Jump to content

Mobile. Sony Ericsson K700i


Guest biivers
 Share

Recommended Posts

Zinu, nav nekas jauns un satriecošs, bet gribētu dzirdēt atsauksmes par šo aparātu, gan pozitīvās, gan negatīvās :wink:

 

Tātad, Sony Ericsson K700i īpašniki - padalīsimies ar viedokļiem! Un, ja šim aparātam ir vēl kādas papildus funkcijas, kuras nav minētas šeit, tad lūdzams tās arī nosaukt.

 

Pateicos! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest bedris

Jetijs :)

 

Es domāju letiņu revjū, jo zini, Latvietim sava domāšana :)

bet thnx par linku :)

Link to comment
Share on other sites

man kaadu laiku sanaaca rokaa taadu patureet.

 

salidzinot ar citiem liidz ~100ls:

ekraans neiedomaajami labs,bauda...

skanjas arii lieliski skan.

kursorsvira ljoti eerta un preciiza(bet cik dzirdeeju aatri luuzt,tam mobiilajam jau 3 pa garantiju bija nomainiitas).

bacha tur kaadas 3 dienas.

 

nu tas taa, aatrumaa..

Link to comment
Share on other sites

Es kad izlasiiju Mobile-Review paardomaaju njemt sho tel. kaa mazcennieku... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest bedris

citēju shark:

 

Telefonc labs, ja būtu atmiņas kartes bāžamas viņā tad būtu vienkārši ideāli!  

Parocīgs, daaaaaudz labu iespēju, ļoti patīkams neta browseris (Nav nekāda bremze kā piemēram Samsungiem X100, C100 u.t.t no lētā gala), Ekrānam nu tiešām ļoti smuka grafika, Baterija... nu tā, pagaidām dienas ~3 izvelk, ņemsim vērā ka man ikpa laikam niez nagi kko paspēlēties, pabakstīties u.t.t, kā jau ar jaunu telefonu  

Nepatikt man nepatīk, ka Radio skaļums caur ausīm ir smiekliigi mazs, piemēram braucot vilcienā dažkārt ir pagrūti to radio sadzirdēt, manuprāt būtisks mīnuss  Datu kabeli/parsūtīšanu uz/no PC vēl nav nācies iemēģināt tapēc par to nemāku spriest!

Link to comment
Share on other sites

Nav atminjas kartes.

 

Veciit.. Gjeniaali!!!

taadas viedoklis.. taada analiize.. taads review!!!!!

Aaafigekj.

Noliecu galvu tavaa priekshaa oo varenais telefonu pazineej :)

 

Nu a pa telefonu.

Plusi :)

Forsh menjucis.

Vispar jau man riebjaas shie ikonu menju, bet shis taas dinamisks un smuks :)

Telefons ljauj normaali nosuutiit tel. nr kaa SMS... stulbajam SAMSUNGam nebija taadas elementaaras fiichas.

Saprot Nokia vizitkartes.

Klausos raadio.. ienaak zvans, ja ir ierakstiita balss komanda man austinjaa pachukst kursh zvana.. ar balss koamntu varu atteikt zvanu.

Varu zvaniit izmantojot bals komandas.. ziemaa nav jaasaldee knagkji un jaachakareejas ar kabataam.

Milzums daudz un dazhaadas speeles :)

No zilaa zoba var vadiit PC. Netaa ir kaudzeem pluginu lai vareetu vadiit visas populaaraakas programmas.

 

 

Miinusi.

Nesmuks. Caurspiidiigaas pogas ir negliitas un neertas.

Prasta charkstosha plastmasa. kamerai nav vaacinja ar ko pievert.. un vinja ir tik dzilji iefiireeta korpusa aka vienkaarshi noslauciit aizstāstito objektiivu nevar.

paaraak tuvu kopaa viena otrai. Ja nav smalkas bernu rocinjas.. ir pagruuti ar taam pogaanj njemties.

Joistiks neertes.

uz augshu/leju kustaas viegli.. tachu palabi/kreisi suudiigi.

Tagad pieradu.. tachu pashaa saakumaa bija gruuti.

tas pats kocinsh ir nepreciizs.

Piebesija ka uz podzinjas Nolikt klausuli ir veel tas funkcionaalais menjucis.. Reizeem beidzot sarunu sanaak to suudu izsaukt.

Skanja suudiiga. Skaljrunus pljarkst. (saliidzinaaj ar Motorola V3 ar vieniem un tiem pashiem mp3)

Video klipi ir vienkaarshi nebaudaami. Pilniigs suuds.

Zibspuldze meesls (darbojas ~ lidiz 30cm.. toties vinja lieliski kalpo kaa kabatas lukturiitis :)

Bacha tur nozheelojami maz.. bet nu njemot veraa fiichas... vaar buut ka tas arii ir ok. Ja ierubii bals komandas tad bacha stabiili noseediisies pa vienu dienu.

Zaebala pisties un taa arii to grvareno GPRS nepalaidu. HVZ ... viss itka ir.. bet neiet.

Tizlais SE softs uzskata ka adresbuku var sinhronizeet tikai un veiniigi ar MS Outlook.. Un ko dariit ja man nav taada suuda? Un ko dariit ja es negribu sinhronizeet? Gribu tikai redigjeet? Shitais ir konkreets debiilisms.

Caur IR taa arii neizdevaas kautcik cieshami browsot telefonu.. liidz bildeem netiku.. bremzeeja bremzeeja.. neko neraadija.. hvz

Nepatiik ka adreshu listaa man jaaizveelaas no kurienes njems kontaktus.. vai nu no telefona atminjas vai arii no SIM.. Kopaa nu nekaadiigi.. fak kaarteejais shits..

Toties ir eleganta iespeeja kopeet kontaktus ne tikai uz taalruni.. bet arii uz SIM karti.. atskjiriibaa no suuda SAMSUNG. (un siemens M55 arii laikam)

 

 

 

Nuuu a visaa di citaadi.. telefons pa 29Ls..

Ir ljoti ok.

Domaaju, ka viena no labaakajaam izveeleem mazcenniekos.

Juutos ljoti apmierinaats :)

Link to comment
Share on other sites

Guest bedris

+papildinājums no šī topika:

 

http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=36015

 

Izveidoju šo reviewu, lai netiktu taisīti jauni topiki par K700i, lasi šeit un šeit arī jautā  

Sen jau gribēju uztaisīt review par K700i, bet tikai šodien saņēmos  

 

Izlūdzos veco, lai paņem man šo telefonu, takā viņam bija 3shais atlaižu līmenis pie LMT, tad varēja ņemt šo maloceņiku bez jauna numura, tikai jāslēdz līgums, ka winjsh savējo nr. vēl 18 mēnešus nemainīs!  

 

Nu tad sākam, ko atradu atverot kastīti:  

 

Manuāļus 3 valodās un kkādas vēl lapiņas  

SE K700i PC Suite disku  

Handsfree  

Lādētāju  

Un protams K700i  

 

Viss komplektiņš  

 

Seja  

 

BACK  

 

Telefona dizains ir diezgan neuzkrītošs, bet tajā pašā laikā ļoti interesants, piemērots gan biznesa cilvēkiem, gan jauniešiem! Sākumā likās, ka šis telefons varētu būt neparocīgs, jo pēc redzētajām bildēm likās ka pogas būs pārāk zemu, taču es kļūdījos un viss ir ljoti oK! Telefona kreisajā pusē izvietota poga skaļuma regulēšanai kā arī viena, lai ātrāk piekļūtu kamerai! Telefona Labajā pusē ir poga interneta pārlūka atvēršanai! Pogas likās mazliet neparastas, jo nebija piemēram zaļā un sarkanā klausulīte, bet pie tā ātri piešāvos!  

Uzreiz ievēroju ka šim aparātam ir ļoti parocīga kursorsvira, piemēram salīdzinot ar Siemens C65, kuram tā ir jāspiež reizes 3 lai kautko paņemtu. Ļoti žēl ka šim aparātam nevar ielikt atmiņas kartes, takā nekāds dižais mp3 pleyeris nesanāks, saglabāt izdosies +/- 10 normālas kvalitātes dziesmas!  

Ekrāns kurš spēj attēlot 65 000+ krāsas ir ĻOTI kvalitatīvs, attēls vienkārši fascinē, lai gan tam pašam Samsung C100, X100 ir 65k krāsas, tie ne tuvu nelīdzinās šim displejam! Melodijas (mp3) ir wairāk vai mazāk normālā kvalitātē, tiesa gan pie lielāka skaļuma, skaļrunis sāk mazliet čerkstēt, MP3/Radio iespējams klausīties gan caur austiņām, gan skaļruni, bet lai klausītos radio austiņas būs jāpievieno tikuntā, jo tās kalpo kā antena. Radio uztvērējs ir samērā labs, pat labāks par mana mp3 pleyera uztvērēju  

Tiesa gan, Radio skaļuma jauda mani šajā telefonā nu nemaz neiepriecina, radio klausīties var taču, ja sāks skanēt kāda foršāka dziesma, nebūs iespēja pagriezt skaļāk un dziedāt līdzi  

Vēl man ļoti patīk ka ir maināmas tēmas telefona dizainam, tās ir atrodamas SE wap mājaslapā kā arī dažādos citos saitos, kā vienu no tiem varu minēt web.seclub.org/downloads.php (Caur WAP) šeit ir atrodamas ļoti jaukas lietiņas šim telefonam!  

Baterija tādā intensīvā režīmā tur ~2-3 dienas, cik [NE] intensīvā- nezinu  

Viss ir latviešu valodā!  

Caur šo aparātu var arī saņemt/nosūtīt e-pastu - tas man bija kas jauns, šī fīča man arī iepatikās!  

Vēl jaunums bija piemēram mp3 pleyera minimizēšana, ļoti ērti ka varu klausities mūziku un reizē sērfot wapā  

Par Kameru: It kā, iespējams 4x zoom, bet tas darbojas tikai uz minimālo izšķirtspēju ( 160x120 ), uz 320x240 iespējams 2x zoom taču 640x480 šādu prieku vispār nepiedāvā  Aizmugurē, pie kameras ir iebūvēts tāds kā mazs spogulītis pašportreta uzņemšanai un arī gaismiņa, kas noder tumsā bildējos priekšmetus ~30cm attālumā, bet labi noder arī kā baterija  jo gaisma ir diezgan spoža  

Bildes vēl neesmu mēģinājis skatīt uz PC, jo nav gadījies datu kabeli dabūt!  

Žēl, ka šim telefonam nav garumzīmes un mīkstinājuma zīmes, lai gan tas man diez ko daudz netraucē  

Nobeigumā varu vien piebilst ka šis telefons pavisam noteikti ir savus 29Ls vērts   Labi jau labi, veikalā ap ~130Ls  Iespējas aparātam ir daudz un noderīgas!  

Link to comment
Share on other sites

Nav atminjas kartes.

 

Veciit.. Gjeniaali!!!

taadas viedoklis.. taada analiize.. taads review!!!!!

Aaafigekj.

Noliecu galvu tavaa priekshaa oo varenais telefonu pazineej :)

Jaa meties celjos un uz priekshu. Neesmu tak ar to telefonu njeemies. Zinu to ko citi staastiijushi. Kautko tak man vajadzeeja uzrakstiit un neko nepareizi jau neuzdrukaaaju. Tas tak nenormaals miinus taadam "krutam" telefonam.

Link to comment
Share on other sites

Kameras atteli tumsaa sakropljojas! Skaljrunis cherkst, bet es ar doazhaadam programmam nonjemu mp3 basus un tad leiku telefonaa un tad necharkst(labi der kaa zvana melodijas). Kameras video suudiigs un k750i cik paspaidiiju arii suudiigi. Bet taa jau fors telefons! Tajaa salikt es varu >20 mp4 dziesmas ko klausiities uz ausiim! Izmantoju bluetooth adapteri un suutiishanas atrums uz telefonu ir >30kb/s, no telefona 20kb/s

Link to comment
Share on other sites

par kursorsviru - vinea no labākā ever esmu leitojis. pat to ka lūst vai nedarbojas tā kā domā smadzenes - vainojiet līkos pirkstus.

par kontaktu saglabāšanu - RTFM - ļoti vinekāršī šis jautājums atslēdzas, izvēloties default lietojāmo atmiņu.

synchro - piekrītu - MS produkti nav vienīgie.

 

NEAIZMIRSTIET, ka tālrunis ir vairāk nekā 2 gadus vecs.

 

EDITED: šodien atklāju, ka ar jaunāko PC Suite tiek atbalstīta Address Book

Link to comment
Share on other sites

Pēc 10 mēnešu lietošanas uzblīda sekojošie mīnusi:

1) telefonu pat vispār nelietojot, bača vienalga tur tikai max 3 diennaktis;

2) austiņu vada izolācija pati no sevis pārlūza 5 vietās (var teikt nemaz nelietojot);

3) uzlādēt baču jau ir grūti, jo kontakts zūd biežāk, nekā parādās;

4) nedaudz bremzē menu;

5) pēc kāda laika telefonā ielādēto mp3 dziesmu atskaņošanas laikā sāk parādīties trokšņi (sprakšķi);

 

P.S. Mobza nebija mazcenas, pirku pa pilnu programmu, it kā visam vajadzēja funkcionēt normāli.

Link to comment
Share on other sites

Man vins gan nebremzee pa menu un kontakts vel pagaidaam arii nezuud, bet austinjas izpirdaas atraak nekaa biju cerejis!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...