Jump to content

Vienreiz par visaam reizeem - iesakiet TV karti!


Krishius
 Share

Recommended Posts

Searchoju jau peec shii pasha jautaajuma, bet taa arii sakariigu atbildi neatradu - viens saka, ka taa laba, otrs, ka shitaa, treshais, ka abas meesli - beigaas kish mish un cik gudrs biji, tik joprojaam esi. Taatad, iesakiet TV karti (veelams ar FM radio, bet tas nav obligaati) uz PCI, cenaa liidz 30 Ls. Vajag, lai buutu S-Video/component ieeja, max capture rezoluucija 720x576 vai arii 768x576, veelams ar k-kaadu pultij liidziigu aparaatu, bet tas arii nav primaari (lasi - var arii nebuut). Veel buutu labi, ja taa karte buutu taada modelja, kurai nebuutu probleemas ar normaali straadaajoshu draiveru atrashanu:P Ja kaadas ieteiktaas kartes iipashnieks vareetu iemest ekraanshaavinju, kaa uz taas caur kabeljteleviiziju izskataas piemeeram LTV1 (vai vienalga, kursh cits kanaals, kuram ir laba kvalitaate), buutu ljoti labi un varbuut arii nodereetu citiem, kas ir tv-tjuunera mekleejumos.

Un pie reizes arii jautaajums:

ir dzirdeets, ka labaak, ja tv kartei ir izeja uz skanju kartes line-in, jo tajaas kartees iebuuveetaas skanju devices esot suudiigas... taa ir, vai arii Lidijas tante no kaiminjseetas k-ko samuldeejusies?

Edited: aizmirsu piemineet - vajag taadu, kurai atteela kvalitaate ir peec iespeejas labaaka (kaadu par 30 Ls var dabuut) ;)

Link to comment
Share on other sites

piemeeram, kaadas atsauksmes par PixelView PlayTV Pro Ultra? It kaa ir 10bit A->D konverteris (tikai hvz, kaads chips). Ir radio, nav pults (poh). Kaadam ir pieredze?

Link to comment
Share on other sites

Neņem, softs kaka (pašam ir - kā video capture karte neko (čips Conexant CX23881-19 vai kā viņu tur), bet tikai ne TV! Alternatīvie softi arī gļuko).

Iesaku MSI, teiksim TV@nywhere (plus). Pārsvarā vairāk pozitīvas atsauksmes no lietotājiem nekā negatīvas. Var vēl Leadtek kartēm uzmest aci.

Link to comment
Share on other sites

Jaa, tas MSI TV@Nywhere Plus izskataas tiiri taa neko... Paluureju specifikaaciju. Nu jaa:

Philips SAA7131A Chips

9bit

S-video

Component video

FM radio

Pults

Izskataas tiiri taa neko... :roll:

Tad saki, ka shitais ir njemams? JET computer tieshi pa 30 Ls...

Leadtekam ieksh LV neatrodu nevienu tv-karti...

Link to comment
Share on other sites

Vari ņemt Jet'ā - viņi ir MSI oficiālie pārstāvji Latvijā (laikam). Leadtek produkciju savulaik varēja atrast M.Shafro&Co veikalos (Lāčplēša iela 60-kautkāda, Brīvības iela 150-kautkāda) - kā ir tagad, nezinu. Leadtek kartes ir uz iepriekš minētā Conexant 10-bitu čipa bāzes.

Link to comment
Share on other sites

Skatoties kādām vajadzībām. Šķiet, bija tā - Philips labāks bija TV lūrēšanai, Conexant - video ciparošanai (gudrākie lai pielabo). Ar Philips nav bijusi saskare. Būtībā visu izšķirs softs, kuru lietosi - ja kartei būs šķībi draiveri un alfa stadijas (vai greizi uzrakstīts) softs, nekādi biti situāciju neglābs.

Link to comment
Share on other sites

Jopcik copcik - atkal shiis dilemmas :p Un kaadu karti tu vareetu ieteikt ar Conexant chipu?

Link to comment
Share on other sites

No iepriekšminētā Leadtek (kaut kāda WinFast TV 2000 laikam) - ir provēts, ir OK - gan kā TV, gan kā video capture. Par citām kartēm atbildību neuzņemos kaut ko bilst.

Link to comment
Share on other sites

Guest BoRdo

Asus Radio-TV card TV/FM internal. IEsaku. Maxā gan ap 35Ls bet sakarīgs aparāts.

Link to comment
Share on other sites

Tad veel jautaajums shajaa sakaraa... Kaads tv antenas ieejas shtekeris ir shiim Leadtek vai MSI karteem? Tas parastais tulpjveidiigais vai arii tas ar uzgriezniiti?

Link to comment
Share on other sites

Bez vītnes (par tulpi mēle nelokās nosaukt).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Suudi vagaa - MSI kartes ieksh JET un nekur citur vairs nav un buus tikai k-kad naakammeenes... galiigi neder... Saaku intereseeties par to ASUS variantu, konkreeti par My Cinema-P7131Dual. Peec parametriem ljoti liidziiga tam MSI TV@Nywhere Plus - arii Philips 7131 chips, tik vieniigaa atskjiriiba, ka vinjai ir divas antenas ieejas - viena analogajam, viena digitaalajam TV... Ko sakat? Shito var dabuut ieksh Vikands pa 31 Ls...

Link to comment
Share on other sites

Ja ņem iekš Vikands, silti iesaku (obligāti!) paprasīt čeku par pirkumu un garantijas talonu (viņi tādus maz raksta?). Citādi būs čakars... (tas no personiskās pieredzes, tāpēc, pirms tur pērc, iesaku visu kārtīgi apdomāt).

Link to comment
Share on other sites

Edited: aizmirsu piemineet - vajag taadu, kurai atteela kvalitaate ir peec iespeejas labaaka (kaadu par 30 Ls var dabuut) ;)

Nu līdz Ls30 labu TV karti atrast būs grūti. Viens no labākajiem variantiem protams būtu Leadtek Winfast TV 2000 Expert (Connexant 10 bit). Man pašam ir Deluxe (Brooktree bt878 8bit) versija. Bet Leadtek kartes Shafro vairs neieved. Tagad gan esmu pārgājis uz digitālo TV un izmantoju Wayjet WT-300 DVBT USB2 tjūneri, kas maksā Ls50, protams attēla kvalitāte ir ideāla un var capturēt pa taisno MPEG2 PS formātā. Līdzi nāk softs mpeg2 video pārkodēšanai uz visiem pārējiem formātiem.

Bet nu ja tev ir kabeļTV, tad principā kas tev ir par karti nav būtiski, ka tikai ir Connexant 10bit chips.

Nu tā Asus My Cinema-P7131Dual izskatās normāla, tikai pārāk maz info, nav nekādu apskatu. Ja patīk riskēt, vari nopirkt un padalīties ar iespaidiem. :)

Link to comment
Share on other sites

Tagad gan esmu pārgājis uz digitālo TV un izmantoju Wayjet WT-300 DVBT USB2 tjūneri' date=' kas maksā Ls50, protams attēla kvalitāte ir ideāla un var capturēt pa taisno MPEG2 PS formātā.[/quote']

 

Varbuut vari ieteikt kaadu tuner karti uz PCI, kas atbalsta DVB-T un maak savaakt mpeg2 TS striimu? Veikalos esoshajaam raxta direct mpeg capture, bet daudzaam ir sviests - video tiek paarveidots uz analogo un peecaak atkal spiests uz mpeg2 ar uzstaadiitajiem parametriem. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Man arī ir kautājums par šo tēmu, jo gribu pārrakstīt vecās kasetes PC, bet tagad jau laiks gājis uz priekšu no topika uzsākšanas un kartes arī nomainījušās. Man te bija daži varianti par firmām Hauppauge -WIN-TV , AVerTV vai Kworld kartes

Link to comment
Share on other sites

Un kā ar Pinnacle kartēm? Vai nebūas labākas?

Link to comment
Share on other sites

Var jau būt, bet viņām nākot līdzi nekam nederīgs softs par kuru jāmaksā

Link to comment
Share on other sites

Iesaku avermedia produktus - tieshaam laba kvalitaate un viss viegli uzstādāms un precīzi strādā - pulti var izmantot par media pleijerim un citiem kompja skaluma regulēšanai un citām lietām, kas nav saistītas ar TV skatīšanos

Link to comment
Share on other sites

Bet kāda Jums ir piredze ar caturētop attēlu kvalitāti ar šīm kartēm? Šodien staigāju pa veikaliem un man tur sprauda dažadus batonus, jo viņiem jau kautkas jāatbild klientam bet īsti nezin ko un tad tik lej.

Link to comment
Share on other sites

Guest inside22

un ka ir šo tv karti "AverMedia AVerTV Box7" cik es saprotu, tad viņu vari izmantot bez datora, pieslēdzot tikai pie monitora???

Link to comment
Share on other sites

Bet tad jau ar viņu nevar konvertēt bet tikai skatīties TV un tas man neder

Link to comment
Share on other sites

Ir sanācis citiem likt TV kartiņas diezgan, un vislabāk patika BeHolder (vai kaut kā tamlīdzīgiviņu sauca), tieši par modeli ir gaumes un nepieciešamības jautājums. Kas attiecas uz softu, tad CD nemaz neaiztiku - draiverus no pctuner.ru un softs FLy2000. Tikko saviem sīčiem ieliku second hand PixelTV (ar minētajiem draiveriem un softu) kaut kādu uz vecā BT787, bet teikšu kā ir - nekādu problēmu. Varbūt esmu pārāk pieticīgs :-( :-D :-D :-D .

Link to comment
Share on other sites

Ir sanācis citiem likt TV kartiņas diezgan, un vislabāk patika BeHolder (vai kaut kā tamlīdzīgiviņu sauca), tieši par modeli ir gaumes un nepieciešamības jautājums. Kas attiecas uz softu, tad CD nemaz neaiztiku - draiverus no pctuner.ru un softs FLy2000. Tikko saviem sīčiem ieliku second hand PixelTV (ar minētajiem draiveriem un softu) kaut kādu uz vecā BT787, bet teikšu kā ir - nekādu problēmu. Varbūt esmu pārāk pieticīgs :-( :-D :-D :-D .

 

Kā ir ar kvalitāti, ja grib pārrakstīt no analogā (VHS) datorā? Cik lielu formātu var dabūt bez kropļojumiem? Varbūt ir kāds fragments kur apskatīties, kā sanāk?

Link to comment
Share on other sites

Es jau nu noteikti esmu par AverMedia. Protams, salīdzinot ar citām kartēm - dārgi, bet softs ir labs, ērts un pilda visas nepieciešamās funkcijas bez problēmām. Kvalitāte jau no kabeļa ir teicama, bet digitālā TV vispār bez komentāriem. Bez tam mana kartiņa atbalsta ne tikai analogo un digitālo TV, bet arī FM radio un HDTV 720 un 1080 (moš kādreiz ieviesīs). Komplektā ir arī pults, lai gan parasti neizmantoju un antenas (gan radio (laba) gan TV (pašvaka)... Priekš parastā PC ieteiktu to pašu, tikai uz PCI slota...

Link to comment
Share on other sites

Tas ASUS tv kartes man ta liekas ka nav tas labakas, jo pac esmu vinas ipasnieks.

Tajau rada labi, bet slikti ker kanalus man uz parasta tv ir 25 kanali dazadi, bet ta noker tikai 15.

Varbut ta ir antenas vaina, bet man ta neliekas.

Vinam ir labas pultis var ari izmantot ka dator peli un darit sazin ko.

Lietoju TV FM Card-7135 . Tajau nenozeloju, bet nedaudz nepatik ka neker visus kanalus.

Link to comment
Share on other sites

Kā ir ar kvalitāti, ja grib pārrakstīt no analogā (VHS) datorā? Cik lielu formātu var dabūt bez kropļojumiem? Varbūt ir kāds fragments kur apskatīties, kā sanāk?

Oi, zini, pašam nekad nav bijusi videokamera, bet pavisam nesen viens labs draugs sāka pārdzīt savu kolekciju uz cipariem. Pat nezinu kāda karte viņam, zinu tikai, ka uz BT878. Uzliku viņam softus, ko minēju, un viņš tagad eksperimentē. Nav bijis iespējas salīdzināt ar "krutajām"kartēm tieši "nociparošanas" kvalitāti, bet šajā gadījumā čoms baigi ilgi spēlējās ar kodeka parametriem, kamēr dabūja, teikšu, priekš VHS labu kvalitāti. Kas attiecasuz kadra formātu, tad labākais rezultāts bija maksimālais, ko tas FLY2000 piedāvāja, ja nemaldos 976x...kaut cik(neatceros).

Nezinu, vai tas attiecas uz video pārdzīšanu, bet dažādu firmu kartes uz vienādām mikroshēmām pat ļoti atšķiras ar TV attēla kvalitāti tieši dēļ konstruktīvā izpildījuma - barošanas ķēžu izvietojuma un filtrācijas, signālu celiņu savstarpējā izvietojuma u.t.t. Šķiet pat bija kartes, kam atsevišķi padeva barošanu uz AF bloku. Bet par šito vajag lasīt pctuner.ru un citos krievu saitos (google.ru).

Link to comment
Share on other sites

Manējais GOTVIEW PCI DVD2 Deluxe ir uz CX23416 mikrenes.

Ja kādam interesē kāda ir video tveršanas kvalitāte, tad varu uztaisīt kādu demo fragmentiņu, no kādas VHS kasetes.

Link to comment
Share on other sites

Manējais GOTVIEW PCI DVD2 Deluxe ir uz CX23416 mikrenes.

Ja kādam interesē kāda ir video tveršanas kvalitāte, tad varu uztaisīt kādu demo fragmentiņu, no kādas VHS kasetes.

Nebūtu slikti. Bet kādās cenās ir tā karte un vai Latvijā tāda ir dabūjama?

 

Ā atradu. Tā tomēr būs par dārgu (88 Ls). Biju domāji 30 +-, ja nu kautkas ļoti labs tajā gristi 40

Link to comment
Share on other sites

Guest Inspektors Caps

Spriežot pēc čipa ir baigi labā, bet vai no vecā labā VHS tāda kvalitāte nāks ārā lai varētu to novērtēt?

Nesaskatu jautaajuma jeegu! No VHS naak aaraa tas kas naak - tas atkariigs no kasetes un aparaata. Kartes procim savukaart vienalga no kurienes tas signaals - njem un apstraadaa. Shajaa topikaa buutiibaa jautaajums ir cik labi konvertee un apstraadaa. Atbilde:

 

http://ati.amd.com/products/theater550/features.html

Features never seen before on the PC

* 12-bit Video decoder with hardware 3D Comb Filter

* Hardware Noise Reduction

* Digital 12-bit IF demod

 

Un tam visam veel klaat, protams, HARDWARE MPEG-2 ENCODER/DECODER funkcionalitaate!

 

Taalaak jautaajums paareejiem - vai par sho (vai pat citu) naudu kaads piedaavaa veel kaut ko labaaku?

 

P.S. Ja nemuldu, tad Conexant chipi ir 10-bitu un filtri nav tik labi!

Link to comment
Share on other sites

 

P.S. Ja nemuldu, tad Conexant chipi ir 10-bitu un filtri nav tik labi!

Runā jau ka Philips esot labāki par Conexant chipiem

Link to comment
Share on other sites

 

piekam kaa jau teicu - iesaku duaalo tuuneri - oj cik patiikama lieta - ka skatiities var vienu (prieksh baabiesha) bet fonaa prieksh manis ierakstiit to ko pats gribeeji redzeet ....

 

Duālo gan negribētu, jo kamēr līdz manis atnāks tas digitālais, jau būs jaunas un daudz labākas kartes. Kabeļtelevīzija tad mums skaitās, bet tā ienāk pa antenu un sadalās pa daudzdzīvoķlu mājām un ir analogais signāls tādēļ arī negribu lieki naudu izdot. Kad būs tad arī domāšu.

 

Pašlaik skatos uz vienu karti, kas varbūt varētu mani apmierināt. Tā būtu WINTV PVR-150 MCE. Tikai žēl ka tai nenāk līdzi pults, bet varbūt ka tas arī nav būtiski.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...