Jump to content

Kāds nezin ko LTK/Apollo šodien tik aktīvi [ne]darbojas MDSL


Guest Khmmm
 Share

Recommended Posts

Šajā nedēļā tas jau kāds otrais pagarais/neparedzētais pārtraukums ...

Rūterus svilina / IPTV nevar palaist / Atvaļinājums / Testē pakalpojumu "Šis pakalpojums jums pašlaik nav pieejams" / Lielie atslēguši mazo LTK no tīkla :)

 

Kā tad ir?

Vai problēmas ir tikai MDSL vai arī PDSL/UDSL/SDSL u.c. DSListiem?

Apollo ISDN iet kā redzat.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

dziivoju ne paaraak lielaa pilseetaa

no visiem ljaunumiem izveeleejos mazaako - mDSL

ne viena slikta vaarda!!!!!

tiem, kuri suudzas - vai nu dziive par saldu vai curve_hands.dll modulis instaleets....

Link to comment
Share on other sites

Instigater

vot es arii briinos par tiem, kuri saka, ka DSL pakalpojumi gluchii, ticiet man, privaato provaideru tiiklos procentuaali uz klientu skaitu probleemas ir stipri biezjaak, vienkaarshi citi izveelas mDSL deelj stabilitaates, citi kaktu kantorus deelj aatruma, un nesaprotu tos, kuri ir nonaakushi nepareizajaa frontee.

PS. Viss kaartiibaa. Vienubriid bija gljuks, kad centaas kaut ko ar to tjipa IP televiiziju izdariit, bet tas jau bija sen. Starp citu, IP televiizija Apollo tiiklaa nebus nekas cits, kaa vien tjipa TVnet, kad lodzinjaa raadaas bilde ar skanju ;-) Vopshem suuds ne televiizija. Normaala IP televiizija ir STB pie TV vai pareizais softs kompii ar ko multicast streaming skatiities.

Link to comment
Share on other sites

moshroomhead

es dziivoju baltezeraa un shis jau ir otrais vakars divu nedelju laikaa, kad man lattelekms atsleedz netu uz pusotru stundu, nezinu ko vinji dara, bet godiigi atziiistas, ka vinji kko pisina tur :D

Link to comment
Share on other sites

zvanīju uz lattelekom servisa tālruni, kā tur man izteicās tad visā Latvijā tikko negāja internets!

 

vareni vārdi!

Link to comment
Share on other sites

es esmu apmierināts, stabilitāte netam ir laba un neba jau viena gļuka mēnesī dēļ man tagad nepatiks MDSL un mainīšu provaideri!

Link to comment
Share on other sites

Runājot par mDSL kvalitāti es arī esmu apmierināts.

 

Atceros kāds bija internets pirms gadiem, kad tas ka regulāri nestrādā bija pilnīga norma, tad tagad mDSL ir kā dieva dāvana.

 

Savulaik Radiolinks (nezinu kā tagad) bija baigi niķīgs pret laikapstākļiem. Kā pamatīgs putenis tā čau!

Link to comment
Share on other sites

palasot saak likties ka ja ar kinikompaaniju un speelju izstraadaaju apzagshanu nenodaarbojas tad vareetu arii ar DSL pietikt...

bet nu pDSL vispaa nevar nosaukt par muusdieniigu vismaz internetu..

Link to comment
Share on other sites

Guest noname

njā, man arī laikam otro vai trešo reizi tik īsā laika periodā gļuki, labi, ka vēl ir gprs

tie gudrinieki, kas kaut ko runā par curve_hands.dll, laikam nav piedzīvojuši mdsl pakalpojuma lielisko pirmo pusotru gadu, kad regulāri gļuki 3x mēnesī neta neesamība vai 25% pingloss bija parasta parādība

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

tie gudrinieki, kuri piedziivoja - dokumenteeja un pieprasiija kompensaaciju....

kopsj taa laika gljuki un paarraavumi(iznjemot kopeeju krasju pagaajusjgad rudenii) vairs nav piedziivoti.....

viss atkariigs no sabneta....

type44 - paldies par peedeejiem latviskojumiem...

tagad pat pilniigiem idiotiem jaanokljuust sauliitee....

Link to comment
Share on other sites

Guest arno

Kādu nedēļu atpakaļ (+- perecīzi vairs neatceros) telekomā apgreidoja softu, laikam jau lielajiem MPLS swičiem - pēc tam tādi gļuki panesās, daudz kas nestrādāja. Pat lielajiem biznesa klientiem, par kuriem telekoms arī mazdrusciņ uztraucās, nemaz nerunājot par mazajiem mdsl un ultradsl lietotājiem. Pēc tam, kad sākās nelabi kliedzieni - laikam softu atkal downgreidoja, varbūt arī ko citu salaboja. Bet problēmas kopš tā laika mdsl lietotājiem novērojamas diezgan regulāri, laikam kaut kas tomēr nav kārtībā, vai arī paši pa kluso kaut ko muhļī. Nu nekas - gan jau atkal aizies, ir bijuši arī sliktāki laiki. Neviens nav perfekts.

Link to comment
Share on other sites

Guest yoji

Pie mums Smiltenee svētdien bija murgs, pusei kuri izmanto ltk pakalpojumus pazuda nets uz dienu :/

Link to comment
Share on other sites

Guest noname
tie gudrinieki, kuri piedziivoja - dokumenteeja un pieprasiija kompensaaciju....

dokumentēja gan un pieprasīja arī (vēl neesmu izdzēsis ap 70 pingplottera skrīnšotus no tiem laikiem), tikai ņemot vērā provaidera attieksmi pret ne-korporatīvajiem klientiem un vispārējo bardaku šajā organizācijā rezultāts bija laikam vienu mēnesi pārrēķins kādu pāris latu vērtībā

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard
Dzīves vieta: Cēsis

Pie mums Smiltenee svētdien bija murgs, pusei kuri izmanto ltk pakalpojumus pazuda nets uz dienu :/

vai nu nekaa nesaprotu vai ltk lietosjanas sekas...

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

noname:

man div meenesji par freiju bija....

hmzz, arii neko korporatiivs nejuutos, vienkārši meele pareizi piekarinaata ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest yoji
Dzīves vieta: Cēsis

Pie mums Smiltenee svētdien bija murgs, pusei kuri izmanto ltk pakalpojumus pazuda nets uz dienu :/

vai nu nekaa nesaprotu vai ltk lietosjanas sekas...

 

izeed... nekaa nesaproti.. :D.. Ir un viss..

Link to comment
Share on other sites

Guest noname
man div meenesji par freiju bija....

hmzz, arii neko korporatiivs nejuutos, vienkārši meele pareizi piekarinaata ;)

tad jau neko rožaini nebija, ko ?

un man tādas aizdomas, ka pret ne-korporatīvajiem klientiem attieksme mainās atkarībā no konkurences [ne]esamības attiecīgajā rajonā :)

Link to comment
Share on other sites

Apollo klientu centrs teica ka DSL(cik saprotu visi taa paveidi) paaris stundas nestraadaas.

Link to comment
Share on other sites

Motorcraft

Lai vai kā, katru reizi kad internets pazudis, ņemam telefona klausuli rokā un zvanam uz Apollo palīdzības dienestu un gaidam savienojumu ar operatoru. Jo kā man paskaidroja viņu rēķinveži: lai veiktu apmaksas pārrēķinu, bojājums (pat ja tas ir globāls, un uzreiz dzirdam ierasto frāzi "Pašlaik novērojami traucējumi, tiks atjaunots tuvāko stundu laikā, utt...") noteikti jāpiesaka.

Link to comment
Share on other sites

pēdējo reiz nestrādāja tiem kuri nebija pirms tam ielogojušies un mēģināja to izdarīt problēmas brīdī :twisted:

Link to comment
Share on other sites

mandersons

vienīgais pozitīvas fakts ir tas, ka tagad vispār nevajag ielogoties :D

 

ja vien negribas kaut kaadu "turbiinu" nopirkt

Link to comment
Share on other sites

noveeroju ka tagad ir uzlikts jaunais PIL, bet ar veco usernaami un pass nesanaak ielogoties

 Pieļauta kļūda, ievadot lietotājvārdu vai paroli!

Link to comment
Share on other sites

Guest scyp

es jaunajā PIL ar veco niku un paswordu varu ielogoties bez problēmām. man ar ielogošanos problēmu nekad nav bijis.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...