Jump to content

LMT: Zona ir, tachu sazvaniit nevar.


Guest
 Share

Recommended Posts

Ir izmeigjinaats ar 2viem telefoniem un vienu SIM karti.

Viens i Siemens M55 un Motorola V3

Telefons raada pilnu zonu, taschu kad zvana uz to nr. saka ka nav zonaa vai ir izrubiits.

SMS pienaak ar pamatiigu noveeloshanos (i bijias liidz pat45min)

 

Kur vaina? SIM..LMT.. var buut baazes stacija gljuko (gljuks noveerots uz briiviibas un pernavas stuura..(RIGA 952) ?

Vai veel kaadam ir kas taads gadiijies?

Link to comment
Share on other sites

Guest direktors

huinja. pec idejas baaze vainiga, ka nevar tevi atrast. parklajuma traucejumi kaadaa vietaa.

jeb ari perezagruzka operatora serverim.

/neizslegts paliek variants ka suuds telefons/

Link to comment
Share on other sites

man tāda lieta arīdzen uzpeldējusi: rāda QLMT GSM, tīkls pilns, bet mirgo - zonas nav. Zvanīt nevar. Rīga, centra rajons.

Link to comment
Share on other sites

Guest DeeR

Uztaisi telefonam factory reset, je latviski tas būtu - atjaunot rūpnīcas iestatījumus! Palīdzēs!

Link to comment
Share on other sites

Guest Yarex

Te te brīnums, LMT ir tāds gļuks, ne bieži, bet ir sastopams, problēma nav meklējama telefonā.

Link to comment
Share on other sites

Te te brīnums, LMT ir tāds gļuks, ne bieži, bet ir sastopams, problēma nav meklējama telefonā.
tieshi taa, telefona vaina varbut ir 2% no visiem :(
Link to comment
Share on other sites

secinājums.. pārejam uz TELE2 :D

Link to comment
Share on other sites

PēterisI
secinajums #2 - izveleties Nokia ;)

a kāpēc tieši Nokia? ja teica ka tel. vaina labi ja 2% gadījumu?

Link to comment
Share on other sites

secinajums #2 - izveleties Nokia ;)

a kāpēc tieši Nokia? ja teica ka tel. vaina labi ja 2% gadījumu?

LMT izmanto NOKIA aparatūru.

Link to comment
Share on other sites

Tādā gadījumā nav tiesa par tiem 2%... ja jau ar Nokijām viss OK... tad tomēr problēma ir dažos labos telefonos... Katrs gadījums parasti ir individuāls - jāskatās kas ar pašu mobīlo (piemēram sadauzīts raidītājs - tīklu tad redz, izzvanīties var tikai ar lielām grūtībām), kas ar tīklu - vai nav "epidēmijas raksturs"...

Pēdējā laikā epidēmisku raksturu ieguvusi problēma ar GPRS - ir mobīlo modeļi, kas kaut kādu iemeslu dēļ nenoslēdz, vai nekorekti noslēdz GPRS sesiju.

Sekas - izlido ne tikai no GPRS, bet arī no tīkla reģistra, nobloķē kartes kredītu kas paredzēts GPRS sesijas apmaksai, var būt vēl kādi fokusi, par kuriem es neko nezinu...

"Ārstēšana" : mobīlā restarts, GPRS uzstatījumos jāizvēlas GPRS pieslēgums "pēc vajadzības", jaunāks mobīlā softs. Pamanītas šīs problēmas uz dažiem samsungiem, palmtopiem, soni-erikiem, pat dažām nokijām.

Link to comment
Share on other sites

Jaa man ar te vienam cilveekam ir SAMSUNG SGH-N500 + OKarte un arii

jau kaadas divas nedeeljas shaads pat variants.

Raada, ka zona pilna, bet vinjam nevar piezvaniit. Saka, ka izrubiits telefons.

Un ar iiszinjaam arii tas pats. Taa ka ljoti iespeejams, ka LMT sisteemaa ir kaads BUGS ieliidis :)

Link to comment
Share on other sites

OKartēm ir tāds joks kā termiņi. Kad visi notecējuši, tad neies ne SMS, ne zvani. :)

Link to comment
Share on other sites

A vot par N500 ir atsevišķs stāsts!

Reāli tam telefonam ir problēmas ar ekranizāciju. Plastmasa noveco...

Pēc 1-1,5 gadu ekspluatācijas parādās šīs problēmas. Neiedziļināšos sīkumos, tehniski tas ir interesanti, bet sarežģīti... mājas apstākļos to var pārbaudīt tā: brīdī, kad tiek nospiesta izsaukuma poga - stingrāk piespiest aizmugures korpusu, viegli pavērpt, resp. viegli paspaidīt telefonu. ja brīžiem izdodas sazvanīties - vaina korpusā... (ja, protams, nav citu "iemantotu" defektu...). Iesaku nest uz darbnīcu...

Link to comment
Share on other sites

Eu... Starp citu — tieši tas pats gļuks, location — Barona / Pērnavas. Es jau biju sabriedis apmeklēt kādu telefona diagnostikas iestādi. Hmmm.

Link to comment
Share on other sites

A vot par N500 ir atsevišķs stāsts!

Reāli tam telefonam ir problēmas ar ekranizāciju. Plastmasa noveco...

Pēc 1-1,5 gadu ekspluatācijas parādās šīs problēmas. Neiedziļināšos sīkumos, tehniski tas ir interesanti, bet sarežģīti... mājas apstākļos to var pārbaudīt tā: brīdī, kad tiek nospiesta izsaukuma poga - stingrāk piespiest aizmugures korpusu, viegli pavērpt, resp. viegli paspaidīt telefonu. ja brīžiem izdodas sazvanīties - vaina korpusā... (ja, protams, nav citu "iemantotu" defektu...). Iesaku nest uz darbnīcu...

 

Klau, vai šitas pats neattiecas uz ...mmm, liekas, ka V200-o samsungu, nu tā raskladuška, kas pirmā ar to grozāmo kameriņu parādijās, kādus 3 gadus atpakaļ? Man vienam kaimiņam šitāds verķis ir. Reizēm, kad šim zvanu, man visai laipni tiek pavēstīts, ka abonents esot ārpus zonas vai arī mobzis esot izslēgts. Kaut gan es par visiem 120% zinu, ka viņš knibinās pa māju un mobzis ir ieslēgts...

Link to comment
Share on other sites

>>>Vecais

Hmmm... V200 ir citas (agere) platformas telefons... tiem nav masveidā novērotas korpusu ekranācijas problēmas. Protams, tas neizslēdz iepēju ka tā arī ir... to var droši pārbaudīt tikai ar RF trakta testeri darbnīcā. Es drīzāk domāju, problēma ir GPRS protokolā, ar to ageres platforma slimo hroniski. Pārbaudi, vai ir jaunākais softs - *#1234# savaigākā softa versija - V20XEWI1. Var mēģināt iestellēt V200 GPRS pielēgumu "as needed" tas palīdz, bet KĀ to darīt publiskot nevaru. Tikai PM.

Ir ziņas, ka nokia un samsungs novērsuši kļūdu savstarpējā protokolā. Var gadīties, ka tagad un turpmāk ar samsungu viss būs daudz maz normāli...

Link to comment
Share on other sites

>>>Vecais

Hmmm... V200 ir citas (agere) platformas telefons... tiem nav masveidā novērotas korpusu ekranācijas problēmas. Protams, tas neizslēdz iepēju ka tā arī ir... to var droši pārbaudīt tikai ar RF trakta testeri darbnīcā. Es drīzāk domāju, problēma ir GPRS protokolā, ar to ageres platforma slimo hroniski. Pārbaudi, vai ir jaunākais softs - *#1234#    savaigākā softa versija - V20XEWI1. Var mēģināt iestellēt V200 GPRS pielēgumu "as needed" tas palīdz, bet KĀ to darīt publiskot nevaru. Tikai PM.

Ir ziņas, ka nokia un samsungs novērsuši kļūdu savstarpējā protokolā. Var gadīties, ka tagad un turpmāk ar samsungu viss būs daudz maz normāli...

 

Vo, vo, skaidri atminos, ka mans kaimiņš dažas reizes ir pukstējis, ka atkal GPRS neiet... kaut gan mans SX1 tajā pat laikā plaucē pa wapu ka' nemetas.

Viņš, kā BAIGI aktīvs džeks būdams, ir ielējis visjaunāko flašojumu tajā savā spēļmantiņā, to gan es točna zinu... kaut gan to nočekot par skādi nenāk.

 

...abet pārējo caur PM! :)

Link to comment
Share on other sites

man arii taa biezhi gadaas, ka nevar ne sazvaniit, ne piezvaniit tieshi ar okarti. telefoni siemens m55 un nokia 3410 un divas dazhaadas sim kartes, abas okartes. biezhi taa gadaas, kad nevar sazvaniit ne tevi, ne tu vairs vari kaadam piezvaniit, vienkārši zvani un paraadaas zvans paartraukts, gadaas taa ~30 min un tad akal viss aiziet. reizeem arii sms atnaak peec ~60 min. esmu izspriedis, ka tieshi lmt vaina taa ir, ja jau reizee no 2 telefoniem un 2 dazhaadaam sim nekas nenotiek.baigaas dusmas tas dzen virsuu man! tas viss notiek valmieraa un valmieras rajonaa

Link to comment
Share on other sites

Vispār pagājušajā naktī Rīgas centrā (Ģrtrūdes/Stabu/Valmieras ielas) notika kautkādas lielas aktivitātes LMT tīklā. Ik pa brīdim mans aparātiņš (gluži jauns x620) ziņoja, ka nav zonas un meklēja tīklu pa jaunu. Iepriekšējās naktīs neko tādu netiku manījis. Tā kā tomēr kaut kas tiek darīts un cerēsim, ka būs uzlabojumi.

Link to comment
Share on other sites

Man lietojot LMT ir gadījušies tādi varianti, ka mani nevar sazvanīt, kaut gan es zinu ka noteikti esmu bijis zonā un es nēsmu vienīgais.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Man tādi gļuki ar pārklājumu sākās jau pusgadu atpakaļ.

Dzīvoju Liepājas raj Rīgas šosejas malā, bet mājā pārklājuma nav. Pat telefonus nomainijām, bet bez panākumiem. Sūdzējos uz LMT, bet tie pateica, ka tas esot normāli, ka iekštelpās nav pārklājuma un lai es nopērkot autoinstalācijas komplektu . Murgs kaut kāds :(

 

Tad jau iznā kā - 5 gadus kopš esmu LMT klients viss bija kārtībā, bet nu man būs jāpērk pastiprinātāji?

Link to comment
Share on other sites

johansons

Bija šitāda problēma ar SE k550i! Zona ir, bet sazvanīt nevar. Pārinstalēja telenfona OS un nu vairs problēmas nekādas :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest edwards

Pavani uz apkalpošanas centru/man arī bija tā ka newar sazvanīt,bet es tur pazvanīju,tie tur kko pataisīja un viss bija ok

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...