Jump to content

Kur jūsuprāt vislabāk "attīstīt" digitālās fotogrā


Guest Rouzijs
 Share

Recommended Posts

Guest pofigs

ja nemaldos tad gan fotki.lv gan vel kaut kur bija kur vareeja maajaas seezjot visu izdariit tipa uz FTP aizsuuti, samaksaa un pa pastu pienaaks

Link to comment
Share on other sites

Taisu www.fotoluks.lv -gana erti , gana lēti. Ar kvalitāti arī OK, nosūtīšana arī laba . Viņiem , laikam , tas agregāts ir 400 dpi izšķiršanu (lielākai daļai , laboratoriju, laikam ar standarta, 300 dpi).

Link to comment
Share on other sites

Es izmantoju ww.myfoto.lv (elkors).

Kādēļ - tādēļ, ka bildes var saņemt netālu no dzīvesvietas.

Link to comment
Share on other sites

Guest deadmaroz-TLOTL

Es vienmeer taisu www.fuji.lv principaa ari taapeec ka tuvu maajaam :-)

Link to comment
Share on other sites

Guest noname

fotoluksam arī var uzlikt uz ftp un tad tikai 1 reizi jāapmeklē viņi, lai savāktu, tagad neesmu kādu gadu izmantojis viņu pakalpojumus, bet agrāk kvalitāte bij ok

Link to comment
Share on other sites

Tagad , tas fotolukss , to failu ielikšanu, savā serverī ir krietni vienkoršājis (ne jau visi macēja ielikt , tai ftp, it sevišķi , ja ar datoru uz Jūs). Vēl pluss-vari bildes saņemt pat no 8 līdz 22 (agrāk , kad varēja tikai Brīvības ielā, tad svētdienās vispār nestrādāja), vairākās vietās. Bet ja pašam slinkums (vai nav laika ), viņi bildes piegādā mājās :) (protams par samaksu , bet nav jau tik traki, ka Vecrīgā 50 san, Rīgā 1 Ls un , ja kuram dziļos laukos, laikam 2 Ls)

Link to comment
Share on other sites

kalnietis

vienreiz bij proveets vezir, bet bildes neuztaisiija norunaatajaa laikaa...

tagad dazhas reizes esmu meegjinaajis fotki.lv .. pirmajaa reizee pasuutiija tikai dazhas bildiites un biju paarsteigts, ka peec 30-60 minuuteem atnaaca atbilde, ka bildes gatavas un var iet pakalj.. 8)

Link to comment
Share on other sites

flēra, tāpēc, ka tur ir atlaides uzrādot ISIC karti.

Kvalitāte ļoti laba, mēģināju citās vietās, bet šeit patīk vislabāk. Arī tāpēc, ka sanāk pa ceļam.

Link to comment
Share on other sites

Jā, skatos , tā konkurence, patērētājiem , ir gājus par labu, a ta daži taisija bildes pa 20 san (10x15) , kaut pašizmaksa , kaut kur ap 5 san. Es , gan , pie tā fotoluksa , pieturos tāpec, ka , ja moniatorā, ar krāsu temperatūru 6500 C, redzu vienu, tad to pašu (pēc krāsām) redzu arī gatavajās bildēs. Vienreiz , kad aizstiepu uz citu kantori, tās krāsa bija pavisam citas...

Link to comment
Share on other sites

Guest noname

izskatās, ka fotolukss tomēr savu kanti tur vēljoprojām, atceros, kādus gadus 3 atpakaļ, kad tur strādāja viena draudzene, tad viņi katrai bildei regulēja krāsu balansu un nelaida 1:1 kā ir uz negatīva vai faila (ja protams tie nebija kādi profiņi, kas iedevuši bildes, vai īpašās prasības neaiztikt neko)

Link to comment
Share on other sites

JVK aka Jānis Vītiņš un Kompanjoni. Bildes laikam dārgākas nekā citviet, bet kvalitāte daudz labāka. kamēr es tikpat labas viņas saviem mazbērniem rādīšu, jūs savējās no fotki.lv varēsiet ārā mest.

www.efoto.lv ja nu kas....

Link to comment
Share on other sites

Despacho, nesapratu tavu frāzi '' kamēr es tikpat labas viņas saviem mazbērniem rādīšu, jūs savējās no fotki.lv varēsiet ārā mest '' ??

Vai tad tur , tās bildes , uz keramikas taisa? Vai kas?

Pēc manas saprašanas labas bildes ir tās , kur es bildē redzu to pašu (krāsas, gaišums, kontrasts), ko pats esmu saregulējis ar kādu foto apstrādes programmu, nevis kas labpatīkās operatoram , laboratorijā(protams ja es norādu, ka neko nemainīt). Nu jā , ir , vēl bijis dažos kaktu kantoros, kad izmanto galīgi izlietotas ķimikālijas/nepareiza temperaturā, kad bilde izplūdusi (neasa), bet tas jau tāds ekstrēms brāķis. Cik zinu, papīru jau nu nekur nelieto kaut kādu SVEMA, kurš patiešam, pēc pus gada bija galīgi...

Cita lieta, ka daža kantorī, patiešam cenšas no galīga m..la (izejmateriāla) uztaisīt konfeti, bet tas ,man, nav aktuāli- pats uztaisu ko gribu un, vēlos , lai neviens neko nemainītu bez manas piekrišanas.

Link to comment
Share on other sites

Guest Rouzijs

Paldies par daudzajām atbildēm...! :) Bildes vēlos taisīt parastā izmēra, vienkārši vēlējos noskaidrot, kurš tad kvalitātes ziņā Rīgā skaitās tas labākais kantoris.

Link to comment
Share on other sites

Es atkal bildes taisu Fotoprint (SIA "Poliko") - pēc 10 baļļu sistēmas liktu 7, ne vairāk, jo ir problēmas ar krāsām. Cīnījos ilgi un dramatiski, bet veiksmīgi. Man sanāk fočeņu saņemšana tieši pie mājām, tāpēc arī citur nekur neesmu līdis.

Link to comment
Share on other sites

JVK aka Jānis Vītiņš un Kompanjoni. Bildes laikam dārgākas nekā citviet, bet kvalitāte daudz labāka. kamēr es tikpat labas viņas saviem mazbērniem rādīšu, jūs savējās no fotki.lv varēsiet ārā mest.

www.efoto.lv ja nu kas....

Tās ir tavs domas. Es, kad pirms 2,5 gadiem sāku fočēt, arī izmantoju JVK pakalpojumus, bet pēc tam viņiem strauji nokritās kvalitāte. Vispār bildes pēc mēsla izskatījās. Vēljoprojām ir viņu ražotās zili-zaļās bildes mājā. Tad pamēģināju fotki.lv un biju ļoti pārstiegts par kvalitāti, par ātrumu, utt. JVK vairs nekad netaisos iegriezties...

Link to comment
Share on other sites

nejau tik no krasam ir atkarigs vai bilde nebus savu izsto krasu pazaudejusipec 100 gadiem,tas ir atkarigs pirmamkartam ni fotopapira un ari protams no vietas kur jus vinju glabajat,es piemeram nesudzos par kvalitati ko man izprintee canon pixma 4200 printeris,protams tas ir dargs prieks salidzinot ar fotolabaratoriju.

 

Varbūt kāds zin,kādu skaneri līdz 500 ls(varbūt biki dārgāk) ar ko varetu skanēt 35 mm filminja no rulīša(negativi ,pozitivi) un 6*6(6*9) skanēšana,kādreiz bija tadi fotoaparāti,uz labaratoriju tas neatmaksajas nest,jo majas tadu filminju pozitivu negativu ir tukstosiem un ljoti intresantu,riktigi krutas bildes ir uz fotoplates focetas kur melngalvju laukums redzams un baznica tada sabombardeta

Link to comment
Share on other sites

Ja ir gan 35 mm gan platākas- Epson 4990 vai Canon 9950f. Tam Canonam esot sava , orģinālā infrasarkanās skanēšanas metode, lai novāktu švīkas un putekļus. Epsonam ir tas pats tikai vienas citas firmas izstrādāta , digital ICE ( arī skanē parastā diapazonā un infrasarkanajā). Ir sanācis , nedaudz paspēlēties ar to Epson 4990 - patiešam , lieliski novāc tās švīkas un putekļus. Ir arī lētāks Epson 4990 , kuram ir tā digital ICE , bet darbojās tikai uz caurspīdīgiem objektiem (filmām), bet 4990 arī uz fotogrāfijām. Vispār biju pārsteigts, ar kādu kvalitāti atjauno to attēlu. Tā ICE tehnoloģija ir fantastika- to arī lieto profesionāliem, specializētiem filmu skaneriem (tik to cenas 600-2000 Ls)

Par Canon 9950f tā arī neizpratu (no aprakstiem), vai tā atēla labošana darbojās tikai filmām, vai arī fotogrāfijām.

Cenas, pat Rīgā, nav tik briesmīgas (nosacīti) - Epson 4990 325Ls, Canon 9950f ap 280Ls.

Ja intrese, vari palasīt testus par abiem : http://www.photo-i.co.uk/Reviews/interacti...90/Page%201.htm un

http://www.photo-i.co.uk/Reviews/interacti...950F/page_1.htm

Tam testētājam, nebija iepaticies, tas Canons (laikam softa dēļ)

Link to comment
Share on other sites

Es izmantoju Kodak fotolaboratoriju (Vecriigaa), jo, pirmkaart, tuvu darbam, otrkaart, labas cenas un laba kvalitaate. Par Fotoluksu esmu shokeets - bildes ir nezheeliigi dranjkjiigas - suudiigas kraasas, tumshas, shad tad ar taadu miglinju pa virsu (turklaat taa ir gan Ceesu, gan Riigas fotoluksos) :roll: Veel Fuji arii normaalas izdrukas taisa...

Link to comment
Share on other sites

Guest kirils
flēra, tāpēc, ka tur ir atlaides uzrādot ISIC karti.  

Kvalitāte ļoti laba, mēģināju citās vietās, bet šeit patīk vislabāk. Arī tāpēc, ka sanāk pa ceļam.

es arii taisu fleraa, tik nezinaaju, ka tur atlaide ar ISIC karti :)

kvalitaate ok, tikai paardeveeji dumji bez gala. un VIENMEER nogriezh bildeem malas.

Link to comment
Share on other sites

Ikdienā izmantoju salona fotostars (www.fotostars.lv) pakalpojumus. Nekādu pretenziju nav. Darbs tiek paveikts ļoti kvalitatīvi. Starp citu - viena no labākajām vietām Rīgā kur pasūtīt reprodukcijas.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tāāā , ŅEMU ATPAKAĻ savus vārdus (iepriekšejos postos) , par to , ka Fotolukss ir normāls kantoris. Maz , kad , pie pasūtijuma opcijām tika, manis izvēlēts '' Neapgriezt'', bet bildes saņemu atpakaļ apgrieztas (izkadrētas), bet sākuši ekonomēt arī uz izmēru -pasūtijumā 10x15, bet rezultātā, uzkopētas uz 10x14..... Labs, būs jāaizčapo , laikam , aprunāties, jo kad pasūdzējos, caur meilu, ka nav izpildīta opcija ''Nepgriezt'', atbildēja , ka vajadzējis , piezīmes , pierakstīt , ka nekadrēt.... Vārdu sakot klients ir muļķis... Interesanti, ko būtu darijuši, tajā , kantorī, ja nebūtu izvēlējies opciju ''Neapgriezt'' - laikam uztaisītu tikai , ar palielinājumu 100%, tas ir būtu tikai pats viducītis no tā 7Mpiks izejmateriāla (100%, laikam bija , kāds 1200x... mm palags), bet papīrītis, uz kura uzkopēja, bija 10x14.. :)

Būs jānoprovē citi, kantori, ko te ieteica tauta

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...