Jump to content

Paliidziet atkodeet Nokia 3220


Guest punk182
 Share

Recommended Posts

Nu taaa......atveda man telefonu no Irijas bet vinsh neiet uz LMT tiilu ko man tagad dariit???esmu jau paarlasijies un nekaadu risinaajumu neesmu atradis :( ir nokia 3220 ar O2 simkarti jeb operaatoru,kaa es varu atkodeet lai ietu LMT tiilks?? tel IME ir 356236009748971 ...plz paliidziet!

Link to comment
Share on other sites

Dooh, googlē ir spēks: Ierakstam DCT4 unlock, un redz, ko mums viņa paziņo:

http://unlock.nokiafree.org/

 

Rakstam iekšā, spiežam pa pogām un priecājamies. Veselībā. :lol:

 

P.S. Jāievada ir pēdējais kods.. P W u.c simbolus var iegūt atkārtoti spiežot *

Link to comment
Share on other sites

Guest punk182

nu jaa shitaadu joku es arii uzgaaju... kaada man programatuura jaaizmanto Nokia Dct4 vai Nokia Dct3???un pie Networka man jaaliek uz to ko es gribu atkodeet (Piem:LMT) vai uz to kas pashlaik iet O2 karti????? un kas ir GEN,kas tajaa jaaliek??? manc pat ar ausi neklapee :D plz paliidzi,buushu pateiciiigs !!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest punk182

nu jaaa ...hmmmmmmmmmmm japameigina mosh es vareshu kaadu labu atsauksmi ierakstiit :D opaa un kaada tad ir versija nokai 3220??

Link to comment
Share on other sites

Neko nemaini pie versijām utt. vienkārši ieraksti IMEI numuru un tīklu uz ko bloķēts (tavā variantā laikam O2) un spied ģenerēt kodu. Pēc tam ievadi pēdējo kodu.

Link to comment
Share on other sites

jaa es savu 3220 gribeju no lmt atkodeet lai tad kad vajag var tele2 SIM karti ielikt, bet nekaa nesanaaca.

lasiju netaa vairaakaas adresees, novilku progu, meginaju no neta, bet nekas nesanaaca :(

 

tiesham labu laicinju pavadiju kamer salasijos, jo viens no pirmajiem tekstiem ko izlasiju bija par to ka ja ievada kodu 3x vai 4x nepareizi, tad vsjo, ar koda ierakstishanu vairs nebus liidzeets. (jasledz pie pc vai velkkur)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...