piekriitu.

Pirmais iespaids bija totaala vilshanas.

Pilniigaa tumsaa shauj nezin ko.

Nezkapec pistoli un kabatas batereju nevar izmantot vienlaiciigi...

Filmas raada ka lielajiem strokjiem ir piemonteets lukturiits.. a shite..:/

FarCry vareeja visko apgaazt.. sashaut. Doomaa nefiga iisti nevar sashaut... rodas iespaids ka pat kolas bundzas ir necaurshaujamas... dzeerienu automaati ir ar kevlaara brunjaam. Lampas pie griestiem ar brunjotas..

Un taa sasodiitaa tumsa.. tas i vaaks.

Stagaa vislaik switchodamies gaisma/strikjis.

Lukturiisha gaisma arii kautkaa nepaaraak reaalistiski izskataas.

Vispaar pirmais iespaids bija totaala vilshanaas.

FarCry ir kudi baudaamaaks.

Bik veelak pashkjendeejos un tomer bik paspeeleeju. Nu uz baidiishanu gan te ir saspiests...

Neneu saprotams ka varbuut jau nemaz ne visa speele ir jaastaigaa ar lukturiiti bet nu saakums ir totaals sviests.

Cik liela sajuusma bija pa FarCry tipat liela vilshanas ir Doom.

Piekam Pa FarCry pirms 3gadiem neviens neko nezinaaja.. a doom bija peedeejo gadu gaidiitaakaa speele.. Un chiks vien ir sanaacis.

 

Atliek cereet uz HL2

Cik redzeeju to kas bija pieejams tiiklaa speeles fizika ir fantastiska.

Tie avi faili ko redzeejua rii bija KAUTKAS. Netaakaa doom.. staiga ar lukturiiti pa neegera stāstiu..

phe

Link to comment
Share on other sites

Neesmu vēl dabūjis doom3, bet par tumsu negatīvs iespaids radās jau no publicētajiem ekrānšāviņiem.

Pirmajā halflife blueshift ar tumsu cīnījos rupji: crt monitora gaišums uz 100%. Ir bilde viltīga, bet vakars ir atvēlēts izklaidei nevis "punu dauzīšanai skrienot neredzamās sienās".

Link to comment
Share on other sites

ChiekuRs

te koshuma mainiishana enko nedod.. tur kur ir tumshs, tur ir tumshs - 100% melnums kursh nepaliek gaishaaks no brightnes mainiishanas - saskatiit var tikai uzspiidinot lukturiiti..

bet jaaatziist ka grafiskaa puse shai speelei ir gandrīz perfekta, arii 5.1 skanja (to gan pats neesmu izbaudiijis) esot savos augstumos.. no gameplay arii gaidiiju ko vairaax, bet nevareetu teikt ka esmu ljoti viilies..

Link to comment
Share on other sites

te koshuma mainiishana enko nedod.. tur kur ir tumshs' date=' tur ir tumshs - 100% melnums kursh nepaliek gaishaaks no brightnes mainiishanas - saskatiit var tikai uzspiidinot lukturiiti..

bet jaaatziist ka grafiskaa puse shai speelei ir gandrīz perfekta, arii 5.1 skanja (to gan pats neesmu izbaudiijis) esot savos augstumos.. no gameplay arii gaidiiju ko vairaax, bet nevareetu teikt ka esmu ljoti viilies..[/quote']

 

man ir 5.1 sb & spk. Tachu pievienotas ir tikai prieksheejas...

Nu skanja jau ir diezgan ok.

Shodien piebakstiishu aizmugureejas tumbas...

(Nonjeemu vinjas jop vadi traucee)

Tas doom ir piebaasts ar taadaam peec iespeejas shausminoshaakaam skanjnjaam.

Kautkaa leeti.

Bik atgaadina Aliens VS Predator.

Tur kad tu gaaju kaaalienis bija tik huh.. kaa lai to pasaka.. nu pa primitiivi vinju nevar nosaukt.. tas bija kautkas vel sliktaaks kaa primitiiva.. Tur bija debila grafika..

Un tur ar max tika spiests uz baidiishanu.. tumsa + skanjas.

 

VIL: varu iedot labu adresi uz aatru LV linku kur ir doomIII :)

Tiesa tas meesls nav pelnijis ka vinnju pirateetu.

Ja buutu jaamaksaa tad pa FarCry nebuutu zheel pesso.. pa doom es diezgan droshi neko nemaksaatu.

Vinjiem vieniigaa ceriiba izplatiit to savu suudu ir dodot vinju liidz video karteem. :)

Link to comment
Share on other sites

To speeli vajadzētu dalīt par velti, jo lai viņu normāli paspēlētu vajag apgreidot dzelžus, ieguldot tajos pamatīgu $

 

Es palielināju RAM apjomu un apgreidoju videokarti, nospēlēju pāris vakarus un sāku nožēlot savu ieguldījumu. Pārāk tumšs un pārāk vienveidīgi.

Link to comment
Share on other sites

To speeli vajadzētu dalīt par velti' date=' jo lai viņu normāli paspēlētu vajag apgreidot dzelžus, ieguldot tajos pamatīgu $

 

Es palielināju RAM apjomu un apgreidoju videokarti, nospēlēju pāris vakarus un sāku nožēlot savu ieguldījumu. Pārāk tumšs un pārāk vienveidīgi.[/quote']

Pamācoši. Vai tik Tev nerodas sajūta, ka esi uzķēries uz reklāmu? Parasti jau spēlīti padzenā kādu nedēļu, divas un liek malā. Izņēmums protams, ir C&C, HOMM.

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Labs risinājums tumsai - Duct Tape

 

Under the crazy presumption that a roll of duct tape has to exist somewhere on the Mars facility, the Duct Tape mod sticks flashlights to your machinegun and shotgun. In order to preserve the atmosphere, these new lights are much narrower (and a little brighter) than the standard flashlight, and are only available on the basic weapons. The pistol is not equipped with a flashlight, so as not to spoil the early sections of the game.
Link to comment
Share on other sites

Labs risinājums tumsai - Duct Tape

 

Under the crazy presumption that a roll of duct tape has to exist somewhere on the Mars facility' date=' the Duct Tape mod sticks flashlights to your machinegun and shotgun. In order to preserve the atmosphere, these new lights are much narrower (and a little brighter) than the standard flashlight, and are only available on the basic weapons. The pistol is not equipped with a flashlight, so as not to spoil the early sections of the game.[/quote']

 

Shits Duct Tape nav tas pac delj kura ja tasa SAVE kad ieLOADojas ieladejas limeņa sākumā

Link to comment
Share on other sites

huh

nezinu kaa citiem es igkaak kaa 30min no vietas shitamo nevar uzspeeleet..

Jaaiedzer alus.. jaatpuushas :)

 

P.S 5.1 skanja ir ok.

Kudi bailiigaak kaa sterio :)

Link to comment
Share on other sites

Guest blindg

njaa tas Duct Tape nedaduz iedziivina shito mees** ;)

tikai tas orgjinaalais lukturis veel daudz maz..saliidzinot ar sho...bet vismaz nav tumsaa vietaam jaashauj vai arii jaaorenteejas peec shaujampulvera liesmu gaismas :))))))

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside
Shits Duct Tape nav tas pac delj kura ja tasa SAVE kad ieLOADojas ieladejas limeņa sākumā

Ja tas bija jautājums, tad varbūt saliec arī pieturzīmes. ;)

 

Ja godīgi man nav ne mazākās nojēgas kā tas strādā un vai vispār strādā. Doom3 pazuda no mana kompja 30 minūšu laikā pēc uzinstalēšanas. :)

Link to comment
Share on other sites

ImissimI

nezinu nezinu... tas tomeer ir ID projekts :)

DOOM seerijas turpinaajums :)

tas jau vien ir 1/3 no speeles :)

un tad kad iznaaks priekh linux buus pavisam jauki ^_^

Link to comment
Share on other sites

nezinu nezinu... tas tomeer ir ID projekts :)

DOOM seerijas turpinaajums :)

tas jau vien ir 1/3 no speeles :)

un tad kad iznaaks priekh linux buus pavisam jauki ^_^

Un ko tas dos ?

Link to comment
Share on other sites

Vakar ari es pameginaju doom3 uz drauga kompja(mans drusku nogajis no ierindas) vinam ir P4 1.8Mhz 256 ram un video geforce mx400 64 mb

nonemam visu grafikas niekus nost un spelet var pat var teikt ka nemaz nerautas :D

Bet viens ir skaidrs tai spelej tiesam ir laba skana jo subwooferam gan bija gruts vakars :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

kāds ir izspēlējis arī līdz galam ? vieni te saka 4h un cauri, kaut ka neticas. varbūt kāds zin kādu linku, par leveļiem, gribētos noskaidrot cik tad tālu esmu ticis, katru dienu pa 2h stundam spēlējot. :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

kāds ir izspēlējis arī līdz galam ? vieni te saka 4h un cauri' date=' kaut ka neticas. varbūt kāds zin kādu linku, par leveļiem, gribētos noskaidrot cik tad tālu esmu ticis, katru dienu pa 2h stundam spēlējot. :lol::lol:[/quote']

Es domāju, ka man daudz vairs nav palicis:

-> ellei cauri esmu

-> tagad uzdevums ir iznīcināt portālu.

-> satiku zinātnieku, kurš (pda) pastāstīja par marsa arheoloģiju (3 sitēm) un ka toreizējā paaudze arī esot cīnījusies ar tiem pašiem velniem un izveidojusi dvēseļu kubu to apturēšanai. Daļa no marsiešiem esot teleportējusies uz zemi - tātad ir cilvēku priekšteči.

Link to comment
Share on other sites

kāds ir izspēlējis arī līdz galam ? vieni te saka 4h un cauri' date=' kaut ka neticas. varbūt kāds zin kādu linku, par leveļiem, gribētos noskaidrot cik tad tālu esmu ticis, katru dienu pa 2h stundam spēlējot. :lol::lol:[/quote']

 

 

spēlē pa 8 stundām - varbūt tālāk tiksi:)!

Link to comment
Share on other sites

Spēle patiešām ir laba grafiski un arī skaņa ir fantastiska.

ļoti patika uz spēlēs dzinēja veidotās filmiņas -īpaši beigās. ļoti atmosfērīgi.

Lielākais trūkums ir - geimpleijs ir pārāk vienmuļš. Tas nogurdina...

Link to comment
Share on other sites

Guest bcr

Nopērc Athlon 64 3800+ un Geforce 6800 un nekādi uzlabošanas padomi vairs nebūs vajadzīgi.

Link to comment
Share on other sites

Guest Jevgen
Nopērc Athlon 64 3800+ un Geforce 6800 un nekādi uzlabošanas padomi vairs nebūs vajadzīgi.

 

Priekš kam tadi uzlabojumi? Naudiņas nepietiks :) Man uz zemāk redzamas konfigurācijas spēlējot sanāk (1024x768 high ) 35-45 fps. Viss lido, man apmierina. Bet konfigurācija uz kādiem 250 Ls lētāk :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1) Kurš procesors labāk pavelk DOOM3?

2) Vai DOOMam pietiek ar 512MB RAM vai tomēr vajag 1GB?

 

Uz šiem jautājumiem atbild overclockers.ru:http://www.overclockers.ru/news/newsitem.shtml?category=2&id=1093214697

Njaa, buutu labi ja tas viss nebuutu slaavu valodaa ;) Nu neiet man taa krievu valda!

Link to comment
Share on other sites

1) Kurš procesors labāk pavelk DOOM3?

2) Vai DOOMam pietiek ar 512MB RAM vai tomēr vajag 1GB?

 

Uz šiem jautājumiem atbild overclockers.ru:http://www.overclockers.ru/news/newsitem.shtml?category=2&id=1093214697

Njaa' date=' buutu labi ja tas viss nebuutu slaavu valodaa ;) Nu neiet man taa krievu valda![/quote']

Paņem alu un čipšus, un uz priekšu. Uzmanies, skolu nebeigsi! Jokot var starp 6 un 10. Ja atzīmes priekšmetā ir zemākas, jāsāk uzmanīties, ka nesanāk glupi.

Link to comment
Share on other sites

1) Kurš procesors labāk pavelk DOOM3?

2) Vai DOOMam pietiek ar 512MB RAM vai tomēr vajag 1GB?

 

Uz šiem jautājumiem atbild overclockers.ru:http://www.overclockers.ru/news/newsitem.shtml?category=2&id=1093214697

 

Laba lasaamviela.

Katraa zinjaa ir pa ko papraatuljot.

Link to comment
Share on other sites

Guest Pedagogss

Kaa jau citaa topikaa mineeju suuds nos speeles vien ir sanaaci.

Gaidu S.T.A.L.K.E.R ar nepacietiibu, taa laikam buus speele, kura attaisnos gaidiishanas laiku, un kura mani iepriecinaas taapat kaa vecais labais SYSTEM SHOCK 2, SIN, HL OPOSING FORCE un HITMAN.

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside
Kaa jau citaa topikaa mineeju suuds nos speeles vien ir sanaaci.

Gaidu S.T.A.L.K.E.R ar nepacietiibu' date=' taa laikam buus speele, kura attaisnos gaidiishanas laiku, un kura mani iepriecinaas taapat kaa vecais labais SYSTEM SHOCK 2, SIN, HL OPOSING FORCE un HITMAN.[/quote']

So far izskatās ka ne Doom3, ne Half-Life 2 ne arī S.T.A.L.K.E.R. nebūs attaisnojuši uz sevi liktās cerības. :( HL2, kaut arī jau sākts preloadot Steamā, atkal ir atlikts. S.T.A.L.K.E.R. nobijās no Doom3 un atlikās līdz nākamā gada sākumam + vēl paziņoja ka spēlē nebūs cooperative. Doom3 ir kārtējais Karmaka delīrija murgu produkts. Viņu laikam bērnībā bieži ieslēdza tumšā pagrabā atstājot kabats bateriju, kuru var turēt tikai labajā rokā. Cerams ka kāds tomēr spēs pienācīgi izmantot spēles dzinēja iespējas un uztaisīs kaut ko sakarīgu. Kaut ko kur būs jēga no high detail tekstūrām un alfa un normal mapiem, jo tos varēs arī redzēt.

 

Tad jau drīzāk sagaidīsim Duke Nukem Never. :) Un SiN2 arī nebūtu slikts, ja kāds reanimētu šo ideju.

Link to comment
Share on other sites

Kaa jau citaa topikaa mineeju suuds nos speeles vien ir sanaaci.

Gaidu S.T.A.L.K.E.R ar nepacietiibu' date=' taa laikam buus speele, kura attaisnos gaidiishanas laiku, un kura mani iepriecinaas taapat kaa vecais labais SYSTEM SHOCK 2, SIN, HL OPOSING FORCE un HITMAN.[/quote']

So far izskatās ka ne Doom3, ne Half-Life 2 ne arī S.T.A.L.K.E.R. nebūs attaisnojuši uz sevi liktās cerības. :( HL2, kaut arī jau sākts preloadot Steamā, atkal ir atlikts. S.T.A.L.K.E.R. nobijās no Doom3 un atlikās līdz nākamā gada sākumam + vēl paziņoja ka spēlē nebūs cooperative. Doom3 ir kārtējais Karmaka delīrija murgu produkts. Viņu laikam bērnībā bieži ieslēdza tumšā pagrabā atstājot kabats bateriju, kuru var turēt tikai labajā rokā. Cerams ka kāds tomēr spēs pienācīgi izmantot spēles dzinēja iespējas un uztaisīs kaut ko sakarīgu. Kaut ko kur būs jēga no high detail tekstūrām un alfa un normal mapiem, jo tos varēs arī redzēt.

 

Tad jau drīzāk sagaidīsim Duke Nukem Never. :) Un SiN2 arī nebūtu slikts, ja kāds reanimētu šo ideju.

 

:O)

SIN bija ok gams. Viss kautkaa ljoti sabalanseeti.

Tas doom uzdzen bailju sviedrus...

HL2 nu cik man bija iespeeja pastaigaat .. (tiiklaa kautkaadi atgriezumi celjo) nuuu fizika tur buus ljoti ok.

CIk ir redzeeti demo video ruliishi .. tas buus kautkas diezgan ok.

Vismaz nav jaataustaas kaa aklam mudam un jaashauj tumsaa..

bll nu tieshaam tie ID izdomaaja pilniigu fufeli ar to lukturi.

*) Kad iet ar pistoli.. lukturi var tureet kreisajaa rokaa.

*) Filmas esmu redzeejis ka lukturis ir piemonteets pie stroklja.

*) a kur ir fakinie laazerteemeklji!?!?!!?

*) Lukturiits var buut novietota uz kjiveres.

Katraa zinjaa taa maarazmaatiskaa switchochana ir pilniigs sviests.

Pirmaas dienas pa to vien shkrobojosl. kur var taadu marazmu izdomaat.

Da arii taalaak liimenjos shurtur pa kaadam sviestam gadaas.

eemm vienaa vietaa taads roteejos tilts.. griezhas ap savu sasodiito centraalo asi... Nolekt preteeja malaa.. nu es nochakarejos ~10min kamer man tas izdevas..

Es neesmu nekaads baigais geimeris. .. varbuut taadelj taa nomudijos :O)

Vakar ap 3jiem atkal kautkur iespruudu.. tikai neaceros kur... Bet nu tas eekas briesmiigs.

Link to comment
Share on other sites

Rotējošs tilts? Nomudījies :) manuprāt, tur nekā sarežģīta nebija.

Link to comment
Share on other sites

Kaa jau citaa topikaa mineeju suuds nos speeles vien ir sanaaci.

Gaidu S.T.A.L.K.E.R ar nepacietiibu' date=' taa laikam buus speele, kura attaisnos gaidiishanas laiku, un kura mani iepriecinaas taapat kaa vecais labais SYSTEM SHOCK 2, SIN, HL OPOSING FORCE un HITMAN.[/quote']

So far izskatās ka ne Doom3, ne Half-Life 2 ne arī S.T.A.L.K.E.R. nebūs attaisnojuši uz sevi liktās cerības. :( HL2, kaut arī jau sākts preloadot Steamā, atkal ir atlikts. S.T.A.L.K.E.R. nobijās no Doom3 un atlikās līdz nākamā gada sākumam + vēl paziņoja ka spēlē nebūs cooperative. Doom3 ir kārtējais Karmaka delīrija murgu produkts. Viņu laikam bērnībā bieži ieslēdza tumšā pagrabā atstājot kabats bateriju, kuru var turēt tikai labajā rokā. Cerams ka kāds tomēr spēs pienācīgi izmantot spēles dzinēja iespējas un uztaisīs kaut ko sakarīgu. Kaut ko kur būs jēga no high detail tekstūrām un alfa un normal mapiem, jo tos varēs arī redzēt.

 

Tad jau drīzāk sagaidīsim Duke Nukem Never. :) Un SiN2 arī nebūtu slikts, ja kāds reanimētu šo ideju.

 

:O)

SIN bija ok gams. Viss kautkaa ljoti sabalanseeti.

Tas doom uzdzen bailju sviedrus...

HL2 nu cik man bija iespeeja pastaigaat .. (tiiklaa kautkaadi atgriezumi celjo) nuuu fizika tur buus ljoti ok.

CIk ir redzeeti demo video ruliishi .. tas buus kautkas diezgan ok.

Vismaz nav jaataustaas kaa aklam mudam un jaashauj tumsaa..

bll nu tieshaam tie ID izdomaaja pilniigu fufeli ar to lukturi.

*) Kad iet ar pistoli.. lukturi var tureet kreisajaa rokaa.

*) Filmas esmu redzeejis ka lukturis ir piemonteets pie stroklja.

*) a kur ir fakinie laazerteemeklji!?!?!!?

*) Lukturiits var buut novietota uz kjiveres.

Katraa zinjaa taa maarazmaatiskaa switchochana ir pilniigs sviests.

Pirmaas dienas pa to vien shkrobojosl. kur var taadu marazmu izdomaat.

Da arii taalaak liimenjos shurtur pa kaadam sviestam gadaas.

eemm vienaa vietaa taads roteejos tilts.. griezhas ap savu sasodiito centraalo asi... Nolekt preteeja malaa.. nu es nochakarejos ~10min kamer man tas izdevas..

Es neesmu nekaads baigais geimeris. .. varbuut taadelj taa nomudijos :O)

Vakar ap 3jiem atkal kautkur iespruudu.. tikai neaceros kur... Bet nu tas eekas briesmiigs.

 

Vienu es nesaprotu, - kāpēc visi gaužas par lukturīti, kuru, izmantojot vienu vienīgu pogu, var pārmest atpakaļ uz ieroci un otrādi, visai ērti. Nevienā spēles momentā šī pieeja man nav traucējusi, kāpēc jums traucē? Ja lukturis vislaik būtu iedegts, tad no visas spēles tumsas un atmosfēras, ko tā dod, būtu tikpat daudz jēgas, kā no 300ml urīna Rīgas Jūras līcī.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...