Jump to content

Labaakais Smartphone?


Guest RaimizA
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Nu taa sanaacis ka ir radusies veelme iegaadaaties jaunu Mob. Jau kaadus 1,5 gadus lietoju N6230. Vienu briidi jau gribeeju nemt N6230i, bet sapratu ka nav liela jeega. Tagad domas sliecas uz to ka vajadzeetu kadu jaukaaku aparaatu. Shobriid reaalaakais pretendents ir Nokia N70. Bet pirms to pasuutiit gribeejas dzirdeet kada smartphone usera atsauksmes vispaar kopumaa par shiem aparaatiem. N70 likaas ok, vieniigi dafiga jau tur lietu kas man nav vajadziigs :D. Primaari mani incee lai buutu labs E-mail klients. Veelme straadaat ar attacment.. u.t.t.. visas kameras shmameras nav primaaras.

 

luuk taa...

 

R.

Link to comment
Share on other sites

Guest deadmaroz-TLOTL

Taa no kluudaam maacas katrs tai skaitaa arii nokia ,6600 laikam bija peedeejais kas laava jebko no telefona paarsuutiit uz PC (taatad warez zeela un plauka) , deel shii iemesla arii negribu uz neko citu paariet ;-)

Link to comment
Share on other sites

Guest deadmaroz-TLOTL

Taa ka 6600 laij no atmina sun no kartes jebko caur BT suutiit uz jebko , bet teiksim 6260 jau vairs taa nevar un domaaju arii visaam nakama shii fishak ir nogriezta (bet varbuut es maldos ;-) )

Link to comment
Share on other sites

Guest RaimizA

hmm.. tas gan biki iesakko. Tip sanaak ak nevar paarsuutiit failus? Nu lab mosh izdziivoshu... Kaa vispaar ar symbian glukiem? Nav paaraak daudz? Un varbuut vari ieteikt kaadus labus softinus kas vareetu buut noderiigi?

Link to comment
Share on other sites

Guest deadmaroz-TLOTL

Var jau paarsuutiit , bet tikai tos ko nokia atdziist par vajadziigiem paarsuutiit ;-)

Link to comment
Share on other sites

QuickSilver

ha.. kas tas par tizlumu... visu visiem var paarsuutiit pa bluetooth.. zinu ka tik nevar mid un jar aizsuutiit... tos vaig paarsaukt... nem vai nu n70, n90 vai n91 vai p910i vai sendo x2

Link to comment
Share on other sites

Guest deadmaroz-TLOTL
ha.. kas tas par tizlumu... visu visiem var paarsuutiit pa bluetooth.. zinu ka tik nevar mid un jar aizsuutiit... tos vaig paarsaukt... nem vai nu n70, n90 vai n91 vai p910i vai sendo x2

 

nu nu gribu redzeet kaa tu kaadu sys failu paarsuutiisi utt

Link to comment
Share on other sites

QuickSilver

nu nez.. varu gan uz 6630 gan uz 6600 aizsuutiit visu kas atrodas zem system mapes... ar jaunaako seleq betu... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest deadmaroz-TLOTL

NC tur taa gela ka nakamos telefonos arii ar visaadiem fike manageriem neko nevar nosuutiit , kautkur jau dzili sisteemaa ta fishka ir nogrizta

Link to comment
Share on other sites

Guest RaimizA
smartfonis jee jee kruta bet kam tas vajadziigs ?

piecuukaat 300 megus ar zagtaam pergaam un speeleem domaajot ka gailis paliks garaaks ?

bachu izturot max 1.5 dienas ?

 

da vieniigais VIENIIGAIS kam smarfonis der ir odu gainjaashana

 

jeb arii diktafons - 1.5 gadu laikaa uz 20 minuuteem aizdevu babulim mobilo lai izmanto kaa diktafonu

 

oj kaads labums ojjjjjjjj

 

Patiesiiba es jau uzrakstiju savas galvenaas prasiibas. Man vajdziigs sakariigs e-mail. Lai var normaali sanemt un suutit mailus un atachus. Lai jebkuraa briidii varu atraut word failinju vai exceli, redigeet un nosuutiit. Lai ir normaals html un pdf atbalsts. Cik saprotu parasts mob to nelauj... Taadat atliek tikai symbian.. pirk suu arii negribu.

Link to comment
Share on other sites

Guest deadmaroz-TLOTL

es jau ar seezu ar 6600 un esmu apmierinats , pagaiddam neko vairaak neprasaas

Link to comment
Share on other sites

QuickSilver

a par paplasinajuma rename neesi domaajis?? parsauc kaut uz jpg un suuti... fonim nav nemazaakaas pretenzijas pret to.. :evil:

Link to comment
Share on other sites

Guest deadmaroz-TLOTL

tas vairs nav incanti ja man vesals folderis ar visaadiem paplashinaajumiem jaareneimo uz jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest RaimizA

Jau to izpeetiju... Ko noziimee kaput.. tipa nesuuda nestraadaa ? Ble tas gan iesuxo..

Link to comment
Share on other sites

QuickSilver

tad peerc pxxx telefonus.. vai arii treo650.. un reneimo chupu ar vienu nezinu kaa sauc failu browzeri.. tjip ieziimee, tad uzspeid change extension un tad suuti...

Link to comment
Share on other sites

Guest RaimizA

Qtecus es arii peetiju... nez kaut kaa to Nokia ieduuraas... hvz.. ja buutu kaada usera atsauksmes par qtec buutu labaak...

 

Par Treo arii apsveeru.. maita paaraak liels :D stipri jau kiegelisks dizains.. gribaas lai ir arii saliidzinoshi kompakts...

Link to comment
Share on other sites

QuickSilver

tad nem kko no p900 vai p910i.... vai arii kko toc no qtec vai arii kaa ar 9300 vai 9500 vai ari kads no microshit baazeetajiem??

Link to comment
Share on other sites

Guest deadmaroz-TLOTL
tad peerc pxxx telefonus.. vai arii treo650.. un reneimo chupu ar vienu nezinu kaa sauc failu browzeri.. tjip ieziimee, tad uzspeid change extension un tad suuti...

 

heh labaak iztikshu ar 6600 , naakamais smarts noteikti buus ar MSMW

Link to comment
Share on other sites

PēterisI

Nav jēga ņemt p900 vai p910i ja drīz iznāks p990.

Link to comment
Share on other sites

Guest RaimizA

Nu jaa laikam taa ir ar to P910... bet tad jau atkal vareetu teikt ka nav jeega nemt N70, jo driiz iznaaks N80 :D... Ar P910 laikam ir probleema ka to praktiski vairs nerazo.. Un ja saliidzina ar N70 tehnologiski N70 ir paaraaks... a vot funkcionaali nez :(... Ai sviesc.. Labaak pastaastiet kaa ir ar e-mail? Cik tas sakariigi straadaa uz symbian? Vai jaizmanto paarluuks kas jau iebuuveets, vai ir kads specifisks softs?

Link to comment
Share on other sites

PēterisI

Mab tāda doma: a jēga ņemties ar smartphone ja tik pat labi vari paņemt pocket PC un miers. Nebūs jau ar pārāk milzīgs viņš, un rēķini ar visu ko vajag un nevajag. Varēs browsēt boot.lv no pļavas ar pocket IE tā kā ikdienā :D

Link to comment
Share on other sites

QuickSilver
RaimizA

 

pats juuzoju iebuuveeto n6600 meilu luuriki - none probleemas - pie nosaciijuma ja izmanto MMC karti datu glabaashanai ...

 

ar neta luurikiem ir kaa ir ...

dazi saiti labaak iet uz defoltaa citi uz operas citu uz netfront - to viennoziimiigi nevar poateikt ...

katraa zinjaa jaatur visi triis ...

man ir arii dorisa gadiijumaa ja kas rezervee... tad toc nem to p900 vai p910... tam manskiet nav probzas ar wordiem utt + veel touchskreens vai arii nem 9500 vai 9300. 9500 ir arii wifi takaa vareesi pabrowzot netu stattoillaaa :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest RaimizA

Nu skaic... paldies visiem.. Pasuutiju sev N70 gan jau buus kedaa :D Tagad jaagaida kad paraadiisies LMT tie telefoni. Tad gan jau uzcepshu kaadu review :D

Link to comment
Share on other sites

Palaidnieks

Es lietoju Motorolu A1000, kautkas starp mobilo un plaukstdatoru.

 

Ofisam t.i. Wordam un exelim izmantoju "DocumentsToGo" daudz labaks par quickoffice, un nav probzu ar saregjitiem failiem, vis steada ljoti labi.

 

Izmantoju iebuveto epasta parluku, manas vajadzibas apmierina, strada vusi atachmenti un viss parejais.

 

Web broseshanai izmantoju iebuveto parluku. Labs gan wap gan http.

_________________

Ziņojums pievienots no BOOT.LV WAP

Link to comment
Share on other sites

:wink:  gan jau sanemshos :D

 

Pamēģini tikai nesaņemties! :wink: :lol:

 

...citādi vēl pierunāsim VIL, lai viņš Tev liek uzrakstīt review pa VISIEM Nokia telefoniem, kas ražoti pēdējo 5 gadu laikā.

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...