Jump to content

raktitaji kadu labak


Guest djlaurix
 Share

Recommended Posts

Es teiktu ņem kaut ko par 50Ls. Būs laba cenas/iespēju attiecība.

Mājas lietotājam ļoti labs risinājums.

M79 kaut ko šajā segmentā piedāvāja.

Link to comment
Share on other sites

Guest misha

nu es pec savas pieredzes teiksu vienu lietu! neperc visu viena, jo ka labi tauta zinam un parbaudiits,kas der visam tas neder nekam! Pats esmu parbaudijis!

 

nu bet ja tomer gribas pirkt visu vienu, tb dvd un cd rakstekli viena, perc, bet par kvalitaati nesudzies ...

Link to comment
Share on other sites

Taspats
nu bet ja tomer gribas pirkt visu vienu, tb dvd un cd rakstekli viena, perc, bet par kvalitaati nesudzies ...

 

Vai tad ir arī tādi DVD rakstītāji, kas parastos CD neraksta ??

Link to comment
Share on other sites

nu bet ja tomer gribas pirkt visu vienu, tb dvd un cd rakstekli viena, perc, bet par kvalitaati nesudzies ...

 

Vai tad ir arī tādi DVD rakstītāji, kas parastos CD neraksta ??

Domāju, ka ir gan. Paskaties tos, kas slēdzami pa tiešo pie televizora. Piemēram phlips DVD rakstītāju sēriju. (Tie gan neietilpst 50Ls kategorijā)

Link to comment
Share on other sites

Guest Inspektors Caps
nu es pec savas pieredzes teiksu vienu lietu! neperc visu viena' date=' jo ka labi tauta zinam un parbaudiits,kas der visam tas neder nekam! Pats esmu parbaudijis!

 

nu bet ja tomer gribas pirkt visu vienu, tb dvd un cd rakstekli viena, perc, bet par kvalitaati nesudzies ...[/quote']

Nu gan izmuldeejies! CD un DVD savaa buutiibaa ir viens un tas pats, tikai DVD ir nedaudz izmainiiti atribuuti: PITa izmeers un laazera frekvence. Vai tad mashiina ar vienu paarnesumu ir labaaka par mashiinu ar 4, 5 vai 6 paarnesumiem?

Link to comment
Share on other sites

Sifozais
nu bet ja tomer gribas pirkt visu vienu' date=' tb dvd un cd rakstekli viena, perc, bet par kvalitaati nesudzies ...[/quote']

 

Vai tad ir arī tādi DVD rakstītāji, kas parastos CD neraksta ??

 

Visi neraksta, bet papetot Lite-On parametrus saprotu ka tas raksta ari CD-R/RW. Ir ari Combo, bet tie raksta tikai CD-R/RW, bet spej tikai lasit DVD-ROM. Ieteiktu njemt Lite-On, nav gadijies dzirdet sliktas atsauksmes pasham ari ir CD-RW no shii razhotaja.

Link to comment
Share on other sites

Guest Inspektors Caps

Pats jau ilgi un LjOTI aktiivi usjoju to, kas redzams manaa parakstaa un esmu apmierinaats par visiem 100%! Lasa un raksta visu kas ienaak praataa un straadaa ideaali!

 

Vispaar tagad iesaku njemt:

LITE-ON SOHW-832S-11C Double Layer (DVD+R DL) DVD+/- R/RW par 65.00 Ls

vai ja mazaak naudas, tad:

LITE-ON LDW-851S DUAL DVD+/- R/RW par 49.00 Ls

no http://www.m79.lv/ , kur tiem ir LjOTI skaistas cenas!

 

P.S. Neiespaidojieties no PLEXTOR slavas CD-RW laucinjaa, kur tie patieshaam ir lieliski, jo PLEXTOR DVD rakstiitaaji ir galiigi garaam! Nelasa dazhas normaalas matricas, no dazhaam normaalaam buutojamaam nebuutojas un visu ko lasa, lasa ar NENORMAALU BREMZEESHANU! Pie tam visus shos diskus man BEZ PROBLEEMAAM lasa pat CREATIVE, SAMSUNG un citi CD-ROMi !!!

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842
Pats jau ilgi un LjOTI aktiivi usjoju to' date=' kas redzams manaa parakstaa un esmu apmierinaats par visiem 100%! Lasa un raksta visu kas ienaak praataa un straadaa ideaali!

 

Vispaar tagad iesaku njemt:

LITE-ON SOHW-832S-11C Double Layer (DVD+R DL) DVD+/- R/RW par 65.00 Ls

vai ja mazaak naudas, tad:

LITE-ON LDW-851S DUAL DVD+/- R/RW par 49.00 Ls

no http://www.m79.lv/ , kur tiem ir LjOTI skaistas cenas!

 

P.S. Neiespaidojieties no PLEXTOR slavas CD-RW laucinjaa, kur tie patieshaam ir lieliski, jo PLEXTOR DVD rakstiitaaji ir galiigi garaam! Nelasa dazhas normaalas matricas, no dazhaam normaalaam buutojamaam nebuutojas un visu ko lasa, lasa ar NENORMAALU BREMZEESHANU! Pie tam visus shos diskus man BEZ PROBLEEMAAM lasa pat CREATIVE, SAMSUNG un citi CD-ROMi !!!

 

Ieteiktu nemt ciet sho -> LITE-ON LDW-851S DUAL DVD+/- R/RW par 49.00 Ls

 

Peec idejas ar firmware paliidziibu var sho iekaartu nedaudz uzlabot un rakstiis arii DL matricas ar 2.4x un rw 2x vaitaa buus 4x...vai kautkaa taa bija un tad otrs variants par 65Ls paliek nepienemams...itkaa...

 

Vismaz Kashelz taa darija, bet cik taalu man zinaams - es nezinu vai tas ir paarbaudiits...bet iesaku, galu, galaa par leetaaku cenu pirkta prece, kas speej darboties kaa daargaaka ir labaaka izveele par daargaako ;).

Link to comment
Share on other sites

Me neņemtu Liteonu.... :)

es gan kaa visi paareejie tev iesaku njemt Liteonu, pats tuvaakajaa laikaa arii taadu iepitkshu, citaadi ar 270Gb HDD vairs nepietiek :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Inspektors Caps
Pats jau ilgi un LjOTI aktiivi usjoju to' date=' kas redzams manaa parakstaa un esmu apmierinaats par visiem 100%! Lasa un raksta visu kas ienaak praataa un straadaa ideaali!

 

Vispaar tagad iesaku njemt:

LITE-ON SOHW-832S-11C Double Layer (DVD+R DL) DVD+/- R/RW par 65.00 Ls

vai ja mazaak naudas, tad:

LITE-ON LDW-851S DUAL DVD+/- R/RW par 49.00 Ls

no http://www.m79.lv/ , kur tiem ir LjOTI skaistas cenas!

 

P.S. Neiespaidojieties no PLEXTOR slavas CD-RW laucinjaa, kur tie patieshaam ir lieliski, jo PLEXTOR DVD rakstiitaaji ir galiigi garaam! Nelasa dazhas normaalas matricas, no dazhaam normaalaam buutojamaam nebuutojas un visu ko lasa, lasa ar NENORMAALU BREMZEESHANU! Pie tam visus shos diskus man BEZ PROBLEEMAAM lasa pat CREATIVE, SAMSUNG un citi CD-ROMi !!!

 

Ieteiktu nemt ciet sho -> LITE-ON LDW-851S DUAL DVD+/- R/RW par 49.00 Ls

 

Peec idejas ar firmware paliidziibu var sho iekaartu nedaudz uzlabot un rakstiis arii DL matricas ar 2.4x un rw 2x vaitaa buus 4x...vai kautkaa taa bija un tad otrs variants par 65Ls paliek nepienemams...itkaa...

 

Vismaz Kashelz taa darija, bet cik taalu man zinaams - es nezinu vai tas ir paarbaudiits...bet iesaku, galu, galaa par leetaaku cenu pirkta prece, kas speej darboties kaa daargaaka ir labaaka izveele par daargaako ;).

Man choms LDW-401S (DVD-RW) iebaaza LDW-411S (DVD+/-RW), jo tas iisteniibaa ir tas pats draivs. Ja shitiem dzelzhi arii ir vienaadi, tad to 100% var un tas jau tieshaam ir izdeviigi un arii kruto! Par taa suuda -RW 4x aatrumu veel svariigaaks ir +R 12x aatrums.

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842

Me neņemtu Liteonu.... :)

es gan kaa visi paareejie tev iesaku njemt Liteonu' date=' pats tuvaakajaa laikaa arii taadu iepitkshu, citaadi ar 270Gb HDD vairs nepietiek :D[/quote']

 

Njaa taga vajag vismaz divus WD 250' niekus... Bet ar kopeejiem 500GB tikuntaa ir par maz... :(. Man jau pavisam shvaki ...ar saviem 80GB :(. Bet nu nekas - peec kaada lika iznaaks 1TB un 1.6TB cietie diski, ar Fireware vadu pievienojami buushot, aareejie diski, be cenaa arii kompja veertee...1000$+.

Link to comment
Share on other sites

Guest Inspektors Caps

Me neņemtu Liteonu.... :)

es gan kaa visi paareejie tev iesaku njemt Liteonu' date=' pats tuvaakajaa laikaa arii taadu iepitkshu, citaadi ar 270Gb HDD vairs nepietiek :D[/quote']

Nu ja ar 270GB nepietiek, tad Tev ir vecu shtruntu un Holivudas ziepju operu uzglabaashanas maanija! (tas nav apvainojums, bet driizaak padoms) :) Bet DVD+/-RW draivs protams ir zelta veerta doma! Pats no savas pieredzes zinu! Bet, ja nav shiis maanijas, tad ar 80GB pietiek atliektiem galiem!

Link to comment
Share on other sites

man tikko sāka izrādīt pirmsnāves pazīmes TEAC CD-RW draivs. It kā nesen pirkts, pa lēto, no kautkādas vairumfirmas sētas durvīm. Protams bez papīriem. Biju dzirdējis ka jaunie TEAC esot mēsli, bet kautkā negribējās ticēt jo iepriekšējais arī bija TEAC, un jaunu iepirku tikai tāpēc ka gribējās ātrāku (vecais 8X) un arī piedāvājums bija vilinošs. Tagad atliku atpakaļ veco draivu un arī nopietni piedomāju pie m79 piedāvājuma par DVD rakstekli pa 49Ls.

Link to comment
Share on other sites

Guest Inspektors Caps
man tikko sāka izrādīt pirmsnāves pazīmes TEAC CD-RW draivs. It kā nesen pirkts' date=' pa lēto, no kautkādas vairumfirmas sētas durvīm. Protams bez papīriem. Biju dzirdējis ka jaunie TEAC esot mēsli, bet kautkā negribējās ticēt jo iepriekšējais arī bija TEAC, un jaunu iepirku tikai tāpēc ka gribējās ātrāku (vecais 8X) un arī piedāvājums bija vilinošs. Tagad atliku atpakaļ veco draivu un arī nopietni piedomāju pie m79 piedāvājuma par DVD rakstekli pa 49Ls.[/quote']

TEAC CD-RW bija labi 4x, 8x, 12x un 16x! Aatraaki ir h..ja! Bet vispaar CD iesaku rakstiit ar 16x, jo tas ir lielaakais aatrums ar kaadu parasti visi draivi raksta CLW. Aatraak raksta ar CAV un taadi diski meedz nelasiities uz veciem shtruntiem. Laika zinjaa ar tiem >16x neko dizhu neieguusiet! Uz 16x pilns 700MB CD rakstaas 5min. 20sek., bet uz 40x 2min. 20sek.!

Link to comment
Share on other sites

Guest misha

to Inspektors Caps

 

par to masinu salidzinajums diezgan labs!

Ja paskatas, tad es nemju labak masinu ar vienu robu un braucu laimigs neka ar 4-6 robiem un nejutos tik kvalitativi ka vienu:)

 

bet nu stilams nav nozimes, un pats galvenais , KATRS PATS savas laimes kalejs ;)...

Link to comment
Share on other sites

Guest Inspektors Caps
to Inspektors Caps

 

par to masinu salidzinajums diezgan labs!

Ja paskatas' date=' tad es nemju labak masinu ar vienu robu un braucu laimigs neka ar 4-6 robiem un nejutos tik kvalitativi ka vienu:)

 

bet nu stilams nav nozimes, un pats galvenais , KATRS PATS savas laimes kalejs ;)...[/quote']

To sauc par gokartu (tas ko juus domaajat - kartings) vai citos gadiijumos par "Meeness pashgaajeeju" (Луноход - Lunohod). :) Nu tas taa - taapat!

 

Ko tad njemsi? Leenu un speeciigu visurgaajeeju vai aatru SPEEDsteru - niikuli, kursh pats nav speejiigs uzsaakt kustiibu no vietas! Taadaa gadiijumaa gribu redzeet Tava vaagja sajuugu!!! Bet iisteniibaa vieniigais praatiigais risinaajums Tev ir njemt vaagji ar elektromotoru, jo tas speej LjOTI ieveerojamu griezes momentu (Nm) attiistiit no vietas! Taa kaa diez vai tas buus leets prieks, tad atliek tikai braukt ar trolejbusu!!! ;-)

 

Kaa tad izpauzhas taa Tevis piemineetaa kvalitaate?

Link to comment
Share on other sites

Guest Kursis

Kā saka "Skops maksā divreiz" :lol: , taču naudu mest zemē arī nav prāta darbs.

Kursis kā mazs clockotājs 3.mēn atpakaļ nopirka NEC ND2500A

nesen palasīja http://tdb.rpc1.org, tad NECa http://www.herrie.org/

Rezultātā man ir modificēts ND2500A ar 2510A pēdējās firmvāres labumiem par LS 58

Cik zinu Neci nav īpaši krituši cenā, bet tas ir to vērts kaut vai apskatoties DL, DS cenas :D

 

Ar JVC (LiteOn) apmēram pēc 1 gada sākas problēmas :evil:

NEz, varbūt labojušies, bet riskēt negribētos.

Nu bet ja ir garantija :wink:

Link to comment
Share on other sites

Kashelz
Pats jau ilgi un LjOTI aktiivi usjoju to' date=' kas redzams manaa parakstaa un esmu apmierinaats par visiem 100%! Lasa un raksta visu kas ienaak praataa un straadaa ideaali!

 

Vispaar tagad iesaku njemt:

LITE-ON SOHW-832S-11C Double Layer (DVD+R DL) DVD+/- R/RW par 65.00 Ls

vai ja mazaak naudas, tad:

LITE-ON LDW-851S DUAL DVD+/- R/RW par 49.00 Ls

no http://www.m79.lv/ , kur tiem ir LjOTI skaistas cenas!

 

P.S. Neiespaidojieties no PLEXTOR slavas CD-RW laucinjaa, kur tie patieshaam ir lieliski, jo PLEXTOR DVD rakstiitaaji ir galiigi garaam! Nelasa dazhas normaalas matricas, no dazhaam normaalaam buutojamaam nebuutojas un visu ko lasa, lasa ar NENORMAALU BREMZEESHANU! Pie tam visus shos diskus man BEZ PROBLEEMAAM lasa pat CREATIVE, SAMSUNG un citi CD-ROMi !!!

 

Ieteiktu nemt ciet sho -> LITE-ON LDW-851S DUAL DVD+/- R/RW par 49.00 Ls

 

Peec idejas ar firmware paliidziibu var sho iekaartu nedaudz uzlabot un rakstiis arii DL matricas ar 2.4x un rw 2x vaitaa buus 4x...vai kautkaa taa bija un tad otrs variants par 65Ls paliek nepienemams...itkaa...

 

Vismaz Kashelz taa darija, bet cik taalu man zinaams - es nezinu vai tas ir paarbaudiits...bet iesaku, galu, galaa par leetaaku cenu pirkta prece, kas speej darboties kaa daargaaka ir labaaka izveele par daargaako ;).

Njaa, es arii esmu tas kursha savu DVD-RW draivu izmanto kaa paartaisiitu un viss iet OK, nav bijis nekaadu probleemu, tieshaam iesaku njemt Liteon LDW-851S, jo tas straadaa OK :) Nesen viena pazjinja arii taadu nopirka un arii paartaisija mazliet ;) Vinjsh nav suudzeejies un ir apmierinaats, taa kaa domaaju shis DVD rakstiitaajs atbilst visaam prasiibaam :)

Link to comment
Share on other sites

Varonis
Kā saka "Skops maksā divreiz" :lol: ' date=' taču naudu mest zemē arī nav prāta darbs.

Kursis kā mazs clockotājs 3.mēn atpakaļ nopirka NEC ND2500A

nesen palasīja http://tdb.rpc1.org, tad NECa http://www.herrie.org/

Rezultātā man ir modificēts ND2500A ar 2510A pēdējās firmvāres labumiem par LS 58

Cik zinu Neci nav īpaši krituši cenā, bet tas ir to vērts kaut vai apskatoties DL, DS cenas :D

 

Ar JVC (LiteOn) apmēram pēc 1 gada sākas problēmas :evil:

NEz, varbūt labojušies, bet riskēt negribētos.

Nu bet ja ir garantija :wink:

 

 

HALO!!! - kursi!!! - man ar ir NEC ND2500A :))!! - jau domāju stiept mainīt pret LiteOn lai varētu pārtaisīt uz DL cepēju:) - bet kas tev tur labs ir sanācis?? - pastasti kauko sīkāk, ja nēsi pazudis....

Link to comment
Share on other sites

Guest andriic

nez vinjiem [domaats: m79] tie dvd-rw staav uz vietas? man kaa no laukiem...negribeetos ierasties veicii un izraadaas, ka tur nekaa nav ;)...

Link to comment
Share on other sites

Kashelz
nez vinjiem [domaats: m79] tie dvd-rw staav uz vietas? man kaa no laukiem...negribeetos ierasties veicii un izraadaas' date=' ka tur nekaa nav ;)...[/quote']

Ta aizsuuti epastu vai arii pazvani uz veikalu, gan jau shamie pateiks vai ir vai nav, ja nebuus tad vismaz pateiks kad atkal buus :) Es kad pirku arii zvaniiju un epastus suutiiju :)

Link to comment
Share on other sites

Guest andriic

laikam jau taa arii buus jaadara,kad naaks tuvaaks tas laiks, kad uz riigas pusi atkal bridiishu...

Link to comment
Share on other sites

Varonis

2 Kashelz - - kaa tu iebaroji taaas jaunās firmvāres? -

 

galvenais - vai dosa vidē to darīji? - nec lapā iesaka labāk likt ar dosu, stabilāk strādājot tā padarīšana, savilku kaudzi tos softus, bet ja gadienā vari - apskaidro - kā dosā palaist to daiktu?... - nu ja ir laiks:)

Link to comment
Share on other sites

Kashelz
2 Kashelz - - kaa tu iebaroji taaas jaunās firmvāres? -

 

galvenais - vai dosa vidē to darīji? - nec lapā iesaka labāk likt ar dosu' date=' stabilāk strādājot tā padarīšana, savilku kaudzi tos softus, bet ja gadienā vari - apskaidro - kā dosā palaist to daiktu?... - nu ja ir laiks:)[/quote']

Nu es to firmwari liku no Windowzes, jo Liteon'iem oficiaali arii naak apdeiti instaleejami no Windowzes! Es atradu shitaadu firmwari ar nosaukumu 832S.VS0A.patched-_51S@832S.rar :) Tagd iekaarta staav kaa SOHW-832S :) vieniigi zjeel ka nevar likt origjinaalos firmwarus, tie ir jaaliek pachoti :/ Reku adrese kur vari nopumpeet http://codeguys.rpc1.org/firmwares/832S.VS...d-_51S@832S.rar

 

Ja doma ir modificeet Liteon DVD-RW iekaartu tad ir pilniigi vienalga kaadu no shiim iekaartaam iegaadaajas: vai nu Liteon LDW-451S, vai arii jau piemineeto Liteon LDW-851S, jo abi shie modelji var tikt paartaisiiti par SOHW-832S, tikai tie nespees ierakstiit DVD-R ar 8x, jo neatbalsta dzelzji, bet tiks ieguuti sekojoshi parametri:

 

DVD+R -> 8x max.

DVD-R -> 4x max.

DVD+RW -> 4x max.

DVD-RW -> 4x max.

DVD+R DL -> 2.4x max.

Protams vareesi rakstiit parastos CD:

CD-R -> 40x max.

CD-RW -> 24x max.

CD read -> 40x max.

Link to comment
Share on other sites

Guest Inspektors Caps

--> Kashelz

 

Klau! Nezini kaada ir skjirba LDW-411S un LDW-451S? Skatiijos http://www.liteonit.com/ un tur visi dati ir identiski

http://www.liteonit.com/ODD/English/e_prod...t/e_ldw411s.asp

http://www.liteonit.com/ODD/English/e_prod...t/e_ldw451s.asp

un atshkjiras tikai fochene!

 

Tad jau bez maz vai man savu LDW-411S un chomam LDW-401S (kursh tagad ir jau LDW-411S) arii jaameegjina paarflashot par SOHW-832S-11C, ne?

Link to comment
Share on other sites

Varonis

2 Kashelz - hnē - man ir NEC 2500A - kurš arī ir pārflašojams par sazinkādu tur NEC - ar DL atbalstu un vēl kaudzi 'fiču - piem 4x sertificētās matricas cept ar 8x un taml... bet tur cik var noprast - urbjos cauri - viņi iesaka caur dosu mainīt to firmvāri.

 

jau nopumpēju bōtdisku priekš CD roma - būt softiņš ar kuru var iekļūt dosā ja lieto XP vai 2k....

 

bet lasu cik lien - vienalga cietpauris:)...

Link to comment
Share on other sites

Veči, kas paguvuši savus rakstekļus par DL pārtaisīt, vai jūs esat iecepuši kaut vienu DL matricu. Pozitīvā gadījumā kādi rezultāti?

Link to comment
Share on other sites

Kashelz
--> Kashelz

 

Klau! Nezini kaada ir skjirba LDW-411S un LDW-451S? Skatiijos http://www.liteonit.com/ un tur visi dati ir identiski

http://www.liteonit.com/ODD/English/e_prod...t/e_ldw411s.asp

http://www.liteonit.com/ODD/English/e_prod...t/e_ldw451s.asp

un atshkjiras tikai fochene!

 

Tad jau bez maz vai man savu LDW-411S un chomam LDW-401S (kursh tagad ir jau LDW-411S) arii jaameegjina paarflashot par SOHW-832S-11C' date=' ne?[/quote']

Nu cik zinu tad paartaisaami, lai var DL diksus ierakstiit, ir LDW-451S un LDW-851S DVD rakstiitaaji, droshivien atshkjiriibas tiem ko tu teici ir pashaas kjidaas, nu reku ielien http://codeguys.rpc1.org un paskaties, varbuut buus tev kas noderiigs arii prieksh tava aparaata :)

Link to comment
Share on other sites

Kashelz
Veči' date=' kas paguvuši savus rakstekļus par DL pārtaisīt, vai jūs esat iecepuši kaut vienu DL matricu. Pozitīvā gadījumā kādi rezultāti?[/quote']

Nu taadas matricas Latvijaa nav nopeerkamas un ja ir tad veel baigais retums un daargas, bet galvenais ka taadu ierakstiit var :) Tas noziimee ka iekaartu ko esi nopircis vari izmantot par 150% no origjinaalaa :)

Link to comment
Share on other sites

Varonis

hmmm.... - vajag sarunāt kādu dīleri kurš ieved DL matricas.... - bootisti - mēs taču varētu samesties?

Link to comment
Share on other sites

Kashelz
Matricas jau IR!

Baltic Data tirgo DVD+R Verbatim Double Layer 2' date='4x!

http://www.balticdata.lv/ebusiness/main.as...666674471322225

prece Nr. 43460V

bet maksaa tad Ls 10,10/1 gab. :)

He he nu taa ir isstaa vieta kur iegaadaaties, veikals kaa veikals, bet vinjiem tas e-shops gan galiigi garaam, vinji tur datus baigi reti atjauno, taapeec jaauzmanaas ;) Pats savu PC kasti pirku ieksh BalticData un teikshu kaa ir, serviss taads shvaks, bet kad pazvana un saak aardiities tad gan saak domaat ar pareizo vietu :)

Link to comment
Share on other sites

Veči' date=' kas paguvuši savus rakstekļus par DL pārtaisīt, vai jūs esat iecepuši kaut vienu DL matricu. Pozitīvā gadījumā kādi rezultāti?[/quote']

Nu taadas matricas Latvijaa nav nopeerkamas un ja ir tad veel baigais retums un daargas, bet galvenais ka taadu ierakstiit var :) Tas noziimee ka iekaartu ko esi nopircis vari izmantot par 150% no origjinaalaa :)

Manuprāt, kamēr uz modificētā dzelža nav neviena DL matrica ierakstīta, par 100% nevar apgalvot, ka viss notiek.Vēl jau paliek ieraksta kvalitāte: a) ar kādu ātrumu rakstās; b) ar kādu ātrumu lasās; c) vai lasās uz citiem dzelžiem; d) vai lasās arī pēc 6 mēnešiem.

Link to comment
Share on other sites

Kashelz
Veči' date=' kas paguvuši savus rakstekļus par DL pārtaisīt, vai jūs esat iecepuši kaut vienu DL matricu. Pozitīvā gadījumā kādi rezultāti?[/quote']

Nu taadas matricas Latvijaa nav nopeerkamas un ja ir tad veel baigais retums un daargas, bet galvenais ka taadu ierakstiit var :) Tas noziimee ka iekaartu ko esi nopircis vari izmantot par 150% no origjinaalaa :)

Manuprāt, kamēr uz modificētā dzelža nav neviena DL matrica ierakstīta, par 100% nevar apgalvot, ka viss notiek.Vēl jau paliek ieraksta kvalitāte: a) ar kādu ātrumu rakstās; b) ar kādu ātrumu lasās; c) vai lasās uz citiem dzelžiem; d) vai lasās arī pēc 6 mēnešiem.

Nu nezinu par citaam iekaartaam, bet par LiteOn bija kautkaads raksts kur vecji to uztjuuneeja un bija rakstijushi taas DL DVD matricas, bija arii testi ar lasiishanu un citaam lietaa, beigaas secinaajums taads, ka ar shiim iekaartaam var ierakstiit un pat ljoti labi shis darbinjsh iet shiim iekaartaam :)

Link to comment
Share on other sites

kadas atsauksmes par LG

Nu taa, labaak nenjem, cenas atshkjiriiba ir minimaala no Liteon, taa kaa labaak njem tik Liteon!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...