Jump to content

Piparkuuku maaksla


Vilx-
 Share

Recommended Posts

Guest deadmaroz-TLOTL

heh jauki :-) skatoties shito man ar radaas doma ko vakaraa uzcept ;-)

Link to comment
Share on other sites

Jaa. Izkidaa savu laptoku un buus piparkuuku formina. Sastopeesi tajaa miiklu. Kraasnii uz 20 min iekshaa un hooleeeee. Pasham savs piparkuuku dators :)

Link to comment
Share on other sites

Iesaku Laachu razjoto piparkuuku miiklu. Daargaaka ir par citaam, bet toties garshiiga gan! licklips.gif Padalieties sheit arii ar savu garadarbu fotograafijaam, ok? ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest deadmaroz-TLOTL

nu ja mana ideja izdosies tad vakaraa buus bildes ;-) jaagaida kad sieva miilku atnesiis ;-)

Link to comment
Share on other sites

Es tikai vienreiz esmu meeginaajis cept piparkuukas. Sanaaca tiiri taa neko, tikai procesa laikaa sajuuta ir taaada: AArpraac, man liekas taa miikla nekad nebeigsies :)

Link to comment
Share on other sites

Guest BoRdo

Nav tik traki ar to mīklu. Skatoties protams cik lielas tās piparkūkas makarēt. Parasti es kad cepu es vienmēr sataisu Kautkādus vārdus piem priecīgus ziemassvētkus un iekarināt eglītē var. Ehhh šogad laikam gan būs jāizlaiž cepšana... :cry:

Link to comment
Share on other sites

Guest BoRdo

Damn ku labs. Žēl vienīgi ka alfas reklāma bet nu i riktīgi smuks... A kur var iegādāties (vai varbūt kā uztaisīt) normālu glazūru dažādās krāsās ar kuru smuki izrotāt piparkūkas ?

Link to comment
Share on other sites

Lielveikalos var dabuut... Tie ir taadi kraasaini cukuri. Sajauc ar uudeni un izrotaa. :)

Link to comment
Share on other sites

Gatervecis

var jau pats ari mēģināt uztaisīt ar zaptēm un citiem brīnumiem... zaļš sanāks no kivi dikti laps :)

Link to comment
Share on other sites

Guest kirils
Iesaku Laachu razjoto piparkuuku miiklu. Daargaaka ir par citaam, bet toties garshiiga gan! Padalieties sheit arii ar savu garadarbu fotograafijaam, ok? ;)

neisaku laachu miiklu. uzpuushas nesmuki. NELDAs miikla ir garshiiga un laba - nedruup taisot - salidzinot ar citaam leetajaam miiklaam.

Link to comment
Share on other sites

Polarbear

Skaista piparkūku "Alfa" :D 1reiz bērnībā mēģināju taisīt piparkūku mājeli, bet nekas prātīgs nesanāca - mājai paredzētās detaļas cepšanas procesā sarāvās un deformējās, tā kā nācās tās aprīt tāpat vien pirms tam neizbaudot mājeles sagraušanu :evil:

Link to comment
Share on other sites

Destructo

Kiril, kas vainas aachu miiiklai? man gan vinja vis labaak patiik, shon kaareiz veel eedu no vinjas ceptaas piparkuukas...labaakaas, ko shogad esmu eedis! :p

Link to comment
Share on other sites

Guest kirils
Kiril, kas vainas aachu miiiklai? man gan vinja vis labaak patiik, shon kaareiz veel eedu no vinjas ceptaas piparkuukas...labaakaas, ko shogad esmu eedis!  :p
neisaku laachu miiklu. uzpuushas nesmuki.
= deformeejas virsma cepot.
Link to comment
Share on other sites

Destructo

eedu parastas piparkuukas, nekaadus pizas tornjus negrauzu :D bij garshiigi, riit veel meegjinaashu tikt klaat!

Link to comment
Share on other sites

Kā cep šādus piparkūku namiņus? Cep atsevišķas plāksnītes un pēc tam salīmē kopā?? Ja ceptu jau gatavu namiņu, tad taču cepot viņš sakustu un deformētos??

Link to comment
Share on other sites

Polarbear

Es domāju, ka vispirms izcep detaļas un tad stiķē kopā. No mīkstās pļuras diezin vai salipināsi mājeli, tāds kakucis vien sanāks :p

Link to comment
Share on other sites

Guest kirils

jaa, cep atsevishkjas daljas. saliimee ar tiiru cukuru (lai nav ilgi jaagaida). garnee ar glazuuraam.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...