Jump to content

doom 3


Guest eldberg
 Share

Recommended Posts

Hitchcock
3) Varbūt arī kaka' date=' bet iziet vajag tik un tā (goda lieta)... Patreiz pārdomāju ideju nopirkt original versiju. Tas protams nenozīmē, ka esmu nenormālais fans, bet nu...[/quote']

 

Ja iziet ir goda lieta un gribi pirkt oriģinālu, tad loģiski, ka esi liels fans.

 

Daļa teksta bija domāta topika autoram. Laikam vajadzēja quote ielikt.

Link to comment
Share on other sites

Man arī tā bija' date=' geims grib palaisties, bet kukish - nekā, un pat nav kļūdas ziņojuma. Mēģinot atpakot tās mapes, RARs izmeta kļūdas.

Novilku citus .iso, pēc tam bija viss OK.[/quote']

 

nu lūk - es to spēli varu tač` palaist un pie instalācijas ar nebija problēmu. probzas ir spēlējot. negribas ticēt, ka kompis pie vainas... par paziņojumiem, tas tiesa - neko neizmet, vienkārši sastingst.

Nu bljāviens - atkal visus trīs instalācijas failus močit ar revconu un mDSL - rokas vienkārši neceļas.

Link to comment
Share on other sites

karoch sviesc ir taads, ka -> vakar instaleeju arii UT2004. iso faili bija uzkrauti uz HDD, ar daemonu uzinstaleeju, saaku speeleet, viss lido taa ka prieks, peekshnji uzkaraas - tieshi taapat kaa doom3.

luuk... ieveeroju, ka tas notiek gadiijumos, ja ir instaleec no failiem kuri atrodas uz HDD.

piemeeram siikais instaleeja kautkaadutur skeiteru speeli Nr2 ar daemonu no iso failiem kuri atradaas ieksh CD matricas un viss iet chikiniekaa. Ieprieksh instaleeju UT2003 no normaaliem instalaacijas diskiem, arii viss lidoja bez uzkaarshanaas. Peec visa shitaa nonesu gan doom, gan UT2004. Shodien chekoshu kas notiek instaleejot no diskiem ar daemonu.

Vai nav diivaini?

Varbuut kaads zin, kas par vainu?

Link to comment
Share on other sites

Guest Slaists
nju Doom 3 i cita proga...

 

Lab' date=' uzinstaleju Doom 3, ka jau normals letinsh... saliek visu, kas vajadzigs... tb failinjus nomainu

 

Jaunakie driveri un PC konfiguracija = okiz!

 

palizz speliti: izmetas zils lodzins ar maniem parametriem, i beigaas: could not load default.conf.

 

pec tam seko XP pazinjojusm par kljuudu un atmet back uz desktopu!

 

Padomi?[/quote']

Vispirms palaid speeli dafaulta un neko nemaini tajaa config failaa, saliec visus speeles settingus un apply, tad izejot no speeles var mainiit to config.

Link to comment
Share on other sites

Guest Slaists
faili bija .iso

neko citu neesmu dariijis. esmu protams dzirdējis par tiem knifiem ar mapju atpakošanu utt.

tas noziimee' date=' ka iesakiet pārvilkt tos intalācijas diskus?[/quote']

Vjag tos *pak failus atarhiveet un iesviest vienu mapi ieprieksh. Normaali Doom3 buutu jaaiznjem apm. 4.3 GB unz cietaa diska. Tad taa speele ies gludi un neediis CPU, jo ja nav atarhiveeti tie lielie *pak faili speele tiek lasiita no saspiestiem failiem.

Link to comment
Share on other sites

faili bija .iso

neko citu neesmu dariijis. esmu protams dzirdējis par tiem knifiem ar mapju atpakošanu utt.

tas noziimee' date=' ka iesakiet pārvilkt tos intalācijas diskus?[/quote']

Vjag tos *pak failus atarhiveet un iesviest vienu mapi ieprieksh. Normaali Doom3 buutu jaaiznjem apm. 4.3 GB unz cietaa diska. Tad taa speele ies gludi un neediis CPU, jo ja nav atarhiveeti tie lielie *pak faili speele tiek lasiita no saspiestiem failiem.

 

Lasīta tiek pie līmeņa ielādes. Ja tev līmeņa laikā kautkas lasās tad tev operatīvā ir par īsu taviem iestādījumiem. Turklāt, ja tev cīņas laikā sāks kautkas baigi lādēties no hdd, tad vienalga būs nepatīkami, no pak faila vai nē.

 

To Ha_ha:

Tev kāršanās notiek visticamāk draiveru dēļ. Pārējās spēles, ko minēji drošvien nekaras tāpēc, ka ir vismaz gadu un vairāk vecas. UT04 un D3 ir bezmazvai pēdējā svaiguma. Saliec visu jaunāko, ko vari atrast gan mb, gan sound, gan video. Arī DX.

Link to comment
Share on other sites

nju Doom 3 i cita proga...

 

Lab' date=' uzinstaleju Doom 3, ka jau normals letinsh... saliek visu, kas vajadzigs... tb failinjus nomainu

 

Jaunakie driveri un PC konfiguracija = okiz!

 

palizz speliti: izmetas zils lodzins ar maniem parametriem, i beigaas: could not load default.conf.

 

pec tam seko XP pazinjojusm par kljuudu un atmet back uz desktopu!

 

Padomi?[/quote']

 

NEVELC ZAGTU! Tad nebūs problēmu un paliksi ar veselām smadzenēm! :!: icon_wink.gif

Link to comment
Share on other sites

nju Doom 3 i cita proga...

 

Lab' date=' uzinstaleju Doom 3, ka jau normals letinsh... saliek visu, kas vajadzigs... tb failinjus nomainu

 

Jaunakie driveri un PC konfiguracija = okiz!

 

palizz speliti: izmetas zils lodzins ar maniem parametriem, i beigaas: could not load default.conf.

 

pec tam seko XP pazinjojusm par kljuudu un atmet back uz desktopu!

 

Padomi?[/quote']

 

NEVELC ZAGTU! Tad nebūs problēmu un paliksi ar veselām smadzenēm! :!: icon_wink.gif

 

atradies mācītājs! vai atceries kā pagājušnedēļ liki zagto win98 zagtā millenium vietā?

Link to comment
Share on other sites

nju Doom 3 i cita proga...

 

Lab' date=' uzinstaleju Doom 3, ka jau normals letinsh... saliek visu, kas vajadzigs... tb failinjus nomainu

 

Jaunakie driveri un PC konfiguracija = okiz!

 

palizz speliti: izmetas zils lodzins ar maniem parametriem, i beigaas: could not load default.conf.

 

pec tam seko XP pazinjojusm par kljuudu un atmet back uz desktopu!

 

Padomi?[/quote']

 

NEVELC ZAGTU! Tad nebūs problēmu un paliksi ar veselām smadzenēm! :!: icon_wink.gif

 

atradies mācītājs! vai atceries kā pagājušnedēļ liki zagto win98 zagtā millenium vietā?

 

Win98 Nebija zagts,jo ir oriģinālais disks ar CD key, taču tas, kurš to instalēja ( respektīvi, paziņa) bija paņēmis. Tātad zadzis es nebiju. Un ZAGTo Millenium bija uzinstalejis NEKOMPETENTS datoriķis, kuru arī pasūtīja.

Link to comment
Share on other sites

nju Doom 3 i cita proga...

 

Lab' date=' uzinstaleju Doom 3, ka jau normals letinsh... saliek visu, kas vajadzigs... tb failinjus nomainu

 

Jaunakie driveri un PC konfiguracija = okiz!

 

palizz speliti: izmetas zils lodzins ar maniem parametriem, i beigaas: could not load default.conf.

 

pec tam seko XP pazinjojusm par kljuudu un atmet back uz desktopu!

 

Padomi?[/quote']

 

NEVELC ZAGTU! Tad nebūs problēmu un paliksi ar veselām smadzenēm! :!: icon_wink.gif

 

atradies mācītājs! vai atceries kā pagājušnedēļ liki zagto win98 zagtā millenium vietā?

 

Win98 Nebija zagts,jo ir oriģinālais disks ar CD key, taču tas, kurš to instalēja ( respektīvi, paziņa) bija paņēmis. Tātad zadzis es nebiju. Un ZAGTo Millenium bija uzinstalejis NEKOMPETENTS datoriķis, kuru arī pasūtīja.

zagts tomēr bija! pats pateici! ja tev nav pirkumu apliecinoš dokuments, tad ir zagts, neatkarīgi no tā vai aizņēmies no drauga, kurš ir nopircis vai draugs paņēma kaut kur! lasi licence agreement! tas ka agrāk cd key līmēja uz cd vācīņiem nenozīmē ka paņemot to tas ir legāls!

man pašam ir pāris desmiti winxp oriģinālo cd, bet ne viens no tiem nav legāls bez uzlīmes uz PC vai atsevišķas licences uz papīra!

Link to comment
Share on other sites

Win98 Nebija zagts,jo ir oriģinālais disks ar CD key, taču tas, kurš to instalēja ( respektīvi, paziņa) bija paņēmis. Tātad zadzis es nebiju. Un ZAGTo Millenium bija uzinstalejis NEKOMPETENTS datoriķis, kuru arī pasūtīja.

 

zagts tomēr bija! pats pateici! ja tev nav pirkumu apliecinoš dokuments, tad ir zagts, neatkarīgi no tā vai aizņēmies no drauga, kurš ir nopircis vai draugs paņēma kaut kur! lasi licence agreement! tas ka agrāk cd key līmēja uz cd vācīņiem nenozīmē ka paņemot to tas ir legāls!

man pašam ir pāris desmiti winxp oriģinālo cd, bet ne viens no tiem nav legāls bez uzlīmes uz PC vai atsevišķas licences uz papīra!

 

Hack taisniiba, tad jau mans zagtais WXP arii ir legaals, jo kaads tak vinju pirms manis bija nopircis.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...